Parduodama: Subaru Impreza

Transporto priemones (pilnai sukomplektuotos ir ne visai :)
Post Reply
User avatar
audriusp
Site Admin
Posts: 49
Joined: 24 Mar 2003, 00:42

Parduodama: Subaru Impreza

Post by audriusp »

Parduodama Subaru IMPREZA
http://www.autogidas.lt/rodyti-skelbima ... 1.12834447

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

PS Motoroleris ne mano, as tik skelbima idejau.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Parduodama: Subaru Impreza

Post by Minde_Kei »

geras variantas :)

legvutis :)

p.s. kiek pucia?
..

User avatar
audriusp
Site Admin
Posts: 49
Joined: 24 Mar 2003, 00:42

Re: Parduodama: Subaru Impreza

Post by audriusp »

1.2 / 1.4

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: Parduodama: Subaru Impreza

Post by eddie_gt4 »

as aisku ne zinovas, bet kas cia per "Subaru Impreza 2.0 GT BX WR visi pakeitimai - gamykliniai. Iseleista 20 vnt šios komplektacijos (...)"

tiesiog idomu, kas cia per "2.0 GT BX WR", ir dar tik 20 vnt. serija... :roll:
as aisku ne zinovas, bet man cia panasiau i paprasta "Nardi edition"
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

User avatar
audriusp
Site Admin
Posts: 49
Joined: 24 Mar 2003, 00:42

Re: Parduodama: Subaru Impreza

Post by audriusp »

su salyga kad motoroleris ne mano tai nelabai ka pakomentuosiu. duotuoju telefonu paskambine - gausit daugiau info.
o del tu komplektaciju, - man kaip pasalieciui susidaro toks ispudis - puse subaru - TAUPA EDITION :), o dar puse isdalintos po 1/3/5/20/50/100/1000 :) ir pavadintos mandrais pavadinimais.
jei jus domina sis auto - tai tikrai neblogas variantas, ir zinau, kad pardavejas pasirenges lengvai pasideret.

User avatar
eddie_gt4
Posts: 1331
Joined: 21 Apr 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: Parduodama: Subaru Impreza

Post by eddie_gt4 »

Director wrote:su salyga kad motoroleris ne mano tai nelabai ka pakomentuosiu. duotuoju telefonu paskambine - gausit daugiau info.
o del tu komplektaciju, - man kaip pasalieciui susidaro toks ispudis - puse subaru - TAUPA EDITION :), o dar puse isdalintos po 1/3/5/20/50/100/1000 :) ir pavadintos mandrais pavadinimais.
jei jus domina sis auto - tai tikrai neblogas variantas, ir zinau, kad pardavejas pasirenges lengvai pasideret.
sitos "Nardi edition" (skiriamasis bruozas - toks Nardi firmos vairas kaip fotkese) - pacios teisingiausios Imprezos (jei kalbam apie europines LHD GT), ir beje, ju absoliuti mazuma :D
jos eina be pagalviu, ABS, stoglangio, A/C (kai kurios gali turet kazkuri is siu "pribambasu", dazniausiai tai buna A/C)

puikiai suprantu, kad karutis te Tavo, bet skambint zmogui ir pradet ji "parint" del to "BX WR" kazkaip nei siaip, nei taip... :roll:
nors vis tik akiracio prapletimui butu idomu suzinot, kas cia per 20 vnt. versija :)
vairuoti nemoku, bet uztat labai megstu! :mrgreen:

Post Reply