CD20+turbo.. imanoma?

Dyzeliu performance skiltis. Join the Dark Side!
Post Reply
bANDiuga
Posts: 4
Joined: 19 Dec 2006, 15:51
Location: kretinga/siauliai

CD20+turbo.. imanoma?

Post by bANDiuga »

sweiki vyruciai, jau seniai man galvoje sukas mintis kaip pagyvint mano sunnio varikliuka, nera jis mires ir siaip vaziuoja ganetinai smagiai, bet visvien norisi kazko daugiau.. zinau sakysit, neverta smaugt to vargso dyzeliuko ir pigiau butu parduot ir nusipirkt kita masina su turba.. gal tai butu logiskiausia, bet prie savo sunio jau lb pripratau ir skirtis nebesinori..
beto naujesnese primerose ir berods almerose, jau ejo tokspat CD20 variklis tik jau su turbina, is paziuros skiriasi ten tik kolikas ir siurblys su kompu ten jau, o vat mano kibirioko siurblys mechaninis.. tai ir butu svarbiausias klausymas ka reiktu daryt su surbliu? keist ar tiktu taspat tik pareguliuot uztektu? :roll:
jai gali svajoti, gali pasiekti..!

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: CD20+turbo.. imanoma?

Post by ATMBOY »

Viskas imanoma :) bet dek geriau kita varikli :twisted:

User avatar
protoNOS
Posts: 715
Joined: 14 Feb 2006, 23:26
Location: Siauliai-Vilnius

Post by protoNOS »

klausyms : kokia ideja deti i dizelini varikli dyzeli ? :roll:
idejes turbina i dyzeli gali losti ekonomiskumu nebent, del galios ir tai manau protingiausia jau pasiimti turbinini dyzeli, ir dyzelinis galios kelimas - visai kitas klausymas, nes galioja visiskai kitokie desniai nei benzininiame :roll: net kazkokiame straipsnyje skaiciau kad galios kelimas dyzeliui reikalauja atskiros knygos :arrow:
Masinas keiciu kaip kojines, du kartus per metus

bANDiuga
Posts: 4
Joined: 19 Dec 2006, 15:51
Location: kretinga/siauliai

Post by bANDiuga »

nesitikima super didelio galios suolio nes butu puciama tik ~0.5bar.. Tai kaip del to siurblio ji ten reiktu reguliuot? o gal automatiskai variklis gaves daugiau oro paduotu ir daugiau kuro..? beja galios kelimas tik turbina ir apsiribotu, na nebent dar laisvas ismetimas ir paemimas..
jai gali svajoti, gali pasiekti..!

User avatar
protoNOS
Posts: 715
Joined: 14 Feb 2006, 23:26
Location: Siauliai-Vilnius

Post by protoNOS »

o tu nebandei pasidometi Diesel Black Box'u ? :roll: gal Non turbo varikliui per daug galios neprides, bet kazkiek turetu, tarkis su meistrais (Vimota ar dar kur) ten pat manau galesi pasiklausti ir del valdymo sistemos perprogramavimo, ir is vis pasakys ar tai protinga ideje zaist su dyzeliu ir turbina :arrow: :wink:
Masinas keiciu kaip kojines, du kartus per metus

User avatar
MidaX
Posts: 757
Joined: 03 Jan 2006, 01:20
Location: Kaunas

Post by MidaX »

kompa reik perprogramuot, niekur negausi pirkt jo, teks daryt vimotoi. Vien tai ~700lt, ar verta?

bANDiuga
Posts: 4
Joined: 19 Dec 2006, 15:51
Location: kretinga/siauliai

Post by bANDiuga »

tai kad nera ten ko programuot, paprastas mechaninis siurblys stovi ir tiek... :?
jai gali svajoti, gali pasiekti..!

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

bANDiuga wrote:tai kad nera ten ko programuot, paprastas mechaninis siurblys stovi ir tiek... :?
prie ko cia siurblys?
pamirsk tu ta turbinima ir nebesvaik.

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

isvis neapsimoka,dar nors turbininis butu,ir tai as uzpuciau kazkada ,tai juodais dumais apsipyle ir vapse poto bukas motaras pasidare. Tai daktariuko ir i turgu :twisted:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

bANDiuga
Posts: 4
Joined: 19 Dec 2006, 15:51
Location: kretinga/siauliai

Post by bANDiuga »

XR_as wrote:
bANDiuga wrote:tai kad nera ten ko programuot, paprastas mechaninis siurblys stovi ir tiek... :?
prie ko cia siurblys?
pamirsk tu ta turbinima ir nebesvaik.
ir vel tu.. tavo ziniai dyzeliuose stovi ne karbiuratorius! o auksto slegio kuro siurblys! jasna?
jai gali svajoti, gali pasiekti..!

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Koks aukshto slegio siurblys tame sename Sunny?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

nu tas ten kur purskia dieseli i varikli per forsunkes,tai ir yra siurblys.Dar juo reguliuojamas degimas
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Koks dar black boxas atmosferiniam dyzeliui? :roll: :lol:

Klausimas temos autoriui - kai mini gaza iki dugno (t.y. pilna apkrova) juodus dumus meta? Daug?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Dariusmientas
Posts: 110
Joined: 27 Nov 2008, 20:02
Location: Kaunas

Re: CD20+turbo.. imanoma?

Post by Dariusmientas »

kazka skaiciau apie 2.4 td.. BMW berods.. tai kuo labaiu didini slegi tuo labiau riebini misini.. o jei siurblis mechaninis ir reguliuot ten ji eina :roll: tai sriuba "pasukiji" ir fsio.. ce taip primityviai :lol:

User avatar
aTofi
Posts: 602
Joined: 18 Apr 2007, 12:47
Location: Vilnius

Re: CD20+turbo.. imanoma?

Post by aTofi »

dviem metais+ pavelavai ;)
RS13 94' 200sx mods, 1.2bar = 360hp

Post Reply