Diesel power

Dyzeliu performance skiltis. Join the Dark Side!
Post Reply
User avatar
Carlos
Posts: 258
Joined: 23 Apr 2006, 19:16
Location: Gilus kaimas

Diesel power

Post by Carlos »

Sveiki.Noriu paklaust jusu. Tarkim yra toks tikslas is TDI variklio ispaust kuo daugiau ag ir nm.Kas liecia visus softo darbus, pc, visus pigy back'us ir t.t. ir pan. tai viskas aisku, mane domina ka imanoma padaryt su hardware.Klausimas visiskai teorinis.

User avatar
Carlos
Posts: 258
Joined: 23 Apr 2006, 19:16
Location: Gilus kaimas

Post by Carlos »

Tai negi nieks nieko nezino apie dyzeli? As apie dyzeli visiskai neraukiu ka ten galima daryt ko ne.Kiek intere sugebejau surast tai tipo budai keli:

1. Kompo proramavimas arba piggy bekai
2. Rimtesnis siurblys
3. Rimtesni purkstukai
4.Geresnis ismetimas
5. Oro filtras pralaidesnis :)
6.Dar uzmates buvau toki daikciuka kaip ant britvu naujesniu tipo exup.Idomu ar turi toks daiktas kokios vertes ar cia tik marketingo aukoms...
7. Ir aisku "propane shoot" :D

O ka dar imanoma padaryt teoriskai?

Staska
Posts: 680
Joined: 27 Jun 2005, 12:43

Post by Staska »

Nosa ir turbo nuo galingesnes versijos su kintama geometrija

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Post by ATMBOY »

man atrodo neten pataikej :)

nors kazkada man buvo ideja tai pasidaryt darbo cintrojenuj :) 2L HDI gal po 3metu kai pasibaigs garantija pabandisiu

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

As ant dyzeliu jau senai nespjaunu kaip i beverti daikta, va nesenai pazystamas isidejo "chipa" i Alfa 155 2.5 TDI, tai draugelis jo su Mazda 1.8 Turbo nepasiveja :shock: grazu ziuret kaip pucia. As manau pasiemus pati galingiausia stock TDI versija ir imetus "chipa" su laisvu oro paemimu ir laisvu ismetimu, galima turet labai smagia masinyte, beto sanaudos bus juokingos ;)

MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Post by MIB »

JTS wrote:As manau pasiemus pati galingiausia stock TDI versija ir imetus "chipa" su laisvu oro paemimu ir laisvu ismetimu, galima turet labai smagia masinyte, beto sanaudos bus juokingos ;)
Kazkur skaiciau apie paburta Tourega V10 TDI. Standarte ten man rodos 330 AG ir 700 NM, o paburus buvo apie 400 AG ir 1000 NM. :D Net turejo nauja performance sankaba pagal uzsakyma jam daryt... Manau toks jau turetu vezt. :D

Post Reply