Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by wanadoo »

Taigi kai vakar man pasilenkus prie masinos ir palietus slenksti, i delna ikrito telefono dydzio rudziu gabalas, nusprendziau kad laikas gelbeti Nissana, taigi bus virinami abieju pusiu slenksciai ir dar kazkas ka rasim eigoje visu pjaustymu, mano klausimas butu ka galetumete patarti siai dienai del antikoroziniu medziagu? ka geriausia naudoti, kaip naudoti,kiek sluoksniu, ka is pradziu uzpurksti kad ta purskiama smala geriau prikibtu ir kad galeciau pamirsti rudis ateinanciam desimtmeciui? hammerite kazkoki girdejau, bet noreciau platesnes auditorijos nuomones, nes daug kas esate tai jau dare, o vesti i koki ala servisa kad tai atlitku nenoriu, tas zmogus kuris viska lankstys ir virins man viska ir supurks.

is anksto dekui uz pasisakymus
Gs430

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by gess »

Hmm, nu nzn, abejoju ar gali mastyt apie rudziu pamirsima desimtmeciui, nes kaip suprantu neisrinksi visos auto ir nestatysi ant verstuvu, kad visas smalas nuo dugno nuvalyt ir pan?

O siaip dinitrol neblogos medziagos kiek naudot teko. "Dinotrol ML" i slenksciukus gerai(panasu i movil) ir pries purskiant "dinitrol UBS"(smala) dugnui kaip toks pagruntavimui tinka. Paciom rudim apdirbt "brunox epoxy" neblogas dalykas, paprasta dirbt, kartu gruntas su rudziu modifikatorium ir paskui laiko neblogai. Dar yra visai neblogas reikalas rudziu modifikatorius su cinku, taciau ji reik nuplaut ir gruntuot atskirai. Bet jis gerokai pigiau ir gali daug kartu tepliot, kol tikrai isigeria ir modifikuoja visas rudis. Uz paprasta modifikatoriu man labiau patinka, nes susidaro kazkokie pilki, matyt cinko junginiai, ir po to rudys tikrai netaip greit grizta.

Taciau visi rezultatai, manau, priklauso nuo paruosimo. Tai jei nori tikrai gero rezultato, tai turetum isrikt visa vaziuokle ir apskritai kas prie dugno yra pritvirtinta nuimt, pasistatyt auto ant verstuvu, nuvalyt visas smalas apsoliuciai nuo dugno, tada matysi relia rudziu situacija ir galesi normaliai jas pasalint/pervirint. Po to purksciau koki epoksidini grunta, tada kokia anti gravel danga, "gravitex" pvz. Tada automobiliniu dazu pora sluoksniu. Ant virsaus tada gali nuvaryt pora sluoksniu "Dinotrol UBS", o i ermes "dinitrol ML".

Taip buvau apdirbes tevo dzipo benzo baka ir jo apsauga(nepurkiau tu dinitrol smalu tik) ir jau 5 ar 6 metai kaip naujas atrodo, nera nei uzuominu apie rudis.

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by wanadoo »

epoksidinis gruntas-gravitex-dazai-dinitrol"ubs", ertmem dinitrol ml. Teisinga eiga?
na tas mano kebulas kai tik pirkau buvo idealios bukles net vaziuokle nebuvo pasidengusi rudelemis ir kvailys buvau seniau kad nepadariau dugno antikorozinio tai dabar sitos temos net nebutu, visai nesenei pasikelus masina ziurinejau tai rudys tik slenksciu galinese dalyse ir letai eina i prieki, kitose kebulo vietose nesimato rudziu prasimususiu per sena padengima, na bet krapstant viska eigoje manau pasimatys reali situacija ir bus "kaip visada" puse masinos pervirinti, tik dabar mastau jei tarkim pats dugnas visas sveikas ir ta sena antikorozine atrodys gera, tai ja skust ir tept nauja, ar ta sena danga padengti ant virsaus keliais sluoksniais to paties ka ir slenksciams pusim?
o seip dekui geras atsakymas panasiai ir norejau suzinoti kazka, nes tas svarscikas pareiske sako viena toki grunta turiu, pora syk uzpusim ir bus ok:D paskui po metu nukris tie slenksciai
Gs430

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by wanadoo »

vaizdas dabar

vairuotojo puse
Image
Image
keleivio puse
Image
Image
Gs430

User avatar
Vytautas88
Posts: 48
Joined: 10 Nov 2011, 21:17

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by Vytautas88 »

Jeigu jau slenksčiai tiek kiauri, kas likę iš važiuoklės elementų, kėbulo laikančiosios konstrukcijos? :|
Ruošk tu čia neruošęs, vienintelis gydimas -- pervirint, kitaip tebus labai laikinas sprendimas.
3.0d 215 kW 660 Nm
ex 1.8T++ 140 kW

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by wanadoo »

viskas labai gerai stakanai sveiki, na ant vieno yra kampas matosi lenda rudis, cia tas vienas slenkstis kur kiaurai visas isejes tai del to kad viena ziema palikau ant gatves ziemoti, per kuria per diena pravaziuoja visas miestas pirmyn ir atgal ir druskos barstytuvai dar prasisukdavo tai uztai taip ir isejo skylem .. na nieko pasidarysiu idesiu nuotraukas jusu teismui viso dugno pries ir po

o beje as nuo pat temos paskelbimo ir rasiau kad viskas mesis lauk ir naujai desis gal tas mano zodis virinami netinka gal geriau butu Pervirinami
wanadoo wrote:taigi bus virinami abieju pusiu slenksciai ir dar kazkas ka rasim eigoje visu pjaustymu,
Gs430

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by gess »

Jo eiga tokia. Siaip jei slenksciai tokie tikrai nebutinai ten viskam sakes, megsta pas nissanus slenksciai rudyt, stakanai buna idealus tuo metu. Aisku jei sleksciai taip atrodo, tai naivu tiketis, kad visa kita ten idealu visiskai, tai bent as, jei yra galimybe, valyciau visa smala nuo dugno ir ziureciau tada kas ten realiai yra.

Aisku, jei TIKRAI nera rudziu po orginalia danga, tai gerai, uzputei ant virsaus ir pamirsti, bet...

Neriukas
Posts: 49
Joined: 17 Jul 2006, 16:32
Location: Kaunas

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by Neriukas »

Estmė jog rudžių nebūtų jei metalas negautų oro ir drėgmės.
Elementarus gruntas kiek žinau nėra sandarus, o po paprastu epoksidiniu gruntu metalas gali šusti.

Jeigu restauriojant rekomenduočiau dar pasidomėt šiais sprendimais:
Brunox rudžių surišėjas su gruntu http://www.brunox.com/
POR15 rudžių apsaugos sprendimashttp://www.por15.com/

Lietuvoje POR15 niekas neprekiauja, tuo tarpu Brunoksą rasti galima http://www.alloriginal.lt/
Šiaip tikrai rekomenduočiau prieš gruntavimą papildomai pasidengti brunoksu, kainos gal ir kandžiojasi bet užtat ramiai miegosi ;)
rebuilding Rx-7 FD3S

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by romkasponka »

Manau pirmyn i oldtaimeriu foruma ir surasit kaip su rudim kovoti ;)
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Niokas
Posts: 587
Joined: 12 Mar 2009, 19:43

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by Niokas »

http://www.rustbulletuk.com/category.php?id=346&page=1

as toki meginsiu,sako ner lygiu, tik yra savu minusu,nes nesisiausia(labai kietas) reikia greit naudot nes sensta ir laikytis zinoma nurodytu proceduru...
Utenos Termodinamika
utenostermodinamika@gmail.com
860300501
Utenos Termodinamika fb

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: Ieskau patarimu del dugno antikorozinio paruosimo

Post by wanadoo »

kagi rudys palauks, kacerginej du ratai dziaugsmo ir galvos tarpine pasake gana, gal kazkas galite pasiulyti cosworth tarpine 1.8mm pigiau nei 163$? ar cia sita kaina be siuntimo ir negali buti mazesne? ir naujus sr20det galvos varstus? nes man atrodo suveike tandemas- per didelis suspaudimo laipsnis+seni galvos varztai ir islindo tai kas senai turejo islysti
Gs430

Post Reply