probe 2.2 turbo nedapucia

323 GTX, GTR; 626 turbo; RX-7; MX-5 etc performance modeliai (taip pat Ford Probe bei kiti Ford modeliai, kurie shiaip jau yra Mazdos ;) ).
simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

tai va ka tik biski issiardziau,turbos asis nekleba manau +1 mano naudai,gazuoji-zviegia kaip kiaule,vaziuojant tyliai dirba turbina ir nuo 4k rpm dingsta po trup trauka,boost rodykle kaip minejau kyla vos virs 0...tai va db klausimas,nusiiemiau visas apsaugas nuo koliku ir toks dalykas,westgate ta aktuatoriaus koja turi judet ar ne?nes nei rankom,nei gazuojant stipriai ar silpnai ne is vietos...primetu pora foto gal kas ka iziures kas ne taip
Attachments
S7300586.jpg
S7300586.jpg (66.54 KiB) Viewed 22830 times
S7300585.jpg
S7300585.jpg (75.63 KiB) Viewed 22830 times

User avatar
cooler
Posts: 371
Joined: 04 Sep 2008, 22:48
Location: kaunas

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by cooler »

simookas wrote:tai va ka tik biski issiardziau,turbos asis nekleba manau +1 mano naudai,gazuoji-zviegia kaip kiaule,vaziuojant tyliai dirba turbina ir nuo 4k rpm dingsta po trup trauka,boost rodykle kaip minejau kyla vos virs 0...tai va db klausimas,nusiiemiau visas apsaugas nuo koliku ir toks dalykas,westgate ta aktuatoriaus koja turi judet ar ne?nes nei rankom,nei gazuojant stipriai ar silpnai ne is vietos...primetu pora foto gal kas ka iziures kas ne taip
pas mane kai zviegė gazojant tai ilgai nelaikė kokius 5km dugnu ir turba į marčias, o taip pat neklibejo nei ka :wink:

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

cooler wrote:
simookas wrote:tai va ka tik biski issiardziau,turbos asis nekleba manau +1 mano naudai,gazuoji-zviegia kaip kiaule,vaziuojant tyliai dirba turbina ir nuo 4k rpm dingsta po trup trauka,boost rodykle kaip minejau kyla vos virs 0...tai va db klausimas,nusiiemiau visas apsaugas nuo koliku ir toks dalykas,westgate ta aktuatoriaus koja turi judet ar ne?nes nei rankom,nei gazuojant stipriai ar silpnai ne is vietos...primetu pora foto gal kas ka iziures kas ne taip
pas mane kai zviegė gazojant tai ilgai nelaikė kokius 5km dugnu ir turba į marčias, o taip pat neklibejo nei ka :wink:
tai kad as jau gal 500km su zviegiancia dugnu nuvaz ir nieko...gali but westgate uzstriges ar tarpine prapusta?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by driver »

tu gal pasimatuok su vacuum/pressure testeriu aktuatoriu
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

tai ta vieta kur foto pazymeta raudonai turi judet ar ne?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by driver »

simookas wrote:tai ta vieta kur foto pazymeta raudonai turi judet ar ne?
taip, kai atsidaro wg lapke
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

tai reiskia pas mane uzstriges wg,nes nevaiksto ar dugna duodi ar kaip nori...tai db remontas butu tipo paziuret aktuatoriu ar vakuuma kelia ir dar ka?lupt turba ir kaip atlaisvint wg kas funkcionuotu kaip reikia?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by driver »

jei neatsidarinetu, overboostintu, o laisvu rezimu, nemanau, kad uzsipucia iki tokio slegio, kad isstumtu aktuatoriu, pas sitas masinas skydelyje lyg gauge yra, taip? pasijunk normalia gauge ir paziurek ka rodo.o jei istikro nedapucia, tai bus sutrukus ir istrupejus ta vieta apie wg lapke, arba koks boost leakas.
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

maxmotos
Posts: 90
Joined: 12 Oct 2006, 20:26

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by maxmotos »

boost leakas yra didziausia probiu liga po pavaru dezes galiu neziurejas pasakyti kad leakina ta slanga kuri eina i ipurskimo kolektoriu alkune tokia su dideliu perejimu o originali gauge rodo totalias pievas
http://www.tuning-shop.lt
Nissan S13
Nissan S13

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

na ly ziurejau bet negali iki tiek leakint ta slanga kad rodykle kai tipo uzpucia turba nekiltu,ir traukos vapse nera vaziuoja kaip 2.2 be turbo, o ta rodykle turi lyg tai prie 6 stot stocke foto kiek pas mane pasoka
Attachments
iki tiek pasoka rodykle
iki tiek pasoka rodykle
S7300507.jpg (69.03 KiB) Viewed 22683 times

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by driver »

nu tu pasidaryk boost leak testa
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

driver wrote:nu tu pasidaryk boost leak testa
butu malonu suzinot kaip tai darosi :)

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

driver wrote:jei neatsidarinetu, overboostintu, o laisvu rezimu, nemanau, kad uzsipucia iki tokio slegio, kad isstumtu aktuatoriu, pas sitas masinas skydelyje lyg gauge yra, taip? pasijunk normalia gauge ir paziurek ka rodo.o jei istikro nedapucia, tai bus sutrukus ir istrupejus ta vieta apie wg lapke, arba koks boost leakas.
a ir dar tai gal wg atsidares yra pinlnai nera ten kam overboostint,net girdisi kai uzspucia ale turba glusako garsas pasikeicia,na nzn kaip cia paaiskint,butent toks jausmas kad turbina viska per duslintuva pucia o ne matoro puse...

User avatar
Rothman
Posts: 622
Joined: 30 Jan 2007, 13:19
Location: Vilnius

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by Rothman »

nu tai matyt taip ir yra kad viska pro dusle ispucia.. jei wg pastoviai pravertas yra(uzstriges butent toj padeti) tai taip ir gaunasi kad ispucia viska pro dusle..
Dujos turi buti namie...

User avatar
Rothman
Posts: 622
Joined: 30 Jan 2007, 13:19
Location: Vilnius

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by Rothman »

ai dar gali nuimt aktuatoriaus kojele ir pabandyt ar aplamai vaiksto wg ir ar nekliba(nestringa)..
Dujos turi buti namie...

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

norint nuimt kojele reik taip ar taip nuiminet visa turbina,tai jei uzstriges tik aktuatorius tai manau nebus problemos tik ji pakeist,o jei WG uzstriges kaip tada su juo?tiesiog isvalyt ir ismankstint?ar cia ilgam toks budas?

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by wanadoo »

jei iseina prieiti tai ta kojele netgi su ranka ar atsuktuvu uzkistu yra pajudinama, as tai paprasciausiai meginciau su kokiu daiktu pramankstint ten ar isvis juda jei juda normaliai ir vistek nepucia turbut kaip ir sake wg dangtelis nutrupejes arba pati membrana aktuatoriaus nusibaige.. arba paziurek ka zmogus auksciau rase del tos alkunes su perejimu
Gs430

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by driver »

wanadoo wrote:jei iseina prieiti tai ta kojele netgi su ranka ar atsuktuvu uzkistu yra pajudinama, as tai paprasciausiai meginciau su kokiu daiktu pramankstint ten ar isvis juda jei juda normaliai ir vistek nepucia turbut kaip ir sake wg dangtelis nutrupejes arba pati membrana aktuatoriaus nusibaige.. arba paziurek ka zmogus auksciau rase del tos alkunes su perejimu
jei membrana aktuatoriaus butu, tada taippat overboostintu.o cia kiek is foto imanoma pamatyt, tai patogiausia butu fiksuojamas reples uzkabint ir patraukinet, bent paaisketu ar neuzstriges, bet abejoju kazkodel ar cia beda, bus vamzdyne leakas :roll:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

maxmotos
Posts: 90
Joined: 12 Oct 2006, 20:26

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by maxmotos »

nesuk galvos del aktuatoriaus ar westgeato neteko girdeti kad kada probese butu beda su tuo LEAKAS IR TIKTAI LEAKAS nes vamzdynas neaisku is kokios plasmases padarytas ir skylineja ir gauga pasijung kita o ne ta butaforini ziurek kur ant paneles
http://www.tuning-shop.lt
Nissan S13
Nissan S13

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

nors ir butu leakas wg turetu vaiksciot o cia stovi kaip prikaltas ir nejuda,be to visa vamzdyna isropinejau perverziau nieko
neradau

User avatar
Liutukas
Posts: 385
Joined: 07 Dec 2008, 03:26

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by Liutukas »

Laisvom apsukom ir nevaiksios tas wg tu vaziuodamas pabandyk paziuret ir pamatysi vaiksto ar ne , nes ant laisvu nesukelia tokio slegio kad wg atidaryt :)
GoSidewaysTeam.lt
Poliuretaniniu sailentbloku gamyba.

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

o tai kaip vaziuojant paziuret?palyst vienam po kapotu o kitam dugnais prasinest?

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by XR_as »

su kamera filmuot :D
arba suankstint degima, gal ispumpuos :lol:
Last edited by XR_as on 29 Aug 2009, 18:11, edited 1 time in total.

saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by saukstas »

ne nu.. nejuokauk.

Jei boost leak'as yra, tai turėtų mest juodą dūmą.

Pasitikrink pasijungęs į įsiurbimą (SANDARIAI) pompą padangoms pūst (susimeistrauk kokį perechodą ir ventilį įtaisyk). Pūsk su pompa ir girdėsi, ar kažkur nebėga tavo oras.

Aš balsuoju už WG problemą (ne aktuatoriaus, o pačio WG) - kai yra didelis leak'as, turba greit numiršta. Tiek kiek tu pravažiavai tam gali užtekt (kitiems užtenka nedidelės skylutės WG aktuatoriaus šlangelėj) :)

Kadangi turba dar neapsipylė tepalais ir nenumiro, sakyčiau, jog tavo išmetamosios dujos randa kitą kelią lauk, nei kad pro turbinos sparnuotę. Todėl turba neužpučia slėgio.

Kiti keliai yra keturi -
1) išmetimo koliko / galvos tarpinė
2) išmetimo koliko / turbinos karštos dalies tarpinė
3) WG dangtelis ar kaip jį pavadint
4) įskilimas kolike arba turbos karštoj daly
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: probe 2.2 turbo nedapucia

Post by simookas »

saukstas wrote:ne nu.. nejuokauk.

Jei boost leak'as yra, tai turėtų mest juodą dūmą.

Pasitikrink pasijungęs į įsiurbimą (SANDARIAI) pompą padangoms pūst (susimeistrauk kokį perechodą ir ventilį įtaisyk). Pūsk su pompa ir girdėsi, ar kažkur nebėga tavo oras.

Aš balsuoju už WG problemą (ne aktuatoriaus, o pačio WG) - kai yra didelis leak'as, turba greit numiršta. Tiek kiek tu pravažiavai tam gali užtekt (kitiems užtenka nedidelės skylutės WG aktuatoriaus šlangelėj) :)

Kadangi turba dar neapsipylė tepalais ir nenumiro, sakyčiau, jog tavo išmetamosios dujos randa kitą kelią lauk, nei kad pro turbinos sparnuotę. Todėl turba neužpučia slėgio.

Kiti keliai yra keturi -
1) išmetimo koliko / galvos tarpinė
2) išmetimo koliko / turbinos karštos dalies tarpinė
3) WG dangtelis ar kaip jį pavadint
4) įskilimas kolike arba turbos karštoj daly
nu joo,4 nedziugina,aciu uz issamu patarima ieskosim toliau galu

Post Reply