greiciu dezes tepalo ausinimas

323 GTX, GTR; 626 turbo; RX-7; MX-5 etc performance modeliai (taip pat Ford Probe bei kiti Ford modeliai, kurie shiaip jau yra Mazdos ;) ).
Post Reply
User avatar
GiedriuZ
Posts: 156
Joined: 01 Nov 2003, 15:53

greiciu dezes tepalo ausinimas

Post by GiedriuZ »

Vat siandien atradau kad mano probkeje yra greiciu dezes tepalo ausinimas :) t.y. siurbliukas, filtras, nedidelis radiatorius.. idomu, V. Razuvanovo servise zmones guzcioja peciais, sako, kad tai tikrai ne gamykline iranga.. Galvojau paklausiu, ar pas jus geteixuose yra tokis chiudas? nes bent probo repair manuale nieko neraso apie jokius greiciu dezes tepalo ausinimus..

User avatar
coup`ass
Posts: 267
Joined: 30 Apr 2004, 19:30
Location: Vilnius, Lithuania
Contact:

Post by coup`ass »

GTX'uose kiek zinau nejo standarte oil cooler'is...

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: greiciu dezes tepalo ausinimas

Post by Minde_Kei »

GiedriuZ wrote:Vat siandien atradau kad mano probkeje yra greiciu dezes tepalo ausinimas :) t.y. siurbliukas, filtras, nedidelis radiatorius.. idomu, V. Razuvanovo servise zmones guzcioja peciais, sako, kad tai tikrai ne gamykline iranga.. Galvojau paklausiu, ar pas jus geteixuose yra tokis chiudas? nes bent probo repair manuale nieko neraso apie jokius greiciu dezes tepalo ausinimus..
tai va neseniai domejausi kad kazkokioj masinoj yra tikrai standartinis gr. dezes tepalo radiatorius.. ar nuotraukoj machiau..isiminiau tik kad zjbs kai is gamyklos teisingos masinos isrieda... koks auto nepamenu... speju tavo atveju gali buti tas pats.

1gen GTX'e rally spec kur buvo tai ejo ne tik su oil cooleriu, bet ir su lsd, geru ecu:), strut brace'ais, teisingu stailizatorium, dugno apsaugom, papildomais zibintais ir t.t. :)
..

Hoplitas
Posts: 145
Joined: 18 Jan 2004, 01:05
Location: Kaunas

Post by Hoplitas »

jauciu vel ne itema pavarysiu bet vistiek pasakysio jog mazdos automatai turi tepalo radiatorius :roll:
Eclipse juoda 92m 2.0SOLD!
audi 80 (B4) 2.8 quattro LPGSOLD!
saab 9-3ss 2.0t

User avatar
GiedriuZ
Posts: 156
Joined: 01 Nov 2003, 15:53

Post by GiedriuZ »

2 m2666: neuzilgo bus ant keltuvo tai gal padarysiu pora fotkiu :D ech, reiktu ir man strut brace'u ir stabilizatoriaus:) ale vat visa beda, reiktu suzinoti kur gaut toki tepalo filtriuka kaip kad ten idetas, negi teks i ford vista kreiptis? :roll:
2 hoplitas: seip visos probes su atx dezem (kalbu apie 2.2n/a ir 2.2turbo) ejo su stockiniais oil cooleriais.. o vat mtx ne..

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: greiciu dezes tepalo ausinimas

Post by Conan »

m2666 wrote:tai va neseniai domejausi kad kazkokioj masinoj yra tikrai standartinis gr. dezes tepalo radiatorius..
Kazkokioj? mazdoj ar kaip? Pas mane yra stock, ir ka? :)
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

taip visose stock gt4 yra ir gr dezes oil cooleris ir strut brace ir stabilizatoriai ir tt :wink:
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: greiciu dezes tepalo ausinimas

Post by Minde_Kei »

Conan wrote:Kazkokioj? mazdoj ar kaip? Pas mane yra stock, ir ka? :)


neatsimenu automobilio... gal ir celka...

o stabilizatoriai yra daugelyje stock automobiliu bet va apie ju teisinguma atskira kalba..
..

Post Reply