Awd i Rwd

Celica GT4, MR2, Supra ir pan.
Post Reply
Birbirbir
Posts: 9
Joined: 12 Jun 2008, 19:42

Awd i Rwd

Post by Birbirbir »

Kvadratuskininkai pykt uz tokius fyntus turetu bet as noriu pabandyt (nesigilinkit kodel neimu sx'u ar bmw'u savos priezastys) :) celica st185cs to rwd :idea: . Google nieko gero nemeta manau cia rasiu daugiau zmoniu kurie gales argumentuotai pagelbet. Turiu siuo momentu tik sita vienintele schemyte http://www.celicatech.com/imagearchive/ ... /MT/MT.htm (ziurekit i descripsion)... Ps ismasciau kad prie difo lyst nereikia aiskaii matosi kad 50/50 pasiskirstyma reguliuoja control coupling :oops: gal kas nusviestu kokiu principu vyksta sitas reikalas nes per ji reguliuojasi fazes i fwd awd ir free diff
Last edited by Birbirbir on 15 Apr 2009, 14:22, edited 1 time in total.

User avatar
kwlw
Posts: 1787
Joined: 24 Nov 2004, 17:14

Re: Awd i Rwd

Post by kwlw »

Birbirbir wrote:Kvadratuskininkai pykt uz tokius fyntus turetu bet as noriu pabandyt (nesigilinkit kodel neimu sx'u ar bmw'u savos priezastys) :) celica st185cs to rwd :idea: . Google nieko gero nemeta manau cia rasiu daugiau zmoniu kurie gales argumentuotai pagelbet. Turiu siuo momentu tik sita vienintele schemyte http://www.celicatech.com/imagearchive/ ... /MT/MT.htm (ziurekit i descripsion) kaip suprantu visas darbas padaryt svarke kokios bedos gali iskilt "kurybiniame" procese? dekui uz pagalba :)
Esmine beda - matyt supratus, kad gaila ideto darbo (nes rezultatas greichiausiai liks nepasiektas). Juolab, ishgaidinus CS'a ir sheip turetu buti geda... :(.

Galima sheip ir dar viena pora ratu celicai pritaisyti (dar viena ant stogo), tik vat ta pati priezhastis kodel nelabai kas tuo uzhsijema yra ta pati kaip ir su perdarinejimu i rwd - nera juntamos prasmes ta daryti. Dar sakychiau kokia nors negrazhi impreza butu kaip zhaliava, kuriai kalnas daliu garazhe voliotusi, o chia...

Tema jau daug kartu nagrineta praeityje (ne shitam forume) - reziume buvo toks:
Jei jau nori ishsiskirti ir pavypendryvatsia - geriausias sprendimas yra sidewd. T.y. kai varomi pvz. deshines puses ratai.

Sau
Displacement is a poor replacement for proper manifold pressure

Birbirbir
Posts: 9
Joined: 12 Jun 2008, 19:42

Re: Awd i Rwd

Post by Birbirbir »

Na as pabandysiu surizikuot tik man reikia issiaiskint kaip veikia 50/50 perdavimas kokiu principu skirsto gala preiki... turiu lysna deze tad nematau problemu pabandyt ir pamtyt kaip praktiskai o neteoriskai visas vyksta, o pagaidinsiu ar ne tai cia jau mano reikalas svarbu user'iui gerai :) kaipsakant ieskau pagalbos ir protingu patarimu :wink:

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Re: Awd i Rwd

Post by Sheikhas »

Tu bent pradziai surask nors viena st165/185/205 useri su tokia konversija bet kuriam pasaulio kraste, bus is ko imti pvz, o tada gali pradeti planuoti. Nemanau, kad tu pirmas subrandinai tokia minti, bet realiam gyvenime yra kitaip ;) Bent jau as nesu girdejes/mates nei vieno st165/185/205 i RWD paversto varianto (naudojant originalia gr.deze), o mates/girdejes apie sias celica's esu tikrai nemazai 8) . Visi kas padare, tai tik keisdami variklio orientacija ir gr. deze (nuo RWD).
Taigi meti deze ir centrini diffa sonan, imi nuo bilekokios RWD toyotos deze, suki varikly teisinga kryptimi ir turi ko nori.

Bet... manau savikaina bus ne ka mazesne, negu isigyjant jau vaziuojanti RWD automobili.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Awd i Rwd

Post by Conan »

Ziuriu, rimtai driftingo vejai uzpute jaunimo galvose... Groozdai, ka tu padarei?!! :twisted:

Zinoma, noretum taip:
Image
ane? :)

Tai ismesk sita minti sau is galvos, nes su GT-Four tai turi mazai bendro...
Image
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

Birbirbir
Posts: 9
Joined: 12 Jun 2008, 19:42

Re: Awd i Rwd

Post by Birbirbir »

sita as jau mates :D

Todo2
Posts: 986
Joined: 11 Dec 2005, 23:27
Location: Kaunas

Re: Awd i Rwd

Post by Todo2 »

Teisingai tau sako. paprasciau nupirkt rwd masina. sutaupysi laiko kruva ir nervu.
rs13

grigarasas
Posts: 49
Joined: 02 Feb 2008, 11:02
Location: Vilnius - Panevėžys

Re: Awd i Rwd

Post by grigarasas »

tikiuosi neketini to daryti su ta ST205 deze? O tai gaila butu gero daikto :cry:

Birbirbir wrote:Na as pabandysiu surizikuot tik man reikia issiaiskint kaip veikia 50/50 perdavimas kokiu principu skirsto gala preiki... turiu lysna deze tad nematau problemu pabandyt ir pamtyt kaip praktiskai o neteoriskai visas vyksta, o pagaidinsiu ar ne tai cia jau mano reikalas svarbu user'iui gerai :) kaipsakant ieskau pagalbos ir protingu patarimu :wink:
Toyota Celica ST 185 220 AG

Birbirbir
Posts: 9
Joined: 12 Jun 2008, 19:42

Re: Awd i Rwd

Post by Birbirbir »

Ne, su ta deze neketinu to daryt, bet jai reikalas uzspirtu padaryciau ir su ja... tiesa nelabi suprantu kas ten gali nuait nes jai prisuka prie 400+ ir lyg viskas funkcionuoja kaip priklauso tai gaunasi kad ant asies po 200 tai mano uzduotis tuos 200+ perduot i gala, bet jai jau sakot kad nelaikys manu paklausysiu cia pasisakiusiu zmoniu ir nusipirksiu Rwd :D

User avatar
RNN GTi-R
Posts: 106
Joined: 17 Mar 2009, 06:27
Location: Sydney

Re: Awd i Rwd

Post by RNN GTi-R »

Birbirbir wrote:Ne, su ta deze neketinu to daryt, bet jai reikalas uzspirtu padaryciau ir su ja... tiesa nelabi suprantu kas ten gali nuait nes jai prisuka prie 400+ ir lyg viskas funkcionuoja kaip priklauso tai gaunasi kad ant asies po 200 tai mano uzduotis tuos 200+ perduot i gala, bet jai jau sakot kad nelaikys manu paklausysiu cia pasisakiusiu zmoniu ir nusipirksiu Rwd :D
Na pagaliau supratai, Saunuolis :)
GTR
When You Have AWD You Don't Replace Tyres, You Replace Boxes

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Re: Awd i Rwd

Post by ebola »

as siulau daryti fwd. Rimtai.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
aleksejus
Posts: 17
Joined: 11 Mar 2009, 23:31
Location: Vilnius

Re: Awd i Rwd

Post by aleksejus »

As persidares Impreza i rwd, tu man rasei subaru forume atrodo :) Bent pas mane tai visas darbas buvo centrinio diffo perdarymas, isemiau satelitus ir uzvirinau pati korpusa. http://www.clubwrx.net/forums/powertrai ... -pics.html Gal bus naudinga.
rwd gt impreza

Post Reply