Styling'as: sleepy eyes

Celica GT4, MR2, Supra ir pan.
Post Reply
User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Styling'as: sleepy eyes

Post by Sheikhas »

Pries kelias dienas pasidariau 'sleepy eyes' moda. Elementariai su sroves nutraukimu. Ir kazkaip moraliskai visai gerai jauciuosiu :)
:?: Bet pasistojo klausimas, gal galima visa tai kaip nors automatizuoti?
Gal kas elekroj gaudosi? Jeigu pastacius kokia rele ar ka kuri suveikinetu tam tikra pvz reguliojama laika ir paduotu reikiama porcija itampos. Ar tokie dalykai imanomi?
Idomu kokiu principu veikia el. sviesu aukscio reguliavimas???
Image
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Tarp kitko, gal kas zino kur celkoje yra padetas tas daiktas (net nezinau pavadinimo) :oops: kuris zvimbia atidarius duris esant ilungtom sviesom. Ar aplamai jis yra... ir i ka jis turetu buti panasus :lol:
Pastailinus lempas, ju is salono nebesimato ir vis pamirstu isjungti, kai niekas nezvimbia. :|
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

Sheikhas wrote:Tarp kitko, gal kas zino kur celkoje yra padetas tas daiktas (net nezinau pavadinimo) :oops: kuris zvimbia atidarius duris esant ilungtom sviesom. Ar aplamai jis yra... ir i ka jis turetu buti panasus :lol:
Pastailinus lempas, ju is salono nebesimato ir vis pamirstu isjungti, kai niekas nezvimbia. :|
yra toks aparachiukas kuris elektro parduotuvej kainuoja apie 5 lt. jungiasi prie duru datchiko, lempu jungtuko ir +12 atrodo seip ten simple viskas
..

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Conan »

Sheikhas wrote:Bet pasistojo klausimas, gal galima visa tai kaip nors automatizuoti?
Gal kas elekroj gaudosi? Jeigu pastacius kokia rele ar ka kuri suveikinetu tam tikra pvz reguliojama laika ir paduotu reikiama porcija itampos. Ar tokie dalykai imanomi?
spade tyli, bet jis man atrodo turi switcha, ne ant celicos aisku :) bet turetu buti analogiskai viskas...

P.S.
Kokie ce pas tave ratai?? Panasu i TSW, bet man labiau idomu dydziai ir kokios padangos?
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Minde_Kei »

Conan wrote:
Sheikhas wrote:Bet pasistojo klausimas, gal galima visa tai kaip nors automatizuoti?
Gal kas elekroj gaudosi? Jeigu pastacius kokia rele ar ka kuri suveikinetu tam tikra pvz reguliojama laika ir paduotu reikiama porcija itampos. Ar tokie dalykai imanomi?
spade tyli, bet jis man atrodo turi switcha, ne ant celicos aisku :) bet turetu buti analogiskai viskas...

P.S.
Kokie ce pas tave ratai?? Panasu i TSW, bet man labiau idomu dydziai ir kokios padangos?
kazkas r17 :)
..

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Conan »

m2666 wrote: kazkas r17 :)
Man taip acargiai kvepia r18... na bet tegu Saulius pasako pats ;)
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Minde_Kei »

Conan wrote:
m2666 wrote: kazkas r17 :)
Man taip acargiai kvepia r18... na bet tegu Saulius pasako pats ;)
atsimenu kad ieshkojo r17 padangu.. man atrodo bus 215ar225x50 or smth
..

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Minde_Kei »

p.s.
pas tave ant mazdos kokie buvo r16?
..

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

grazi cielkute tavo Sheikhai... ;).. tik tas sasyskas (tipo ratus) reiktu pakeist i platesnes. :wink:

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by spade »

Conan wrote: spade tyli, bet jis man atrodo turi switcha, ne ant celicos aisku :) bet turetu buti analogiskai viskas...
Pas mane elementarus mygtukas uz 2.5 lt...
Imho sistema su taimeriu neverta pastangu...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Conan »

m2666 wrote:p.s.
pas tave ant mazdos kokie buvo r16?
R15, tada dar K1 R16 negamino, dabar atrodo irgi...
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Styling'as: sleepy eyes

Post by Conan »

Sheikhas wrote:Pries kelias dienas pasidariau 'sleepy eyes' moda. Elementariai su sroves nutraukimu. Ir kazkaip moraliskai visai gerai jauciuosiu :)
Davaj greit sakai kaip padaryt! :P
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Conan »

Groozdas wrote:grazi cielkute tavo Sheikhai... ;).. tik tas sasyskas (tipo ratus) reiktu pakeist i platesnes. :wink:
Faktas, i gt4 wide body tik 17x8, 235/40 ir gale dar 25mm spacers! O! ;)
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

Conan wrote:Faktas, i gt4 wide body tik 17x8, 235/40 ir gale dar 25mm spacers! O! ;)
tokiu pilnai uztektu!.. o wide body t.y kas.. tokie kaip pas jus?

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Conan »

Groozdas wrote: tokiu pilnai uztektu!.. o wide body t.y kas.. tokie kaip pas jus?
widebody yra dauguma ST185 ir kelios ST182 (GTS, 2 ltr N/A), bet JDM turejo dar ir siauru GT4, gal keliais kg lengvesniu ;) nu yra pas japoncus variantu cia ir pats zinai :)
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

aiskuma...

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Na jus cia ir pribazarinot. Taigi nuosekliai:
1. Sleepe eyes modas elementarus,daug kartu aprasytas. T.y. pasiemiau is shroto jungtuka shviesu aukscio reguliavimo is celkos(nebutinai toks, tiesiog jis labai graziai tiko i savo vieta, kuri pas mane buvo uzkista zaglushke). Idejau ji i tuscia vieta ir atvedziau 2 laidelius nuo saugikliu bloko (po kapotu), neadau kur arciau prie jo prisijungti. Pertraukdamas laida, nutraukiu srove i sviesu pakelimo varikliuku rele. Viskas (siaip is alltrac net ftp serverio parsitempiau kruva elektros schemu, tame tarpe ir sviesu, pasiziurejau i laideliu spalvas ir padariau...)
2. Del ratu. TSW Eurace 17" 7J -16H2 Et35 pas mane, o padangos Bridgestone Potenza 215/45ZR17. Be to gale 3cm rastavkes, nuo priekio nuemiau nes sparnai kentejo. Platesnius nematau tikslo deti, nes ir siu neprasukineju, o ir pagal disku ploti nelabai platesni isiraso :) Be to ir sitie ant vairo pakankamai jausiasi.
Kas dar? :)
3. Wide body - 4wd celkose, ta prasme visi sparnai ispusti...
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

Ramunas
Posts: 25
Joined: 27 Sep 2004, 17:35
Location: Šiauliai

Post by Ramunas »

Sheikhas wrote:Na jus cia ir pribazarinot. Taigi nuosekliai:
1. Sleepe eyes modas elementarus,daug kartu aprasytas. T.y. pasiemiau is shroto jungtuka shviesu aukscio reguliavimo is celkos(nebutinai toks, tiesiog jis labai graziai tiko i savo vieta, kuri pas mane buvo uzkista zaglushke). Idejau ji i tuscia vieta ir atvedziau 2 laidelius nuo saugikliu bloko (po kapotu), neadau kur arciau prie jo prisijungti. Pertraukdamas laida, nutraukiu srove i sviesu pakelimo varikliuku rele. Viskas (siaip is alltrac net ftp serverio parsitempiau kruva elektros schemu, tame tarpe ir sviesu, pasiziurejau i laideliu spalvas ir padariau...)
2. Del ratu. TSW Eurace 17" 7J -16H2 Et35 pas mane, o padangos Bridgestone Potenza 215/45ZR17. Be to gale 3cm rastavkes, nuo priekio nuemiau nes sparnai kentejo. Platesnius nematau tikslo deti, nes ir siu neprasukineju, o ir pagal disku ploti nelabai platesni isiraso :) Be to ir sitie ant vairo pakankamai jausiasi.
Kas dar? :)
3. Wide body - 4wd celkose, ta prasme visi sparnai ispusti...
O tu savo celika kartais ne is Siauliu pirkai?

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

neee, is Sveicarijos :)
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

Ramunas
Posts: 25
Joined: 27 Sep 2004, 17:35
Location: Šiauliai

Post by Ramunas »

Aisku, o tai as tokios spalvos kazkada turejau...

Mar10

Post by Mar10 »

Tas pypciantis s*** turi atrodyti kai paprastas plastikinis blokelis arba reliuske... nebent mano mr'e taip,celicoi nemaciau ir kolkas nenoriu nes ziauriai lyja! ;) Po to paziuresiu, promise! ;)
Del 4wd.... Conanas teisus, isties yra taip vadinamu narrowbody GT4 celicu, bet jos visos buvo gaminamos tik vidaus japonijos rinkai (JDM).

Post Reply