AE86 + 3S-GTE

Celica GT4, MR2, Supra ir pan.
User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

AE86 + 3S-GTE

Post by Conan »

Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
duskinas
Posts: 798
Joined: 29 Oct 2003, 11:06
Location: Vilnius
Contact:

Post by duskinas »

holy cow! :shock:
Kreives ispudingos..
Silvia - Sold :(
e21 Stage1 done

User avatar
Domsy
Posts: 23
Joined: 20 Nov 2006, 22:31

Post by Domsy »

O kaip ten su torku 254ft/lbs tai kiek cia nm ?

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

Domsy wrote:O kaip ten su torku 254ft/lbs tai kiek cia nm ?
344Nm

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Conan »

Skaiciai ten i ratus, ne ant veleno :)
Somebody do something! I've got a tank on my ass!


User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

Holy SH$%&#T!!!
:shock:
Visgi labiausiai man istrigusi ae86 - http://video.google.com/videoplay?docid ... q=ae86+20b
:shock: :twisted:
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

fotonas13
Posts: 499
Joined: 01 Sep 2005, 21:29
Location: Vln
Contact:

Post by fotonas13 »

Gerai ten kai su sviesom mirksi ir kai uzpute tai Eina SH$%&#T....

kas ten per variklis???
03 CTR K20a2 Sold
05 Accord Tourer i-CTDi Running
s2000 ap1, ap2 Sold
08 135i manual Sold

User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

fotonas13 wrote:Gerai ten kai su sviesom mirksi ir kai uzpute tai Eina SH$%&#T....

kas ten per variklis???
Mazdos 20b, 3 rotor :twisted:
berods toks, 600hp :roll:
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

Nookie wrote:
fotonas13 wrote:Gerai ten kai su sviesom mirksi ir kai uzpute tai Eina SH$%&#T....

kas ten per variklis???
Mazdos 20b, 3 rotor :twisted:
berods toks, 600hp :roll:
kitaip sakant pusantro rx7 motoro :lol:

User avatar
MilkMan
Posts: 245
Joined: 14 Jan 2007, 12:50

Post by MilkMan »

Joo, gražiai važiuoja ta Corolla :D Mane visada žavėjo AE86, porą kart mačiau Siemens Arenoi, netgi dvi ir abi baltos, spėju, kad viena Nookie buvo? :roll:

User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

MilkMan wrote:Joo, gražiai važiuoja ta Corolla :D Mane visada žavėjo AE86, porą kart mačiau Siemens Arenoi, netgi dvi ir abi baltos, spėju, kad viena Nookie buvo? :roll:
Jep. Kita - coup'ass :wink:
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

User avatar
MilkMan
Posts: 245
Joined: 14 Jan 2007, 12:50

Post by MilkMan »

Nookie wrote:
MilkMan wrote:Joo, gražiai važiuoja ta Corolla :D Mane visada žavėjo AE86, porą kart mačiau Siemens Arenoi, netgi dvi ir abi baltos, spėju, kad viena Nookie buvo? :roll:
Jep. Kita - coup'ass :wink:
Man tiesiog įdomu, kiek laiko ieškojai AE86, pas tave dar LEVIN? :roll:

User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

MilkMan wrote:Man tiesiog įdomu, kiek laiko ieškojai AE86, pas tave dar LEVIN? :roll:
Buvau viena uzhsikabines paimt, bet neishejo. Ja nupirko Coup'ass :)
Domejausi kaip su jom Lietuvoj, tai ish ivairiu zmoniu suzinojau kad Alytuj stovi dvi ir Siauliuose viena (net fotkes visu turejau, dabar tik tos, kuri Siauliuose stovi, turiu). Visos - nevazinejamos. Uzhkisho mano tel nr, kad pirkciau, ale jokiu ziniu ish savininku... :roll:
O savaja tai tiesiog atsitiktinai draugas parode, sekancia diena apziurejau, ir paemiau :)
Sheip specialiai neieshkojau ju, nu neidavau i autoplius (ar dar kur nors) kas 3 valandas, ir netikrindavau ar yra :wink:
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

User avatar
MilkMan
Posts: 245
Joined: 14 Jan 2007, 12:50

Post by MilkMan »

Jooo, norėčiau ir aš tokio pirkinio :D šiaip man bajeris buvo SA, kai kažkuris iš jūsų driftino ir iškrito bakelis išmetimo galinis, bet aš nemačiau kad ten iš mašinos atsikabino ir nukrito, tai vos neužlekiau ant jo, teko sustot ir nuspyrt link sienos, poto žiūriu kad kažkuri AE86 privažiavo ir pasiemė :D

User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

MilkMan wrote:Jooo, norėčiau ir aš tokio pirkinio :D šiaip man bajeris buvo SA, kai kažkuris iš jūsų driftino ir iškrito bakelis išmetimo galinis, bet aš nemačiau kad ten iš mašinos atsikabino ir nukrito, tai vos neužlekiau ant jo, teko sustot ir nuspyrt link sienos, poto žiūriu kad kažkuri AE86 privažiavo ir pasiemė :D
:oops: :oops:
Dekui kad nuspyrei ji i krasta :D Vamzdis labai jau nekoks buvo, galvojau nuleksiu susivirinsiu ant dienu. She tau, kad nori, dar tos gumos nutruko, kurios prilaiko bakeli :roll:
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

gera proga ismetima padoru pasidaryt, kaip priklauso Levinui. ;)

User avatar
itariamasis
Posts: 382
Joined: 27 Oct 2006, 14:13

Post by itariamasis »

Nookie wrote:
MilkMan wrote:Man tiesiog įdomu, kiek laiko ieškojai AE86, pas tave dar LEVIN? :roll:
Buvau viena uzhsikabines paimt, bet neishejo. Ja nupirko Coup'ass :)
Domejausi kaip su jom Lietuvoj, tai ish ivairiu zmoniu suzinojau kad Alytuj stovi dvi ir Siauliuose viena (net fotkes visu turejau, dabar tik tos, kuri Siauliuose stovi, turiu). Visos - nevazinejamos. Uzhkisho mano tel nr, kad pirkciau, ale jokiu ziniu ish savininku... :roll:
O savaja tai tiesiog atsitiktinai draugas parode, sekancia diena apziurejau, ir paemiau :)
Sheip specialiai neieshkojau ju, nu neidavau i autoplius (ar dar kur nors) kas 3 valandas, ir netikrindavau ar yra :wink:
Alytuj stovi viena prie "TEO" pastato berods, "kibiro" spalvos, na atrodo neblogai, man nuo jos ratu reiketu... :lol: :D

idomiai jie ten pritaiko kitus variklius, bet stai ka galima isgauti is paciu 4A-GE - http://www.cardomain.com/ride/2213114

User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

itariamasis wrote:Alytuj stovi viena prie "TEO" pastato berods, "kibiro" spalvos, na atrodo neblogai, man nuo jos ratu reiketu... :lol: :D
Su "melynojo tigro kailio" salonu? Coupe?
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

User avatar
itariamasis
Posts: 382
Joined: 27 Oct 2006, 14:13

Post by itariamasis »

Nookie wrote:
itariamasis wrote:Alytuj stovi viena prie "TEO" pastato berods, "kibiro" spalvos, na atrodo neblogai, man nuo jos ratu reiketu... :lol: :D
Su "melynojo tigro kailio" salonu? Coupe?
Taip coupe, neeinu artyn ir neziurineju, gali pagalvoti, kad ruosiuosi "nupy....ti" :lol:

User avatar
Shamann
Posts: 100
Joined: 08 May 2007, 09:54
Location: Kaunas
Contact:

Post by Shamann »

Aha!!! O dabar as ja turiu!... :lol: :lol: :lol: Keleta kartu "testdrive"inom....pradeda "rimtai" kviepuoti nuo 4,5 apsuku...keistoka, kaip vtekas panasiai.....
Japonisku ir korejietisku automobiliu dalys LIRO(nuolaidos iki 30%)
Volvo V40(family), Vectra 'A'(workhorse)

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

Shamann wrote:Aha!!! O dabar as ja turiu!... :lol: :lol: :lol: Keleta kartu "testdrive"inom....pradeda "rimtai" kviepuoti nuo 4,5 apsuku...keistoka, kaip vtekas panasiai.....
levin? man sitos masinos ir kelia daaug geru jausmu..koksai variklis, gal foto turi jos? :roll:

Soo
Posts: 18
Joined: 12 Mar 2007, 14:32

Post by Soo »


User avatar
Shamann
Posts: 100
Joined: 08 May 2007, 09:54
Location: Kaunas
Contact:

Post by Shamann »

4A GE, 1.6l, twin cam, kam tas foto jei galima naturoi apciupineti :lol: :lol: :lol: ... busiu Kacerginei, kazkur tarp organizatoriu, greiciausiai techkomisijoi...o siaip dar skraidau kol draudimas galioja... 8) jei ka - PM
Japonisku ir korejietisku automobiliu dalys LIRO(nuolaidos iki 30%)
Volvo V40(family), Vectra 'A'(workhorse)

User avatar
Nookie
Posts: 248
Joined: 03 Sep 2006, 23:27
Location: Vilnius

Post by Nookie »

Shamann wrote:Aha!!! O dabar as ja turiu!... :lol: :lol: :lol: Keleta kartu "testdrive"inom....pradeda "rimtai" kviepuoti nuo 4,5 apsuku...
Jep ;) jauciasi tas 'antras' kvepavimas. Iki 4800rpm(?) ish 8 sklendziu atsidariusios buna tik 4, o nuo 4,8k prasideda tas "GRRRR" (astresnis garsas net pasidaro, kai likusios 4 sklendes atsidaro) :twisted:
[edit] cia kazkiek girdisi, kad garsas pasikeicia, uzh kokybe nusiskundimus siusti tiesiai i sony ericsson gamykla :D
Shamann wrote:keistoka, kaip vtekas panasiai.....
T-VIS tas dalykas vadinasi ;)
A steering wheel to steer the front of the car,
A pedal to steer the rear.

Post Reply