supra mk3 pliusai, minusai,galios kelimas?

Celica GT4, MR2, Supra ir pan.
Post Reply
vikis_s
Posts: 247
Joined: 23 Nov 2009, 21:08

supra mk3 pliusai, minusai,galios kelimas?

Post by vikis_s »

Domina visą inf apie supras.
Google ziurejau lt temų mazai apie supra.
Galvoju apie 90-91m 7mgte.
Problemas kaskiek žinau,bet kaip jas pašalinti,kainos maždaug?
Dėciau bmw dėže,kokie patarimai.
Šiuo metu renkuosi inf apie jas,pirmą turiu užbaigti iki balandžio sena daily car projektuka( atsisakiau turbo projekto)pradesiu supros paieškas.
Last edited by vikis_s on 03 Dec 2014, 18:09, edited 1 time in total.

User avatar
Fever
Posts: 161
Joined: 05 Feb 2010, 13:04
Location: Kaunas/Kupiškis

Re: supra mk3 twin turbo 1g-gte

Post by Fever »

Kas konkrečiai domina, gal pirma google gali padėti?
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_G_engine#1G-GTE
1990 Mitsubishi Galant GTi

vikis_s
Posts: 247
Joined: 23 Nov 2009, 21:08

Re: supra mk3 twin turbo 1g-gte

Post by vikis_s »

Fever wrote:Kas konkrečiai domina, gal pirma google gali padėti?
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_G_engine#1G-GTE
Wikipedia aš žiūrėjau.man Ydomu pliusai minusai, kokiu varikliu geriau ziuret supra.modai? Kainos?pagrindinės problemos?
Kaip ištaisyti tepimo problema,kainos?

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: supra mk3 twin turbo 1g-gte

Post by ard »

retas motoras ir kaip 7m turi problemų su tepimu. siūlau pamiršt ir kraut kažką iš JZ šeimos. nebent netingi pistis, turi laiko, noro ir $$$$$$$$$$$
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: supra mk3 twin turbo 1g-gte

Post by wanadoo »

kam noret egzotikos, jau JZ yra siokia tokia egzotika, bet 1g-gte tai isvis muziejinis beveik ir nei kazkokiu tai iskirtiniu savybiu, nei galios ten yra.
Gs430

vikis_s
Posts: 247
Joined: 23 Nov 2009, 21:08

Re: supra mk3 twin turbo 1g-gte

Post by vikis_s »

wanadoo wrote:kam noret egzotikos, jau JZ yra siokia tokia egzotika, bet 1g-gte tai isvis muziejinis beveik ir nei kazkokiu tai iskirtiniu savybiu, nei galios ten yra.
Aišku na tada ziuresiu su 7mgte, 1jz rasti irgi sunku,ir nemanau kad iki 2000£ Nupirksiu. Pasikeisiu 7m varikliui arp smeiges,metalinė tarpine ir galva bedu nebus .tik nzn Ka su tepimu daryt? ir kainos kokios.
Dėžė dėciau bmw.
Visa supra mk3 jau egzotika,labai daug e30 yra,kainos irgi nelabai protingos anglijoi,tai ydomiau turet egzotika,ir netaip gaila pinigus kisti.
Rx7 neypirkciau, ir su dalim būtų sunku.datsun irgi.kaskaip nelabai kas lieka iš tokio stiliaus auto.

vikis_s
Posts: 247
Joined: 23 Nov 2009, 21:08

Re: supra mk3 twin turbo 1g-gte

Post by vikis_s »

Esu skaitęs kad supra mk3 buvo išleidus kažkoki reta modeliuka kurių buvo kaip supratau tik 250vnt, ir visi buvo juodos spalvos.tai čia gal ir buvo tas su 1g varikliu.

pijus
Posts: 17
Joined: 24 Apr 2012, 20:00

Re: supra mk3 pliusai, minusai,galios kelimas?

Post by pijus »

Ribota versija buvo SUPRA Turbo- A su 7mgte-u varikliu, jų buvo 500vnt.. ir visi jap rinkai... juodos, juodi ratai, "pabombinti" 7mgte varikliai...
ir dar buvo ribota versija Supra Turbo- R su 1jz-gte, pagrindinis skiriamasis ženklas recaro pilkos sedynės...

šiaip iš bendros istorijos kas liečia Supra mk3 variklius: buvo 2.0 N/A (1G-GE), 2.0TT (1G-GTE), 2.5TT (1JZ-GTE), 3.0 N/A (7M-GE), ir 3.0T (7M-GTE) varikliai....

Klausimas, kam tau tos supros reikia? Jei ruošiesi sportuot, tikrai nuoširdžiai linkiu ieškotis kito auto... mk3 sunkios, ne itin gerai išbalansuotos, nepasižymi geromis charakteristikomis o jei kalbant apie 7m tai kur dar lepus reiklus, smulkių techninių klaidų ar blogos priežiūros neatleidžiantis variklis...

O jei šiaip prijauti "jdm'ui" ieškaisi labiau savaitgalinės auto smagiems prasilėkimais, gali imt mk3...
protingiausia būtų ieškoti 7mgte su r154 dėže.. ir po biški taupytis 2jzge-t, 1jzgte, 2jzgte swapui... Kai pribres reikalas.- nesunkiai galėsi prisitaikyt dėžę ar 7mgte elektroniką, taip sutaupydamas pinigų...

Na o jei visgi norėsi pasilikti prie 7m,- gausu įvairiausių postų forumuose: supramania.com, supraforums.com su gan nemažu sąrašu procedūrų pakelti variklio galią bei ilgaamžiškumą, tik sumoj tai dažniausiai kainuoja ne ka mažiau nei jz swap'ai...

vikis_s
Posts: 247
Joined: 23 Nov 2009, 21:08

Re: supra mk3 pliusai, minusai,galios kelimas?

Post by vikis_s »

Na auto savaitgaliams, tikrai ne sportui.man tiesiog patinka jos dizainas,ir old school.Dėl variklio nesu apsisprendęs, ziuresiu kaip finansai leis,nes yra minčių 2jzge + turbo.

User avatar
ViR2ality
Posts: 727
Joined: 28 Jun 2006, 19:28
Location: Kaunas
Contact:

Re: supra mk3 pliusai, minusai,galios kelimas?

Post by ViR2ality »

Turejau ir iki dabar laikau, kad tai geriausia masina, kokia esu turejes, nors poto buvo nesamoniu ir su porsche ir su bmw ir su dar visokiom ala "sportinem" pizonu masinom :)
Bandziau 1jz, 1.5jz (hirbridinis variklis) ir 2jz, tai man asmensikai pats nesveikiausias yra 7mgte ;)

Bedu turi jei drozta ir prastai priziureta, bet siaip, idejus tarpine, arp'us ir jei finansai leidzia eagle rodus su weisco pristonais - neuzmusamas :)
Valdomumas jos labai neblogas, ypac dideliu greiciu, bet driftint ar pan tai nesitikek, ne tam skirta masina.

O siaip, tai as prijauciantis sleeperiams ir buvau atsirestauraves idealiai salona (kremine-ruda oda) ir isore pilnai. O buriau su 7mgte, kurio i jokia 1jz nesamone nebuciau keites uz jokius pinigus. 7m grozis pasireiskia su labai dideliu sukimo momentu zemose, o persidarius turba bent i .57trim gali lengvai turet 300 i ratus.

Del dezes tai... Nafig tau tas pasityciojimas su bemvo deze? Siose suprose stovi r154 dezes, sios dezes su mazom modifikacijom naudojamos iki dabar + be jokio isikisimo i jas jos drasiai laiko 700+ hp i ratus. Sutikt tokia uzvaikyta yra praktiskai neimanoma :) Pries tokia nesamone darant paskaityk supracentral.com

Jei kas idomu - klausk, esu perrinkes visa masina 3 kartus ir po bisky dairausi mazos ribos hard topo 92 metu, galesiu pakonsultuot :)
Supra MKIII coming soon :)
TUKA plastikines korteles, maža tiražė, ofsetine spauda - http://www.tuka.lt

Post Reply