Gumines zarnos

Bendros diskusijos apie variklius ir ju tuninga.
Post Reply
User avatar
markoh
Posts: 281
Joined: 21 Nov 2005, 21:41
Location: Vilnius

Gumines zarnos

Post by markoh »

Atmosferikui oro paemimui det silikonines kaip ir nera reikalo,
Gal esat uzmate kur prekiauja guminem zarnom, reikia alkuniu 90 laipsniu, d70.
ir aliuminio vamzdzio d70
Seat Leon Tdi; Stage2

karkys
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2008, 18:21

Re: Gumines zarnos

Post by karkys »

esu mates kaip naudoja tokia plona kaip gofra... nezinau kaip cia pavadint ja, bet jas is tiesiu naudoja statybose, pvz tualetu ventiliacijai.

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: Gumines zarnos

Post by Pipiras »

karkys wrote:esu mates kaip naudoja tokia plona kaip gofra... nezinau kaip cia pavadint ja, bet jas is tiesiu naudoja statybose, pvz tualetu ventiliacijai.
:D
siulai su jais sujunginet vamzdzius? :)
Leja 09'

karkys
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2008, 18:21

Re: Gumines zarnos

Post by karkys »

nuo filtro iki kolektoriaus esu mates kad taip daro, tai vadinas kad imanoma taip padaryt ;) pats savo praktikoj nedariau, tai negaliu but 100% tikras

brakusa
Posts: 112
Joined: 17 Oct 2007, 04:02

Re: Gumines zarnos

Post by brakusa »

karkys wrote:esu mates kaip naudoja tokia plona kaip gofra... nezinau kaip cia pavadint ja, bet jas is tiesiu naudoja statybose, pvz tualetu ventiliacijai.
Čia tas pats kaip iš laikraščio daryt, suplyš, beto susilanksto greit. Nelipk ant šito grėblio. Kadangi diametrai dideli, ieškočiau sunkvežimių ir kt stambios technikos krautuvėse.

kouki
Posts: 41
Joined: 06 Jan 2008, 19:56

Re: Gumines zarnos

Post by kouki »

brakusa wrote:
karkys wrote:esu mates kaip naudoja tokia plona kaip gofra... nezinau kaip cia pavadint ja, bet jas is tiesiu naudoja statybose, pvz tualetu ventiliacijai.
Čia tas pats kaip iš laikraščio daryt, suplyš, beto susilanksto greit. Nelipk ant šito grėblio. Kadangi diametrai dideli, ieškočiau sunkvežimių ir kt stambios technikos krautuvėse.
arba i srota nuvarai, uz kapeikas prisirenki ko reikia.

User avatar
markoh
Posts: 281
Joined: 21 Nov 2005, 21:41
Location: Vilnius

Re: Gumines zarnos

Post by markoh »

uzsakiau silikonines, ftw! :)
Seat Leon Tdi; Stage2

User avatar
bubu
Posts: 65
Joined: 30 Nov 2008, 21:52

Re: Gumines zarnos

Post by bubu »

Kur uzsakei?
markoh wrote:uzsakiau silikonines, ftw! :)
bubu

Toyota MR-2
Audi TT
Sekantis Lotus Elise

Geras puslapis: http://automanas.lt

User avatar
Arturas-zender
Posts: 416
Joined: 06 Feb 2007, 16:51
Location: Klaipeda
Contact:

Re: Gumines zarnos

Post by Arturas-zender »

Lytagra prekiauja guminem zarnom ivairiu diametru, placiau galetu pakomentuot Vyckius :wink: , o siaip is paziuros kainos/kokybes santykis - super!

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Re: Gumines zarnos

Post by ebola »

lytagros lenkiskos kuro zarnos fagumit negyvena jeigu yra patemptos arba nuolat juda. Suskilineja.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
corniz
Posts: 152
Joined: 28 Jan 2007, 15:30
Location: Klaipeda

Re: Gumines zarnos

Post by corniz »

ebola wrote:lytagros lenkiskos kuro zarnos fagumit negyvena jeigu yra patemptos arba nuolat juda. Suskilineja.
pas mane kaip tik sita stovi kuro uzpilimui, ziuresim kiek laikys :lol:

Mariuxa
Posts: 8
Joined: 17 Jun 2009, 14:28

Re: Gumines zarnos

Post by Mariuxa »

corniz wrote:
ebola wrote:lytagros lenkiskos kuro zarnos fagumit negyvena jeigu yra patemptos arba nuolat juda. Suskilineja.
pas mane kaip tik sita stovi kuro uzpilimui, ziuresim kiek laikys :lol:
jei taip jos "gerai" laiko, tikrai tinkamoj vietoj pas tave ji stovi :lol: realiai googlej paieskojus daug yra firmu prekiaujanciu ivairiom guminem zarnom naftos produktams teketi :D

User avatar
corniz
Posts: 152
Joined: 28 Jan 2007, 15:30
Location: Klaipeda

Re: Gumines zarnos

Post by corniz »

Mariuxa wrote:
corniz wrote:
ebola wrote:lytagros lenkiskos kuro zarnos fagumit negyvena jeigu yra patemptos arba nuolat juda. Suskilineja.
pas mane kaip tik sita stovi kuro uzpilimui, ziuresim kiek laikys :lol:
jei taip jos "gerai" laiko, tikrai tinkamoj vietoj pas tave ji stovi :lol: realiai googlej paieskojus daug yra firmu prekiaujanciu ivairiom guminem zarnom naftos produktams teketi :D
bla bla bla, kolkas jokiu problemu.

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Re: Gumines zarnos

Post by ViktoriuZ »

Mariuxa wrote:
corniz wrote:
ebola wrote:lytagros lenkiskos kuro zarnos fagumit negyvena jeigu yra patemptos arba nuolat juda. Suskilineja.
pas mane kaip tik sita stovi kuro uzpilimui, ziuresim kiek laikys :lol:
jei taip jos "gerai" laiko, tikrai tinkamoj vietoj pas tave ji stovi :lol: realiai googlej paieskojus daug yra firmu prekiaujanciu ivairiom guminem zarnom naftos produktams teketi :D
bet nieko kito neradom, visur arba netokie matmenys arba labai jau kietos ir neina nei trupucio palenkti, kolkas laiko, suskilines pakeisim :D
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

Post Reply