Info del ismetimo

Bendros diskusijos apie variklius ir ju tuninga.
Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Sveiki,taigi senai brandinu minti pasizaist su ismetimu ,iki siol vis rankos neprieidavo ,nes reikedavo pataisyt 'tai ta ,tai ana'(nes automobilis buvo pirktas dauztas ir dar pats padariau eismo ivyki....).Problema ,kad apie si varikli ar jo 'gerinima' yra labai minimaliai informacjos arba jos visai nera ir viska ka ieskodavau visko vis pilnai surast nepavykdavo (kalba apie 2.9 V6 atmosferika).Dabar ,kai remontai +- baigti ir ispuole galimybe pasiimti abu ismetimo kolektorius ir vamzdyna po varikliu uz praktiskai kelias desimtines ,nebutu gaila ir pameginti.Taigi,tikslas-perdaryt ismetima iki 'kelniu'(kolkas).Problema,kad nezinau koki parinkti tinkama diametra vamzdziu ir aplamai truksta info.taigi ,gal galit duoti patarimu ar numesti tinkamas nuorodas ,kaip ka? Stebuklu nesitikiu,viskas vardan idomumo ir mokymosi tikslais,todel savo geraji pasilieku ,o pakaitini galeciau drasiai pjaustyt.Forume pas jus randu info ,tik deja apie 4cyl.

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: Info del ismetimo

Post by roolis »

cia koks tas 2.9 V6?manau tikrai tikislenis aprasymas tau labiau padetu
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Na ok,isduosim.Tik neapmetykit akmenimis :lol: ES9J4 arba kitaip tariant Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 140/143kw,nuo kazkur juk visi turim pradet :D

User avatar
Mantvydas
Posts: 188
Joined: 16 Jan 2014, 18:11
Location: Vilnius

Re: Info del ismetimo

Post by Mantvydas »

Dedi 3 coliu arba toki koks telpa nerudijancio arba jei ekonominis variantas pigesnius vamzdzius, virini ir nesuki galvos. Gali buti pasitaikys kosmonautu kurie prades pasakot apie visokius backpressure ir scavenging efektus, bet ties situ tegu NASA raketu inzinieriai uzsiima.

Atsimatuoji vamzdzio, susiperki flansu jungtis, varztus, tarpines, tvirtinimo ausis, dar kikiu rezonatoriu pagal skoni ir kaip sakai pradedi zaist :)
Tegu dega padangos, bet ne siela...

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Info del ismetimo

Post by ard »

pradžiai siūlyčiau paieškoti kokių nors brand gamintojų siūlomų variantų ir juos išsinagrinėti - koks diametras, ar diametras keičiasi, kiek ir kokių bakelių. kartais gali rasti ir dyno kreives. specializuoti tų modelių užsienio forumai turbūt didžiausias infos šaltinis.
dėl pačios duslės - 76mm atmui tikrai didoka, plius nerža skambės tragiškai rezonuodamas dėl kietos vamzdžio sienelės.
mano kvailu įsitikinimu 63mm būtų tikrai gana. garsą labai įtakos bakelių pasirinkimas ir jų tūris. ir dar reikia X pipe'o, čia kažkoks v formos variklių bajeris.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: Info del ismetimo

Post by wanadoo »

atmosferkei stockinei tas ismetimas nebent garso priduos, daugiau naudos is jo mazai, aisku jei ten kazkokie katalizatoriai stovi uzsikise, tai gal net ir juntamas efektas bus. Kiek domejausi del lexuso v8 ismetimu, tai susideje zmones aftermarketinius blizgancius uz kruva doleriu, ant dyno stendo daznais atvejais praranda galia ir momenta vidutiniuose sukiuose, bet prisuka keliais arkliais daugiau virsuneje.. Bet pakeitus ismetimo kolektorius situacija pagereja, nes standartiniai visiska nesamone yra. O del ard minimo x pipe tai tikrai ji verta det, ir gali gatava nusipirkt kokiam dieze.
Gs430

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Dabar pas mane viskas gamykliska ,vamzdis nuo kelniu 63mm ,yra tik vienas didokas katlizatorius.Na ,uk gan populiaru deti pas juos stainless steel tuos imsetimus supersprint irt.t tai is cia galeciau bent vizualiai susizinoti ,kaip kas isdestyta,bet ten labiau Y formos ,X manau atrasciau irgi.Del ismetim koliku,tai esu atrades pora variantu ,kaip zmones pasidare ,o aftermarket neradau,nes ne koks 205 gti ar kitas pezukas ,kuriam dar tikrai yra daliu pasirinkimo .Ko as butent bijau,tai ,kad padarius viska ne ,tai ,kad turesiu naudos,kad ir minimalios ,o dar ir prarasiu .....Ir dar ta ivairiove,nes tie pavyzdziai su ismetimo kolikais ,tai yra ,kai ant toko v6 montavo turba arba supercharged dare.....tai realiai esu pasimetes,nes kuo daugiau domiesi,tuo toliau ,matau ,kad nieko nesuprantu :D kokia forma turi buti vamzdziu,diametras,turis ir t.t. aisku ,gal cia raketu moksla darau ,kaip minejo :D ,bet skubet nesinori.taigi -del ismetimo nuo kelniu dar dar imanoma info atkapstyt,nu bet su kolikais ,tai ..

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Info del ismetimo

Post by ard »

naujų ale performancinių mašinų išmetimai būna kažkiek paskaičiuoti iš gamyklos tai tikrai yra šansų kad supisi performancą darydamas beleką :wink:
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: Info del ismetimo

Post by wanadoo »

tai kataliza salink dek koki rezonatoriu, vietoj galiniu bakeliu pamegink paprastus vamzdzius suvirint, jei bus per garsiai, nusipirk kokius laisvesnius bakus ir pasibandyk, manau daugiau ten kazka terliot neverta. O silenceriai kazkokie yra? nes pas mane tai po kataliza kiekvienoj puseje, o tada dar kur susijungia i 1 vamzdi buvo filtras/katalizatorius, uz jo eina du riebus rezonatoriai/silenceriai, o prie galo dar po bakeli dideli kiekvienoje puseje :D 7 daiktai kurie mazina garsa, jei visus ismetus garsas jau gaidiskas pasidaro, bet palikus ilguosius silencerius gaunasi labai neblogai.
Gs430

Simas323
Posts: 11
Joined: 25 Mar 2014, 18:33

Re: Info del ismetimo

Post by Simas323 »

Jei dėl galios, tai su išmetimu tikrai nesivarginčiau 406 3l. Ant aukštų kelis arklius gali išlošt su tinkamu setupu (long tube headeriai a.k.a gyvatynas) su x pipe ir atlaisvinimu (katalikai), bet 100% per sėdynę ar chronometrą to nepajusi. Buvom sustatę 141 ar 142kw prefl su 153kw fl kupus ir lygiai abu važiavo. Aftermarketo pasirinkimo jiems nėra dėl to, kad su tokiom karvėm neapsimoka prasidėti, o kas užsiima tik dėl to, kad yra pamišę būtent dėl šito modelio, o ne dėl kažkokio apčiuopiamo rezultato.

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Na,nesitikejau nieko daug isto ismetimo perdarymo.Reik pasizaidimui tada katalizatoru pasalint ir tiesu ivirint bent,bet juokinga ,kad nerandu donorines ismetimo dalies (o vienintelis 'srotas' turejas uzsiprase 150eu uz vamzdi su senu benzininiu kataliku ,nors sakiau ,galit isiipjaut ,man tik vamzdio daliu reik....).Tai realiai su perdarytu ismetimu neimanoma butu islosti kazko tokiam tarpe 10-15kw? Nes tokie skaiciai mane gan tenkintu dar pakankamai :) .Ir taip,kupas sunkus (visgi gt stiliaus labiau) gan ,jei neklystu apie 1460kg.Kadangi finansai studentiski,mano norimos idejos buvo-ismetimas (su salyga ,kad bus nauda ,na jei ten islosiama 3kw ,tai zinoma neverta),kazka su salonu pasigalvot (nes pvz priekines sedynes turi po 5 elektros motoriukus ,tai sunkios ir t.t) ir meginti gerinti pakaba (kolkas tik H&R zeminancios spyruokles (nes normaliems coilams ner pinigu ir taip pat yra originali Amvar pakaba)

Realiai ,kokius patarimus tada galite duoti ,kad automobili padaryt smagesniu? Finansai riboti ,bet yra visi irankiai ir priemones ardymui,gaminimui ir t.t
Kasdien nevazinejamas ,tad kietumas,garsumas ,praktiskumas ir t..t nera prioritetai.

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: Info del ismetimo

Post by roolis »

su tokiais finansais galiu tik patart weight reduction,cold air intake (didesnio diametro su gero pralaidumo filtru,bet tikrai salto paemimo,o ne kaip daug kas uzmauna filtra kuginy tiesiai prie srauto,kuris vos ne 20cm nuo variklio srebia karsty),na ir tikrai pjaut tuos katalikus,nes jie nedadeda tikrai.Dar pasitikrint ar tikrai gyvas kuro siurblys,nes buna jog atrodo kad viskas gerai,o jis jau istikruju prie ribos dirba,auksta ytampa ar ideali,zvakes,daznai elementarus dalykai susideda y kruva.Tai tiek mano galva
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Su variklio trauka viskas ok,vaziuoja ,kaip jis turi (ir siaip automobilis priziurimas ,tad pakeitus traukutes gale ,bus tikrai labai gero techninio stovio).Del tu cold air intake-variantu yra ,kaip bmc ar ir kiti variantai,kai nusipirkau masina is mobile.de atvaziavo ji su k&n oro filtru standartines formos oro filtro dezej,bet as ji issiemiau ir isidejau gerenes kokybes iprasta (purflux) ,nes tas filtras kiaurai sviete (jis buvo svarus ,neseniai matosi purkstas) ,bet ,kai pamaciau ,kad kiaurai jis sviecia pardaviau ,nes dulkiu praleist jis tikrai turi,tik tiek ,kad graziai atrodo.Del oro paemimo ,tai pirksiu volvo s80 air scoopa gamyklini,nes reikia oro paemima perkelt nuo zemes (jau ne vienas kupas atsigere vandens per ji).

O ka galit papasakot apie pakabos standinima? Velgi variantu n.Akis uzkliuvo uz lower bars ,bet jeigu turit ideju ,tai patarkit.Yra tik strut bar'as prieki ir viskas....Finansai mazi,tai bus atliekamas tik vienas darbas vienu metu,bet ju bus,tad esu atviras visiems patarimams.

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: Info del ismetimo

Post by roolis »

Blitz filtras irgi kiaurai sviecia,tai jis irgi blogas?tavo minetas brandas yra lievesnis uz ta paty k&n,su kuriais vaziuoja N masinu be parkiu
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Info del ismetimo

Post by ard »

Marius21 wrote:Realiai ,kokius patarimus tada galite duoti ,kad automobili padaryt smagesniu?
Patarimai? parduot mašiną ir nusipirkt kokį nors hot hatchą kur atlikti modai bent kažkiek jausis.
dabar ant tiek svorio nesijaus tie 10 arklių, nesijaus pakabos standinimai. norint išlengvint išmesi saloną, mašina taps gaidys ir vistiek nevažiuos.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Re: Info del ismetimo

Post by Sheikhas »

ard wrote:
Marius21 wrote:Realiai ,kokius patarimus tada galite duoti ,kad automobili padaryt smagesniu?
Patarimai? parduot mašiną ir nusipirkt kokį nors hot hatchą kur atlikti modai bent kažkiek jausis.
dabar ant tiek svorio nesijaus tie 10 arklių, nesijaus pakabos standinimai. norint išlengvint išmesi saloną, mašina taps gaidys ir vistiek nevažiuos.
ard: auksiniai žodžiai :)
reziumuojant, pasikeiti galinį bakelį, neliesdamas viso kito, kad daugiau krioktų ir valinimo pojūtis garantuotas :P
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Zinoma cia paprasciausia ir logiskiausia butu parduoti puga ir pasiimt kazka kasdieniskesnio,bet.....jei butu lengva nebutu idomu ir pezas liks pas mane.Anyway,dekui uz patarimus visiems.

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Re: Info del ismetimo

Post by tautvydas »

Marius21 wrote:Zinoma cia paprasciausia ir logiskiausia butu parduoti puga ir pasiimt kazka kasdieniskesnio,bet.....jei butu lengva nebutu idomu ir pezas liks pas mane.Anyway,dekui uz patarimus visiems.
Nebūtinai kasdieniškesnio, gal tiesiog labiau pasiduodančio modifikacijoms ir jų jutimui investuotų pinigų atžvilgiu. Vienaip ar kitaip betkas kas su turbo būtų žymiai lengviau performanco atžvilgiu.

Na o kalbant apie tavo modelį, tai pirmas modas turėtų būt tavo galvoj ir turi sugalvot kokiu tikslu viską darai: jeigu tikslas yra kuistis garaže ir kažką daryt bile kad daryt, kas yra visiškai normalu ir suprantama, tai tokiu atveju ir eksperimentuok, bet nieko daug neišlauši, užtat turėsi gerą laiką ir patirtį.

Jeigu tikslas yra konkrečiai važiuot greičiau ir išlaužt iš šito modelio viską ką gali, kažkur padalyvaut ir t.t., nu tai ardyk lauk saloną, viską ko nereik, krauk lopšį lengvą, lengvus ratus, geras padangas, konstruok nuo kažko coilus, jei tavo modeliui jų nėra, kietinkis važiuoklę, nepamiršk ir stabdžių, na o apie performancą, tai tavo motorui kaip ir betkuriam kitam atmosferikui galioja tiepatys dėsniai - daugiau ir šaltesnio oro + daugiau kuro, tai atsilaisvink išmetimą su betkokiu vamzdžiu, įtakos tau tai juntamos nepadarys ar 63mm ar 76mm, pasidaryk šaltą oro paėmimą, dėk piktesnius purkštukus, sužiūrėk kaip kažkas minėjo kad būtų geras kuro slėgis, statyk kuro slėgio reguliatorių, žiūrėk kad aukšta įtampa būtų veikianti tinkamai, na ir po minimalių tokių modų visvien greitu metu atsimuši į galimybių ribas, kuomet prisireiks piktesnio velenėlio ar programuojamo kompo, visgi atmosferiko galimybės ribotos pigių modų atžvilgiu.

Aišku teoriškai gali ardytis motorą, didintis suspaudimo laipsnį, portintis galvas, konstruot normalius kolektorius ir t.t., bet tada klausimas iš tiesų - ar verta?

Donia
Posts: 17
Joined: 09 Mar 2017, 10:03

Re: Info del ismetimo

Post by Donia »

Kas liečia kaina ,už 2 metru 65 aliuminizuotą vamzdį sumokėjau 24 eurus. Už tiek ar net pigiau Italinoxe nusipirktum 60 - 70 nėržos vamzdį :)

Peltor
Posts: 58
Joined: 28 May 2014, 08:42

Re: Info del ismetimo

Post by Peltor »

Zdarowa pacani, norėčiau šaut pora auksinių, tai labai nepykit:

1. Studentas - UK - neturi šaibų - po įvykio - važineji su 2,9 v6 -- pagauni kas šitoj sekoj netaip? Ple suprantu emigrantai vsio takoj, bet iš kur svarai draudimui?

2. Sakai ten įrankiai ir panašiai nebėda, mėgsti krapštytis - jau siūlė ankščiau, bet pasiūlysiu dar kartą: varai tą savo žvėrį ant dyno ir žiūri ką prisuka. Žinai aš ir turėjau 2,5 kupinę kregždę, čiorna, visa m packetas, r17 emkiniai, koža nu gatvėj realiai baudžiau daugumą, kol pasirodo neprisukom 178ag iš 192 :lol: tai tapo aišku kad ten visi greenai kn supersportai tik nereikalinga chuinia. Žinai koks sprendimas? Nupoliravau ir stumiau, niekad nesigailėjau :))

3 Išmetimas nėra mano stiprioji pusė, bet kolegos forumistai (ple beveik kaip fūristai) jau minėjo - no sense vapšė (biškį anglų pridedu, nes vistiek londės lietuviai), ta prasme net jei tu ir laimėtum ten kokią sausainių loteriją ar staiga šautum pareigose, tai net ir sudėjus visą supersprint, ten tau nebent geriau stovėtų ir gal kokią džordžitą +1 balo paimtum, nes nu zinai vrum vrum (aš irgi mėgdavau gazuot su sport bakeliu)

p.s. Jei ten tave sieja neatskiriami ryšiai, kad ir sadomazo su tuo pežu, tai aišku nieks neatkalbės nuo jo tobulinimo. Bet ilgaainiui tai jei kas norės pirkt - parduok. Nes nu pats supranti, jog nieko geriau 4 (su išmetimu gaaaaal 4,5-5 su minusu) su pežu nepaimsi.

p.s.s. Čia vaidenasi dar vienas toks emigrantas iš Danų, kur tipo krapšto seną siaurastopį su mediniu dvilitriu senu. AIšku jis ten kitam levely (šnekant apie galvos sumušimus ir iš to sekančias pasekmes), bet visumoj gal duotų patarimų, nes jis ten turi rimtų priėjimų prie auksu dengtų degimo kamerų ar kažko tokio rocket science :wink:

Sėkmės

User avatar
xargentum
Posts: 1446
Joined: 27 Aug 2007, 00:51
Location: Kaunas

Re: Info del ismetimo

Post by xargentum »

Pažizni dėjo normalus pacanas emigrantam kalbos :idea:
Nissan 200sx rpS13 '94

kliobas
Posts: 106
Joined: 26 May 2008, 18:56
Location: Vilnius

Re: Info del ismetimo

Post by kliobas »

tikras Auto-Uzkalnis

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Didelis dėkui Tautvydui už normalų atsakymą.Peltor-sori,a dont spyk london ,tai nelabai supratau tavo posto.(spėju e60 530d vairuoji) joke ,neįsižeisk
Dėl to neatskiriamo ryšio atsakymas yra paprastas- turiu nusižiūrėjęs ko norėčiau,bet iki to reik taupyt ,o dabartinis auto man puikiai pažįstamas,susiradau patikimą automobilį ,kurį pats pirkau iš de,viską apie jį žinau,daug ką susitvarkęs,tai klausimas -kam man parduot jį dabar ,jei vis tiek nenusipirkčiau ko noriu? Antra ,nesu daug nusimanantis,tad kartu ,tai ir mokomoji priemonė ,kuri leidžia pažinti geriau automobilius.Trečia-tai yra antroji mano mašina,dabar man pasakykit ,kuris iš jūsų ,kad ir kokį kibirą esat turėję nenorėjot ar neturėjot BENT minčių kažką išspaust iš jo daugiau? Tad manau tikrai turit suprast. Viskas su tuo pežu gerai,važiuoja ,jis kaip ir turi,aš nesakau ,kad jis man netraukia.(ir taip skaitau ,kad man nuskilo pakankmai ,kad nevairuoju kokio 1.9 tdi ar eilinio e46 320d(ir tip,žinau ,kad juos galima 'paburt',bet čia buvo tik vaizdus palyginimas)).Ir taip ,studentui 2.9 v6 ne pagal kišene ,neneigiu ,bet aš mielai 4-5 dienas per savaite atsikratau Vilniaus troleibusais ,bet sulaukus savaitgalio galiu pasimėgaut.Dabar kodėl būtent jūsų klausiau dėl išmetimo-nes pasikartoju ,turiu įrankius,bet neturiu ŽINIŲ ,jeigų sakot ,kad neverta ir savo nuomonę pagrindžiat, puiku ,įkrečiat man proto ir visi postai buvo daugmaž normalūs apart tos vienos šlapios dėmės ant paklodės.

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Re: Info del ismetimo

Post by tautvydas »

Šiaip jei konkrečių tikslų ar planų nėra su tuo auto, t.y. nesiorientuojama į autosportą, tai mano nuomone visiškai px ant kokio kėbulo mokytis ir eksperimentuot. Džiugu kad gyvenam interneto laikotarpiu, kai praktiškai viską galima susirast internete, taip kad kantrybės, ir viskas gausis.

Na o šiaip kadangi sakai, kad neturi žinių, tai didelė rekomendacija vakarais po valandą atsisėdus paskaitinėt šitą forumą, nuo seniausių iki naujausių temų - tiesiog random betką net tau neauktualias temas - čia rasi atsakymus į 95% tau kylančių klausimų, ir pasisemsi daugiau teorinių įgūdžių, negu kadanors gyvenime tau gali prireikt :wink:

Marius21
Posts: 8
Joined: 22 Feb 2017, 21:29

Re: Info del ismetimo

Post by Marius21 »

Tą ir darom dabar :)

Post Reply