Boost'o problema - kosmosas

Bendros diskusijos apie variklius ir ju tuninga.
User avatar
TaiTiek
Posts: 488
Joined: 19 Aug 2009, 16:24
Location: Kaunas

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by TaiTiek »

TaiTiek wrote:
TaiTiek wrote: ne baisiai tvarkinga, ašelė kliba ir tepaliuką leidžia, bet pūčia OK, iki dabar :D
ale "Stage 2" kompas.
Žodžiu, problema liko, prie 1.1bar ar 1bar boosto. Nepasiekia ribotuvo tik 1 ar 2 pavara (nukrenta slėgis iki 0bar, prie 7krpm), o 3 ar 4 iki ribotuvo užkyla be problemų. Sumažinus iki 0.9bar, berods pasitaiso. Any ideas?
nu broliai, interneto šviesuoliai... situacija tokia, kad dabar variklis SR20DET, bet bėda tokia pati..
nuo seno caškės setupo liko tik turbina, oro filtras ir šlanga nuo filtro iki turbos (mėlyna, stora, vargu ar susitraukia). Žvakes pakeičiau į Denso paprastas, same shit...
net pirmu bėgiu duodant full gazo (0,7bar) uždusta ties kokiais 6krpm, antru bėgiu uždusta ties kokiais 6.7krpm
watafak?!
yra kam taip buvę? Negi tikrai turbai žopa?
dar nebandžiau oro filtro nuimt ir pratestuot, gal jis pasikimšęs ir nepraleidžia didesnio kiekio oro.

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by ard »

tai gal ne ten problema? gal nebedirba prie tam tikro load'o?
kuro slėgis? uždegimo sistema, žvakių tarpas?
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
DRiftERizer
Posts: 241
Joined: 04 Feb 2011, 12:30
Location: Vilnius

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by DRiftERizer »

Man buvo panasiai. Problema buvo kuro pompoje - maziausiai kur tikejausi, nes buvau pirkes nauja ir su ja tepravaziaves kelis simtus km.

Taigi pirmiausia pasimatuok kuro slegi ant load'o. Paklausk Juliaus, gal isnuomos vakarui tam reikalui sukonstruota matuokli :)

User avatar
TaiTiek
Posts: 488
Joined: 19 Aug 2009, 16:24
Location: Kaunas

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by TaiTiek »

Nu vyrai, visai buvau pamiršęs apie pompą, atmerkėt akis. Įmanomas variantas, nes pompa sena (wallbro), o kuo toliau tuo blogiau darosi. Šiandien pat patestuosiu kitą ir bus aiškiau.

User avatar
vtuned
Posts: 242
Joined: 12 Jan 2009, 20:08
Location: Vilnius

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by vtuned »

TaiTiek wrote:Nu vyrai, visai buvau pamiršęs apie pompą, atmerkėt akis. Įmanomas variantas, nes pompa sena (wallbro), o kuo toliau tuo blogiau darosi. Šiandien pat patestuosiu kitą ir bus aiškiau.
gal tu viena karta pasimatuok ir bus aisku o ne bandyk viska is eiles, nes tuoj nebebus ka bandyt, jeigu pompa :))

User avatar
TaiTiek
Posts: 488
Joined: 19 Aug 2009, 16:24
Location: Kaunas

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by TaiTiek »

flow wrote:
TaiTiek wrote:Nu vyrai, visai buvau pamiršęs apie pompą, atmerkėt akis. Įmanomas variantas, nes pompa sena (wallbro), o kuo toliau tuo blogiau darosi. Šiandien pat patestuosiu kitą ir bus aiškiau.
gal tu viena karta pasimatuok ir bus aisku o ne bandyk viska is eiles, nes tuoj nebebus ka bandyt, jeigu pompa :))
Cik nireikia pykci. Monometrą turiu, išsivesiu kad matyčiau, pompą kitą irgi paskolins.

User avatar
TaiTiek
Posts: 488
Joined: 19 Aug 2009, 16:24
Location: Kaunas

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by TaiTiek »

Na nei vienas nepataikėt, problema, kaip ir maniau - blogas oro filtras. Atrodė gražus, bet turbūt buvo pasikimšęs ir trūko pralaidumo ant didelių sūkių. Pakeitus į kitą...valit.

znd
Posts: 397
Joined: 21 Sep 2010, 10:32
Location: VILNIUS

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by znd »

TaiTiek wrote:Na nei vienas nepataikėt, problema, kaip ir maniau - blogas oro filtras. Atrodė gražus, bet turbūt buvo pasikimšęs ir trūko pralaidumo ant didelių sūkių. Pakeitus į kitą...valit.
tai pirma kart jau reikejo be jokio filtro prasriegt :D nu bet dabar zinosi nuo ko pradet ziuret kita kart :D

User avatar
TaiTiek
Posts: 488
Joined: 19 Aug 2009, 16:24
Location: Kaunas

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by TaiTiek »

znd wrote:
TaiTiek wrote:Na nei vienas nepataikėt, problema, kaip ir maniau - blogas oro filtras. Atrodė gražus, bet turbūt buvo pasikimšęs ir trūko pralaidumo ant didelių sūkių. Pakeitus į kitą...valit.
tai pirma kart jau reikejo be jokio filtro prasriegt :D nu bet dabar zinosi nuo ko pradet ziuret kita kart :D
tai kaip visada prisigalvoji blogiausia, o paprastų dalykų net nežiūri :D

User avatar
UNeX
Posts: 1305
Joined: 19 Nov 2003, 20:28
Location: Vilnius

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by UNeX »

man atrodo atsakymas i tavo problema buvo jau antrame sios temos puslpayje ;) matyt nelabai skaitei :)
'92 S13, some mods = should I go over 500hp?
http://www.lets-d.lt - official NisTune distributor in Lithuania - make your engine happy

User avatar
TaiTiek
Posts: 488
Joined: 19 Aug 2009, 16:24
Location: Kaunas

Re: Boost'o problema - kosmosas

Post by TaiTiek »

UNeX wrote:man atrodo atsakymas i tavo problema buvo jau antrame sios temos puslpayje ;) matyt nelabai skaitei :)
šitas variantas buvo galvoje, bet pasikartosiu:
TaiTiek wrote:tai kaip visada prisigalvoji blogiausia, o paprastų dalykų net nežiūri

Post Reply