Atsidares Forge BOVas ant idle

Bendros diskusijos apie variklius ir ju tuninga.
Post Reply
Edvatronas
Posts: 63
Joined: 13 Jan 2009, 10:46
Location: Vilnius

Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by Edvatronas »

Cia taip turi buti? Kazkaip man atrodytu lyg neturetu... Kai duodi gazo, turbina pradeda pust uzsidaro, atleidus gaza slegi numeta - tai kaip ir veikia teisingai... bet ar turi buti bovas atsidares ant laisvu?

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by TomTom »

Kuris modelis? Kokia auto?

User avatar
xargentum
Posts: 1446
Joined: 27 Aug 2007, 00:51
Location: Kaunas

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by xargentum »

Neturi but atsidares bov'as tikrai ant idle.
Nissan 200sx rpS13 '94

Edvatronas
Posts: 63
Joined: 13 Jan 2009, 10:46
Location: Vilnius

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by Edvatronas »

TomTom wrote:Kuris modelis? Kokia auto?
Modelis Forge bovo? Paziuresiu parasysiu... masina Renault Laguna II 2005, 2.0 turbo (nzn ar stock turbo ar dadeta, nes keistas variklis is 1.9 dyzelio i sita, na ir project caras cia)

User avatar
Vytautas88
Posts: 48
Joined: 10 Nov 2011, 21:17

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by Vytautas88 »

Tai jeigu bov'as vienos kameros, tai jis visada ir bus atsidaręs ant laisvų, nes vakuumas pritraukia cilindrą atgal.

Jei bovas dviejų kamerų arba sekvencinis, tai jis būna uždaras ant laisvų apsukų, yra papildomas "klapanas"
3.0d 215 kW 660 Nm
ex 1.8T++ 140 kW

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by ard »

kitaip tariant turi pigų prastos konstrukcijos bovą.
jeigu jis reguliuojamas tai pasidaryk kad būtų uždaras ant idle, jeigu nereguliuojamas tuomet "labai gaila"
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

Edvatronas
Posts: 63
Joined: 13 Jan 2009, 10:46
Location: Vilnius

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by Edvatronas »

Kaip suzinot reguliuojamas ar ne? Nu ka zinai.. forge lyg nera jau kazkos sylpotrebas... man tai ir atrodytu geriau, kad butu uzsidares ant laisvu... greiciau turba uzpustu.. ar klystu.. ar dzin dzia,kad ant laisvu atsidares??? Bandysiu reguliuot.. jei ne matyt statysiu kita... Koki patartumet? Turiu HKS, bet jis mane nervina, kad atsidarineja, net ir prie mazo slegio... ta prasme as manau, kad jei slegis mazai, tai nera reikalo ji numetinet... o ir garsas negrazus toks, lyg ziovautum...
ard wrote:kitaip tariant turi pigų prastos konstrukcijos bovą.
jeigu jis reguliuojamas tai pasidaryk kad būtų uždaras ant idle, jeigu nereguliuojamas tuomet "labai gaila"

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by Sheikhas »

tau reikia kaip minimum reguliuojamo arba sekvencinio su keliomis kameromis. HKS - normaliai, nesuprantu ko jis tau nepatinka. O Forge Motorsports elementarus shtampuotojas visko ir visokio lygio prištampuoja.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Atsidares Forge BOVas ant idle

Post by saukstas »

Edvatronas wrote:Kaip suzinot reguliuojamas ar ne? Nu ka zinai.. forge lyg nera jau kazkos sylpotrebas... man tai ir atrodytu geriau, kad butu uzsidares ant laisvu... greiciau turba uzpustu.. ar klystu.. ar dzin dzia,kad ant laisvu atsidares??? Bandysiu reguliuot.. jei ne matyt statysiu kita... Koki patartumet? Turiu HKS, bet jis mane nervina, kad atsidarineja, net ir prie mazo slegio... ta prasme as manau, kad jei slegis mazai, tai nera reikalo ji numetinet... o ir garsas negrazus toks, lyg ziovautum...
Jei matai kokį nors varžtą - pasukinėk ir pažiūrėk, ar neįtempinėja jis spyruoklės.

Ant laisvų jis užsidaręs turėtų būti tam, kad:
a) nesiurbtų nefiltruoto oro
b) nesiurbtų oro matuoklės neišmatuoto oro (= neliesintų mišinio) - bet čia tik jei ne MAP sensorius pas tave.

O kai važiuoji užmiesty, pas tave vakuumas? Žinok, tada irgi visą laiką siurbia :) Pretty much visados tavo bov'as yra atsidaręs, ir tai yra blogai.

HKS, jei tu apie SSQV kalbi, irgi pasireguliuoja (jei gerai atsimenu). Tiksliai žinau, kad turėtas Blitz reguliuodavosi ir buvau nustatęs, kad iki 0,4-0,5 bar slėgio išvis neišleistų, todėl turėdavau nekenkiantį ir gražiai skambantį surge'ą + bov'o garsą iki to.
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

Post Reply