Greit leki ir rauna padanga...

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Greit leki ir rauna padanga...

Post by MIB »

http://www.youtube.com/watch?v=xefoiADMiBc
Na tarkim gali taip nutikt, kad lekiant 250+ nueina padanga. Pajauti kad sprogo ir dar turi kelias sekundes (pagal filmuka) kazka protingo sugalvot. Ar galimejo tam 350z vairuotojui kazkaip kitaip bandyt isvengt nusivertimo nuo kelio, nes is pradziu lyg ir pasirode, kad viskas kontroliuojama: masina tamposi i sonus bet leteja. Gal jam nereikejo visai atleist gazo?
Na ok. Kokie tikslus veiksmai ka reik daryt kai atsisako priekine padanga ir kai atsikako galine? Pagal vadovelius... Reik man suzinot butinai iki rytdienos ryto... :D

brudelis
Posts: 2
Joined: 30 Jun 2009, 20:44

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by brudelis »

MIB wrote:http://www.youtube.com/watch?v=xefoiADMiBc
Na tarkim gali taip nutikt, kad lekiant 250+ nueina padanga. Pajauti kad sprogo ir dar turi kelias sekundes (pagal filmuka) kazka protingo sugalvot. Ar galimejo tam 350z vairuotojui kazkaip kitaip bandyt isvengt nusivertimo nuo kelio, nes is pradziu lyg ir pasirode, kad viskas kontroliuojama: masina tamposi i sonus bet leteja. Gal jam nereikejo visai atleist gazo?
Na ok. Kokie tikslus veiksmai ka reik daryt kai atsisako priekine padanga ir kai atsikako galine? Pagal vadovelius... Reik man suzinot butinai iki rytdienos ryto... :D
nezinau kazkoke cia nesamone kad taip voztis arba kazkas pasji is pakabos neatlaike , nes jis net nevairavo ir nedare jokio stabdimo metesi is karta i sona toks jausmas kad ten nepadanga sprogo o kazkas nutiko su priekine pakaba , yra man ir sprogus padanga pie truputi mazesnio graiciau 245 bet nesakyciau kad mene butu mete tik vairas gerorokai temti pradejo i sona , nu gal jis vaira buvo paleides ir telefonu kalbejo :D , nezinau

User avatar
aTofi
Posts: 602
Joined: 18 Apr 2007, 12:47
Location: Vilnius

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by aTofi »

:lol: abu geriau patyletumet.
vadoveliai jus ;)
RS13 94' 200sx mods, 1.2bar = 360hp

User avatar
lincz
Posts: 71
Joined: 23 Jan 2008, 14:54
Location: Kaunas

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by lincz »

koks klausimas toks ir atsakymas :shock: :lol:
200 sx s14
C4 2.8 Q

NISSANFANAI

User avatar
Pipiras
Posts: 695
Joined: 04 Jun 2007, 21:43
Location: Kaunas

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by Pipiras »

simiorui nusirase padanga vaziuojant 200+ su omega 3000, jis galetu pakomentuti labiau kaip isvenge nusivertimo.
Jausk masina ir viskas bus gerai :)
Leja 09'

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by ard »

man buvo su 5er bmw prie ~100kmh sprogus galine padanga, tai subine pradejo i shonus metyt - tuo metu kaiptik greitejau. truputi atleidau gaza ir su paslydinejimais sustojau. nebuvo spin'o, viskas plius minus tvarkingai.
sprogus priekinei padangai ishkart mashina pradeda tempt i shona - tokiu greichiu vazhiuojant mano manymu oro pasiprieshinimas pradeda labiausiai stumt mashina. jam meginant vairuot nuunderstyrino viena likus priekine padanga.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
aTofi
Posts: 602
Joined: 18 Apr 2007, 12:47
Location: Vilnius

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by aTofi »

ard wrote:... jam meginant vairuot nuunderstyrino viena likus priekine padanga.
is video: "Left Rear tyre explodes... " :idea:
Jei tokiu greiciu vaziuojant sprogtu priekine manau butu kur kas blogiau.
RS13 94' 200sx mods, 1.2bar = 360hp

karkys
Posts: 124
Joined: 10 Apr 2008, 18:21

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by karkys »

Jei butu sprogus Left Rear, tai ji ir butu patrauke i kaire puse :idea:

User avatar
BLAMM0
Posts: 46
Joined: 15 Oct 2006, 17:17
Contact:

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by BLAMM0 »

mokeciau as japoniskai tai pakomentuociau daug, bet kadangi nemoku, tai patylesiu :) turiu sita video visa pilna, vairuotojas sveikas, ratas luzes ar tai abu, is masinos ir sicia matosi, beveik nieko nera, gerai, kad lankai nezmoniski buvo, tai daugmaz tvarkingai viskas baiges.
R5

User avatar
simioras
Posts: 1015
Joined: 19 Oct 2008, 21:33
Location: kaunas

Re: Greit leki ir rauna padanga...

Post by simioras »

Pipiras wrote:simiorui nusirase padanga vaziuojant 200+ su omega 3000, jis galetu pakomentuti labiau kaip isvenge nusivertimo.
Jausk masina ir viskas bus gerai :)
jo man hlopnula klaipedos trasoj,greitis apie 240 ar 220 buvo tixliai nepamenu
sprogo galine desine padanga,visa laime kad aukscio ji buvo 50,pirmos mintys buvo kur pliurint jei pliurint,bet greitis krito kazkaip labai greit ir tasyt pradejo jau baisokai tik prie 130,bet visa laime kad tai buvo po varzybu kedainiuose pakeliui namo,tai bent jau visa laime kad per diena buvau adaptavesis prie slydinejimu tai sustojau be jokiu parkiu
siaip pipiras teisingai pasake,jaust masina reik,viskas vyxta taip greit kad net nera laiko kazka smarkiai galvot
underground customs:remonto bei tobulinimo paslaugos
8 683 11198
rps13

Post Reply