Duslerke

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Duslerke

Post by monte »

Gal kas turite ar zinote kur rasti informacijos ar brezinuku kaip sukonstruoti bakeli (rezonatoriaus tipo), labiausiai mane domina kokia ten dedasi garsa slopinanti medziaga, kas galetu atlikti ta funkcija ir kaip greitai ji isdegtu , as daugmaz isivaizduoju kokia jo konstrukcija tik nenoriu suklysti,
Kam man to reikia ?
Yra galimybe gan nebrangiai pagaminti toki daikta is nerudijancio plieno, jei ka nors domina butu galima daryti visa partija , suderinti dizaina skersmeny ir t.t., sumazetu kaina , reikai tik duoti meistram brezinuka ir reikalas pajudetu.
Tai va rasykite i foruma, e-male (monte13@takas.lt) , ar skambinti 869808550 Mantas.
p.s. planuojama kaina apie 200Lt(cia uz nerzaveikini) , ir neisivaizduoju kiek galetu kainuoti ta garso izoliacine medziaga .

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Aš sau dariau irgi pilnai iš neržaveikos, Man kainavo 150Lt.
Vartoju jau ~10mėn.
Taigi jeigu reikia galima be problemų organizuoti masinę gamybą :roll:
PS. netyčia kainą numušiau :lol:
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Gal galima nuotrauką? Koks iėjimo diametras? Ką naudojo kaip garsą sugeriančią medžiagą?

Guest

Post by Guest »

jop ir kiek bakeliu padarej?

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Pradzioj pasidariau 2 bakelius,
viena 30cm ilgio -tipo rezonatorius
kita ~50cm ilgio su antgaliu
vidinis perforuotas vamzdis 65mm isorinis skersmuo 140mm
Vidus uzhpildytas akmens vata.
Veliau viena rezonatoriu ismeciau, vazineju su vienu, po ziemos siek tiek garsas padidejo, bet man netrugdo
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
vds
Posts: 357
Joined: 08 Apr 2003, 18:53
Location: Klaipeda

Post by vds »

Buvau pasidares viena toki bakeli, bet kadangi prasidejo turbinos bedos - nusiemiau.
200 Lt yra tikrai labai didele kaina.
Man kainavo: ~40 Lt isorinis plonasienis vamzdis (50cm ilgio ir 13cm skersmens). Tokiu geriausia ieskoti silumiais katilais ir namu dujiniu apsildymu uzsiimanciose firmose.
Vidinis vamzdis 5Lt. (50cm ilgis vidinis skersmuo 5,5cm). Nusipirkau is duslintuvu meistro.
Pats prasigreziojau, nuveziau meistrui kad uzvirintu po to prikishau akmens vatos) ir vel nuveziau meistrui kad uzvirintu.
Taigi kaina iseina 45 uz vamzdius + meistro darbas(nedaugiau 20Lt) + akmens vata (kainos neisivaizduoju, nes gavau nemokamai) :D Taigi vieno bakelio kaina turetu svyruoti ~80Lt.

Buvau pasidares viena ~40 cm ilgio bakeli kuris stovejo vietoj galinio bakelio o visus kitus ismeciau. Man garsas buvo per didelis ypac jei vazineji kiekviena diena ir dar nori pasiklausyt muzikos.

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

o ko neskaiciuoji benzino kuri isdegini laiko kuri sunaudoji ir taip toliau , visada yra pigiau pasidaryti paciam , o kai perki kazkas is to uzdirba ... 8)
plius as noriu daryti ji surenkama kad butu galima pakeisti ta vata kai isdegs , antra : daryti taip kad nesimatytu virinimo siuliu, ir nupoliruoti visa , kad vizualiai patrauklus butu , tai automatiskai kaina ir isauga .
p.s. palyginimui lenkiskas bakelis is paprastos skardos turgui ne maziau kaip180 Lt kainuoja jei vid skersmuo didesnis nei 55mm (o mums min 60 mm reikia ) ir jis po vieno sezono jau kiauras buna

User avatar
vds
Posts: 357
Joined: 08 Apr 2003, 18:53
Location: Klaipeda

Post by vds »

plius as noriu daryti ji surenkama kad butu galima pakeisti ta vata kai isdegs , antra : daryti taip kad nesimatytu virinimo siuliu, ir nupoliruoti visa , kad vizualiai patrauklus butu , tai automatiskai kaina ir isauga .
Aukstai shoki su vatos keitimu, tada tikrai gausis nepigiai.

Tu ta bakeli ant masinos montuosi ar an sienos kabinsi :D ? Suprantu galini bakeli galima kazkiek padaryt kad nesimatytu siuliu bet kam kitus poliruot...

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

o kas sako kad bus kiti ? As anksciau vazinejau su auto pas kuri buvo vietines gamybos rezonatorius vietoj galinio bakelio tai kol vata neisdege man ne per garsiai buvo 8) gal tik truputi, o ant turbavos masinos turetu buti dar tyliau ,manau pats tas :) , pas mane dabar is vis tik katalizatorius garsa slopina ir tai nieko baisaus tik kai labai uzmini garsiai rekia o siaip tai vos ne normos ribose, o del poliravimo - nissane galinis buferis gan aukstai tai bakelis tikrai stipriai matysis (manau reiktu statyti truputi , kiek eina , skersai) ... ir efektinga ir efektyvu

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

beje, vds, kokio skersmens skyles greziojai ?

User avatar
vds
Posts: 357
Joined: 08 Apr 2003, 18:53
Location: Klaipeda

Post by vds »

monte wrote:beje, vds, kokio skersmens skyles greziojai ?
6mm, bet nesu uzstikrintas ar gerai pasidariau nes kiek ziurejau internete kai kurios firmos daro mazesnes.

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Monte man atrodo nera tikslo daryti atidaroma bakeli. Tu su atmosferiku vazinejai, todel ir isdege. Turbininiame ismetamu duju temperatura kur kas mazesne. Nemanau, kad isdegs. O jei ir isdegs tai labai per ilga laika. Nebet tu apie rezonatoriu kalbi, o ne apie galini duslintuvo bakeli.

Post Reply