EVO ABS atjungimas

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
zhaltas
Posts: 36
Joined: 12 Aug 2007, 14:03

EVO ABS atjungimas

Post by zhaltas »

Kaip sprendziat sita klausima?
Isemus saugikli ABS, kaipo gaunasi kad aktyvus centras praranda prasme, t.y px rezimai tarmac/gravel/snow
Tai yra kokiu nors prigaminta eliminatoriu sitam reikalui , kad TIK abs'as atsijungtu ar reikia jau abs-radioelektronika i pagalba kviestis? :roll:

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

Mano nuomone ko gero bus nepopuliari, bet kam tau tas ACD? Absoliuciai nereikalingas daiktas IMO.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Minde_Kei »

dolphin wrote:Mano nuomone ko gero bus nepopuliari, bet kam tau tas ACD? Absoliuciai nereikalingas daiktas IMO.
pagrysk savo nuomone :lol: kam subarikui DCCD ? nx ralyje zmones po 1keur sumoka tik uz acd arba dccd kompus? juk nereikalingi daigtai :shock:
..

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

Minde_Kei wrote:
dolphin wrote:Mano nuomone ko gero bus nepopuliari, bet kam tau tas ACD? Absoliuciai nereikalingas daiktas IMO.
pagrysk savo nuomone :lol: kam subarikui DCCD ? nx ralyje zmones po 1keur sumoka tik uz acd arba dccd kompus? juk nereikalingi daigtai :shock:
Apie Subaru DCCD nekalbekim. Ralyje ne visi vaziuoja su ACD, tai cia vienas dalykas... puikiai apsieinama ir be to. Kaip labai besidomintis tuo(Evo/Sti) turetum zinot tai.
Galu gale as juk rasiau, kad tai mano nuomone :) man toks daigtas nereikalingas kaip ACD, vaziavau ir su tuo daigtu ir be to daigto. Skirtumu ar naudos ypatingos neradau pavazinejes.
P.S. Vienas patyres ir gerai zinomas LT ralio meistras yra sakes, kad skirtumo nepajuto vaziuodamas ta pati GR, bet tau, matyt, ne autoritetas butu...

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Minde_Kei »

dolphin wrote:Ralyje ne visi vaziuoja su ACD, tai cia vienas dalykas... puikiai apsieinama ir be to.
Vienas dalykas yra vaziuoti, kitas, vaziuoti rezultatui. Tie 8 evo kurie be ACD vaziuoja, neatitinka reikalavimu, ir iš esmės, dėl LT ralio specifikos jų laikyti pavyzdžiu negalima.

Evo 7/8/9 kurie laimėjo lietuvoje kažka visi buvo aktyvus.
wrc nebereikalo aktyvus, s2000 aktyvus ir t.t. manai šeip sau?

o dėl autoritetingo ralisto tai būtų įdomu sužinoti kas jis, gali PM.

Net aš nemokantis vairuoti, sugebu "jausti" aktyvu centra. T.y. jo privalumus. Ant žvyro, tai išvis kosmosas lyginti su ir be.

p.s. dėl gramatinių klaidų tai čia tau kompleksas? Pakomentuok Atmboy ar Afi postus :?
..

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

Minde_Kei wrote: Net aš nemokantis vairuoti, sugebu "jausti" aktyvu centra. T.y. jo privalumus. Ant žvyro, tai išvis kosmosas lyginti su ir be.
Nu va, ties situo ir galima pabaigti diskusija. Tau patinka, tu jauti pranasuma vaziuodams su ACD :) man tai neatrodo butina :) nematau ka cia daugiau diskutuoti. Kaip kam patinka, taip tegul ir vaziuoja :)
Minde_Kei wrote: p.s. dėl gramatinių klaidų tai čia tau kompleksas? Pakomentuok Atmboy ar Afi postus :?
OT: Ne, neturiu tokio, deja. :) stengiuosi kaip galima taisyklingiau rasyti, o pakomentuot man uzteko tavo post'a.
P.S. No Offence

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Minde_Kei »

dolphin wrote:P.S. No Offence
tai kaip tik šitas postas Offensive biški. nes tu emocijom komentuoji o ne argumentais.

p.s. aš nurodžiau privalumus. t.y. skaičiuojant iveikimo laiką, ir juntama privaluma. o ne patikima ar nepatikima - va dėl to tai niekaip nesutarsi vienareikšmiškai.
..

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

Minde_Kei wrote: p.s. aš nurodžiau privalumus. t.y. skaičiuojant iveikimo laiką, ir juntama privaluma. o ne patikima ar nepatikima - va dėl to tai niekaip nesutarsi vienareikšmiškai.
Back To the Topic:
Nu tie "privalumai" irgi yra subjektyvus juk :) kartais ir gerai tas ACD gali but, kaip ir AYC ar ABS, ar atviri/LSD difai... ziurint kam ko reikia ir kas kur vaziuoja.
As paciam pirmam temos poste parasiau, kad mano nuomone bus nepopuliari. Neisdiskutuosi daugiau kazko cia.

zhaltas
Posts: 36
Joined: 12 Aug 2007, 14:03

Re: EVO ABS atjungimas

Post by zhaltas »

as irgi vaziaves ir su ir be. tai man skirtumas jauciasi ir tikiuosi ne tik psichologinis :D
Is kitos puses kalbant tai jei nebutu - GAL BUT nebutu tikslo ji det kazka keist, bet kai jau YRA ir nenaudot... kazkaip kvailoka :roll:

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

zhaltas wrote:as irgi vaziaves ir su ir be. tai man skirtumas jauciasi ir tikiuosi ne tik psichologinis :D
Is kitos puses kalbant tai jei nebutu - GAL BUT nebutu tikslo ji det kazka keist, bet kai jau YRA ir nenaudot... kazkaip kvailoka :roll:
Ko gero teks tada vazinet su ABS, nes be ABS sensoriu ACD is principo negali veikti.

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Re: EVO ABS atjungimas

Post by ZLODEY »

:idea: O as nemanau kad inzineriai dare kazka kad butu blogiau, be to jie zinojo ka dare. Gal but galima sneket ar tai idealiai veikiantis daiktas, ar patenkina lukescius ar ne, bet turbut neblogai kai jis yra...
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Minde_Kei »

dolphin wrote:Ko gero teks tada vazinet su ABS, nes be ABS sensoriu ACD is principo negali veikti.
mano baltajame nera ABS :) (del sensorių kamuoliuku nukirsti neduočiau, bet galiu patikrinti dar šiandien, man atrodo nėr... )

dar ka pavyko greitai sugalvoti, tai jei gr'e nejaute ralistas ACD privalumu, tai jo vairavimo stilius gali buti labiau "sideways", tai yra jei nesistengia naudoti žiedinių trajektorijų ant žvyro.

Būtų aiški ralisto pavardė, būtų aiškiau.

IMO
..

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

Minde_Kei wrote:
dolphin wrote:Ko gero teks tada vazinet su ABS, nes be ABS sensoriu ACD is principo negali veikti.
mano baltajame nera ABS :) (del sensorių kamuoliuku nukirsti neduočiau, bet galiu patikrinti dar šiandien, man atrodo nėr... )
Butu ziauriai idomu!!! Paziurek kada ir parasyk. Vat idomu kaip ACD ECU visu ratu greicius skaiciuoja :wink:

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Minde_Kei »

Yra sensoriai ant visu 4 ratu.

Zhaltai, paziurek gal yra 2 saugiklis ABS, kuris nedisablintu ACD. Seip ACD turi tikrai atskira kompa (atrodo po keleivio sedyne) tai ten gal galima "atjungti" ABS.

P.s. Pas mane vietoje ABS unit'o yra keletas "dezuciu" su laidais einanciais is apacios.

Arba ieskot reikia nuo 05' 8 arba 9 manualu ir patyrineti.
..

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

Kaip ir rasiau, atjungus ABS neveiks ir ACD :wink:

ACD naudoja ABS sensorius:
Attachments
ACD ABS sinteze.JPG
ACD ABS sinteze.JPG (93.1 KiB) Viewed 6865 times

zhaltas
Posts: 36
Joined: 12 Aug 2007, 14:03

Re: EVO ABS atjungimas

Post by zhaltas »

zinau tikrai ne viena pavyzdi is lrc kurie vaziuoja beabejo be abs bet acd puikiausiai veikia...
nemanau kad skiriasi usdm nuo eu situ dalyku :D

Kad be abs neveiks acd as jau zinau, tai ir klausiu kaip eliminuot ta fckn abs bet kad davikliai jo info perdavinetu acd tik pac abs gyvenimo negadintu :roll:
negi as cia pirmas toks kuriam uzkliuvo tas abs :roll:

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

zhaltas wrote:zinau tikrai ne viena pavyzdi is lrc kurie vaziuoja su beabejo be abs bet viskas puikiausiai veikia...
nemanau kad skiriasi usdm nuo eu situ dalyku :D
Nu visu pirma, ralyje dazniausiai vaziuojama su RS'ais...
zhaltas wrote: Kad be abs neveiks acd as jau zinau, tai ir klausiu kaip eliminuot ta fckn abs bet kad davikliai jo info perdavinetu acd tik pac abs gyvenimo negadintu :roll:
Tokio finto kolkas nemaciau, bet, jei issiaiskinsi, parasyk i sita tema :wink:
P.S. Paziuresiu manualuose kaip ten kas...
P.P.S. o bandei atjungt jungti is ABS unit'o?

User avatar
xennon
Posts: 818
Joined: 15 Nov 2005, 15:41
Location: Vilnius

Re: EVO ABS atjungimas

Post by xennon »

ralyje dazniausiai statomas atskiras kompas for ACD (DCCD), todel sitoj vietoj neverta lygint...

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Minde_Kei »

xennon wrote:ralyje dazniausiai statomas atskiras kompas for ACD (DCCD), todel sitoj vietoj neverta lygint...
taip, bet tas kompas i stock provodke isistato.
..

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Re: EVO ABS atjungimas

Post by ZLODEY »

ABS sensoriai eina i ABS moduli ar kazkur kitur? jeigu atjungti fishke nuo ABS modulio gal signalai is sensoriu vis dar eis iki ACD, o ABS neveiks?
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

Tomas_S
Posts: 8
Joined: 26 Oct 2008, 16:45
Location: Vilnius

Re: EVO ABS atjungimas

Post by Tomas_S »

galbut atjungus kazkuria grandi tarp ABS'o kompo ir stabdziu unit'o varikliuko ar solenoido ir toj vietoj pakabint kazkokia ala varza? teoriskai ABS veiks, bet praktiskai ne, neturetu tada ir su kitom sistemom konfliktuot.

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by romkasponka »

Tomas_S wrote:galbut atjungus kazkuria grandi tarp ABS'o kompo ir stabdziu unit'o varikliuko ar solenoido ir toj vietoj pakabint kazkokia ala varza? teoriskai ABS veiks, bet praktiskai ne, neturetu tada ir su kitom sistemom konfliktuot.
Nepaprasciau nuo ABS hidraulinio bloko atjungti kokia jungti?
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

xennon wrote:ralyje dazniausiai statomas atskiras kompas for ACD (DCCD), todel sitoj vietoj neverta lygint...
ACD ecu neeliminuoja ABS sistemos :) <---- WRONG info, kai kurie eliminuoja :!:
Last edited by dolphin on 08 Jan 2009, 15:08, edited 1 time in total.

nrvz
Posts: 272
Joined: 02 Jun 2006, 12:54
Contact:

Re: EVO ABS atjungimas

Post by nrvz »

Motec MDC manuale:

Note: ABS input functionality is turned off by default and normally not required.

dolphin
Posts: 383
Joined: 03 Jan 2007, 17:56

Re: EVO ABS atjungimas

Post by dolphin »

nrvz wrote:Motec MDC manuale:

Note: ABS input functionality is turned off by default and normally not required.
Jo, tada as klydau.
nespejau perskaityt iki to...
http://www.motec.com/filedownload.php/M ... docid=2494

P.S. Tai reziumuojant sita topica, ar galime pasakyti, jog zhaltui reikia atjungti ABS Active Input'a, esanti ACD ECU? :) Bent jau pabandyti...

Post Reply