Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
Tankystas
Posts: 129
Joined: 17 Dec 2006, 21:02
Location: Kaunas

Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by Tankystas »

Reiskia taip - zmogui reikia vaziuoti aiksteleje ismokti. ta prasme, manevrus kuriuos per vairavimo egzamina atlikineti reikia, t.y. visus skersus, isilgus ir lygiagrecius parkavimo budus yvaldyti.
Zinau viena nekokio lygio, bet nemokama prie bangos, kita auto ABC aikstele siaureje, kur viskas pagal programa, bet moketi reikia. Na ir dar prie pilies yra, bet butu gerai kad zenklo eisma draudziancio ten nebutu.
Gal zinote dar kokiu aiksteliu kuriose yra linijos ir/arba kuoliukai kad galima butu uzsiimti mokymuosi?
Save the world. Kill yourself.

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by driver »

viena yra prie policijos nuovados, kur chemijos gt. o kita draugystes gt. gale cia kur nuo maximos vaziuojant pro senukus, i ta gala
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

Matazz
Posts: 21
Joined: 26 Dec 2007, 23:40
Location: Kaunas
Contact:

Re: Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by Matazz »

Dar viena yra Jonavos gatvej, priesais senukus, tik dabar neatsimenu ar ten laisvas ivaziavimas...

-ErIkAzZ-
Posts: 6
Joined: 23 Nov 2006, 21:19
Location: KAUNAS

Re: Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by -ErIkAzZ- »

yra dar prie gristupio nu kur zepelinus ten pravazivus ji yra stovejimo aikstele o uz jos mokintis vairuoti ten kazkokia firma mokina bet siaip vaziuoja visi norintys :)

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by driver »

-ErIkAzZ- wrote:yra dar prie gristupio nu kur zepelinus ten pravazivus ji yra stovejimo aikstele o uz jos mokintis vairuoti ten kazkokia firma mokina bet siaip vaziuoja visi norintys :)
tai matyt tu apie ta ir sneki, kuri yra prie centrines nuovados
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

-ErIkAzZ-
Posts: 6
Joined: 23 Nov 2006, 21:19
Location: KAUNAS

Re: Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by -ErIkAzZ- »

manau kad ne visgi nes si yra galima sakyt tarp namu nu nuovada netoli bet ji nera prie pat zinai kur buves girstucio baseinas ir iejimas i ji ?
Image

User avatar
zhy
Posts: 214
Joined: 24 Apr 2007, 20:52
Location: kaunas

Re: Aikstele mokytis vairuoti [KNS]

Post by zhy »

Matazz wrote:Dar viena yra Jonavos gatvej, priesais senukus, tik dabar neatsimenu ar ten laisvas ivaziavimas...
ten ženklas stovi "eismas draudžiamas". Ir ne priešais senukus, o priešais Drobę.
fzs 600
bnv e36 traktor

Post Reply