Ismetimo kolektorius

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
Liutas
Posts: 71
Joined: 25 Mar 2003, 20:00
Location: Vilnius
Contact:

Ismetimo kolektorius

Post by Liutas »

Nuvaziavau i viena servisa uzsivirinti duslintuvo (nes labai jau gersiai burgzti buvo pradejusi) ir galvojau nieko cia baisaus, kol nesuzinojau kad visai ne duslintuvas kiauras, o pramusta kolektoriaus tarpine, arba net pats kolektorius iskiles ( nes neina nieko pasakyti, kol jo nenuimi), jei tarpine tai nieko baisaus tik kad darbo bus nemazai, reikes visa turbina nuimineti, o jei skiles kolektorius tai ji visa reikes keisti :( gal kas kartais zinote kiek galetu kainuoti kolektorius srote? gal kam teko ieskoti?

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

kiek žinau, trūkęs išmetimo kolektorius, viena iš dažniausių sx'ų ligų...
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

Splitas
Posts: 104
Joined: 25 Mar 2003, 12:01

Post by Splitas »

Tas teisybe - mano virintas gal jau ir du kartus (meistrai sake kai tarpines keite)...

Liutas
Posts: 71
Joined: 25 Mar 2003, 20:00
Location: Vilnius
Contact:

Post by Liutas »

Man meistras aiskino kad kolektoriaus neapsimoka virinti, nes po menesio po to vel suskils...
2splitas: o kur tu keiteisi tarpines ir kiek tau tai kainavo?

Splitas
Posts: 104
Joined: 25 Mar 2003, 12:01

Post by Splitas »

2 Liutas: UAB "Faromas", Ukmerges g. 315c (kitoje gatves puseje, lygiai per viduri tarp KEMI ir TANAGROS angaru - tokie geltoni garazhai)
Dabar kaip tik nuvariau motinos masina taisyt - susiles variklis gesta ant laisvu:(
Kiek kainavo tiksliai - nezhinau :D Man pasakė - ash mokejau (ir nereik stebetis kad tiksliai nezhinau, bu meistus pazystu siek tiek ir pasitikiu, kad neishdurineja - tikrai manau, kad nedaug lyginant su kitais servisais) - daug dariau dar (tepalus keichiau, lyg ir kaladeles - nepomentam, dar kazhkoki gala...) Siaip nepigus tas malonumas - oi daug krapstytis ten...
Bandau susiplanuot laika - stumsiu ten daryt kapitalini.

Post Reply