Prašau patarimo

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
Malina

Prašau patarimo

Post by Malina »

Tai va nusipirkau prieš kokį mėnesį 200sx su variklio defektu.Keitė indėklus,1 švaistikli,šlifavo galva ir veleną,keitė sankabos diską,dirželius ir salnikus.Pravažiavau ramiai 600 km ir pramušė galvos tarpinę,meistras suvertė visą bėdą tarpinei ir pakeitė kita.Pravažiavau dar 400 km ir vėl pramušė.Teko variklį vėl ardyti,pasirodo bloko ketvirtam cilindre yra kelių mm įtrukimas.Kol vaziavau tuos 1000km į cilindrą putė vandenį ir suvarė stumoklį.Reziumė prie manes variklį ėmė 2 kartus,galvą 3 kartus,kiek žinau prieš mane bahuras darė ir kapitalinį.Penktadienį baigs darbus.Mano klausimas toks ar po tokių galybės ardymų mano variklis tarnaus,gal geriau parduoti (kaip bebūtų gaila) ir ieškoti kito sx'o ,ar tikėtis kad viskas bus ok.Važiuoklė ir turbo veikia be priekaištu.Manau cia irgi yra dariusiu savo auto variklio remontą,nepatigėkit pasidalinti savo patirtim

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

visu pirma uzsitikrink garantija is serviso!man atrodo kad chia ju klaida kad nepastebejo kad yra tas defektas! chia zinaj ju megstama atgovorke tipo tarpine hujova ! man taip buvo su toyota!tai va sakau gerai tarpine hujova nuvaziavau i pardatuve sakau vyrai tarpine hujova tipo reikia vel ish naujo remontoti je man to negali buti saku gerai va chekis va to serviso telefonas kazkas kaltas man pohuj sakau arba patis susitvarkisit arba dabar yra labai daug instanciju uzteks kiek viena diena po viena ar pas jus ar pas jos! nu ir ka po 3 dienu man surinko varikli su nauja tarpine sumakejau tik uz regulirovke 50 lt!prashik visur chekiu!

Post Reply