Palyginimas...

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
Wah
Posts: 4
Joined: 28 Apr 2003, 18:29
Location: Vilnius

Palyginimas...

Post by Wah »

Kas SX'a pranoksta savo dinamika: BMW 535 (88m), Ford Probe 2.5DOHC, VW Corrado ar Honda Civic VTec?
Wah

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

:D
na, imho nebent civic'as, corado - nebent G60, probas -velniai ji zino, nelabai jis kazka rodo, o bmw 535...kokia ten dinamika tokioj karvej?

Dorkas
Posts: 36
Joined: 25 Mar 2003, 12:37
Location: Kaunas
Contact:

Post by Dorkas »

kazkaip man neisipaiso i sita sarasa BMW 535, siaip lygini lyg ir sport car'us o cia 535

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

2dorkas:
Na, audi V8 - limuzino klase, bet ji valit, patikek manim....

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Dorkas wrote:kazkaip man neisipaiso i sita sarasa BMW 535, siaip lygini lyg ir sport car'us o cia 535
:lol: sport carus... :lol:

Dorkas
Posts: 36
Joined: 25 Mar 2003, 12:37
Location: Kaunas
Contact:

Post by Dorkas »

spade wrote:
Dorkas wrote:kazkaip man neisipaiso i sita sarasa BMW 535, siaip lygini lyg ir sport car'us o cia 535
:lol: sport carus... :lol:
na gerai o kaip tu juos pavadintum? as nesakau kad cia super sport carai (tipo skylinas) manau visai logiska kupe tipo auto su gan galingu varikliu vadinti sport caru

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Dorkas wrote:na gerai o kaip tu juos pavadintum? as nesakau kad cia super sport carai (tipo skylinas) manau visai logiska kupe tipo auto su gan galingu varikliu vadinti sport caru
Skyline'as nera super(sport)karas...

Toks kaip 200SX tai gal truputeli sportiskas automobilis... visokie mx6 ar calibra, tai isvis chetchbekai :)

Iki sportkaru dar truksta gero simto ag (jeu nekalbant apie handlinga...)

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

Skyline'as gan daznai vadinamas Japonisku super car'u , kalbant apie handlinga tai is mano bandytu auto 200sx tai tikrai yra neblogoje pozicijoje , (o kad turi dar didesni potenciala...)
Kalbant apie dinamika tai manau galima lygint bet kokius auto , nes siais laikais limuzinai isibegeja taip pat , neretai ir geriau nei sportiniai , sportiski ar pananasiai automobiliai

monte
Posts: 815
Joined: 28 Mar 2003, 13:05
Location: Kaunas

Post by monte »

ir dar manau kad diskusijos tema : kas geriau traukia? yra beprasmiskos nes net du vienodi automobiliai ne vienodai vaziuja , reikia statyti konkrecius auto ir vaziuoti va tada ir paaiskeja

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

monte wrote: Skyline'as gan daznai vadinamas Japonisku super car'u

Rusai ir tuninguotas djesiatkas kartais pavadina superkarais - esmes tai nekeicia...
monte wrote: kalbant apie handlinga tai is mano bandytu auto 200sx tai tikrai yra neblogoje pozicijoje , (o kad turi dar didesni potenciala...)

Na, kad SXas neblogas tai taip - del to (na, ne vien del to) as ji ir pirkau. Bet tai ne Pagani Zonda ir ne Lotus Esprit...

Dainyz
Posts: 12
Joined: 25 Mar 2003, 13:53
Location: Kaunas

Post by Dainyz »

bmw535 tirai pranoksta ford probe irgki pranoksta, corado taip piogigi gal civic nu nzn as gal ne jis kibiras lengavas ka noret vtec 160 ag

igor
Posts: 38
Joined: 25 Mar 2003, 23:22
Location: vilnius

Post by igor »

Praeitais metais buvau pilaites dragose tai va ten toks vienas su BMV 735 visus dare! tikrai negalvojau kad taip vazios o atrodo kaip nekaip gal mietu 87 !
pats turejau mx-6 2.5doch variklis tas pats koks ir proboi tikrai ishsibiga lechiau nej 200 bet an posukiu pati maloniause tachka ish visu turetu o turejau daug!
su honda buvau vilniui ant sankrizos sustojas su paprasta tai ash padariau su mx-6 kaip sasunoka bet kaip sustojau su tipe R honda tai geriau ash nestochiau tikrai mashinite zveris!
su mx-6 padariti tachkos:
opel calibra 2.0
audi100 2.3
audi 90 qutro 2,3 20v(brolio)
audi 90 2,3 10v (draugo)
honda crx 1,5
honda civik (naujas)
ford probe 2.5
MBclk 230 (automatas)(shefo)
bmv 520
bmv525
bmv320
vw bora 1,6(draugo)
mazda mx-3 1,8
vw golf 1,8(gal su turbo?)labai gerai startavo
ps mano mazda buvo sportiskas ishmetimas ir deze
mane padare tachkos!:
mb500 140 (pazistamo)
bmv 750(draugo)tikrai zveris!
bmv325X
audi s2 2,2turbo(be zodziu)
audi 2,3 20v (sportine deze)
audi cupe 2.3
audi s4 2,2 turbo
audi 80 (senas modelis LIQID MILI NAKLEIKA)kas ten per monstras?
audi w8 3.6l
audi c4 (?)
honda crx 1.6
honda civik tipeR
ford proba 2.2turbo(senas)
mazda rx-7 1.3 turbo (senas)
opel calibra 2.0 turbo
opel gsi (?) irgi monstras feoletinis !nezinau kas!
porshe carera (jodas toks)
chia ka atsimenu!chia vilniuj viko veiksmas!
aishku kad chia negali buti abjektivus domenis chia tik mano opitas!
:lol:

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Dainyz wrote:bmw535 tirai pranoksta ford probe irgki pranoksta, corado taip piogigi gal civic nu nzn as gal ne jis kibiras lengavas ka noret vtec 160 ag
Cia kas ka pranoksta? SXas juos ar jie SXa?

Dainyz
Posts: 12
Joined: 25 Mar 2003, 13:53
Location: Kaunas

Post by Dainyz »

juos sx pranoksta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Post Reply