CRK 358

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

CRK 358

Post by spade »

Jei kas pamatysit zalsvai melsva transportini busika su nurodytais numeriais, leidziu prisikt pvz ant stogo... ar i begiu deze.
Tik perspeju - bichas mazumele psichiskai nestabilus... :roll:
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

:D i greiciu deze geriau :twisted: o kas ivyko, ar beveik ivyko :roll:

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Ai... mandagiai su sypsena paprasiau, kad ciut pasislinktu, tai buvo man rodomi fakai, pasiustas nx ir t.t. Likau zinoma mazumele nesuprates :?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Arturas-zender
Posts: 416
Joined: 06 Feb 2007, 16:51
Location: Klaipeda
Contact:

Post by Arturas-zender »

oi o tokiu daug... :?

User avatar
corpse
Posts: 538
Joined: 09 Dec 2005, 22:00
Location: Vilnius
Contact:

Post by corpse »

valstybinis Nr.: CRK358
markė: OPEL
modelis: VIVARO
spalva: ŽALIA
pagaminimo arba pirm. reg. metai: 2002
kategorija, klasė: Keleivinis automobilis (Daugiatikslis)
būsena: Registruota
apribojimai reg. operacijoms: NĖRA
Image
'89 200sx - raudonas - atia...
'90 200sx - baltas

User avatar
Strim
Posts: 135
Joined: 13 Apr 2007, 12:51

Post by Strim »

Kiek tau metu?neapsiverkei kai faka parode?juokingai tu cia pasiguodei visiem viesai :D

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

tokie zmones ne graudina, o nezmoniska pykti kelia :evil: suprantu spade, kaip jauteis :wink:

User avatar
ViR2ality
Posts: 727
Joined: 28 Jun 2006, 19:28
Location: Kaunas
Contact:

Post by ViR2ality »

pazhistamas tokiam priesh 2 metus pora kartu i dantis gerai dejo kai shis taip pradejo ishsidirbinet, tada jau ramus grazhus patrauke savo kledara (beje buvo 2 golfas :D)
Supra MKIII coming soon :)
TUKA plastikines korteles, maža tiražė, ofsetine spauda - http://www.tuka.lt

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

tai taip ir reikia... :evil:

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Post by Robke »

oi tokiu daaaug yra :D va eksponatas, pats pyko ant saves pamenu :lol:

Image
http://www.studie.lt - Mansory, Brabus, Techart, Wald.International, Je Design, PPI, Lumma, Lamin-x

fivefivefive
Posts: 622
Joined: 17 Apr 2004, 16:16
Location: Klaipėda

Post by fivefivefive »

Cia kaip gedos lenta-stulpas.

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

sita bahura reik imesti i visus lietuvos humoro puslapius :lol:

Roccas
Posts: 177
Joined: 16 Jul 2005, 19:05
Location: Vilnius

Post by Roccas »

Robke wrote:oi tokiu daaaug yra :D va eksponatas, pats pyko ant saves pamenu :lol:
o shitas veikejas man kazkur matytas.o chia autostradoje uz rumshishkiu speju :)
RX8 R3 Red

jagys
Posts: 42
Joined: 18 Jun 2006, 14:44
Location: Klaipeda

Post by jagys »

:lol: :lol: :lol: gera fotke
Nera pinigu.

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

man irgi matytas :lol: turbut visiem rodo... antras minedas... savo izymiuoju pirstu izimybe tapt bando :lol:

User avatar
Torva
Posts: 617
Joined: 28 Jan 2004, 22:40
Location: Vilnius

Post by Torva »

espace.... ar jums niekad nera uzkliuve kad nemazai incidentu keliuose yra susije su siais auto (ar greiciau juos vairuojanciais asmenimis). as kazkada apie tai garsai pagalvojau ir atvirai pasakiu kiek keliuose pamatau espace, tiek ju vairuotojai vis mane "nustebina". nezinau gal cia tiesiog sutapimas ir mano karma kazkaip veikia espace driveriu karma, bet as nuo ju gatvese bandau kiek atokiau laikytis

PS: aisku egzistuoja ir galimybe, kad del espace vairavimo ju vairuotojai linksta i gilia depresija su polinkiu i atvira pykcio israiska nukreipta i pasalinius, galiniai automobilio veidrodeliai standartiskai yra uzdazyti juoda spalva, o soniniai langai uzkalti "spaliuote", gal .....
The wheels of his ....... exploding on the highway like a slug from a .45.
Gripping the wheel, his knuckles went white with desire!
400 horsepower of maximum performance piercing the night...
This is black sunshine

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

aa :D kaip ziauru AZZ 880, o del to urodo spade, nu tai bl cia lietuva ir patartina veziotis vamzdi,arba terksle gera, arba prailgintuva terksles,nu arba viska kartu :twisted: ziauriai uzpisa toki debilai :evil: turiu visa defence komplektuka auksciau isvardinta, bet dar neteko panaudoti :?

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Post by Robke »

Roccas wrote:
Robke wrote:oi tokiu daaaug yra :D va eksponatas, pats pyko ant saves pamenu :lol:
o shitas veikejas man kazkur matytas.o chia autostradoje uz rumshishkiu speju :)
aga, jis ten maskatuotis po visa autostrada pradejo atsimenu :lol: bbz ant ko supykes buvo, bet po to prie kaisiadoriu sustojo kolonkej, mes jau ir mentam paskambine buvom, taip ir nzn kuom baigesi jam ta kelione :D
http://www.studie.lt - Mansory, Brabus, Techart, Wald.International, Je Design, PPI, Lumma, Lamin-x

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

Torva wrote:espace.... ar jums niekad nera uzkliuve kad nemazai incidentu keliuose yra susije su siais auto (ar greiciau juos vairuojanciais asmenimis). as kazkada apie tai garsai pagalvojau ir atvirai pasakiu kiek keliuose pamatau espace, tiek ju vairuotojai vis mane "nustebina". nezinau gal cia tiesiog sutapimas ir mano karma kazkaip veikia espace driveriu karma, bet as nuo ju gatvese bandau kiek atokiau laikytis

PS: aisku egzistuoja ir galimybe, kad del espace vairavimo ju vairuotojai linksta i gilia depresija su polinkiu i atvira pykcio israiska nukreipta i pasalinius, galiniai automobilio veidrodeliai standartiskai yra uzdazyti juoda spalva, o soniniai langai uzkalti "spaliuote", gal .....
zinai pasakei apie ta espace, tai iskart pagalvojau apie panasaus laipsnio proto negalia turinti viena tipa, kuris nupirko espace, tik sena ir atvaziaves i darba gyresi, kazkoks bendradarbio pazistamas, nu bet ggrynai is tos serijos :shock: isvaziuoji i kelia tai kaip i kara :P

Robke
Posts: 100
Joined: 15 Apr 2007, 20:27
Location: Kaunas

Post by Robke »

driver wrote:aa :D kaip ziauru AZZ 880, o del to urodo spade, nu tai bl cia lietuva ir patartina veziotis vamzdi,arba terksle gera, arba prailgintuva terksles,nu arba viska kartu :twisted: ziauriai uzpisa toki debilai :evil: turiu visa defence komplektuka auksciau isvardinta, bet dar neteko panaudoti :?
tai reik pradet taves saugotis mieste tada :D
http://www.studie.lt - Mansory, Brabus, Techart, Wald.International, Je Design, PPI, Lumma, Lamin-x

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

Robke wrote:
driver wrote:aa :D kaip ziauru AZZ 880, o del to urodo spade, nu tai bl cia lietuva ir patartina veziotis vamzdi,arba terksle gera, arba prailgintuva terksles,nu arba viska kartu :twisted: ziauriai uzpisa toki debilai :evil: turiu visa defence komplektuka auksciau isvardinta, bet dar neteko panaudoti :?
tai reik pradet taves saugotis mieste tada :D
as esu visiskai ramus, bet jei labai reikia, galiu pradet smuratauti 8)

User avatar
ViR2ality
Posts: 727
Joined: 28 Jun 2006, 19:28
Location: Kaunas
Contact:

Post by ViR2ality »

shiaip mentai del tu "saugumo komplektuku" kartas nuo karto per visokias kratas aikshtelese bando prikibt, man vasara norejo bauda uzh shalto ginklo vezhiojimasi kalt, uzh tai, kad golfo lazda tampausi su savim, tai kol irodzhiau, kad zhaidzhiu golfa, net klubo nario kortele netikejo :D

O ir apskritai nematau realios naudos tokiu priemoniu vezhiojimosi, vistiek greichiausiai netektu jo panaudot, o ir civilizuota shalim norim patapt, tai ir patys bandykim tokiais but...
Supra MKIII coming soon :)
TUKA plastikines korteles, maža tiražė, ofsetine spauda - http://www.tuka.lt

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

tai jei tau prie golfo lazdos prikibo, tai net neverta klaust ar prie mano metalines beisbolkes nekibs :lol:

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

ViR2ality wrote:shiaip mentai del tu "saugumo komplektuku" kartas nuo karto per visokias kratas aikshtelese bando prikibt, man vasara norejo bauda uzh shalto ginklo vezhiojimasi kalt, uzh tai, kad golfo lazda tampausi su savim, tai kol irodzhiau, kad zhaidzhiu golfa, net klubo nario kortele netikejo :D

O ir apskritai nematau realios naudos tokiu priemoniu vezhiojimosi, vistiek greichiausiai netektu jo panaudot, o ir civilizuota shalim norim patapt, tai ir patys bandykim tokiais but...
1 komplekto paskirtis- ratam uzverzt, nes kartais atsileidzia :D

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Post by tautvydas »

smarkiai uzpykus tai ir beisbolo kamuoliukas taptu saltu ginklu :idea: :roll: bet nemanau kad del kamuoliuko mentai kabintus :roll:

Post Reply