Drift skardinukai - ar ymanoma?

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
Apex
Posts: 294
Joined: 02 Nov 2005, 12:26
Location: Vilnius

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by Apex »

Turiu du likusius platintus 15" 8,5" skardinius, daryti is nauju skardinuku, nenaudoti. tik pcd vargu ar tinkamas drifteriams 4x108. Turejau keturis ratus, du paeme ant dragines audi. laiko gerai. esmek as ir kaip virina.
jei ka domina. prasom. reik isleisti i marcias - vieta uzima.
o siaip padangu imanoma rasti, zinoma 15 retos. gal paprasciau 16 imti?

Skardos minusas - sunkus ganetinai, blogas virinimas - daug švino reiks naudot, estetika (na čia skonio reikalas). pliusas - sulankstei - su plaktuku ar ant stakliu pasitiesinai, galima kokius nori pasidaryt - žaisti galima su ET, kaina aišku kyla. aš saviškius kai dariau tai ET blogai paskaičiavau ir išlindę už arkų gavosi. gale buvo 9,5 priekyje 8,5.
va nuotrauka radau monstro, padangas bet kokias uzmeciau kad tik stovetu, tai gale nepamenu bet regis 235 55 ar pan. :lol:
Image
Image
Mazda Rx4/929 coupe 1975
Mano mazda>>>
Mano foto albumas>>>

Suo
Posts: 252
Joined: 13 Dec 2007, 22:03
Location: Vilnius

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by Suo »

NELEISK i marias! Man tinka 4x108 ant fordo. Mane domina! Jamu :) I PM kaip kas ten :)

User avatar
Apex
Posts: 294
Joined: 02 Nov 2005, 12:26
Location: Vilnius

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by Apex »

ne i marias o i marcias. o i marcias brangiau nei i marias :D
man skardiniai graziai ziurisi ant senu auto. VAZ 2106 turejau su platintais, padangos 205. uch gerai atrode. tik skarda minksta buvo.
driftui nebent del dizaino naudoti, arba grynai ant lankstymo i bordiurus kas tikiu pasitaiko daznai.
Suo wrote:NELEISK i marias! Man tinka 4x108 ant fordo. Mane domina! Jamu :) I PM kaip kas ten :)
Mazda Rx4/929 coupe 1975
Mano mazda>>>
Mano foto albumas>>>

User avatar
ramas
Posts: 619
Joined: 10 Jun 2007, 09:42
Location: Prienai

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by ramas »

nusiperkat normalius ratus ir nereiks virinti :D

Image

tik truputi kainuoja..

TOUGERUNNER
Posts: 74
Joined: 03 Sep 2008, 19:56
Location: Vilnius

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by TOUGERUNNER »

Ir tokius ratus,veliau dauzyt i bordiurus? :lol:

giedruz
Posts: 212
Joined: 14 May 2006, 19:44
Location: Kaunas

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by giedruz »

EDC vaziuoja tas toks kibiriukas (gal toyota kazkokia), tai matem kaip per EDC paskutini etapa Poznanej jis montavosi padangas ant savo 9" ar dar didesniu ratu. padangos buvo 195/45! ir labai puikiai atrode ir vaziavo... ;)
HTTP://www.drifter.lt - driftingo naujienos, čempionatų kalendoriai, drifter.lt gyvenimas...

TOUGERUNNER
Posts: 74
Joined: 03 Sep 2008, 19:56
Location: Vilnius

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by TOUGERUNNER »

giedruz wrote:EDC vaziuoja tas toks kibiriukas (gal toyota kazkokia), tai matem kaip per EDC paskutini etapa Poznanej jis montavosi padangas ant savo 9" ar dar didesniu ratu. padangos buvo 195/45! ir labai puikiai atrode ir vaziavo... ;)
Tikriausiai apie Toyota Starlet eina kalba.
Attachments
carsedc5.jpg
carsedc5.jpg (85.42 KiB) Viewed 2817 times

giedruz
Posts: 212
Joined: 14 May 2006, 19:44
Location: Kaunas

Re: Drift skardinukai - ar ymanoma?

Post by giedruz »

butent, sitas modelis, matem dar kaip su "start fluid" ar kazkokiu panasiu velniu poznanej bande jis tas sasyskas susimontuot, nes ant stakliu nepavyko montuotojam. Vairuotojui taippat nepavyko tuom kart :/ paieskosiu video, jei rasiu inmesiu.
HTTP://www.drifter.lt - driftingo naujienos, čempionatų kalendoriai, drifter.lt gyvenimas...

Post Reply