Technine apziura

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Technine apziura

Post by Hassan »

gal yra galinciu vilniuje "padeti" praeiti mano sportiniam civicui tech apziura? nes pats jis tikrai nepraeis, duok dieve jis nors pas juos iki garazo davaziuos. Jei galinciu yra - matyt geriausiai butu tartis PM.

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Post by r7kyc82k »

aha as irgi prisijungiu. sviftui reik, defektas- dugne skyles kuriu as tikrai nelopysiu :D
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

grigarasas
Posts: 49
Joined: 02 Feb 2008, 11:02
Location: Vilnius - Panevėžys

Re:

Post by grigarasas »

Man irgi nepakenktu tokia pagalba, nes mano celica irgi nelabai pati praeis technine apziura. PM
Toyota Celica ST 185 220 AG

User avatar
xargentum
Posts: 1446
Joined: 27 Aug 2007, 00:51
Location: Kaunas

Re: Technine apziura

Post by xargentum »

Prikeliu sena tema. Gal kas gales pagelbet

Nissanui s13 techo nepraejau..nes irase jog yra oro ausintuvas pakeistas,oro filtras ir akumuliatorius bagazinej. Kam nors toks bairis buvo? Ka daret?
Taip zinau jog viska orginala galima susidet..ic apeit ir tiesiai sujungt,bet ar tai iseitis?
I technine apziura Vilijampolej skambinau,sake kad jokiu egzpertiziu oro filtruo ir ic nedarys,tipo jeigu direktorius sutiks tada jie praleistu,bet byjau kad taip nuvaziavus dar prisikabins prie sr'o ir dar kruva reikalu.
Nissan 200sx rpS13 '94

zygasbmw
Posts: 171
Joined: 04 Oct 2009, 11:42

Re: Technine apziura

Post by zygasbmw »

Galiu pasakyti,kaip toj pacioj vilijampolej man buvo su kabriku,pernai. Usziroviau ant tokio debilo,dirba ir dabar jis ,su barzda toks Vytas. Esme tokia,kad jis labai negerai ziuri i masinas,kurios yra nestandartines,jis tiesiai sviesiai man tai prisipazino. :)
Prisikabino prie lempu antakiu,kad ju negali buti,as jam rodau is DE TUV lipdukai viskas,vokieciuose ejo tech viskas sertifikuota tinka,cia blemba egzpertas mat jis netinka,sako nuimk nepraleisiu,sakau nx ..a neimsiu,sako kvieciu direktoriu,tada jau bus kita kalba ,sakau kviesk.Nuejo ateina sako nera,yra pavaduotuojas,sakau man px. Atejo zmogelis paziurejo,sako kas negerai,tas sako va maiso,tas paziurejo,sako srautas sviesos neuzstotas,viskas ok ir nuejo. :) Tas susiparino baisiausia,ir pradejo pi....tis prie ratu,kad skirtingu plociu,sakau na ir kas neislenda is arku neliecia,kame problemos,tada uzkliuvo padangos,kad plociai skirtingi,tai sakau ratu J tai skirtingas ko tu nori? pradejo kazkokias taisykles jis man ten ale vardinti,sakau man atnesi,rastiskai,kur tai yra isdeliota rastu,kad yra taip ir taip. Na ir ka galvojat,pasibaige visos taisykles,bet is principo parase,kad kliba guolis galinis ir nepraleido,o sako antakius irasysiu,kaip nedidely trukuma,kurio salinti nebutina. isvaziavau guolis turejo mizerna klibejima pakeiciau ir praejau savo chodu. Zodziu yra atsilupeliu visokiu,ir viskas,nezino prie ko kabinetis,tai ir rasineja nesamones.

none
Posts: 82
Joined: 01 Sep 2010, 08:26
Location: VILNIUS

Re: Technine apziura

Post by none »

Del katoliku jau pradeda rinktis shusnis rastu - skundu ir tt pastaruoju metu :)
Clio 16v x 2

User avatar
h1trokas
Posts: 111
Joined: 29 Jan 2013, 18:58

Re: Technine apziura

Post by h1trokas »

Jei kam idomu PM.

civikistas1
Posts: 24
Joined: 12 Feb 2015, 18:05

Re: Technine apziura

Post by civikistas1 »

kreipkites jeigu reikia pagalbos su Ta.

Post Reply