Apie muzika renginiuose

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Apie muzika renginiuose

Post by ebola »

Jei pasivadovauti protu...
1. Jei renginys niekuo nesiskiria nuo kitu, jis pasmerktas.
2. Pasiula formuoja paklausa lygiai taip pat kaip paklausa - pasiula.
3. Didelis klausimas kas yra didesne kanalizacija - undergroundas ar popkonvejeris.
Emocijos yra neprastesnis stimulas veikti nei isskaiciavimas IMHO.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
PSI
Posts: 1248
Joined: 10 Oct 2006, 08:56
Location: Norway

Post by PSI »

mano galva - vienas geras dj su reikalinga iranga gali puikiai "igarsinti" visa rengini. Reik tik teisingo zmogaus, kad suprastu ka reik grot...arba teisingo zmogaus, kad paaiskintu ka reik grot, perteiktu renginio dvasia...

O is lietuvos pop ir kanalizac. zvaigdziu - imho neapsimoka (visom prasmem) kviesti nieko.
skidofrenic
180sx

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Apie muzika renginiuose

Post by Minde_Kei »

ebola wrote:Jei pasivadovauti protu...
1. Jei renginys niekuo nesiskiria nuo kitu, jis pasmerktas.
2. Pasiula formuoja paklausa lygiai taip pat kaip paklausa - pasiula.
3. Didelis klausimas kas yra didesne kanalizacija - undergroundas ar popkonvejeris.
Emocijos yra neprastesnis stimulas veikti nei isskaiciavimas IMHO.
ZIP FM :)

tegu jus pareklamuoja o jus ju stoti paleiskit.... laisvu laiku.

o kai reiks intereackijos su publika varykit savo muzona :) tik imho jau geriau popsas nei underground :)
..

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

na nezinau... renginys lyg ir nelabai popsavas, tai gal ir muzika turetu buti atitinkama.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Kadangi cia kaip ir man orientuota...
1. Jei renginio skirtumo tame ieskai...
2. Tai dabar formuosi muzikos paklausa organizuodamas automobilinius renginius? :lol: GET REAL!
3. Underground... perskaityk bentjau zodi. Skirtingai nuo kai kuriu (taves pvz) as nespjaudau ir kvailai nezeminu nei vienu nei kitu. Taciau faktas, kad taip pat, kaip dauguma zmoniu nesidomi pvz performace'u, taip pat dauguma nesidomi undergroundu. Ir dar beje - kai undergroundas suvisam islenda is kanalizacijos jis pavirsta popsa.

Emocijos stimulas veikt neblogas. Priklauso nuo to ka tik. Labai emocingai irgi entuziastingai galima ir prisigert pvz...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Re: Apie muzika renginiuose

Post by Groozdas »

Minde_Kei wrote:ZIP FM :)
Opus3 ;)

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Re: Apie muzika renginiuose

Post by Hassan »

Groozdas wrote:
Minde_Kei wrote:ZIP FM :)
Opus3 ;)
bijau kad ZIP'as ar PHR masems sueitu geriau.

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Re: Apie muzika renginiuose

Post by Groozdas »

Hassan wrote:
Groozdas wrote:
Minde_Kei wrote:ZIP FM :)
Opus3 ;)
bijau kad ZIP'as ar PHR masems sueitu geriau.
nu bet nesakyk Opus3 - superine radija, net as pradejau radija klausyt :roll:
aisku ne masems :)
Last edited by Groozdas on 29 Jan 2007, 16:42, edited 1 time in total.

User avatar
fiestas
Posts: 497
Joined: 20 Oct 2006, 22:16
Location: Druskininkai - Vilnius

Re: Apie muzika renginiuose

Post by fiestas »

Groozdas wrote:
Hassan wrote:
Groozdas wrote: Opus3 ;)
bijau kad ZIP'as ar PHR masems sueitu geriau.
nu bet nesakyk Opus3 - supreine radija, nes as pradejau radija klausyt :roll:
aisku ne masems :)
opus 3 net mano tevas pradejo klausyt :lol:

zipas ne , phr tuo labiau :roll:
ten kazkoks smegenu plovimas .. pradziai buvo nieko ..

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Re: Apie muzika renginiuose

Post by Hassan »

Groozdas wrote:
Hassan wrote:
Groozdas wrote: Opus3 ;)
bijau kad ZIP'as ar PHR masems sueitu geriau.
nu bet nesakyk Opus3 - superine radija, net as pradejau radija klausyt :roll:
aisku ne masems :)
oi, tai as pats beveik nieko kito ir neklausau. Na, kartais persijungiu Start FM (pakankamai undergroundine musika groja - kartais net perdem undergroundine), ar kai kurias ZIP'o laidas.

bet cia aisq jau reiktu kelti i "Apie viska" musu sita OT :)

User avatar
kaimietis
Posts: 397
Joined: 18 Oct 2004, 10:02
Location: Cambridge

Post by kaimietis »

taigi ne muzikos festivali darot, o automobiliu sporto. vadinas muzika turi buti popsas, o geriausia ivairi, visokiausiu stiliu, kad muzika neuzgostu renginio, pagrinde autosportas. nerusiuokime autosporto megeju pagal ju klausoma muzika.

pritarciau radijos variantui, ypac zip fm.
MICRA dci 82 ag
S2000

User avatar
itchy
Posts: 494
Joined: 23 May 2005, 20:42
Location: Vilnius-Druskininkai
Contact:

Post by itchy »

opus3 labai teisinga radija bet ten dazneusei groja chillouta todel ji nelabai tiktu.
ir nebutinai ten popsa groti,tiktu ir hiphopas, r&b. nes manau tokem renginiui geras rave'as nelabai tiktu..
DORI

User avatar
p4r4z1t45
Posts: 231
Joined: 03 May 2004, 14:42
Location: Vilnius

Post by p4r4z1t45 »

As uz Opus3 arba jei daugiau masems ZipFM.
E36

User avatar
MilkMan
Posts: 245
Joined: 14 Jan 2007, 12:50

Post by MilkMan »

Aš kažkodėl tikiu kad į renginį suvažiuos normalūs žmonės, o ne visokie marozėliai, o jei ir būtų, tai kodėl reik aukot renginio gerą muziką į atsiprašant kažkokį šūdą..... Manau, kad ebola bus protingas ir kaip jau pats sakė, kad neleis jog tokiame renginyje grotų š... Jei nepritaria dėl DJ, nors tai tikrai gera mintis, tai tada bent jau rokas būtų neblogai.
P.S. Net per The fast and the furious filme buvo renginys toks RACE WARS, tai net jame progresyvas grojo :D :D :D

Linaz
Posts: 149
Joined: 04 Aug 2005, 23:38
Location: VILNIUS

Post by Linaz »

man tai sitos radio stotys siaip geros: :)
http://www.organzza.lt/
http://www.dirtysouthradioonline.com/
ZIP geras buna 6dieniais nuo 18h :twisted:
siaip siulau visiems atsisiust senesne rip cast 1.3.2 versija, ten rasit internetiniu radio stociu tinkanciu, net isrankiausiems skoniams 8)
rS13 Black '91 sold
MB dark blue W201 '88 sold

User avatar
kestux
Posts: 228
Joined: 29 May 2006, 15:10
Location: kaunas

Post by kestux »

siuliciau kazka panasaus kas grojo drag`o naktyse ir per drifta bazeje.na man kaip ziurovui tokia muzika buvo labai gera,kaip ir daugeliui kitu ziurovu. o seip as irgi buciau uz ZIP fm.
Bukim biedni,bet teisingi.

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

spade wrote:Kadangi cia kaip ir man orientuota...
1. Jei renginio skirtumo tame ieskai......
Spirito as ieskau kitokio. Kai nera spirito (horn 1000 km pavyzdziui), tai jokia ten popshow nepades.
spade wrote:2. Tai dabar formuosi muzikos paklausa organizuodamas automobilinius renginius? :lol: GET REAL!...
man cia netik automobilinis renginys.
spade wrote:3. Underground... perskaityk bentjau zodi. Skirtingai nuo kai kuriu (taves pvz) as nespjaudau ir kvailai nezeminu nei vienu nei kitu. Taciau faktas, kad taip pat, kaip dauguma zmoniu nesidomi pvz performace'u, taip pat dauguma nesidomi undergroundu. Ir dar beje - kai undergroundas suvisam islenda is kanalizacijos jis pavirsta popsa. ...
Aha, pvz VKYGYG, Tom Waits ar kokia Alisa grandinese...tu nesiklausai normalios muzikos as matau. :? O tu aisku gali vadinti valkatele princese, bet nuo to niekas nesikeicia. Esminis skirtumas - kas kam yra kanalizacija. Tai ka tu laikai "islindimu", as laikau "ilindimu" ir viskas. Mes negalime cia prieiti vieningos nuomones.
spade wrote:Emocijos stimulas veikt neblogas. Priklauso nuo to ka tik. Labai emocingai irgi entuziastingai galima ir prisigert pvz...
As bile ka darau entuziastingai. Geriu irgi. Man negeda kad man geda. :wink:
Beje, opus3 nera lygiu. Pukas2 kartais nebent...vakarais elektros lankos pvz...
Last edited by ebola on 30 Jan 2007, 11:39, edited 1 time in total.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
VAZz
Posts: 183
Joined: 31 Aug 2005, 21:55
Location: Vilnius
Contact:

Post by VAZz »

Elektro lankos jau irgi Opuse :D Bet apskritai kiek overrated ta radija...
O del muzikos renginyje, visai priimtinas ir kasetes varijantas.

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

ebola wrote:Beje, opus3 nera lygiu. Pukas2 kartais nebent...vakarais elektros lankos pvz...
gal klistu bet berods elektro lankos jau irgi opus3, sekmadieni vakare atrodo

Ooops. Nedaskaiciau - VAZz jau ta paminejo :)

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

ebola wrote:Aha, pvz VKYGYG, Tom Waits ar kokia Alisa grandinese...tu nesiklausai normalios muzikos as matau. :? O tu aisku gali vadinti valkatele princese, bet nuo to niekas nesikeicia. Esminis skirtumas - kas kam yra kanalizacija. Tai ka tu laikai "islindimu", as laikau "ilindimu" ir viskas. Mes negalime cia prieiti vieningos nuomones.
As isvis nesiklausau muzikos. O kai klausausi, tai klasau Gershvino, Orffo, Dvorzako, Smetanos, Tangerine dream, Mylene Farmer, Falco ar Mashina vremeni... o taip pat DjBobo, No Mercy ir Faithless :lol: ...ir dar matyt belenko. Bet pvz shokt man patinka pagal labai kieta, sunku ir greita techno (bet klausytis tokio nepajegiu)...
Klausau tai kas man patinka be isankstiniu nuostatu ir nesistengiu pats sau uzdeti kaip arkliu tu antakiu, tam kad susiurint savo pasauleziura iki tokios kuri kazkam atrodys "kruta".

Zodis kanalizacija tau kazkodel simbolizuoja vertinima, kai man tai tiesiog vietos ivardinimas (siuo atveju).

Ir, pasikartosiu: kai "undergroundas" ispopuliareja jis tampa POPSA :!:

[edit] O radijai, kuriu dfazniausiai klausau tai Ziniu ir Marijos :twisted:
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

nu tai ka as ir sakau - nuomones neturejimas nera pozicija. Kol kas visi argumentai uz popsa renginyje susiveda i pajamas. Toks poziuris mazdaug - jeigu pelninga yra padaryti transvestitu show, vadinasi ji ir reikia daryti. Nes tai patinka daugeliui. Mano supratimu popsas savo esme yra nusikalstamas dalykas, nes apeliuoja i zemuosius ziurovo instinktus, slepdamasis po graziais zodziais ir tariamai menine apdaila.
As jokiu budu nedestau tariamu "tiesu", o tik viso labo savo asmenini suvokima, kuris yra ir mano pozicija. As sakiau - jeigu renginyje, tegu tai bus BBQ vakarelis ar gyvuliu aukcionas - nesvarbu, kur as dalyvauciau kaip organizatorius neva - kastruosiu bile koki popsa is jo kiek tik leis mano jegos. Nes popsas yra man didele geda ir buti salia jo man yra zema. Thats it man.
Klausimai apie populiaru undergruonda yra idomus, taciau pernelyg gilus.
Geras pvz yra Lisa Gerard is ex-DCD. Jinai dainuoja isskirtine nepopuliaria muzika, taciau ta muzika yra pazystama beveik kiekvienam is dokumentiniu filmu daugiausia, ir aiksu - kad parase sound tracka Gladiatoriui. Padejo Moriccone i vieta tsakant. Tai ta tracka zino faktiskai visi, o kas ji parase - retas. Tai kaip dabar? Ta muzika popsas ar ne?
Taigi - as skirstyciau muzika kaip ir i rimta ir pigia. Dabar gi visi nori renginyje girdeti pigia deshova muzikike, kuri patinka daugeliui, t.y. kaimui - zmonems kurie nieko gero negirdejo nuo gimimo ne tik todel, kad jie nenori to klausytis - daugelis tiesiog neturejo net progos isgirsti kaip gyvai skamba normali elektrine gitara. Kita syki uztenka jam syki isgirsti ir poziuris jau keiciasi. Zinau is patirties kaip "privaloma" kulturine programa keicia zmoniu poziuri.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

ebola wrote:nu tai ka as ir sakau - nuomones neturejimas nera pozicija. <skip> As jokiu budu nedestau tariamu "tiesu", o tik viso labo savo asmenini suvokima, kuris yra ir mano pozicija. <skip> Nes popsas yra man didele geda ir buti salia jo man yra zema. Thats it man.
Whatever you say :lol:
Tik: as (skirtingai nuo taves) nemanau kad galiu spresti uz kitus zmones kas jiems turi patikti, kokias masinas kaip tuninguoti, kokios muzikos klausytis ar kokias moteris myleti. Cia kiekvieno zmogaus asmeninis reikalas.
Kaip Volteras sake (tiksliai nepamenu, bet mintis ta): as nepritariu Jusu nuomonei visiskai, bet iki mirties kovosiu uz Jusu teise ja tureti.

Tu pastoviai bandai parduot religija... bet tada tau reiktu pasimokyt is kokio tikejimo zodzio ar jehovos liudytoju veikimo metodu... nes jie tikrai gerai ta ismano (na ar pagaliau is kataliku baznycios :lol: ).

O jei griztant prie renginio... tai manau muzikos pasirinkimas susiveda i keleta dalyku: tai komercinis renginys ar "is entuziazmo"; kokiu ziurovu/dalyviu mes ten laukiam; koki norim susikurt ivaizdi... Nuo to matyt ir reiktu pradet - o ne nuo muzikos.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

:lol: oho! Komercinis renginys! :lol: Jis yra nekomercinis renginys, nes is jo pajamu kaip is uteles tauku! Pernai mes ilindom i backa lygiai per mano alga. T.y. nedaug! Nes dabar vien trasos paruosimas kainuos daugiau nei visos pernykstes pajamos kartu sudejus.
Beda ta, kad tu negali eiti su renginiu kurio biudzetas yra kukliai nemenkas pas remeja ir aiskinti jam, kad renginys yra nekomercinis, ar tu tai supranti?
Parduoti religija?! :lol: Volteras? :lol: Teise tureti nuomone yra Didziausia siandienos iliuzija, ant kurios laikosi visos imanomos demokratines imperijos. Tu is principo negali tureti SAVO nuomones. Tu apskritai netgi negali nupiesti DAIKTO, KURIO NESI MATES!
Tavo(kaip ir mano) nuomone yra tau iteigtu tiesu sinteze. Viskas yra apie tai, kuo tu tiki ir ko sieki. Jei tu klausai vienu metu klasikos ir kazkokio djboba, tai tik reiskia kad sitoj srityje tu neturi nuomones/pozicijos/susivokimo apskritai. O bloga nuomone daugeliu atveju yra geriau nei jokios nuomones. Tai yra bent jau kazkokia tvarkele galvoje... :lol:
Man seip yra iprasta, kad prietaru suvarzyti mano oponentai yra nepajegus izvelgti elementaraus nuosirdumo. Tu irgi nuolat bandai ieskoti isvirkstines puses netgi tais atvejais kai jos ten tiesiog nera.
Man negeda viesai apsijuokti,as garbinu naivius zmones, visokius loozerius ir kitokius minoristus, ir labai nekaip jauciuosi jei gincas linksta mano naudai.
Todel ji ir uzrisu :lol:
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

:lol: Pavarei. Net situ savo rasiniu vis tiek stumi religija. Tingiu cia dabar vivisekcija uzsiiminet, bet...

Pamastymui (na zinau, kad neiprasta, bet vis tiek :wink: ):
Jei tipinio heteroseksualaus vakarietiskos visuomenes atstovo vyro paklausi, kaip tu isvaizduoji, koks yra galimas, t.y. isvis zmogiskai imanomas emociju diapazonas ir paprasysi ji padoryt rankom, tai paprastai jis isskes rankas i sonus kiek tik eina tarsi vos pajegtu kazka apimti. O jei paskui paklausi pas ta pati zmogu: o koks Tavo emociju diapazonas. Atsakymai buna ivairus, bet paprastai svyruoja nuo vos praskestu pirstu iki peciu plocio... dazniausiai pora sprindziu...........
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
livijusr
Posts: 844
Joined: 05 Jul 2005, 22:17
Location: SHiauliai

Post by livijusr »

Baikit gincytis kurio ilgesnis :evil: . Ne y tema varot juodai. geriau pm'ais santykius aiskinkites.
Mano subjektyvia nuomone vaziavimu metu turi groti rokas. Korn, Limp bizkit, godsmack, rammstein, linkin park. Whatewer o pertraukeliu metu rmb ar panasiai. Tokia muzika man labiausiai asocijuojasi su auto sportu. Ne koks nors dj bobo ar 69 danguj.
PEACE
vyšninis ir mėlynas S13 dalimis
867380038 del daliu

Locked