automobilio registracijos sustabdymas

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

automobilio registracijos sustabdymas

Post by driver »

Vakar buvo atvaziaves draugas ir uzmete gasdinancia minti, aisku atrades laiko leksiu i regitra pasiklausinet, bet gal jau kas nors issiaiskinot.
Vat, jei masinos registracija sustabdyta (masina priestai buvo perdaryta rhd>lhd, uzregistruota ir sekmingai naudojama), ja pratesus viskas kaip ir ok, jokiu parkiu.
O jeigu tokia masina netycia yra isregistruojama, kas tada? Ar ja leis vel uzregistruoti?
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
itariamasis
Posts: 382
Joined: 27 Oct 2006, 14:13

Re: automobilio registracijos sustabdymas

Post by itariamasis »

turi LT reg., pasistenk nepraleisti TA ir viskas bus gerai, draudima gali pasiimti 1men. ir ji sustabdyti, o jeigu isregistruos ir nebus TA, gali buti netycia... bet is esmes neturetu, nors cia ''bananu salis'', regitroj pasakys jog uzregistruos jeigu bus TA, geriau pasidometi kaip su TA, bet ir ten turint LT reg. dokumenta turi leisti...

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: automobilio registracijos sustabdymas

Post by enrgy »

Jei išregistruos reiks varyt per boksą kaip naujai registruojamą, sutikrint variklį ir t.t., o tada jau ir visą kitą gali pastebėt (čia tuo atveju jei ne su sertifikatais vairo swapo ir t.t. buvo viskas daroma). Nepamiršk metams dar nepraėjus vėl sustabdyt registracijos jei ilgai mašina stovės ir viskas.
Last edited by enrgy on 06 Nov 2014, 09:44, edited 1 time in total.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
xargentum
Posts: 1446
Joined: 27 Aug 2007, 00:51
Location: Kaunas

Re: automobilio registracijos sustabdymas

Post by xargentum »

Jeigu ji isregistruojama tai vel turi ja kazkaip atsigabent i regitra kad patikrintu..praeiti TA ir vel uzregistruot nuvazes i regitra galesi.
Nissan 200sx rpS13 '94

Mariuzzzz
Posts: 197
Joined: 12 Mar 2011, 16:21

Re: automobilio registracijos sustabdymas

Post by Mariuzzzz »

Pirma turi apsidrausti poto vaziuoji i TA o tada su TA i regitra. Siaip kiek zinau zadejo supaprastinti priregistravima isregistruotom del draudimo ar TA nebuvimo. Manau prie to perkelto vairo nesikabins.

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Re: automobilio registracijos sustabdymas

Post by driver »

Buvau regitroj, papasakojau ko noriu isgirst, sake, kad iregistruoja isregistruota, jeigu perdaryta masina buvo iregistruota iki liepos 1, debilisku istatymu atsiradimo.
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

Post Reply