Koks yra standartinis 3" v-band flanšo išorinis diametras?

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Koks yra standartinis 3" v-band flanšo išorinis diametras?

Post by enrgy »

Reikalas tas, kad pas mane ant turbos yra taip vadinamas 3" GT V-band arba kitaip small v-band ir jo išorinio flanšo diametras yra 92mm. Niekur nerandu normalios info koks standartiškai būna 76mm v-bandų flanšų išorinis diametras, tai gal kas žinot arba galit pamatuot jei mėtosi po ranka? Arba gal žinot kur nusipirkti tą small v-band su 92mm išoriniu diametru? Yra pirkti specialiai mano turbinai flanšas ir clampas, bet kaina neprotinga.
Last edited by enrgy on 26 Oct 2014, 11:13, edited 1 time in total.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
CorradoGT
Posts: 785
Joined: 03 Mar 2010, 12:04
Location: Vilnius
Contact:

Re: Koks yra standartinis 76mm v-band flanšo išorinis diamet

Post by CorradoGT »

enrgy wrote:Reikalas tas, kad pas mane ant turbos yra taip vadinamas 76mm GT V-band arba kitaip small v-band ir jo išorinio flanšo diametras yra 92mm. Niekur nerandu normalios info koks standartiškai būna 76mm v-bandų flanšų išorinis diametras, tai gal kas žinot arba galit pamatuot jei mėtosi po ranka? Arba gal žinot kur nusipirkti tą small v-band su 92mm išoriniu diametru? Yra pirkti specialiai mano turbinai flanšas ir clampas, bet kaina neprotinga.
turiu 3,5" ir 4", bet jei neklystu tau reikia 3,75"
pasiziuresiu pas save ir pamatuotsiu bei nufotkinsiu

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: Koks yra standartinis 76mm v-band flanšo išorinis diamet

Post by enrgy »

CorradoGT wrote:
enrgy wrote:Reikalas tas, kad pas mane ant turbos yra taip vadinamas 76mm GT V-band arba kitaip small v-band ir jo išorinio flanšo diametras yra 92mm. Niekur nerandu normalios info koks standartiškai būna 76mm v-bandų flanšų išorinis diametras, tai gal kas žinot arba galit pamatuot jei mėtosi po ranka? Arba gal žinot kur nusipirkti tą small v-band su 92mm išoriniu diametru? Yra pirkti specialiai mano turbinai flanšas ir clampas, bet kaina neprotinga.
turiu 3,5" ir 4", bet jei neklystu tau reikia 3,75"
pasiziuresiu pas save ir pamatuotsiu bei nufotkinsiu
Man reikia 3" V-band, bet išorinis sijonėlio diametras turi būti 92mm. Jei gerai supratau iš skaitinėjimų, standartiškai tas sijonėlis didesnio diametro būna. Gal nuotrauka geriau iliustruos ko man reikia, tik išorinis diametras turi būti 92mm:
Image
Man dar tokia mintis kilo - o jeigu tiesiog nutekint tuos kelis ekstra sijonėlio mm? Clampas vistiek užspaust normaliai turėtų?
P.s. čia Borg Warner EFR turbinai man reikia.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
CorradoGT
Posts: 785
Joined: 03 Mar 2010, 12:04
Location: Vilnius
Contact:

Re: Koks yra standartinis 76mm v-band flanšo išorinis diamet

Post by CorradoGT »

pas mane maziausias 10,8/90 mm (cia adapteris), taip pat ieskojausi BW turbai, tik pas mane ne EFR, o S300sx3, tai kol gavau tinkama, tai du atkeliavo visai ne tokio ismatavimo, nes kai kurie pardavejai ismatavimus skirtingus duoda, t.y. adapterio, pacio v-bando ir t.t. :D
kokiam BW EFR modeliui?

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: Koks yra standartinis 76mm v-band flanšo išorinis diamet

Post by ard »

garaže mėtosi, pamatuosiu kai būsiu.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: Koks yra standartinis 76mm v-band flanšo išorinis diamet

Post by enrgy »

CorradoGT wrote:pas mane maziausias 10,8/90 mm (cia adapteris), taip pat ieskojausi BW turbai, tik pas mane ne EFR, o S300sx3, tai kol gavau tinkama, tai du atkeliavo visai ne tokio ismatavimo, nes kai kurie pardavejai ismatavimus skirtingus duoda, t.y. adapterio, pacio v-bando ir t.t. :D
kokiam BW EFR modeliui?
EFR 6258 pas mane. Yra pirkt ir BW gamybos flanšas ir clampas, bet kažkaip nekyla ranka 84 eurus mokėt už tokį dalyką...
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: Koks yra standartinis 3" v-band flanšo išorinis diametra

Post by enrgy »

Teko užsisakyti v-band iš US of A, case closed :)
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

Post Reply