TA netekimas del tiesaus ismetimo

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
scootas
Posts: 413
Joined: 13 Nov 2007, 23:21
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by scootas »

Dėl tos sklendės,tai labai abejoju ar legaliai TA praeitum su tokiu,nes tai jau yra išmetimo sistemos modifikacija. Reidų metu-gal ir variantas,bet TA stotyse-vargei.

vaznys
Posts: 8
Joined: 08 Aug 2012, 10:19

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by vaznys »

Nave wrote:Paskaičius įstatymo pataisą ir man pirma mintis buvo dėti tokį vožtuvą (jei neklystu pas ///M gamykliškai tokie eina, reguliuojasi nuo gazo paspaudimo). Mano manymu realiai vienintėlė išeitis + sutaupai laiko prieš kiekvieną TA, nes nereikia keitinėt atgal į standartinį duslintuvą ir paskui atgal.

O vat man įdomiau kaip su tuo automatiniu išregistravimu, jei mašina nedrausta/be TA? Nes biški gaila išregistruot projektuką būtų - gražūs numeriai ir variklis jau seniai nebe pagal dokumentus... Gal kas turi kokios info ar nebus kokio angliško SORN atitikties ir pas mus?

Lyg yra galimybė į regitrą nuvažiavus atidėti iki metų laiko.

User avatar
Samurai
Posts: 86
Joined: 19 Jul 2011, 21:54
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Samurai »

Buvau nusiuntes jiem maila su klausimu del registracijos stabdymo:

Laba diena,

transporto priemonės valdytojas savo iniciatyva gali pats sustabdyti registraciją. Ilgiausias laikotarpis, kuriam leidžiama registraciją sustabdyti – vieni metai. Kreiptis dėl registracijos sustabdymo galima VĮ "Regitra" padalinyje arba elektroniniu būdu prisijungus prie VĮ "Regitra" el. paslaugų portalo (paslauga elektroniniu būdu laikinai nevykdoma). Paslaugos kaina vienai transporto priemonei - 10 Lt.


Jei pats negalite kreiptis į VĮ "Regitra", jus gali atstovauti kitas asmuo, pateikdamas notaro patvirtintą įgaliojimą (esant ne Lietuvoje įgaliojimas rašomas tos šalies Lietuvos ambasadoje), įgalioti kitą asmenį sustabdyti transporto priemonių registraciją galima ir per Įgaliojimų registrą (www.igaliojimai.lt).

Pagarbiai,
VĮ "Regitra" Informacijos centras
Edita Oželytė
Tel. 8 700 55151

tomas636
Posts: 217
Joined: 21 Sep 2009, 18:14
Location: Silute

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by tomas636 »

Bet šikna konkreti, aš įregistruoju transporto priemone, sumoku litus. Ateina tokie laikai, kad ją išregistruoja vien dėl to, kad aš su ja nusprendžiau sezoną nevažiuot, plius dar prašo 10lt kad sustabdyti išregistravimą axujėlinimas aukščiausiam lygyje. plius moco žiemai nedraudžiu tai ir tą išregistruos, :evil: po na*** tokius įstatymus

User avatar
Samurai
Posts: 86
Joined: 19 Jul 2011, 21:54
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Samurai »

tomas636 wrote:Bet šikna konkreti, aš įregistruoju transporto priemone, sumoku litus. Ateina tokie laikai, kad ją išregistruoja vien dėl to, kad aš su ja nusprendžiau sezoną nevažiuot, plius dar prašo 10lt kad sustabdyti išregistravimą axujėlinimas aukščiausiam lygyje. plius moco žiemai nedraudžiu tai ir tą išregistruos, :evil: po na*** tokius įstatymus
truputi nesuprantu as jusu. visu pirma, tai toks istatymas turetu pravalyt visokius sudus is duombazes, kokia masina yra, kokios nera, kas naudotina ir kas ne.
Jei nusprendei nevaziuot viena sezona su butent ta transporto priemone, reiskia gali sau leist turet kita (aisku nevisada, bet tiek to), o reiskia nesunku tuos varganus 10 litu ir sumoket, kad metus nereiketu su ja niekur vaziuot. Jei ne - parduok velniop arba kitais budais atsikratyk.
Ziema pas mus netrunka visus metus, gali stabdyt ta registracija ir bus pigiau sumoket 10 litu, negu moket draudima, kuri beje irgi gali stabdyt. Kada reikes - tada ir atnaujinsi visa reikala.
Su projektinem masinom yra biski sunkiau, be abejo, bet jeigu projektas yra toks, kad masina yra originali/legali, tai velgi nematau bedu, nebent turi kazkokius mandrus numerius. Kol daraisi projekta, masina nenaudojama gatvese. Pasidarai, nuvaziuoji uzregistruot ir valio, dziaugiesi legaliai vazinedamas.

Kalbant i tema del tiesaus ismetimo, taip pat nepritariu itin garsiai baubiantiems, taip kad galit uzmetyt mane akmenim. Gerbkit kitus, jei jau negaila savo paciu klausos.

User avatar
irmantas
Posts: 42
Joined: 11 Jan 2012, 21:57

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by irmantas »

Samurai wrote:
tomas636 wrote:Bet šikna konkreti, aš įregistruoju transporto priemone, sumoku litus. Ateina tokie laikai, kad ją išregistruoja vien dėl to, kad aš su ja nusprendžiau sezoną nevažiuot, plius dar prašo 10lt kad sustabdyti išregistravimą axujėlinimas aukščiausiam lygyje. plius moco žiemai nedraudžiu tai ir tą išregistruos, :evil: po na*** tokius įstatymus
truputi nesuprantu as jusu. visu pirma, tai toks istatymas turetu pravalyt visokius sudus is duombazes, kokia masina yra, kokios nera, kas naudotina ir kas ne.
Jei nusprendei nevaziuot viena sezona su butent ta transporto priemone, reiskia gali sau leist turet kita (aisku nevisada, bet tiek to), o reiskia nesunku tuos varganus 10 litu ir sumoket, kad metus nereiketu su ja niekur vaziuot. Jei ne - parduok velniop arba kitais budais atsikratyk.
Ziema pas mus netrunka visus metus, gali stabdyt ta registracija ir bus pigiau sumoket 10 litu, negu moket draudima, kuri beje irgi gali stabdyt. Kada reikes - tada ir atnaujinsi visa reikala.
Su projektinem masinom yra biski sunkiau, be abejo, bet jeigu projektas yra toks, kad masina yra originali/legali, tai velgi nematau bedu, nebent turi kazkokius mandrus numerius. Kol daraisi projekta, masina nenaudojama gatvese. Pasidarai, nuvaziuoji uzregistruot ir valio, dziaugiesi legaliai vazinedamas.

Kalbant i tema del tiesaus ismetimo, taip pat nepritariu itin garsiai baubiantiems, taip kad galit uzmetyt mane akmenim. Gerbkit kitus, jei jau negaila savo paciu klausos.

+++....

Nave
Posts: 120
Joined: 14 Oct 2010, 11:07
Location: Sostine
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Nave »

Sorry, kad vėl OT, bet....

Sumoku 500 Lt. už gražius numerius registruodamas. Po kažkiek laiko mašina pastatoma kažkuriam tai laikui į garažą ir patampa projektine. Dabar turiu kiekvieną pavasarį ją iš naujo registruoti ir vėl mokėti 500 Lt. už numerius?

Ar aš ne taip supratau citatą iš regitros laiško? Ar tas "laikinai sustabdyti registraciją" reiškia, kad v/n grąžinti nereikės? :roll:

P.S. Aš jiem net ne 10 Lt duočiau, kad tik išsisukt nuo šito šūdo :D
You will hear turbo owners bang on about how much faster their cars are. Trust me. They are.
'10 e82 135i M-Sport jb4 on E85
'12 Insignia OPC
'96 Project: 'Evolibra'

User avatar
Samurai
Posts: 86
Joined: 19 Jul 2011, 21:54
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Samurai »

Nave wrote:Sorry, kad vėl OT, bet....

Sumoku 500 Lt. už gražius numerius registruodamas. Po kažkiek laiko mašina pastatoma kažkuriam tai laikui į garažą ir patampa projektine. Dabar turiu kiekvieną pavasarį ją iš naujo registruoti ir vėl mokėti 500 Lt. už numerius?

Ar aš ne taip supratau citatą iš regitros laiško? Ar tas "laikinai sustabdyti registraciją" reiškia, kad v/n grąžinti nereikės? :roll:

P.S. Aš jiem net ne 10 Lt duočiau, kad tik išsisukt nuo šito šūdo :D
butent del sios priezasties jiem ir rasiau laiska, kad nenoriu prarast numeriu. uz poros savaiciu aiskinsiuos toliau, jei iki to laiko niekas tiksliai nesuzinos ir cia neparasys, galesiu papasakot.

zygasbmw
Posts: 171
Joined: 04 Oct 2009, 11:42

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by zygasbmw »

vienai autotransporto priemonei,stabdyti registravima galima tik viena karta.iki 1 metu trukmes. t.y jeigu tu sustabdysi dabar,o masina nevaziuos daugiau kaip 1 metus,ir nebus po 1 metu t.a ir draudimo,arba kazkurio is ju masina po 90d. isregistruos,ir su privalomu v/n grazinimu.antra karta jau negalima stabdyti.

Samurai,tu sakai,kad cia viskas ok,bet teisingai Tomas sako,jeigu turi moca,ar kazkokia panasia t.p su kuria vazineji tik sezoniskai,ka tada daryti? sustabdyti vienam kartui registracija saltajam metu sezonui? o ka daryti kitais metais?

User avatar
Mantvydas
Posts: 188
Joined: 16 Jan 2014, 18:11
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mantvydas »

viskas cia gan normaliai, kaip ir visur visada atsiras maza zmoniu grupe nepatenkintu kazkuriais tais istatymais, pakeitimais ar pan :)
Tegu dega padangos, bet ne siela...

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by enrgy »

Mantvydas wrote:viskas cia gan normaliai, kaip ir visur visada atsiras maza zmoniu grupe nepatenkintu kazkuriais tais istatymais, pakeitimais ar pan :)
Taip, ir netyčia atsiradai tokių žmonių forume - keista, ane? Ne ten pataikei su tokiais komentarais ;) Nemažai žmonių projektus daro ne po vienus metus ir dauguma žiemos sezonu tikrai su tom mašinom nevažinėja. Įstatymo idėja atsikratyti nenaudojamais trantais tikrai gera, tik iki galo neišdirbta ir smarkiai paveiks tuos, kurie neturi nieko bendro su siekiamais tiksliais.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
Mantvydas
Posts: 188
Joined: 16 Jan 2014, 18:11
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mantvydas »

enrgy wrote:
Mantvydas wrote:viskas cia gan normaliai, kaip ir visur visada atsiras maza zmoniu grupe nepatenkintu kazkuriais tais istatymais, pakeitimais ar pan :)
Taip, ir netyčia atsiradai tokių žmonių forume - keista, ane? Ne ten pataikei su tokiais komentarais ;) Nemažai žmonių projektus daro ne po vienus metus ir dauguma žiemos sezonu tikrai su tom mašinom nevažinėja. Įstatymo idėja atsikratyti nenaudojamais trantais tikrai gera, tik kaip visada iki galo neišdirbta.
as gal kiek maziau jautrus :)
o jei projektas daromas, tai kai pasidarai ir uzsiregistruoji, ner cia ko vazinet su nedarinktais projektais.
jei ziema nevazineji, tai nusiperki ta draudima uz simta litu ir tegul stovi garaze ar kieme, man atrodo cia draudimas turetu buti viena is tu islaidu kuriu net nepajunti projekta darydamas :?:
Tegu dega padangos, bet ne siela...

User avatar
DRiftERizer
Posts: 241
Joined: 04 Feb 2011, 12:30
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by DRiftERizer »

Samurai wrote: Kalbant i tema del tiesaus ismetimo, taip pat nepritariu itin garsiai baubiantiems, taip kad galit uzmetyt mane akmenim. Gerbkit kitus, jei jau negaila savo paciu klausos.
Ar nepasiklydai forumuose? Manau 90% cia esanciu garsiai baubia ne del to, kad jiems negaila kitu klausos, o del to, kad tik taip gali islaisvinti reikalingus AG. Gali aisku pasakoti kad ir 3" ismetima gali padaryti tylu, bet cia jau kosmine kaina gautusi.

User avatar
Mantvydas
Posts: 188
Joined: 16 Jan 2014, 18:11
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mantvydas »

DRiftERizer wrote:
Samurai wrote: Kalbant i tema del tiesaus ismetimo, taip pat nepritariu itin garsiai baubiantiems, taip kad galit uzmetyt mane akmenim. Gerbkit kitus, jei jau negaila savo paciu klausos.
Ar nepasiklydai forumuose? Manau 90% cia esanciu garsiai baubia ne del to, kad jiems negaila kitu klausos, o del to, kad tik taip gali islaisvinti reikalingus AG. Gali aisku pasakoti kad ir 3" ismetima gali padaryti tylu, bet cia jau kosmine kaina gautusi.
kaina gan padori dar gaunasi. pats buvau baubiantis su 3" ismetimu, atejus sitiem laikam kai TA zada atimineti, nusipirkau normalesni galini bakeli + rezonatoriu rimtesni, gavosi kazkur apie 1000 pinigu ir i decibelu normas jau isipaisau ir ismetimas vistiek tiesus :)
Tegu dega padangos, bet ne siela...

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Airbog »

O kodel kazkas turi pirkti draudima, jei aiskiai zino, kad tam tikru laikotarpiu to turto nenaudos pagal paskirti (mocai labai geras pvz.)?

Kodel siekiant vienu tikslu (kurie greiciausiai ir nebus pasiekti, nes trantu kiemuose nuo to nesumazes) del valdzios instituciju neisprusimo/kvailu taisykliu nustatymo yra ribojamos nemazos dalies zmoniu teises/taikomi papildomi ribojimai?

Tegul valdzia rupinasi ne kvailomis naujomis taisyklemis, o atsakomybes neisvengiamumu taikant iki siol buvusias. Juk kiekvienas samoningas projektuotojas apsidraus, kai reikes naudotis projektu, praeis TA ir pan. Ir jei jis neplanuoja tuo projektu naudotis, tebunie ir nemoka draudimo/neina TA ir pan. O vat jei isvaziuos i gatve, baudziamas, kad pareigos neatliko.

O dabar visas reikalas kvepia ne tikslu igyvendinimu, o salygu draudimo kompanijoms, Regitrai, Tuvlitoms ir pan. gerinimu.

saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by saukstas »

Kitas dalykas - yra, pavyzdžiui, kas parduoda kėbulą be variklio.
Situacija čia yra visiškai normali.

Kaip jam tą pardavimą įforminti, kaip užregistruoti pardavimo faktą, jei registravimui reikia TA, o TA reikia variklio, o variklis bus tik po metų ar trejų?

Aš čia matau Konstitucinės laisvės laisvai disponuoti savo nuosavybe suvaržymą.
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

tomas636
Posts: 217
Joined: 21 Sep 2009, 18:14
Location: Silute

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by tomas636 »

Mantvydas wrote:
enrgy wrote:
Mantvydas wrote:viskas cia gan normaliai, kaip ir visur visada atsiras maza zmoniu grupe nepatenkintu kazkuriais tais istatymais, pakeitimais ar pan :)
Taip, ir netyčia atsiradai tokių žmonių forume - keista, ane? Ne ten pataikei su tokiais komentarais ;) Nemažai žmonių projektus daro ne po vienus metus ir dauguma žiemos sezonu tikrai su tom mašinom nevažinėja. Įstatymo idėja atsikratyti nenaudojamais trantais tikrai gera, tik kaip visada iki galo neišdirbta.
as gal kiek maziau jautrus :)
o jei projektas daromas, tai kai pasidarai ir uzsiregistruoji, ner cia ko vazinet su nedarinktais projektais.
jei ziema nevazineji, tai nusiperki ta draudima uz simta litu ir tegul stovi garaze ar kieme, man atrodo cia draudimas turetu buti viena is tu islaidu kuriu net nepajunti projekta darydamas :?:
Tu gal draudima man nori nupirkti? nafek tos bereikalingos išlaidos, užsiregistravai automobili sumokėjai litus. Ir tegul ji būna registru centre kaip patvirtinimas, kad tai tavo transporto priemonė. ir tegul atsiklausia jie tavęs ar išregistruot ar ne. taip visi ir lipa ant galvos su Tūpais įstatymais, plius kiek vargo, daba reikia atsiminti, kad mano transporto priemonei tojau sueis 90 dienų, aš staigiai puolu į regitra prasitęsti leidimą, kad neišregistruotu. :|

juodikis
Posts: 8
Joined: 18 Feb 2014, 12:50
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by juodikis »

saukstas wrote:Kitas dalykas - yra, pavyzdžiui, kas parduoda kėbulą be variklio.
Situacija čia yra visiškai normali.

Kaip jam tą pardavimą įforminti, kaip užregistruoti pardavimo faktą, jei registravimui reikia TA, o TA reikia variklio, o variklis bus tik po metų ar trejų?

Aš čia matau Konstitucinės laisvės laisvai disponuoti savo nuosavybe suvaržymą.
Aš nesu garantuotas 100% šitoj vietoj, bet registruojant TA reikia tik tiems automobiliams, iki tol nebuvo registruoti Lietuvoje.

Taip, sutinku, kad nemažai kėbulų yra atvežtų iš užsienio, bet tau nebūtina šokt ir iškart registruot to kėbulo (be variklio), o gali lutert, kol pasidarysi.


Jei nusišnekėjau, prašau pataisykit mane


EDIT:
Ir va ką dar radau: auto.lrytas.lt straipsnis

User avatar
Mantvydas
Posts: 188
Joined: 16 Jan 2014, 18:11
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mantvydas »

Idomu kokia praktika tokiais panasiais klausimais yra taikome kitose, senesnese es salyse?
Tegu dega padangos, bet ne siela...

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by gess »

Vokietijoj net sezoniniai numeriai yra, kodel Lietuvoj taip nepadaryt...

Kaazkaz
Posts: 15
Joined: 22 Jan 2013, 00:34

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Kaazkaz »

Tai jei praeina 90 dienų, išregistruoja mano mašiną, nusprendžiu būti sąžiningas atiduodu numerius į Regitrą. O kitą ryt pasižiūriu, iš kiemo nuvogė ją, nes nespėjau iki garažo nusivaryti. Kaip tokiu įrodyti, jog tai mano nuosavybė? Nes realiai mašina tai ant niekeno :D

tomas636
Posts: 217
Joined: 21 Sep 2009, 18:14
Location: Silute

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by tomas636 »

Klausiau sakė išrašys dokumentus patvirtinančius kad tai tavo nuosavybė :)

Zwitter
Posts: 35
Joined: 12 Apr 2013, 19:47

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Zwitter »

Norėjimas bandyti privesti prie tvarkos, gerai, bet šiuo atveju galėčiau pavadinti:
Nieko nėra blogiau nei durnius su iniciatyva :D
O kas iš to papildomai uždirbs? Regitra, nes atsiras ten daugiau klientų, mano galva, kad čia einama lengviausiu keliu, kad daroma minimaliai, o rezultatas, vienai įmonei (piniginiais vienetais) gaunasi didžiausias.

edit:
p.s. galėjo formuoti pataisas taip, jog automatiškai išregistruoti tas TP, kurių TA neatlikta 2 ar daugiau kartų iš eilės, ir jei draudimą nori prijungt, tai kurios nedraustos 6 mėn. ir daugiau, tada seni laužai dingtų iš kiemų ir būtų visiems gerai ;)

User avatar
kwlw
Posts: 1787
Joined: 24 Nov 2004, 17:14

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by kwlw »

Zwitter wrote: p.s. galėjo formuoti pataisas taip, jog automatiškai išregistruoti tas TP, kurių TA neatlikta 2 ar daugiau kartų iš eilės, ir jei draudimą nori prijungt, tai kurios nedraustos 6 mėn. ir daugiau, tada seni laužai dingtų iš kiemų ir būtų visiems gerai ;)
Tiesa sakant shitas regitros pajamu didinimo istatymas, nelabai ka ir turi bendro su senais lauzhais kiemuose. Kaip riogsojo - taip riogsos. Visviena su jais niekas nevazhineja. Kiek pamenu vokietijoj, jei stovi neregistruota mashina su numeriais - gauni bauda pashtu. Tokia ir yra ideja, kad jei mashina "nelegali", kad negaletum su ja shokt ir vazhiuot bei prievartos mechanizmas pajudint pirshta. O pas mus, nu ishregistruos ir tiek. Ar ash kazko nesupratau?

Sau
Displacement is a poor replacement for proper manifold pressure

andrius
Posts: 402
Joined: 17 Dec 2003, 08:44
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by andrius »

zygasbmw wrote:antra karta jau negalima stabdyti.
zmogau, ar zinai tiksliai kad kalbi?
BMW 750, OOOO A6 Q, S8.

Post Reply