TA netekimas del tiesaus ismetimo

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by enrgy »

andrius wrote:
zygasbmw wrote:antra karta jau negalima stabdyti.
zmogau, ar zinai tiksliai kad kalbi?
O galima vis dėlto? Jei žinai tai pasidalink info. Bent jau aš tai kažkur skaičiau dar prieš priimant įstatymą, kad tik vieną kartą tą galima bus daryti.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

andrius
Posts: 402
Joined: 17 Dec 2003, 08:44
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by andrius »

Jau anksčiau buvo panaši tema, klausė kiek kartų bus galima metams sustabdyti registraciją - rašiau, kad dalyvavau seminare su vienu is sio istatymo pakeitimų kūrėju - sakė kad kol kas nenumatyta apriboti kiek kartu bus galima sutabdyti registraciją. Svarbiausia žmogus žinotų kad turi mašiną, ir laiku prisistatytų į regitrą.

Šiaip jo, įstatymas su spragomis, ką čia bepridėsi. Tikėkimies greitu laiku pakoreaguos bent kažkiek..
BMW 750, OOOO A6 Q, S8.

User avatar
scootas
Posts: 413
Joined: 13 Nov 2007, 23:21
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by scootas »

andrius wrote:Jau anksčiau buvo panaši tema, klausė kiek kartų bus galima metams sustabdyti registraciją - rašiau, kad dalyvavau seminare su vienu is sio istatymo pakeitimų kūrėju - sakė kad kol kas nenumatyta apriboti kiek kartu bus galima sutabdyti registraciją. Svarbiausia žmogus žinotų kad turi mašiną, ir laiku prisistatytų į regitrą.

Šiaip jo, įstatymas su spragomis, ką čia bepridėsi. Tikėkimies greitu laiku pakoreaguos bent kažkiek..
Visiškai nereikalingas įstatymas,o ne įstatymas su spragomis.

andrius
Posts: 402
Joined: 17 Dec 2003, 08:44
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by andrius »

Turim ka turim, nebe pirmas kartas:)
BMW 750, OOOO A6 Q, S8.

User avatar
DRiftERizer
Posts: 241
Joined: 04 Feb 2011, 12:30
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by DRiftERizer »

Pasiskaitykit, geras straipsnis padesiantis nuo auto isregistravimo ne sezono metu:
http://auto.lrytas.lt/technika/rado-ise ... 7m2z5R_uIU

Nave
Posts: 120
Joined: 14 Oct 2010, 11:07
Location: Sostine
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Nave »

andrius wrote:Jau anksčiau buvo panaši tema, klausė kiek kartų bus galima metams sustabdyti registraciją - rašiau, kad dalyvavau seminare su vienu is sio istatymo pakeitimų kūrėju - sakė kad kol kas nenumatyta apriboti kiek kartu bus galima sutabdyti registraciją. Svarbiausia žmogus žinotų kad turi mašiną, ir laiku prisistatytų į regitrą.

Šiaip jo, įstatymas su spragomis, ką čia bepridėsi. Tikėkimies greitu laiku pakoreaguos bent kažkiek..
OT: tikiuosi tam žmogui mandagiai perdavei ką apie jo pataisas galvoja automobilių mėgėjų bendruomenė ;)
You will hear turbo owners bang on about how much faster their cars are. Trust me. They are.
'10 e82 135i M-Sport jb4 on E85
'12 Insignia OPC
'96 Project: 'Evolibra'

User avatar
CorradoGT
Posts: 785
Joined: 03 Mar 2010, 12:04
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by CorradoGT »

DRiftERizer wrote:Pasiskaitykit, geras straipsnis padesiantis nuo auto isregistravimo ne sezono metu:
http://auto.lrytas.lt/technika/rado-ise ... 7m2z5R_uIU
kalba eina tik apie draudima, bet jei automobilis be TA, tai nepades ir draudimo sustabdymas.
manau problema yra pas daugeli tokia, kad turi savo garazuose rekonstruojamu automobiliu jau ne pirmus metus, todel TA neturi tie automobiliai, nekalbant apie draudima.
jei gerai supratau, tai po 90 d., po automobilio isregistravimo jei noresi vel ji iregistruoti tai jau reikes praieti "garaza", tada TA ir tik tada eiti registruoti automobili is naujo ir pasiimti naujus numerius.

Andreika
Posts: 389
Joined: 05 Aug 2012, 23:21

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Andreika »

man toks klausimas , REGITRA dalina nemokamai numerius? nes jei paims numerius , kurie yra mano nuosavybe ( as suprantu kad mano nes visgi mokejau pinigus uz juos) tai skaitysis kaip turto vagyste?Ar cia jau ju nuosavybe tik mokam nuoma uz juos? poto sakys nori nauju numeriu, mokek :lol: ne nu rimtai mano numeriai ne 70 lt kainavo :D kaip suprantu tu paciu jau neatgauciau :(
deveti coilai jusu masinai for more info pm or FB AJsuspension

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by ZLODEY »

http://auto.lrytas.lt/technika/rado-ise ... 7aBVpSSx8H
LD atsake kad taip galima daryti ir net gi daug kas daro :) Panasu kad dabar drausim viska 12 menesiu, bet pastoviai eisim ir rasysim papildomus prasymus sustabdyt, atnaujint ir pan.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

Kaazkaz
Posts: 15
Joined: 22 Jan 2013, 00:34

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Kaazkaz »

Andreika wrote:man toks klausimas , REGITRA dalina nemokamai numerius? nes jei paims numerius , kurie yra mano nuosavybe ( as suprantu kad mano nes visgi mokejau pinigus uz juos) tai skaitysis kaip turto vagyste?Ar cia jau ju nuosavybe tik mokam nuoma uz juos? poto sakys nori nauju numeriu, mokek :lol: ne nu rimtai mano numeriai ne 70 lt kainavo :D kaip suprantu tu paciu jau neatgauciau :(
Kiek žinau, tai dabar numeriai yra nuomojami ;D t.y. jie yra Regitros nuosavybė (patikslinkit, jei klystu).

Nave
Posts: 120
Joined: 14 Oct 2010, 11:07
Location: Sostine
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Nave »

ZLODEY wrote:http://auto.lrytas.lt/technika/rado-ise ... 7aBVpSSx8H
LD atsake kad taip galima daryti ir net gi daug kas daro :) Panasu kad dabar drausim viska 12 menesiu, bet pastoviai eisim ir rasysim papildomus prasymus sustabdyt, atnaujint ir pan.
Maniškę problemą išsprendė, tuoj keliausiu draust ir iškarto rašyt prašymo :) Bet ką daryt tiem, kam ir TA jau batai? :roll:

P.S. Dar didesnį OT padarysiu, bet prie tos pačios temos apie registravimą, gal kas žinos: yra vienas laužas numestas kaime, be TA/draudimo jau šimtą metų stovi ir apskritai tik dalim ir tetinkamas, tačiau su gražiais numeriais. Norėčiau realiai tik numerius perpirkt iš žmogaus, įmanomas variantas ar nelabai? Jei kas ką panašaus darėt mestelkit PMą, kad čia nebeteršt.
You will hear turbo owners bang on about how much faster their cars are. Trust me. They are.
'10 e82 135i M-Sport jb4 on E85
'12 Insignia OPC
'96 Project: 'Evolibra'

X3M
Posts: 15
Joined: 26 Jul 2013, 15:47

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by X3M »

Mersu forume kaip tik rase apie numeriu kelima ant kitos:
...'' kad ant taves tuos numerius perrasyt, reikia kad ta masina butu ir ant taves uzrasyta.
As savo numerius keliau nuo CL'o ant drauges masinos, po to drauges masina perrasiau ant saves, veliau kai nusipirkau C'shke, perkeliau ant C'shkes. Veliau drauges masina vel perrasiau ant drauges. Pinigu isejo praktiskai tiek pat kiek kainuotu nauja toki numeri su trim sesetais paimt ''..
Tai kaip suprantu jei ten be ta ir draudimo,tai ir nebepersirasysi ant saves to seno grabo.

Kaazkaz
Posts: 15
Joined: 22 Jan 2013, 00:34

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Kaazkaz »

Bet jei atiduodi regitrai numerius, paskui negali pas notarą nuvažiuoti, kad užfiksuoti tiesiog mašinos pardavimo ar perleidimo? Tokiu būdu gautusi nemaža pinigų suma vien dokumentų tvarkymui, bet įmanoma būtų be TA ir draudimo nusipirkti ją;D

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by enrgy »

Nave wrote:
ZLODEY wrote:http://auto.lrytas.lt/technika/rado-ise ... 7aBVpSSx8H
LD atsake kad taip galima daryti ir net gi daug kas daro :) Panasu kad dabar drausim viska 12 menesiu, bet pastoviai eisim ir rasysim papildomus prasymus sustabdyt, atnaujint ir pan.
Maniškę problemą išsprendė, tuoj keliausiu draust ir iškarto rašyt prašymo :) Bet ką daryt tiem, kam ir TA jau batai? :roll:
Šitoje temoje gi jau buvo rašyta apie tai. Gali max metams laikinai sustabdyti registraciją, ir lyg ir nėra numatyta įstatyme kiek kartų tai gali daryti.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

zygasbmw
Posts: 171
Joined: 04 Oct 2009, 11:42

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by zygasbmw »

andrius wrote:
zygasbmw wrote:antra karta jau negalima stabdyti.
zmogau, ar zinai tiksliai kad kalbi?
sakau,ta,ka esu perskaites.

Mariu5
Posts: 12
Joined: 18 Jun 2009, 17:06

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mariu5 »

nekuriant naujos temos,gal kas zino kokia situacija su angliskais(perdarytais) auto,ekspertizes ir t.t ?

User avatar
DS14
Posts: 46
Joined: 01 Mar 2013, 13:08

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by DS14 »

Jo domintu ir man sis klausimas , jei vairas perkeltas.

Mariu5
Posts: 12
Joined: 18 Jun 2009, 17:06

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mariu5 »

Regitra pasake taip-pries einant ta atsinesi pazyma is serviso kuris atliko darbus,ju ziniom tokio serviso lietuvoje dar nera,tik atstovai,kurie parasytu pazyma tikriausiai uz daug pinigu arba isvis ne.jei pirma registracija padaryti latvijoi ar lenkijoi...?sito nepaklausiau

User avatar
UNeX
Posts: 1305
Joined: 19 Nov 2003, 20:28
Location: Vilnius

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by UNeX »

Mariu5 wrote:Regitra pasake taip-pries einant ta atsinesi pazyma is serviso kuris atliko darbus,ju ziniom tokio serviso lietuvoje dar nera,tik atstovai,kurie parasytu pazyma tikriausiai uz daug pinigu arba isvis ne.jei pirma registracija padaryti latvijoi ar lenkijoi...?sito nepaklausiau
Na man idomu ka jie atsakytu, jei paklaustum, kodel negalima eit tokios pat ekspertizes, kuria eina savadarbiai automobiliai
'92 S13, some mods = should I go over 500hp?
http://www.lets-d.lt - official NisTune distributor in Lithuania - make your engine happy

User avatar
Mart.
Posts: 56
Joined: 17 Jun 2011, 21:53
Location: Kaunas

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mart. »

Taigi normaliai buvo gali registruoti perdarytus automobilius, tai dabar kažkas pasikeitė? :roll:

Mariu5
Posts: 12
Joined: 18 Jun 2009, 17:06

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by Mariu5 »

galima pabandyti uzklaust del savadarbio,bet abejoju

selmundo
Posts: 375
Joined: 04 Apr 2006, 18:32
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by selmundo »

enrgy wrote:Image
Pas mane toks pat. Veikia gan efektyviai, bet nematavau kiek garso nuima pagal DB. Kazkaip atrode, kad lieka kazkokia skylute dujom praeiti, negi pilnai uzdaro?
enrgy wrote:Šitoje temoje gi jau buvo rašyta apie tai. Gali max metams laikinai sustabdyti registraciją, ir lyg ir nėra numatyta įstatyme kiek kartų tai gali daryti.
Greičiausiai bus taip, kad gali stabdyti max iki 1 metų ir tada turi praeiti TA ir tada jei nori vėl gali stabdyti. Realiai tokiu atveju turėtų prasitęsti ir TA galiojimas, nors apie tai nieks nekalba, tik apie galimybę sustabdyti registraciją, jei nenori drausti automobilio visus metus.

User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by gess »

O tai kasnors realiai kreipetes i draudejus del to draudimo sustabdymo? Nes as kiek cia pradejau dometis, tai nera taip paprasta, nemazai papildomu salygu ir pan.

amonas
Posts: 135
Joined: 28 Jun 2010, 21:45

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by amonas »

esu stabdes savo draudima, paskambinau pasakiau kad suluzo masina bus neksplotuojama kol nebus sutaisyta, paruoshe dokus kita diena nuejau pasirasiau ir vsio, nutrauke neterminuotai, po menesio su puse paskambinau ir pasakiau kad pratestu, net vaziuot nereikejo, tapacia diena jau su draudimu riedejau.

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: TA netekimas del tiesaus ismetimo

Post by romkasponka »

amonas wrote:esu stabdes savo draudima, paskambinau pasakiau kad suluzo masina bus neksplotuojama kol nebus sutaisyta, paruoshe dokus kita diena nuejau pasirasiau ir vsio, nutrauke neterminuotai, po menesio su puse paskambinau ir pasakiau kad pratestu, net vaziuot nereikejo, tapacia diena jau su draudimu riedejau.
Man analogiskai buvo. Stabdziau taipogiai ir KASKO.
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Post Reply