Turbo parinkimas

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
saukstas
Posts: 328
Joined: 26 Mar 2009, 15:24
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbo parinkimas

Post by saukstas »

Artas19 wrote:tiesa visas šis malonumas planuojamas į daily car'a, todėl nereik kad nuo žemų apsuku griebtu, 4500-7500rpm butu idealu
Tai gal kaip tik atvirkščiai, daily car'ui lowend'as yra svarbiau?
Mazda Miata '99 2.4 - 人馬一体 !
http://dailymiata.blogspot.com

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by spade »

Artas19 wrote:
spade wrote: Iš esmės čia yra ne turbinos klausimas...
sudominai, galima plačiau? netinkamas cr kt. niuansai?
Tai, ka turėjau omeny, tai tiesiog tai, kas pasakyta - nieko įmantraus po tuo nesislepia :)
Imi bet kurią turbiną kuri paveža tuos arklius (kad ir banaliausią T3 (su viena iš didesnių sparnuočių žinoma) už 300Lt) ir jei viskas bus padaryta normaliai, tai tie arkliai ir bus... 170Ag * 1,6bar.abs = ~270Ag.
Turbinų pavadinimų čia Tau gali privardint žmonės daug ir visokių (aš irgi 8) ), bet kaip sakiau - pagal Tavo iškeltus reikalavimus, čia ne turbinos klausimas. Tiesa bent jau aš imčiau kokią didesnę - kažką kas ~400Ag palaiko...

O variklis čia koks? B18?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

Artas19
Posts: 209
Joined: 17 Jun 2013, 00:26
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by Artas19 »

saukstas wrote:
Artas19 wrote:tiesa visas šis malonumas planuojamas į daily car'a, todėl nereik kad nuo žemų apsuku griebtu, 4500-7500rpm butu idealu
Tai gal kaip tik atvirkščiai, daily car'ui lowend'as yra svarbiau?
kasdieniniam ekomobiliui (bus varomas ir su LPG) važinejant ilgesnes distancijas, nuvežant senele į bažnyčia bus pats tas, nes jei išgirsiu ties 2500rpm turbo švilpima tai bus sunku tvardytis Image

Artas19
Posts: 209
Joined: 17 Jun 2013, 00:26
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by Artas19 »

spade wrote: Tai, ka turėjau omeny, tai tiesiog tai, kas pasakyta - nieko įmantraus po tuo nesislepia :)
Imi bet kurią turbiną kuri paveža tuos arklius (kad ir banaliausią T3 (su viena iš didesnių sparnuočių žinoma) už 300Lt) ir jei viskas bus padaryta normaliai, tai tie arkliai ir bus... 170Ag * 1,6bar.abs = ~270Ag.
Turbinų pavadinimų čia Tau gali privardint žmonės daug ir visokių (aš irgi 8) ), bet kaip sakiau - pagal Tavo iškeltus reikalavimus, čia ne turbinos klausimas. Tiesa bent jau aš imčiau kokią didesnę - kažką kas ~400Ag palaiko...

O variklis čia koks? B18?
aš suprantu kad daugelis turbinu tiek nesunkiai gali pagamint, bet nevisos tai gali prie mažo slegio :)
ryt vienas meistras žadejo šiektiek apšviest šiuo reikalu, bandysiu pateikt jo info, žiuresim ar pritarsyt

keli esminiai dalykai, del kuriu nenoriu didelio slegio tikslui pasiekt, nuo aukštesnio nei 0,8bar slegio nučiuož kaikuri elektronika, degimo sistema manau irgi turetu but rimtesne, 4babinos arba bent papildoma išorine 'msd', pas man standartas. nežinau kiek tiesos bet girdejau gesina žvakes aukštas slegis ant standarto :roll:

Taip Honda su b18

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by spade »

Artas19 wrote:aš suprantu kad daugelis turbinu tiek nesunkiai gali pagamint, bet nevisos tai gali prie mažo slegio :)
Mums reikia papildyt emotikonus... trūksta 'facepalmo'...
ryt vienas meistras žadejo šiektiek apšviest šiuo reikalu, bandysiu pateikt jo info, žiuresim ar pritarsyt
Kas?
keli esminiai dalykai, del kuriu nenoriu didelio slegio tikslui pasiekt, nuo aukštesnio nei 0,8bar slegio nučiuož kaikuri elektronika,
Nieks nenučiuož. MAPo nepakaks ir tiek. Bet ir jį pakeist į platesnio diapazono kainuoja nedaug.
degimo sistema manau irgi turetu but rimtesne, 4babinos arba bent papildoma išorine 'msd', pas man standartas. nežinau kiek tiesos bet girdejau gesina žvakes aukštas slegis ant standarto :roll:
Aha. 2 bar pusi? Hondos stock degimo sistema yra labai gera - visiems gatviniams variantams ji yra sočiai pakankama.

Tu kalbi taip, lyg Honda būtų kažkas naujo ir ypatingo... Tu rimtai nesuvoki, kad apie tai jau tiesiogine prasme yra knygos parašytos?
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbo parinkimas

Post by romkasponka »

Cia man regis kazkam reikia pradziai pasiskaityti http://www.amazon.com/Maximum-Boost-Tur ... 0837601606 ar kazka panasaus pries uzdavinejant klausimus, nes dabar sneka kaip su darzelinuku. Nereikia isizeisti, bet pries norint kazka daryti reikia bent minimaliai paciam kazkuo pasidometi, t.y. tureti bent pagrindus kazkokius, o ne nuogirdu nuogirdas ir tuomet gausis kazkokia abipuse diskusija.

P.S. Ziuriu Spade gera nuotaika dabar. Matyt E91 labai patiko? :D
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

Artas19
Posts: 209
Joined: 17 Jun 2013, 00:26
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by Artas19 »

as jusu paklausiau vieno, kokia turbina pasiulytumet, kuri prie atitinkamo slegio pagamintu atitinkamai AG... viskas...
jei mano nurodytas slegis yra per mazas tokiem skaiciams tai taip ir sakikyt
jus man turbinos modeli o surinkt viska i kruva ir paruost eksplotavimui man knygos neprireiks

LT forumu 'specuros' mentalitetas, apšikt kitus vietoi to kad atsakyt į paprasta klausima

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by spade »

Artas19 wrote:as jusu paklausiau vieno, kokia turbina pasiulytumet, kuri prie atitinkamo slegio pagamintu atitinkamai AG... viskas...
Tau buvo pasiūlyti keli variantai. Nors (kartosiu jau trečią kartą) - čia turbinoje klausimo nėr. Net ebay'jinę kinietišką T3/4 paėmus galima tuos arklius atsukt, jei viskas kitas teisingai.
jei mano nurodytas slegis yra per mazas tokiem skaiciams tai taip ir sakikyt
Vėlgi - buvo sakyta, kad ne per mažas. Bet panašu, kad neskaitai.
Va http://www.hondatuning.lt/forum/viewtopic.php?f=4&t=797 - B18C4 su 260Ag prie 0.45 bar ant 95 benzo...
jus man turbinos modeli o surinkt viska i kruva ir paruost eksplotavimui man knygos neprireiks
Attitude is no replacement for knowledge :?
LT forumu 'specuros' mentalitetas, apšikt kitus vietoi to kad atsakyt į paprasta klausima
Nereik kaltint veidrodžio, jei snukis kreivas...
Romka labai teisingai pastebėjo: "Nereikia isizeisti, bet pries norint kazka daryti reikia bent minimaliai paciam kazkuo pasidometi, t.y. tureti bent pagrindus kazkokius, o ne nuogirdu nuogirdas ir tuomet gausis kazkokia abipuse diskusija.".
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by spade »

romkasponka wrote:P.S. Ziuriu Spade gera nuotaika dabar. Matyt E91 labai patiko? :D
E91 po visko kuo važinėjau nuo to kai WRXą nupyzdino išties yra sjuper :wink:
Net kažkaip pirmą kartą nuo 2008 m. vėl kiek rimčiau domėjimasis automobiliais atsigavo... ėmiau net mastyt gal DelSolį ištraukt iš garažo... 8) Na, bet gal greit praeis :lol:
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
karosas
Posts: 292
Joined: 09 Nov 2008, 02:12
Location: Klaipeda

Re: Turbo parinkimas

Post by karosas »

.

SR20inB12
Posts: 91
Joined: 20 Mar 2013, 17:35
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by SR20inB12 »

Būkim kartais lakoniški ;)
Ne visi viską žino tam ir yra forumai kur gali draugiškai gauti naudingos info.

User avatar
Nowone
Posts: 261
Joined: 24 Jul 2006, 15:44
Location: Vilnius

Re: Turbo parinkimas

Post by Nowone »

SR20inB12 wrote:Būkim kartais lakoniški ;)
Ne visi viską žino tam ir yra forumai kur gali draugiškai gauti naudingos info.
Viena yra noras gauti info, visai kas kita yra noras gauti viska pasildyta, supjaustyta, sukramtyta ir apvirskinta, kad beliktu tik nuryt.

Adamkus
Posts: 25
Joined: 22 May 2014, 20:07

Re: Turbo parinkimas

Post by Adamkus »

Sveiki fanatikai.
Reikia realaus patarimo del turbo. Variklis 2.3 turbo 4cilindru. Planai ~300-350ag. Kokia deti turbo kad uzpustu kuo anksciau? galvoju apie 15t ir 19t hibrida (td04-19) bet klausimas ant kiek bus patikimas toks varjantas..
Jeigu yra kokiu pasiulymu, laukiu PM.

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: Turbo parinkimas

Post by TomTom »

Galiu pasiulyti KKK K16 nuo Volvo 3,0 XC70 , nauja su kosmetiniais trukumais uz labai gera kaina, veza iki 350arkliu.

User avatar
Sapnas
Posts: 70
Joined: 12 Apr 2012, 22:25
Location: Gelgaudiskis

Re: Turbo parinkimas

Post by Sapnas »

Tai cia ta pati kkk k16 kur buna ant audi c4 2.5tdi 85kw? Ir ji veza 350ag?? Tai tada kiek turetu vezti audi 200 kkk k26?

Adamkus
Posts: 25
Joined: 22 May 2014, 20:07

Re: Turbo parinkimas

Post by Adamkus »

kkk 26 sena buka neefektyvi turba

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: Turbo parinkimas

Post by TomTom »

Sapnas wrote:Tai cia ta pati kkk k16 kur buna ant audi c4 2.5tdi 85kw? Ir ji veza 350ag?? Tai tada kiek turetu vezti audi 200 kkk k26?
Nelygink dyzelio turbos su 3.0 benzo. Ir metai, gamybos bei technologijos pasikeite, per 20 metu. Ta k16 kuria siulau yra nuo volvo 3.0 benzo, kuris stoke turi 280 arkliu.

Post Reply