skraidimai po miesta....

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

skraidimai po miesta....

Post by 200sxS14a »

Neblogai si vakara su raudonu s14 pora km pravarem po miesta..smagu....:)....gerai vaziuoja....pas ji..... mashinyte...deje nezhianu kieno....:)..net jau penkta teko ijungti.....:).....
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
g
Posts: 239
Joined: 23 Jun 2005, 12:44

Post by g »

O tu kokis tai provokatorius!!! JTS ten buvo.

Gotis
Posts: 247
Joined: 19 Jul 2004, 15:58
Location: Klaipeda

Re: skraidimai po miesta....

Post by Gotis »

200sxS14a wrote:Neblogai si vakara su raudonu s14 pora km pravarem po miesta..smagu....:)....gerai vaziuoja....pas ji..... mashinyte...deje nezhianu kieno....:)..net jau penkta teko ijungti.....:).....
Galetum ir daugiau papasakoti kaip ten kas...? :)
S14 Baltas HP-?

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

As taip ir pagalvojau kad ten tu kolega, is galo pamaciau atvarancia masina tikrai nesiruosiau pulti lekti is paskos bet kai pamaciau kad ten 200sx ir dar matytas... ;) koks greitis buvo nezinau bet 4 ismyniau iki galo ir prie 6500rpm 5 ijungiau, buvo labai fun, man patiko...

User avatar
shemis
Posts: 242
Joined: 19 Mar 2005, 18:54
Location: vilnius, Naujoji Vilnia

Post by shemis »

manyciau kazkur apie 17-18 turetu but 8)
Best music, best security system, best drive :)

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

Shemis, 22...:)....pas mane...be juoku...:) manau pas kolega irgi 21-22...tesiog turbut....kolega i kelia zhiurejo.....nes jis ten ne visai lygus ir zaplatkiu daug...:) ir mashina laikyti reikejo....
a shiaip...du pagretejimai buvo....vienas iki 19....kitas iki 22-23:)...poto man reikejo sukti..:).....bet raudonas gerai vaziuoja tikrai gerai iskaitant kad jie buvo dviese o as vienas......reiskias truputi turejau privaluma.....geriau pas ji vaziuoja....nes tikrai lygiosiomis vaziavome.....
gal but kokios modos yra..??? filtras ar katalizikas ispjautas....?:)

beje kazhkaip nelabai stabdyti buvo...nes nevisai stabdziai yra....ir vaira musha ant bet kurio greichio bestabdant...:(
Last edited by 200sxS14a on 20 Aug 2005, 19:22, edited 3 times in total.
s14a 1999 Simple Edition

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Jo manau 22 - 23 tikrai buvo nes 4 iki galo ismyniau. O modas pas mane tik vienas labai rimtas - katalyzo nera :D o kelias tai apgailetinas, masina i visas puses skraide.

Gotis
Posts: 247
Joined: 19 Jul 2004, 15:58
Location: Klaipeda

Post by Gotis »

siaip pasistenkit atsargiai tokias greicias ... ypac mieste :roll:
S14 Baltas HP-?

User avatar
g
Posts: 239
Joined: 23 Jun 2005, 12:44

Post by g »

Visi greičiai čia yra normalūs ir nieką čia nereik daryt. Tik vat gatvės šūdinos - taip pradėjo mėtyt mašiną... pzdc...

User avatar
slim_shady
Posts: 179
Joined: 20 Mar 2005, 13:52
Location: Siauliai

Post by slim_shady »

tokiais greiciais po miesta lakstyt :!: :?: :shock: nu ka as zinau :roll:
pareigunas budamas teiseles atimciau ilgam :D :wink:
'92 Nissan 200SX sold...:(
Riding '93 B4 2.3l 131AG :)

User avatar
DeeDee
Posts: 1374
Joined: 02 Dec 2003, 16:33
Location: Suvalkijos sostine
Contact:

Post by DeeDee »

pareigunams dar reikia kazkuo pavyt, o jei ventoj chujovos dujos supiltos, ka tada daryt :)
Volvo S80 2.5 TDI 1999
MG MGF 1,8i 1998 (parduodu/keiciu)

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

nu gal as senstu, bet s14 4tu minti dugna mieste............ tarkim as tam nepritariu, jei taip trumpai, nesileidziant i argumentus etc.

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Viskas buvo gerai, net sakyciau saugu :D juk naktis masinu nulis, o beto kas turi s14 zino kad lekti 200 jokiu ipatingu emociju nesukelia, man baisiau budavo su savo ex H lekti 180 nei su s14 200-220.

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Nepritariu tokiam lakstymui...
Uzmiestyje ir ash dugna ~235 daznokai lauziu, bet aplinkui ~tuscia, o miestas yra miestas, kad ir koks jis tuscias atrodo.
Varot Kaciargon ir minat dugna, jeigu parako shiknoj uztenka :wink:
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

Na pats supratni, JTS...
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
g
Posts: 239
Joined: 23 Jun 2005, 12:44

Post by g »

Aš tai bijau, kad Kačergoj man liūdniau nepasibaigtų nei per visą šį laiką gatvėse. Ne ant tiek bijau, kiek mašinos būtų gaila... Na bet ką daryt - sportas reikalauja aukų :twisted:

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Post by r7kyc82k »

tai itariu nelabai ce sportas, :D greiciau auto lauzymas ;)
aplamai in lt savoka sportas neten naudojama, nors savoka plati :D
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

JTS - ne apie tavo vairavimo sugebejimus ar apie masinos galimybes kalbu. man su s13 irgi 180 buvo normalus greitis. bet esme kad gatve - ne uzdara trasa. o mieste masina vaziuojanti 220..... cia jos nera, cia jau ziurek yra. va kame esme. tiek pestieji, tiek kiti eismo dalyviai.

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

Xebra. Uztenka girtis kas kiek ir kada padare gatvese. Cia ne kokis tai NigthRacers su ubagem ar giblom picioriom (sori monte ;), kurie per raudonas sviesas vazineja ir pakeliui barsto visas vaziuokles dalis.
Nematau nieko gero taip lakstant.
Aisku varztelis atsisuka retkarciais ir man, bet nereik dauzyt i krutine ir sakyt, kad, pize, mentai levi ir nieko nesupranta (cia kita tema), kad pas mane masina valit ir, kad as krutai varau.
Pabandyk susitabdyt nuo 200 kmh iki 50 kmh ir suprasi apie ka as ir tik nesakykit, kad pas jus labai krutai stabdo su perkaitintais diskais ir issibalansavusiom padangom ;)
Be to, nereik pamirst, kad visi kiti eismo dalyviai yra isitikine, kad tu vaziuoji max 100 kmh.
Cia siaip - ant sazines ;) ir visai nepiktai.

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Viskas uzdarom tema. Nesigiriu tikrai, neprotonga taip lekti cia faktas, tik kartais taip atsitinka, peace :*

User avatar
r7kyc82k
Posts: 2369
Joined: 17 Nov 2004, 19:44
Location: Vilnius
Contact:

Post by r7kyc82k »

gerai apie tai pasneket, bet blaivei ;) ypac kai susivokiama, mazina avaringuma :D
as kai durnas(jaunas) buvau su 2.0 karbas, irgi 170-180 mieste laksciau, daba nelabai pasakoju kam ;)
kai pirkau UNO 1.0 tai tam kad max 80,mieste ir 100 baisu lekt o daugiau 140 nejo :-))))
taigis.
peace.
SV650 , Daytona 955i
.........................................
http://www.motopaskaitos.lt

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

tegul kiekvienas lieka prie savo nomuones.

Groozdai, ratai subalansuoti gerai o diskai neperkaite......nuo 200 iki 50 no porblem, jeigu danga gera...labai gerai stabdo....bet jei duobeles jau sunkiau......
nieks nesigiria....tesiog...taip ivyko...vat ir norejau suzinoti kas tai buvo ....tesiog pasidalinti emocijom....su kolega...ir tiek....
ir suzinoti....kaip jo auto atlaike.....
o aplamai as kazhkaip nesupratau negi visi sx'u vairuotojai niekad mieste nevirshyja.....iki 14-18....? Manau beviek kiekviena diena..... ar ne?
20-23....daug reciau bet buna.... (ir tai atsitinka...ne bet kurioje gatveje ir retai kada ten kruva mashynu)
Groozduk....prisimenu...kazhkaip..ir mes minem....i kalniuka jeigu tu prisimeni.....tai...ten jau ant kalno virsaus..kazhkaip...buvo..apie 2.......:)..gal pamirsai...o gal ten ne tu buvai..?
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

200sxS14a wrote:Groozdai, ratai subalansuoti gerai o diskai neperkaite......nuo 200 iki 50 no porblem, jeigu danga gera...labai gerai stabdo....bet jei duobeles jau sunkiau......
pala, pala - o kas ten jau menesi nagrineja tema "kodel musa vaira"? cia tipo viksas -ok? o 200-50 man rodos groozdui nekilo klausimas ar tu sustoji. tu pabandyk extremaliai sustabdyt - pamatysi kiek visgi tai laiko (ir tuo paciu atstumo) trunka.
o aplamai as kazhkaip nesupratau negi visi sx'u vairuotojai niekad mieste nevirshyja.....iki 14-18....? Manau beviek kiekviena diena..... ar ne?
as aisq nezinau kokiais tu marsrutais vazineji, bet man pvz, jei naudojantis galva, nelabai ir budavo kur paspaust. na jei aisq niekur nereikdavo nakti vaziuot - tada daugiau gatviu tam tinkamos. bet turiu tave nustebint - as nespausdavau ne tik todel kad ne visada tinkamos salygos.
beje, pasakymas
20-23....daug reciau bet buna.... (ir tai atsitinka...ne bet kurioje gatveje ir retai kada ten kruva mashynu)
man pasirode.... siurpus? 20-23 tarp eismo.....

P.S. jau nepirmas menuo ruosiuosi parasyt - tie tavo daugtaskiai sudaro ispudi kad tu arba nuolat apsirukes, arba ant ribos tarp sio ir kazkokio transcendentinio pasaulio :)

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

vakar maciau toki viena i betonine siena ant viaduko ismigo. Gyvas liko padla...Svirduliavo apibintuotas kaip mumija tarp mentu. As tik galiu tokiems gatviu goncikams palinketi uzsimusti nx kuo greiciau ir vieniems patiems. Cia nepiktai, taip, draugiskai, zin... :twisted: :twisted: :twisted:
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

200sxS14a wrote:o aplamai as kazhkaip nesupratau negi visi sx'u vairuotojai niekad mieste nevirshyja.....iki 14-18....? Manau beviek kiekviena diena..... ar ne?
nu as tai karta per savaite virshyju koki 140...
200sxS14a wrote:Groozduk....prisimenu...kazhkaip..ir mes minem....i kalniuka jeigu tu prisimeni.....tai...ten jau ant kalno virsaus..kazhkaip...buvo..apie 2.......:)..gal pamirsai...o gal ten ne tu buvai..?
as ten buvau, as. Kaip sakiau kartais atsisuka ir man varzteliai, bet blin nesaugiai jauciuos taip lekdamas, a vdrug koks gaidziukas sugalvos persirikiuot arba pasukt be posukiu.
Man autostrada vaziuojant virs 200 jau sunku daros, aisku daugiausiai tamsiu paros metu ten vaziuoju, bet vistiek. Galiu pasigirt ir as, kad Vilnius klaipeda padariau 1h 50min - skugejau i paskutini kelta. Bet ble dirbt reikejo ant ilgu sviesu ;)

Locked