skraidimai po miesta....

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
Gustavas
Posts: 163
Joined: 12 May 2005, 14:48
Location: Vilnius
Contact:

Post by Gustavas »

Man mieste galva isiskausta bandant nuspet visus pesciuju, kitu masinu veiksmus ir lekiant ir ziurint i visus kampus ir tarpus kad kas neislystu. Senstu ir durneju turbut :lol: . Be to su tokiais prastais keliais menkas malonumas varyt dideliu geiciu, bent jau psichologiskai, nes zinai kad jei reiks stabdyt + manevruot - bus ne kas.

Kaip kad Groo minejo - visi isivaizduoja kad masina vaziuoja 50-100 km/h, todel pestieji eina per raudona, nes jiems atrodo kad masina toli, masinos rikiuojas be posukiu ir t.t. Kelis kartus ir man vos nesibaige liudnai butent del sitos priezasties. Ir apskritai dauziau masina 2 kartus + 1 karta verciausi, tai gal ko ir ismokau.

Kiekvienam rinktis :wink: man smagiau ne greitis o pagreitis, bei isimineti posukius skersam :roll:
Last edited by Gustavas on 22 Aug 2005, 14:08, edited 1 time in total.
1995' - s14.a 188AG 250Nm

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

vo vo, smagumas butent g, o juolabiau - soniniam g.

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

siaip kuo gudriau imi posuki, tuo G mazesnis :wink: As savo g-techa buvau imoves i masina kacerginej su "road racing mode". Tai seni goncikai ima posukius su zymiai mazesniu G negu naujokai :wink:
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Vadinas nespaudzia iki galo...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

nu tai kad spaudzia, laikai tai geresni. Taip gaunasi, kad soninis G mazesnis, o tiesinis ar kaip ji pavadint(longitudinal) - didesnis. As nezinau, how come, bet lyginau ju duomenis ir profo soninis g buvo zymiai mazesnis, nors ten apacioj prie plento jis masina stato ant dvieju ratu tiesiogine prasme.... :? As galvoju jis zymiai geriau uzsimeta ir jo posukis didesniu greiciu imasi, bet su mazesniu soniniu G. Va taip kazkaip...Kas man padare ispudi, tai kaip jis isnaudoja sukibima kai masina nukrenta i duobe - as niekad nebuciau pagalvojes, kad jinai gali isstoveti ant kelio tokiu greiciu lupant posuki... :shock: :shock:
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

User avatar
DeeDee
Posts: 1374
Joined: 02 Dec 2003, 16:33
Location: Suvalkijos sostine
Contact:

Post by DeeDee »

tik nereikia detis sventuoliais, nesakykit kad mieste niekas nevirsijat 50km/val. jei nevirsijat tai kam jums tokios masinos, 1 karta per metus kaciargoj pravaziuot?
Volvo S80 2.5 TDI 1999
MG MGF 1,8i 1998 (parduodu/keiciu)

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

DeeDee wrote:tik nereikia detis sventuoliais, nesakykit kad mieste niekas nevirsijat 50km/val. jei nevirsijat tai kam jums tokios masinos, 1 karta per metus kaciargoj pravaziuot?
tai aisku virshyjam, mano kruizinis greitis mieste yra 70kmh. Taip geriausiai auto vaziuoja.
Jei turi greita auto, nereiskia, kad gatvese reik lakstyt kaip akis isdegus ir rodyt visiems, kad pas tave tipo 'valit'.

User avatar
shemis
Posts: 242
Joined: 19 Mar 2005, 18:54
Location: vilnius, Naujoji Vilnia

Post by shemis »

mano vid gr. mieste 60-95 labai retai kada paspaudi, ir tai ne lyg dugno
Best music, best security system, best drive :)

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

tiek su nismo, tiek su gonda mieste vazinejuosi 50-80. taip, su isimtim. bet ne iki 200+. ta prasme jus isivaizduojat koks stabdymo kelio skirtumas tarp 100-0 ir 200-0 ?

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

s14a 1999 Simple Edition

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

man, kaip sunkiai skaitanciam kirilica, gal galetumet trumpai paaiskint apie ka ten kalba?

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

Trumpai: Maskovje yra ziedas supantis miesto centrine dali (MKAD).... jis yra 4 eismo jusotu i kiekviena puse....visas ziedas apie 100 km.....
tai va vaikinas pasakoja , kaip pravaziavo si zieda nakti is sekmadienio i pirmadieni... per 29,5 minutes... greiciai buvo 220-250....
mashina 3.0 audi quattro , 220 hp. Pasakojimas aplamai apie tai kaip apeiti kliutis ir mentus, kokie gali buti pavojai ir t.t....
cia tiesiog prie lakstimo temos....

tesiog supratau, kad siame formu nereiketu.....kalbeti apie grecius....ir kokius nors eksperimentus, jeigu tik jie neivyksta kokioje nors kachergyneje.....zmones labai prieshishaki nusiteike....
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

200sxS14a wrote:tesiog supratau, kad siame formu nereiketu.....kalbeti apie grecius....ir kokius nors eksperimentus, jeigu tik jie neivyksta kokioje nors kachergyneje.....zmones labai prieshishaki nusiteike....
Akivaizdziai kazko nesupranti. Niekas chia nenusiteikes nei priesh greiti nei priesh vazhinejima. Visi kurie chia sedi yra vaziave mieste (per) greitai - tam kam neidomus vairavimas ir automobiliai bijau kad shitam forume nesilanko.

Bet yra keli dalykai kuriuos bandoma iteigti (bet atrodo, kad nesigauna):
1. Reikia zhinoti vieta ir laika (MKADas tai ne miesto gatve, o miesto aplinkkelis - praktishkai matyt geriausias greitkelis visoje Rusijoje... ir kalba eina apie 3 val nakties...)
2. Nereikia jaustis dievu (nes kai vienam poste skundziamasi, kad blogai su stabdziais, o kitam aishkinama, kad viskas normaliai be problemu sustosiu nuo 250... tai gal patyliu...)
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

Spade, tesiog.... pakeitus stabdzius efektyvumas ju ryskiai uzhaugo ir jie dar nesibaigdavo nei karto....nors bandziau ishprovakuoti situacija....
ir stabdo labai gerai pvz nuo 180 iki 60....toks jausmas...kad momentaliai....daug geriau negu buvo....bet pvz po tokio stabdimo (ir net kartais be jo)..net vazhinejant 20-30 km/h arba 90-100 km/h vairas nerealiai dreba pristabdant....ir taipogi visa mashina .....bet gerai iminus mashina sustoja kaip ismeigta....ir drebejimo nera...:(

hm..niekas ir nebade pasijusti jokiu dievu....tesiog truputi pasakojom ir tiek ,be jokio pafaso....
o del to kad reikia zhinoti laika ir vieta tai yra suprantama....ir stengemasi....to daryti...visais sio forumo dalyviais..taip manau.
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
g
Posts: 239
Joined: 23 Jun 2005, 12:44

Post by g »

200sxS14a wrote: ir stabdo labai gerai pvz nuo 180 iki 60....toks jausmas...kad momentaliai....daug geriau negu buvo....
Pabandyk dar taip pat padaryt toj pačioj Geležinio Vilko g. maksimaliai arti ackuodžiant prie kokio Moskvičiaus subinės - pojučiai bus visai kiti :wink:

Lankstymai dienos metu - sucks. Bet naktį... Streetrace rules :]

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

g wrote:
200sxS14a wrote: ir stabdo labai gerai pvz nuo 180 iki 60....toks jausmas...kad momentaliai....daug geriau negu buvo....
Pabandyk dar taip pat padaryt toj paèioj Geleþinio Vilko g. maksimaliai arti ackuodþiant prie kokio Moskvièiaus subinës - pojuèiai bus visai kiti :wink:

Lankstymai dienos metu - sucks. Bet naktá... Streetrace rules :]
kam to reikia?...nelabai supratau...ash apie Moskviciu. Nuo subiniu kitu mashinu stengimasi buti kuo toliau.....
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

200sxS14a wrote:kam to reikia?...nelabai supratau...ash apie Moskviciu. Nuo subiniu kitu mashinu stengimasi buti kuo toliau.....
Ji bande tau labai subtiliai pasakyti, kad neraliai stabdo nuo 180 iki 60 tada kai priekyje nera kliuties... o kai ji yra... oj kaip nestoja :evil:
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

faktas..... bet reikia stengtis....:)
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

200sxS14a wrote:faktas..... bet reikia stengtis....:)
ir tai butu: "stabdau ir saukiu:stooook masyna stooooook" pakankamai stengiuos ar dar daugiau "o" reiketu..

as pats esu tokiu vazinejimu fanatikas, bet mano greiciai max 130 klp ir max 150 vln..bet vaziuoju ne to kad mane domina tas greitis, o mane zavi gebejimas nuspeti ko "beveik" tiketis ir kaip su tuo zaist, bei isvengtos situacijos dziaugsmas. vaziuoju ne tam kad lekt, o "tipo save suprotint" :?

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

siap tai galima ir nevirshijant 60kmph smagiai pasivazineti, lendat i koki senamiesti ir slaidinat, kam ten mynt iki 2xx.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
200sxS14a
Posts: 429
Joined: 23 Dec 2003, 00:40
Location: Vilnius

Post by 200sxS14a »

kaip atrodo Mkad diena ir ka ishdarineja..... (http://www.ct.spb.ru/vsev/move/mkad.wmv)

reikia iskaityti tai kad vidutinis pastovus...paskutiniu 2-3 eiliu greitis yra (160-200).....

turetume mes toki nors 30-40 km ilgio keliuka ka.......nors 3....eiliu....su atsargine stabdimo juosta....

nuo moderatoriaus: tarpas yra tas ilgas klavisas klaviaturos apacioje, o ne klavisas su zeklu "."

o koks moderatorias nikas jeigu nepaslaptis..?:)
Last edited by 200sxS14a on 25 Aug 2005, 17:21, edited 1 time in total.
s14a 1999 Simple Edition

User avatar
g
Posts: 239
Joined: 23 Jun 2005, 12:44

Post by g »

200sxS14a wrote:kaip atrodo Mkad diena ir ka ishdarineja..... (http://www.ct.spb.ru/vsev/move/mkad.wmv)
O jūs vaikai taip darykit kaip Redline'as darooo:
http://s6.yousendit.com/d.aspx?id=2Q39L ... YO6HMZAUGQ

Tik aišku greitis 3 kartus mažesnis...

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Post by ebola »

as labai pritarciau istatymui, kuris lieptu virsijant leistina greiti daugiau nei 30 km/h vietoj atimti teises trim metam.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

ebola wrote:as labai pritarciau istatymui, kuris lieptu virsijant leistina greiti daugiau nei 30 km/h vietoj atimti teises trim metam.
Ir liktu gatves tuscios beliktu mentam pacius save bausti, net mano mama virsyja greit mieste. Dabar trumpam pamirskim ta fleima kuris cia ivyko del mano ir kolegos kaltes... As palaikau jusu nuomone ir ja gerbiu del lakstymo, tik man keista kai forume kur kalbos vyksta tik apie greiti, auto sporta, galios kelima ir t.t. visi apsimeta sventuoliais kurie niekada nelaksto... Beje apie baudas, kaip jau praktika rodo didesnes bausmes apciuopiamu rezultatu neduoda, visa beda vairavimo kulturoje, kurios didesnem baudom ar kitom sankcijom nepakeisi.

User avatar
DeeDee
Posts: 1374
Joined: 02 Dec 2003, 16:33
Location: Suvalkijos sostine
Contact:

Post by DeeDee »

ebola wrote:as labai pritarciau istatymui, kuris lieptu virsijant leistina greiti daugiau nei 30 km/h vietoj atimti teises trim metam.
o as badaut eiciau, pagalvok kiek laiko uztruktu man i palanga nuvaziuot :)
Volvo S80 2.5 TDI 1999
MG MGF 1,8i 1998 (parduodu/keiciu)

Locked