Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
slim_shady
Posts: 179
Joined: 20 Mar 2005, 13:52
Location: Siauliai

Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by slim_shady »

Karoce vaziuoju sau ramiai sauleta sekmadienio pavakare tilzes gatve 8) stabteliu prie stoties esncioje sankryzoje su svietoforu, o salia prisigretina kazkoks juodas modeliukas :) laukiu sau zalio o tas salia kazko matau zvilgcioja in mane :wink: na manau gal zmogus palenktyniaut nori :roll: uzsiziebia zalias na as ir spiriu per gaza :) masina soka i prieki... imetu antra saiba, pagreitis vis dar dideja.... zvilgt i veidrodi :shock: o modeliukas ne chu.... neatsilieka. Keista pamaniau :roll: jungdamas jau trecia pavara ir didindamas greiti. Pagaliau pasiekiu viaduko virsu lekdamas kazkur apie 120km/h o modeliukas prisiklijaves prie mano buferio lekio is po paskos :) na manau reik prisistabdyt bo prieky kelio darbai vyksta, o tas neria pro sona ir nulekia link sekancios sankryzos... chamas pagalvoju :evil: na sankryza privaziuoju ir as.... sustoju salia ir vel laukiam zalio :) bachuriukas vel meta daug pasankanti zvilgsni.... man viskas aisku kas bus isiziebus zaliam :twisted: na si kart tai neisdegs pamanau :twisted: pagaliau zalias :!: gazas dugnas ir i pireki :D greitis staigiai dideja... gatve lyg ir neuzkista... lekiam salia vienas kito :D staiga isneria is kazkur du modeliai ir uzp.... mano tiesiaja :evil: pasuku galva i sona ir matau kaip juodas modeliukas neria i prieki palikdamas mane uzblokinta :x tik speju pamatyt kas tas juodukas tai- MAZDA 323F :shock: pagaidino pamanau sau :( ir ramiai pasuku prie kiosko nusipirkt aliaus :D
Tik po sio ivykio pasistojo vienas klausimas :idea: :?:
Ar tai negalejo buti mazgote su 2-litriniu matoru ir su AWD :?: :roll:
'92 Nissan 200SX sold...:(
Riding '93 B4 2.3l 131AG :)

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

keista ... gal waziot nemoki :D seip juk tos wisos f mazdos nemates kad gerai trauktu ce gal kox iskirtinis modelis buwa
Gs430

User avatar
meemyself
Posts: 711
Joined: 06 Apr 2005, 22:52
Location: Vilnius

Post by meemyself »

siaip aktualus klausimelis. tas sustojimas prie sankryzu ir kitu debilu landziojimas mane uzkniso negyvai :evil:
nzn kaip jums bet man per savaite kartus 2-3 pasitaiko uziraut ant kvailiu, kurie mano, kad jei tu vairuoji 2 duru masina tai BUTINAI nori padragint gatvej :!: pravalas... is pradziu knisdavo ir lenktyniaudavau, bet dabar dejau ir ramiai sau vazineju kaip patinka, o visi kiti Fiat Coupe, Audi Coupe, Golf ir Mazdos tegu galvoja ka nori :arrow: nuo galvojimo arkliu is tikro gi neprisides :twisted:

kitas dalykas, kad tokie saunuoliai visiskai neisivaizduoja kas yra juostos, posukio spindulys, posukiai ir pestieji perejose. tikrai liudna del ju :cry:

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Conan »

slim_shady wrote:Ar tai negalejo buti mazgote su 2-litriniu matoru ir su AWD :?: :roll:
1. jei ir egzistuotu tokia mazda, tai pries jungdamas antra begi, jau matytum jos uzpakali :)
2. nzn kiek bombintas tavo s13, bet galingiausia standartine efke yra 1.8 DOHC ~130 AG. Max, kas ten galejo buti, tai 1.8 turbo nuo 323GTX, bet mazai tiketina...
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

User avatar
Renatas
Posts: 925
Joined: 02 Dec 2003, 11:27
Location: Klaipeda

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Renatas »

Conan wrote:
slim_shady wrote:Ar tai negalejo buti mazgote su 2-litriniu matoru ir su AWD :?: :roll:
1. jei ir egzistuotu tokia mazda, tai pries jungdamas antra begi, jau matytum jos uzpakali :)
2. nzn kiek bombintas tavo s13, bet galingiausia standartine efke yra 1.8 DOHC ~130 AG. Max, kas ten galejo buti, tai 1.8 turbo nuo 323GTX, bet mazai tiketina...
Apie bombinima parasita Green filtras :lol:
Jei jis neturi bovo taip jam ir reikia :lol: + 120 3 begiu nevalit (be bovo)
o siaip tarpine reiketu ziureti... :P

Ir dar apmastimam : http://www.catalog.auto.ru/mazda/323/
Mitsubishi 3000GT

+37067737034

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Conan »

Renatas wrote:Jei jis neturi bovo taip jam ir reikia :lol: + 120 3 begiu nevalit (be bovo)
kiek bovas uzpucia? :)
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

Gotis
Posts: 247
Joined: 19 Jul 2004, 15:58
Location: Klaipeda

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Gotis »

slim_shady wrote:Karoce vaziuoju sau ramiai sauleta sekmadienio pavakare tilzes gatve 8) stabteliu prie stoties esncioje sankryzoje su svietoforu, o salia prisigretina kazkoks juodas modeliukas :) laukiu sau zalio o tas salia kazko matau zvilgcioja in mane :wink: na manau gal zmogus palenktyniaut nori :roll: uzsiziebia zalias na as ir spiriu per gaza :) masina soka i prieki... imetu antra saiba, pagreitis vis dar dideja.... zvilgt i veidrodi :shock: o modeliukas ne chu.... neatsilieka. Keista pamaniau :roll: jungdamas jau trecia pavara ir didindamas greiti. Pagaliau pasiekiu viaduko virsu lekdamas kazkur apie 120km/h o modeliukas prisiklijaves prie mano buferio lekio is po paskos :) na manau reik prisistabdyt bo prieky kelio darbai vyksta, o tas neria pro sona ir nulekia link sekancios sankryzos... chamas pagalvoju :evil: na sankryza privaziuoju ir as.... sustoju salia ir vel laukiam zalio :) bachuriukas vel meta daug pasankanti zvilgsni.... man viskas aisku kas bus isiziebus zaliam :twisted: na si kart tai neisdegs pamanau :twisted:
pagaliau zalias :!: gazas dugnas ir i pireki :D greitis staigiai dideja...
gatve lyg ir neuzkista... lekiam salia vienas kito :D staiga isneria is kazkur du modeliai ir uzp.... mano tiesiaja :evil: pasuku galva i sona ir matau kaip juodas modeliukas neria i prieki palikdamas mane uzblokinta :x tik speju pamatyt kas tas juodukas tai- MAZDA 323F :shock: pagaidino pamanau sau :( ir ramiai pasuku prie kiosko nusipirkt aliaus :D
Tik po sio ivykio pasistojo vienas klausimas :idea: :?:
Ar tai negalejo buti mazgote su 2-litriniu matoru ir su AWD :?: :roll:
Pagrindine problema manau yra tavo s13,turbut nebera tiek arkliu kiek standratas del to ir neatsipliesiai,nes mazda geriausiau atveju buvo 1.8 dohc,turejai ant starto sokti ir nuo trecio begio jau tolti bet yra kaip yra.jei butu 1.8 turbo kaip minejo conan kai jungtum antra begi matytum jos gala :lol:
S14 Baltas HP-?

User avatar
Hassan
Posts: 2536
Joined: 31 Mar 2003, 19:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Hassan »

dieve dieve...... gal tiesiog pasitaike normalus vairuotojas? ir siaip 1.8 DOHC mazdos motoras visai vaziuoja. dar, kad lengviau ant sirdies butu - kai buvau tik nusipirkes savo nissana - mane irgi buvo isdurus 323F.

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

As va ir visai nesenai apturejau gonkes mieste, nuo sankryzos su A8 4.2 sokau, tik nemaciau ar Quatro buvo, tik 4.2 uzrasa, bet manau kad ne nes kazkaip apyligiai tik dviem begiais vaziavom paskui po 3 saibos jau viskas aisku pasidare 8) bet seip tiesa paskius nesitikejau kad patvarkysiu, nustebau.

User avatar
Renatas
Posts: 925
Joined: 02 Dec 2003, 11:27
Location: Klaipeda

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Renatas »

Conan wrote:
Renatas wrote:Jei jis neturi bovo taip jam ir reikia :lol: + 120 3 begiu nevalit (be bovo)
kiek bovas uzpucia? :)
Esi kwailas uzdodamas si klausima....
Pasidomek ka daro bowas ir kuo skiriasi vaziavimas su juo ir be jo!
Mitsubishi 3000GT

+37067737034

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by tonic »

Renatas wrote:
Conan wrote:
Renatas wrote:Jei jis neturi bovo taip jam ir reikia :lol: + 120 3 begiu nevalit (be bovo)
kiek bovas uzpucia? :)
Esi kwailas uzdodamas si klausima....
Pasidomek ka daro bowas ir kuo skiriasi vaziavimas su juo ir be jo!

Na ir uzlenkei cia Renatai :lol:

User avatar
Renatas
Posts: 925
Joined: 02 Dec 2003, 11:27
Location: Klaipeda

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Renatas »

tonic wrote: Esi kwailas uzdodamas si klausima....
Pasidomek ka daro bowas ir kuo skiriasi vaziavimas su juo ir be jo!

Na ir uzlenkei cia Renatai :lol:[/quote]

Na pasakyk tonikai ar as neteisus teikdamas kad perjungus nuo 2o i trecia be bowo SXas negivas pakol turba vel uzpucia... :roll:
Mitsubishi 3000GT

+37067737034

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Minde_Kei »

tonic wrote:Na ir uzlenkei cia Renatai :lol:
:) daro ka sugeba geriausiai
..

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

JTS wrote:As va ir visai nesenai apturejau gonkes mieste, nuo sankryzos su A8 4.2 sokau, tik nemaciau ar Quatro buvo, tik 4.2 uzrasa, bet manau kad ne nes kazkaip apyligiai tik dviem begiais vaziavom paskui po 3 saibos jau viskas aisku pasidare 8) bet seip tiesa paskius nesitikejau kad patvarkysiu, nustebau.
turbut vaikinas nespaude ;) arba bulviu maisu priskroves ir is treniruotes vezesi stangas ;)

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

meemyself wrote:siaip aktualus klausimelis. tas sustojimas prie sankryzu ir kitu debilu landziojimas mane uzkniso negyvai :evil:
nzn kaip jums bet man per savaite kartus 2-3 pasitaiko uziraut ant kvailiu, kurie mano, kad jei tu vairuoji 2 duru masina tai BUTINAI nori padragint gatvej :!: pravalas... is pradziu knisdavo ir lenktyniaudavau, bet dabar dejau ir ramiai sau vazineju kaip patinka, o visi kiti Fiat Coupe, Audi Coupe, Golf ir Mazdos tegu galvoja ka nori :arrow: nuo galvojimo arkliu is tikro gi neprisides :twisted:
Tau gerai, ale man tai jau kokie 3 metai nieks nebestoja shalia. kartais jug norisi paspaust... blin
meemyself wrote:kitas dalykas, kad tokie saunuoliai visiskai neisivaizduoja kas yra juostos, posukio spindulys, posukiai ir pestieji perejose. tikrai liudna del ju :cry:
del shito pilnai sutinku :twisted:

User avatar
Renatas
Posts: 925
Joined: 02 Dec 2003, 11:27
Location: Klaipeda

Post by Renatas »

Groozdas wrote:
turbut vaikinas nespaude ;) arba bulviu maisu priskroves ir is treniruotes vezesi stangas ;)

Is A8 -4.2 yra toks modelis kuris iki 100 per 7.3 isikacegarina tai gal su tuo dragino... o kitu jis turejo pasikrauti...
Mitsubishi 3000GT

+37067737034

User avatar
Conan
Posts: 2078
Joined: 23 Sep 2004, 09:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kaip SX shiauliu gatvem lenktyniavo:)

Post by Conan »

Renatas wrote:Pasidomek ka daro bowas ir kuo skiriasi vaziavimas su juo ir be jo!
ok, einu dometis

P.S.
Beje, Genijau, skaitei sita?
http://www.mif.vu.lt/~jaroslav/tmp/Issue189.mht
Somebody do something! I've got a tank on my ass!

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

Groozdas wrote:
JTS wrote:As va ir visai nesenai apturejau gonkes mieste, nuo sankryzos su A8 4.2 sokau, tik nemaciau ar Quatro buvo, tik 4.2 uzrasa, bet manau kad ne nes kazkaip apyligiai tik dviem begiais vaziavom paskui po 3 saibos jau viskas aisku pasidare 8) bet seip tiesa paskius nesitikejau kad patvarkysiu, nustebau.
turbut vaikinas nespaude ;) arba bulviu maisu priskroves ir is treniruotes vezesi stangas ;)
myne vyrukas kaip turi but, net padrieza man padare susinervines, po to kai nusprendziau kad uzteks bespriedela daryt vilniui :D nu bet ne esme, ko gero buvo silniausias variantas pas ji.

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Post by Minde_Kei »

o as pvz esu pries visokio tipo lenktynes mieste, neskaitant pakilimu i kalniukus... bet saugiai
..

JTS
Posts: 388
Joined: 11 Mar 2005, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by JTS »

As ir nelabai megstu nesiotis mieste ypac su nepazystamais, bet kai adrenalinas perp*** per smegenis tai... :twisted: seip turiu pora draugu su kuriais islekiam naktim pasivazinet, kai zinai draugo vaziavimo stiliu tai visai kitas pasivazinejimas gaunas.

User avatar
Sharaz
Posts: 123
Joined: 05 Jan 2005, 18:16
Location: Kns/Alt

Post by Sharaz »

Ant mano masiniuko tai raunas ir raunas, jau atsibodo. ir raunasi visi kas turi 4 ratus, nuo silkes ispuwusiais sonais iki corrado... :D
RS13, juodas :lol:

User avatar
slim_shady
Posts: 179
Joined: 20 Mar 2005, 13:52
Location: Siauliai

Post by slim_shady »

Sharaz wrote:Ant mano masiniuko tai raunas ir raunas, jau atsibodo. ir raunasi visi kas turi 4 ratus, nuo silkes ispuwusiais sonais iki corrado... :D
Jei koks triperis supuvusiais sonais raunas as tai ne demesio nekreipiu, bet jeigu koks bumeris 320 arba 325 tada kita kalba :twisted:
Nors 320 standartinis ne konkurentas :)
A vot su probe 2.2 GT tai noreciau persimest :twisted:
'92 Nissan 200SX sold...:(
Riding '93 B4 2.3l 131AG :)

User avatar
slim_shady
Posts: 179
Joined: 20 Mar 2005, 13:52
Location: Siauliai

Post by slim_shady »

Bet siaip mieste rekomenduoju neisijausti i '2fast 2furious' vaidmeni :D nezinia kas gali ant kelio netiketai isdygti :roll: ypac daznai pasitaiko toks mazas zalias ir uzsiticharines su krivule rankoje :lol:
'92 Nissan 200SX sold...:(
Riding '93 B4 2.3l 131AG :)

User avatar
Sharaz
Posts: 123
Joined: 05 Jan 2005, 18:16
Location: Kns/Alt

Post by Sharaz »

nu ash ir stengiuosi nekreipt, bet pasitaiko ikyriu chuliganu :lol: pwz, uzwkar 626 mazdike ardesi prie swiesoforo :lol:
RS13, juodas :lol:

User avatar
Sharaz
Posts: 123
Joined: 05 Jan 2005, 18:16
Location: Kns/Alt

Post by Sharaz »

buwo pasitaike man su ta "krivule" toks vienas :lol: bet nors ir girdejo kad neprastai atlekiau, bet nieko, tik dokus patikrino ir "laimingo kelio" :oops:
siaip mieste stengiuosi prisilaikyt saugaus greicio :idea:
maciau alytaus rajone kraupu vaizda, ka gali bmw padaryt ish zmogaus :cry:
Last edited by Sharaz on 23 May 2005, 19:38, edited 1 time in total.
RS13, juodas :lol:

Post Reply