Auto davikliu pasirinkimas (gauge's)

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
gess
Posts: 1278
Joined: 23 Oct 2004, 00:05
Location: Siauliai

Re: Auto davikliu pasirinkimas (gauge's)

Post by gess »

As tai net nzn, turejau tepalo spaudimo autogauge is white led serijos, pradejo po ziemos salciu uzstriginet, ties 4bar, kol nepasildavo masina. Tada pakeite i smoke serijos, buvo kuri laika gerai, bet prie dideliu karsciu, kai masina ant saules stovi ir salona prikaitindavo, kartais, tik uzkurus, sokinedavo kazkodel rodykle ties max slegiu, 7 bar. O restartinus, na isjungus ir vel ijugus degima, viskas susitvarkydavo, rodydavo kaip visada.

Taigi kazkaip nzn nelabai patikima man atrodo, dabar man patikimiausia kokios "gauges" is hansaflex :D

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: Auto davikliu pasirinkimas (gauge's)

Post by enrgy »

Mano manymu jei perki gauges tam, kad iš tikro stebėti viską ir nesusprogdint variklio, reikia nepagailėt pinigų ir įsigyti patikimas, nes variklio perrinkimas ar kito įsigyjimas kainuos tikrai daugiau nei geros gauges. Jei patinka švieselės salone ir šiaip norisi, kad akiai malonu būtų - perki belenka :) Iš pigesnių ir normalių Autometer (nemaišyti su autogauge) irgi rekomenduočiau.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
Vyskupas
Posts: 237
Joined: 23 Jun 2008, 03:56

Re: Auto davikliu pasirinkimas (gauge's)

Post by Vyskupas »

Turejau patirties su gauges.lt FK gaugais, tai bent jau boost rode pievas ir gan stipriai (vietoj 1.5bar rodydavo 2.0-2.1), pvz tachometrai kuriuose ten vos ne visi gaugai dar sukisti sake is 10 -> 8 chujovi buvo, tad tikrai ju neverta pirkt, o jei taupant tai is senuku uz 25lt boost rodo puikiai :)
Ex BMW e36 sedan, e36/5 compact, e36 coupe, e36/5 compact, VW Golf IV...

Post Reply