žemaprofilinės padangos

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
Post Reply
User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

žemaprofilinės padangos

Post by Sheikhas »

pasidalinkit patirtim kur randat (kalbant apie nenaujas), kažkaip man sunkiai sekasi surasti kažką eilės 205/40 205/45 215/40 225/40 R17'likines.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Siaip kiek ieskojau tai padoriausios kainos ir padangos (nenaujos) Marijampoles automobiliu turguje. Tik kad toli velniskai. Dar Kaune galima ieskoti, bet kainos didesnes nei Marijampoleje. Vilniuje kainos visai neprotingos, o Utenos turguje 17" normalias sunku rasti, ten daugiau i liaudies automobilius turgus orientuotas. Dar gali pasidometi Paneveziu. Girdejau ten yra kazkokia gatve kurioje susitelke ratu pardavejai.

eli

padangos

Post by eli »

Bandyk Diglita, jie patys atsiveza is Vokietijos.

Liutas
Posts: 71
Joined: 25 Mar 2003, 20:00
Location: Vilnius
Contact:

Post by Liutas »

Na siaip Vilniuj irgi tikrai galima rasti nebrangiai, pvz. mano draugas pries savaite nusipirko 215/45 R17 padangas Pirelli P-Zero su tikrai geru protektoriumi kuris pora sezonu normaliai vazinejant turetu atlaikyti. Ir uz kiekviena sumokejo tik po 80 Lt. Manau tikrai geras variantas :) Jis tas padangas pirko Melgoje, kuri yra siaures miestelyje, jie ten ir naudotomis prekiauja... Tai kad tikrai nereiks nei i Marijampole vaziuoti, nei i Panevezi, nebent ten po kokia 50 Lt pardavineja :) :) :)

User avatar
tonic
Posts: 1849
Joined: 24 Mar 2003, 10:02
Location: Vilnius
Contact:

Post by tonic »

Tikrai nezinojau, kad Vilniuje galima rasti padangu tokiomis kainomis. Kai ieskojau sau ziurejau automobiliu turguje, galvojau, kad bus pigiausia vieta Vilniuje. Deja kainos ten tikrai nemazos.

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Mano kuklia nuomone :) tokios dėvėtos padangos turėtų kainuoti 80-150 ribose. Bėda ta, kad žemo profilio 17" labai mažai kas turi, visi prisikrovę 50 55 aukščio ir stebisi ko čia visiem tokiu plonu padangų prireikė. Buvau Utenos turguj vienas asilas už 4 beveik slikus 650 užsiprašė :shock: , pasiunčiau :twisted: Kita dieną sakė kitas turėjo 205/45ZR17 už 500 2002metų beveik naujas, bet... manęs nebuvo :(
Dar radau skylę prie Vilniaus (12km nuo vilniaus, Paberžė kažkokia), kur siūlo restauruotas Suntic PilotSport 215/45R17 po 120Lt/vnt. su 6 mėn garantija. Kaip suprantu Mishelino protektorius. Kaina fantastinė, tik neaišku kokios kokybės restauracija. Gal kas iš vilniškių pašoktų pažiūrėti :wink: , nes man iš provincijos biškį toloka :cry:
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

Efka

Post by Efka »

As dariau paprastai, nuvariau kur Vilniuj prie Plaunu pats yra skyle, jie pardavineja devetomis. Sakau kada atsiveshit, pasake tada ir tada.. as palaukiau pora dienu, atsiveze nauja siunta.. iskarto atvariau kai dar krove padangas is furos. Tada issirinkau tokiu kokiu norejau, protektoriaus sociai, sumokejau po 110lt uz vnt.

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Vakar išnaršiau Utenos turgų. Maciau fainus dunlopus 245/35R17, bet man per placios. Už 4 prašė 240 Lt 2beveik naujos -2 patrintos. Dar buvo pora Bridgestounu S-02 215/45R17 man pats as butų, bet sutrintos negyvai, norejo po 70Lt ir tik dvi buvo. Trumpai tariant Utenoj tokiu padangų geriau neieškoti.
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Post by Sheikhas »

Efka wrote:As dariau paprastai, nuvariau kur Vilniuj prie Plaunu pats yra skyle, jie pardavineja devetomis. Sakau kada atsiveshit, pasake tada ir tada.. as palaukiau pora dienu, atsiveze nauja siunta.. iskarto atvariau kai dar krove padangas is furos. Tada issirinkau tokiu kokiu norejau, protektoriaus sociai, sumokejau po 110lt uz vnt.
cia kur, už UnoX?
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

Efka

Post by Efka »

UAB "Balsana", Lvovo g. 68, Vilnius (ivaziavimas pro savitarnos plovykla). Tel.: (8-5) 2753356 Dirba visa para. Mob.: 8 686 01060

2003.04.03 (vakare) atsiveze pilna fura padangu, maciau nemazai R17. Kaina lauzk 100lt. nes gali pradeti svaigti, bet poto pradeda deretis.

p.s. http://www.maps.lt surasi konkreciai vieta, realiai cia nusileidus nuo seskines kalno sukti reikia i kaire.

Post Reply