[temp]Stickylicious

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

[temp]Stickylicious

Post by LJS »

Asmeniškai mane jau už***o laukti poros lipdukų iš šitų veikėjų.Ignoruoja email'us ,skambučius i telefoną,bei skype.Tad sukūriau tema čia ,gal bent čia jie skaito .Come on chebra.... per LDC 1 pardavinėjot tokius stickerius kokius užsakiau 2010-05-03 Dabar 2010-07-17 ,o mano užsakymas dar ruošiamas.
Image

User avatar
simioras
Posts: 1015
Joined: 19 Oct 2008, 21:33
Location: kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by simioras »

neskaito tikrai
underground customs:remonto bei tobulinimo paslaugos
8 683 11198
rps13

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

Tai gal bent kas žino kaip juos pagauti ? Nes man reikia būtent tu lipdukų ir jau greitai ,nebegaliu daugiau delsti ,o prašyti kitu pagaminti analogiškus manau nebutu taktiška nei iš mano pusės nei iš jių jei jie sutiktu gaminti

User avatar
simioras
Posts: 1015
Joined: 19 Oct 2008, 21:33
Location: kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by simioras »

skambik is kitu numeriu ir pan kitaip nesusiexi,nebent susirasi vietoj arba per varzybas drifto
facebooke sedi visada
underground customs:remonto bei tobulinimo paslaugos
8 683 11198
rps13

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

Savo profilyje ,ar stickylicious ? Jei savo tai gal galima jo duomenis i pm'a ? :)

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

Trinam tema

User avatar
protoNOS
Posts: 715
Joined: 14 Feb 2006, 23:26
Location: Siauliai-Vilnius

Re: [temp]Stickylicious

Post by protoNOS »

Kaip baiges ? mano uzsakymas ir guli pas juos lentynoje su neaiskiu likimu :evil:
Masinas keiciu kaip kojines, du kartus per metus

fivefivefive
Posts: 622
Joined: 17 Apr 2004, 16:16
Location: Klaipėda

Re: [temp]Stickylicious

Post by fivefivefive »

Musu meninkas sukcius lyg ir zada lietuvele palikti, tad atsargiai
Renault Megane2 dCi
Black ED7

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

protoNOS wrote:Kaip baiges ? mano uzsakymas ir guli pas juos lentynoje su neaiskiu likimu :evil:
Na dar nieko neatrašė,ten mano užsakymo vertė 14lt ,bet jofana.... kiek aš jo laukiu. :)

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by tautvydas »

kreipkis i wateam, gausi greit lipdukus. www.wateam.lt rasi kontaktus

User avatar
protoNOS
Posts: 715
Joined: 14 Feb 2006, 23:26
Location: Siauliai-Vilnius

Re: [temp]Stickylicious

Post by protoNOS »

tai pas mane 18lt, bet tai ir uzknisa.... o dar isankstini pervedima gi padarai.
Siaip apie sticky.lt geru atsiliepimu ir girdejau...

Bet vat vel bedele... jei nori tu piktu triusiu, meskiuku ar kitko is noxxo kolekcijos..... :)
Masinas keiciu kaip kojines, du kartus per metus

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by tautvydas »

jus manot noxxo kolekcija uzpatentuota ar kaip? :) viskas ka jis turi traukta is interneto :) jo kurybos manau beveik nera ten ;) va visokiu driftingo cempionato lipduku kur ant lango dedas, klubu lipduku ir t.t. tai normalu kad niekas nedaro, bet del situ visu tai nemanau kad kamnors turetu kilt problemu gamint ;)

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

su Sticky.lt pašnekėjau tai jie man savo kataloge parodė analogiška panda kokios reikia.O tikuosi tie 14litu Karoliui Versockai labai pravers ;)

User avatar
Iver
Posts: 88
Joined: 20 Mar 2009, 14:57
Location: Vilnius
Contact:

Re: [temp]Stickylicious

Post by Iver »

Negražu šitaip daryti... Jau antra tema tokia, ir kiekvienoje pasireiškia ne po vieną žmogų :cry:

User avatar
aTofi
Posts: 602
Joined: 18 Apr 2007, 12:47
Location: Vilnius

Re: [temp]Stickylicious

Post by aTofi »

Gerai kai yra tokios temos, tikekimes jos nedings, kam nors veliau tai pravers renkantis is kur uzsisakyt!
RS13 94' 200sx mods, 1.2bar = 360hp

User avatar
enrgy
Posts: 828
Joined: 15 May 2005, 11:40
Location: Vilnius
Contact:

Re: [temp]Stickylicious

Post by enrgy »

Tokiais atvejais bent iš principo reikia kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir kitas institucijas. Kitaip tai jų požiūrio į klientą nepakeis, nebent klientų kiekį sumažins.
FC3S RX-7 drift project
JZS161 GS430 daily VIP style project
JDM.LT

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

Man jau savo nervų gaila :) Ir taip antra mėnesi kasdiena tikrini ta užsakymo history ,o ten vis "Užsakymas ruošiamas"

Suo
Posts: 252
Joined: 13 Dec 2007, 22:03
Location: Vilnius

Re: [temp]Stickylicious

Post by Suo »

pavarysiu Shudo ir as ant jo, nes yra uz ka. Buvo pazadejas komandai logotipus padaryt iki LDC 1 etapo, taip ir negavom, o kelios dienos iki to prisiskambint nebuvo imanoma. Pinigu nebuvom sumokeja tai toliau ir nedarem pas ji. Sticky.lt padare zadetu laiku. O per LDC 1 etapa kai supykusi mane pamate tai teisinosi, kad dare Drifting.lt daaaaug uzsakymu ir nespejo, BET tai nepateisina jo ragelio nekelimo ir palikimo musu be lipduku ir be jokios zinios.

User avatar
deshriuz
Posts: 40
Joined: 26 Feb 2009, 12:51
Location: Kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by deshriuz »

Suo wrote:pavarysiu Shudo ir as ant jo, nes yra uz ka. Buvo pazadejas komandai logotipus padaryt iki LDC 1 etapo, taip ir negavom, o kelios dienos iki to prisiskambint nebuvo imanoma. Pinigu nebuvom sumokeja tai toliau ir nedarem pas ji. Sticky.lt padare zadetu laiku. O per LDC 1 etapa kai supykusi mane pamate tai teisinosi, kad dare Drifting.lt daaaaug uzsakymu ir nespejo, BET tai nepateisina jo ragelio nekelimo ir palikimo musu be lipduku ir be jokios zinios.
kiek zinau tai drifting.lt klijavo ne stickylicious :)
AE82GT Twin Cam 16

User avatar
LJS
Posts: 50
Joined: 30 Mar 2009, 21:36

Re: [temp]Stickylicious

Post by LJS »

Kad nesamones žmogus daro.Tokius lipdukus kuriu jis man "nepagamina" tai pardavinėjo maišais per LDC1 :) Tai kame problemos ;)

User avatar
Iver
Posts: 88
Joined: 20 Mar 2009, 14:57
Location: Vilnius
Contact:

Re: [temp]Stickylicious

Post by Iver »

deshriuz wrote: kiek zinau tai drifting.lt klijavo ne stickylicious :)
Klijavo tai patys dalyviai :)
O darė Stickylicious aka Noxx.

tautvydas
Posts: 588
Joined: 12 Dec 2006, 17:31
Location: Kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by tautvydas »

nemaisykime drifting.lt ir drifter.lt . jeigu kalba eina apie drifter.lt, tai bmw ir lexusa dare wateam, ir klijavo wateam :!: :!: pats ten dirbu, pats klijavau, del sito galiu garantuoti, jokio noxxo cia nebuvo, ir tegu jis tuo nesiteisina, nes jis cia ne prie ko.

ir aplamai jeigu kam reikia betkokiu lipduku, greitai, ir uz prieinama kaina, rasot man PM, susitariam del uzsakymo, padarot pavedima, iskart padaromi lipdukai, ir arba pasiimat patys kas is kauno, arba gaunat lipdukus pastu be jokiu delsimu ir t.t.

User avatar
deshriuz
Posts: 40
Joined: 26 Feb 2009, 12:51
Location: Kaunas

Re: [temp]Stickylicious

Post by deshriuz »

tautvydas wrote:nemaisykime drifting.lt ir drifter.lt . jeigu kalba eina apie drifter.lt, tai bmw ir lexusa dare wateam, ir klijavo wateam :!: :!: pats ten dirbu, pats klijavau, del sito galiu garantuoti, jokio noxxo cia nebuvo, ir tegu jis tuo nesiteisina, nes jis cia ne prie ko.

ir aplamai jeigu kam reikia betkokiu lipduku, greitai, ir uz prieinama kaina, rasot man PM, susitariam del uzsakymo, padarot pavedima, iskart padaromi lipdukai, ir arba pasiimat patys kas is kauno, arba gaunat lipdukus pastu be jokiu delsimu ir t.t.
sorry, my bad.ne taip perskaiciau.as drifter lt ir turejau galwoi :)
AE82GT Twin Cam 16

XFactor
Posts: 3
Joined: 29 Jul 2010, 22:27

Re: [temp]Stickylicious

Post by XFactor »

Na ką turbūt ir aš pasigavau ant šitų veikėjų, šiek tiek gailą išmestų pinigų. Tegul kiti žino, kad iš čia sakytis nebegalima..

User avatar
Vyskupas
Posts: 237
Joined: 23 Jun 2008, 03:56

Re: [temp]Stickylicious

Post by Vyskupas »

:lol: Visų pirma tai padėkosiu šio forumo moderatorims, kuriems tikriausiai buvo gaila kelių megų palikti mano temą apie šią "nuostabią" kompaniją, dėl kurios veiklos buvo net pora puslapių parašyta. Gal kažkam būtų ta info sutaupę kelis litus, bet ką ten žinosi gal kažkam nebuvo "naudinga" kad ji liktų ;)

Šiaip dar kartą dėkui vienam asmeniui, kuris nurodė tiesioginisu kontaktus su ponu Verbicku, šiuo atveju Facebooke, po trijų laiškų, per kelias dienas atėjo lipdukai ir net su papildomais, bet anyway tai nekeičia nieko, šūdų kontora ir gėda visiem aks bent kažką turit bendro su tuo :) O išeitis tokia, parašykit pradžioj savo gerus ketinimus dėl kai kurių įstaigų informavimo, jei nekils susidomėjimo jiems ar ponui Verbickui (mano atveju jis atsiprašė ir patikino jog užsakyme įsivėlė klaida ir nedelsiant pakartos užsakymą :D net graudu) tada siūlyčiau mandagiai prieit apsiklaust pas patį per ldc, bent jau Šiauliuose jis buvo su savo lipdukais, o kadangi tokių žmonių nevienas (kaip matosi) tai su kompanija pasikooperavus smagiau būtų :)) arba įdomu kaip reaguotų jei už savo ankščiau sumokėtus pinigus pasiimtumėte kelis lipdukus tiesiai nuo prekystalio perdaug nesiaiškinę (kasos aparato nemačiau)

Anyway tai tik mano nuomonė ir nebūtina jos pakomentuot :lol:
p.s. Gal šį kartą tema išliks ilgiau ar nėr reikalo? :?: :!:
Ex BMW e36 sedan, e36/5 compact, e36 coupe, e36/5 compact, VW Golf IV...

Post Reply