E85 + Adapter

Visi kiti pokalbiai apie automobilius (jei jau joks kitas forumas netinka - rasykit cia)...
User avatar
Vyckius
Posts: 275
Joined: 22 May 2008, 19:51

Re: E85 + Adapter

Post by Vyckius »

nors pries tai sake kad su MAF dirba geriau nei su MAP'u :lol:

User avatar
cross123
Posts: 157
Joined: 15 Mar 2007, 22:55
Location: vilnius
Contact:

Re: E85 + Adapter

Post by cross123 »

klausimas OSD galima statyt pries oro srauto matuokle?

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: E85 + Adapter

Post by spade »

automobiliams.lt wrote:Kol Jūs čia užsiiminėjat marazmais vgtų ir t.t, naftininkai sėkmingai tuština Jūsų kišenes, su Jūsų sutikimu.
Kai kurie zmones mano, kad Seimas durnina liaudi. As tai manau, kad jie patys ten ne proto bokstai :)
Teorijos turi būti pagrindžiamos nors elementariu žinojimu.
Va butent!!! Apie tai juk ir kalba.
Deja, bet Jus to zinojimo nedemonstruojate.
Kalbant apie vandenilį, tai yra labai paprasta. Jūs galite paduoti dvigubai , trigubai daugiau vandenilio, nei reikėtų tikrojo kuro, nebus jokio sumažėjimo sąnaudų. Nes senasis kuras kaip buvo paduodamas, taip ir lieka, kada yra koreguojamas kuro padavimas, o į jo vietą paduodamas vandenilis, TIK TADA ATSIRANDA REZULTATAS.
Pastaraji dalyka, kaip nekeista, suprantate ne tik Jus, bet ir as.
Bet va apie tai ir noretusi placiau isgirsti. Kokiu budu vis tik atsiranda kuro santaupos, jei bendras sistemos efektyvumas krenta?
As isivaizduoju vieninteli daugmaz logiska mechanizma - vandenilio papildomas uznaudojimas leidzia (tais paciais darbiniais rezimais) itin nuliesinti mishini.

Tai jei jums nesunku - paaiskinkit prasau. Kas vyksta, kaip ir kodel? Kokia reiskinio fizikine chemine prigimtis? Jei isties galima itin nuliesinti misini - kodel?

Beje, cia tuo atveju JEI tas daiktas isties is vandens isskaido vandenili, kas nera taip jau "savaime suprantama", kaip tamstai atrodo. T.y. sia dali irgi reiktu pagristi.
Kaip tai daroma, JAU REIKIA ŽINOTI, bet VGTŲ, TAI NĖRA SUVOKIAMA. VGTU gali suteikti tik pirmines žinias, ir tai pasenusių arba net klaidingų teorijų. Tai yra mokymo įstaiga, bet ne mokslinis išradėjų klubas ar pan...
Jei alegoriskai kalbant: pries igyjant sesta dana pradzioj visad neblogai bent jau baltaji dirza turet...
Jau vien teorija, kad reikia milžiniškos energijos vandeniliui pagaminti, yra daugiau nei netiesa, bet ir labai klaidinga. Aišku, jei gaminti kurenant malkas, tai tada jo...
Energija reikalinga is vandens isskirt vandenili galima paskaiciuot.

Kitas momentas. Zekai (kaliniai) uzvirdavo vandeni stiklineje naudodami toki negudru daikta, kaip dvi britvas atskirtas pora degtuku prie kuriu pajungti laidai. Kiti laidu galai kisdavosi i rozete. Uzvirdavo vanduo momentaliai.
Ar toks irenginys neprimena to "vandenilio generatoriaus"? Tai gal tiek kaliniai vandenili gamindavo o ne vandeni chifirui virdavo?

Ar tas "vandenilio generatorius" gal isties yra ne vandenilio generatorius, bet vandens garu generatorius? O water vapor injection, kaip metodas padidint ekonomiskuma nera nieko naujo... bet tik kad "vandenilio stebuklu" ten ieskot nereiktu.
Apie OSD veikimą juo labiau, iš kur VDTU turi OSD? O apie tai, kad ne visiems automobiliams tinka, tai gi čia jau reikia perskaityti, o ten nemanau, kad to moko...
Tai va. Tamsta kalbejo apie zinias. Ir jei ligi sitos vietos dar dar gal tai skambejo kazkiek itikinamai, tai nuo cia jau tampa akivaizdu, kad jus tu ziniu neturit. Visiskai.

NET jei tas daiktas ir sukelia tokius sukurius, kaip zada (mazai tiketina), NET jei tai pagerina isiurbimo kolektoriaus uzpildyma (mazai tiketina), NET jei tai pagerina degimo kameru uzpildyma (mazai tiketina), net ir visais sitais atvejais galima butu tiketis rezultato, kuris nevirsija 5 procentu... o ne 15, juo labiau ne 30.

Beje. Is tinklapio: "Įsiurbimo sistemoje derintojas priverčia orą suktis verpetais, kaip viesulą. Tai leidžia orui sparčiau ir veiksmingiau įveikti vingius bei kampus." - tai yra kliedesys. Vingius ir kampus lengviau iveikia laminarus srautas - verpetai ir sukuriai situacija tik blogina. Del to tas turbuliatorius situacija turetu ne gerinti, bet bloginti. Jei ka...
Taip kad daug nemalam, iš klubo 3 vilniečiams įmontuosim testavimui po OSD mėnesiui. Jei bus automobiliai su automatinėm greičių dėžem, tai bus labai gerai.
Laukiam pasiūlymų, galima ir į pm.
Pasisiulyciau... bet jau taip tingiu tokiom kvailystem uzsiiminet :/
Paskui dar kas pasiulys isitikint kad svestas vanduo nuo nelaimiu apsaugo... ar dar kokia nesamone.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
Vyckius
Posts: 275
Joined: 22 May 2008, 19:51

Re: E85 + Adapter

Post by Vyckius »

automobiliams.lt wrote:.
ai beje kaip ten su tuo osd bandymu ant stendo?atsiminiau kad ant dragines itb corsos norejot bandyt ant dyno? :lol: 1 osd uztekot? :lol: ar vel dingot ir krumus kai prasideda kalba apie rimtus bandymus o ne snekejima vejus ? :lol:

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: E85 + Adapter

Post by spade »

Paskaitinejau ta "automobiliams" foruma... ten kur kalba apie OSD ekspertas raso
"Negana to, visi dizeliniai outlanderiai yra su modifikuotomis oro srauto matuoklėmis. t.y. su gamykliniais OSD. jie atrodo kiek kitaip, bet principas tas..."
. Galvoju: jis cia apie karmano oro matuokle? :)

Kitas dalykas kuris mane stebina, tai kad tam sukuriu generatoriui reikia atlikinet profilaktika :)
Kokia idomu? :mrgreen:


Bet siaip bichas moka rasyti. Nesvarbu, kad nerisliai, nesvarbu kad nesamones, bet nemazai daliai zmoniu tai daro ispudi...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

Vyckius wrote:
automobiliams.lt wrote:.
ai beje kaip ten su tuo osd bandymu ant stendo?atsiminiau kad ant dragines itb corsos norejot bandyt ant dyno? :lol: 1 osd uztekot? :lol: ar vel dingot ir krumus kai prasideda kalba apie rimtus bandymus o ne snekejima vejus ? :lol:
Bandyti, ant dyno, buvo Jūsų idėja, bet ne mano, aš puikiai suprantu, kad tai nieko neduos, nes dyno bandymas vyksta "pedalas iki dugno", bent man taip buvo paaiškinta. Ir rezultatas, kuris bus pasiektas, dar nereiškia, kad tai veiks pas visus vienodai.. Taip, kad jei yra noras bandykit, tačiau man tai nėra panacėja. Osd turim pakankamai, jei jau siūlom nemokamus testus...
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

cross123 wrote:klausimas OSD galima statyt pries oro srauto matuokle?
Tik po...
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

spade wrote:
automobiliams.lt wrote:Kol Jūs čia užsiiminėjat marazmais vgtų ir t.t, naftininkai sėkmingai tuština Jūsų kišenes, su Jūsų sutikimu.
Kai kurie zmones mano, kad Seimas durnina liaudi. As tai manau, kad jie patys ten ne proto bokstai :)
Teorijos turi būti pagrindžiamos nors elementariu žinojimu.
Va butent!!! Apie tai juk ir kalba.
Deja, bet Jus to zinojimo nedemonstruojate.
Kalbant apie vandenilį, tai yra labai paprasta. Jūs galite paduoti dvigubai , trigubai daugiau vandenilio, nei reikėtų tikrojo kuro, nebus jokio sumažėjimo sąnaudų. Nes senasis kuras kaip buvo paduodamas, taip ir lieka, kada yra koreguojamas kuro padavimas, o į jo vietą paduodamas vandenilis, TIK TADA ATSIRANDA REZULTATAS.
Pastaraji dalyka, kaip nekeista, suprantate ne tik Jus, bet ir as.
Bet va apie tai ir noretusi placiau isgirsti. Kokiu budu vis tik atsiranda kuro santaupos, jei bendras sistemos efektyvumas krenta?
As isivaizduoju vieninteli daugmaz logiska mechanizma - vandenilio papildomas uznaudojimas leidzia (tais paciais darbiniais rezimais) itin nuliesinti mishini.

Tai jei jums nesunku - paaiskinkit prasau. Kas vyksta, kaip ir kodel? Kokia reiskinio fizikine chemine prigimtis? Jei isties galima itin nuliesinti misini - kodel?

Beje, cia tuo atveju JEI tas daiktas isties is vandens isskaido vandenili, kas nera taip jau "savaime suprantama", kaip tamstai atrodo. T.y. sia dali irgi reiktu pagristi.
Kaip tai daroma, JAU REIKIA ŽINOTI, bet VGTŲ, TAI NĖRA SUVOKIAMA. VGTU gali suteikti tik pirmines žinias, ir tai pasenusių arba net klaidingų teorijų. Tai yra mokymo įstaiga, bet ne mokslinis išradėjų klubas ar pan...
Jei alegoriskai kalbant: pries igyjant sesta dana pradzioj visad neblogai bent jau baltaji dirza turet...
Jau vien teorija, kad reikia milžiniškos energijos vandeniliui pagaminti, yra daugiau nei netiesa, bet ir labai klaidinga. Aišku, jei gaminti kurenant malkas, tai tada jo...
Energija reikalinga is vandens isskirt vandenili galima paskaiciuot.

Kitas momentas. Zekai (kaliniai) uzvirdavo vandeni stiklineje naudodami toki negudru daikta, kaip dvi britvas atskirtas pora degtuku prie kuriu pajungti laidai. Kiti laidu galai kisdavosi i rozete. Uzvirdavo vanduo momentaliai.
Ar toks irenginys neprimena to "vandenilio generatoriaus"? Tai gal tiek kaliniai vandenili gamindavo o ne vandeni chifirui virdavo?

Ar tas "vandenilio generatorius" gal isties yra ne vandenilio generatorius, bet vandens garu generatorius? O water vapor injection, kaip metodas padidint ekonomiskuma nera nieko naujo... bet tik kad "vandenilio stebuklu" ten ieskot nereiktu.
Apie OSD veikimą juo labiau, iš kur VDTU turi OSD? O apie tai, kad ne visiems automobiliams tinka, tai gi čia jau reikia perskaityti, o ten nemanau, kad to moko...
Tai va. Tamsta kalbejo apie zinias. Ir jei ligi sitos vietos dar dar gal tai skambejo kazkiek itikinamai, tai nuo cia jau tampa akivaizdu, kad jus tu ziniu neturit. Visiskai.

NET jei tas daiktas ir sukelia tokius sukurius, kaip zada (mazai tiketina), NET jei tai pagerina isiurbimo kolektoriaus uzpildyma (mazai tiketina), NET jei tai pagerina degimo kameru uzpildyma (mazai tiketina), net ir visais sitais atvejais galima butu tiketis rezultato, kuris nevirsija 5 procentu... o ne 15, juo labiau ne 30.

Beje. Is tinklapio: "Įsiurbimo sistemoje derintojas priverčia orą suktis verpetais, kaip viesulą. Tai leidžia orui sparčiau ir veiksmingiau įveikti vingius bei kampus." - tai yra kliedesys. Vingius ir kampus lengviau iveikia laminarus srautas - verpetai ir sukuriai situacija tik blogina. Del to tas turbuliatorius situacija turetu ne gerinti, bet bloginti. Jei ka...
Taip kad daug nemalam, iš klubo 3 vilniečiams įmontuosim testavimui po OSD mėnesiui. Jei bus automobiliai su automatinėm greičių dėžem, tai bus labai gerai.
Laukiam pasiūlymų, galima ir į pm.
Pasisiulyciau... bet jau taip tingiu tokiom kvailystem uzsiiminet :/
Paskui dar kas pasiulys isitikint kad svestas vanduo nuo nelaimiu apsaugo... ar dar kokia nesamone.
Priimu kritiką, pas mane specifinių žinių(VGTU lygio), tikrai nėra.
Tačiau praktikoje yra daugybė rezultatų. Kas man asmeniškai yra pagrindas. Jeigu nebutų rezultatų, aš negaiščiau laiko ir nerašinėčiau, be abejonės ir negaišinčiau kitų. Todėl ir nesinori veltis į teorines diskusijas, nors tiesos, Jūsų argumentuose yraTačiau niekas nesiruošia įrodinėti sviesto sviestuoto. Negi taip baisu pabandyti ir parašyti rezultatą, neveikia ir negali veikti, tada ir nebereikės jokių išvedžiojimų.

Dėl vandenilio, galit paskaityti, kad ir http://bwt.jeffotto.com/mmpg-system.htm, gal būt bus aiškiau....
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: E85 + Adapter

Post by spade »

automobiliams.lt wrote:Priimu kritiką, pas mane specifinių žinių(VGTU lygio), tikrai nėra.
Tebunie tos "specifines zinios"... bet Jus neturit net pagrindu.
Tačiau praktikoje yra daugybė rezultatų.
Deja bet jei ta "praktika" yra tokiu zmoniu kaip tamsta, tai ji nera patikima.
Kas man asmeniškai yra pagrindas.
Religija daugumai zmoniu yra "pagrindas"... so what?
Jeigu nebutų rezultatų, aš negaiščiau laiko ir nerašinėčiau, be abejonės ir negaišinčiau kitų.
Malda, kaip minėta irgi rezultatus "duoda". Tik reikia labai tiketi. Jei labai tiketi - bet koks ritualas duoda rezultatus... sekmadienines mishios ar kuro magnetizavimas...
Todėl ir nesinori veltis į teorines diskusijas, nors tiesos, Jūsų argumentuose yra Tačiau niekas nesiruošia įrodinėti sviesto sviestuoto.
Tamsta zinot isvis ka reiskia posakis "sviestas sviestuotas"? :?
Negi taip baisu pabandyti ir parašyti rezultatą, neveikia ir negali veikti, tada ir nebereikės jokių išvedžiojimų.
Na klausyk. Ar tu bandytum, jei tau kas sakytu isgerk vandens is Nemuno ties Kaunu ir tau stoves kaip niekad nestovejo? Juk nebandytum, nes tai akivaizdi nesamone.
Taip pat ir tiems zmonems, kurie lankosi siame forume (ir taip jau nutinka, kad jie si ta ismano apie automobilius) yra akivaizdu, kad nuo situ visokiu turbuliatoriu stoveti negali... tfu tu - t.y. ekonomiskumas padidet negali.
Dėl vandenilio, galit paskaityti, kad ir http://bwt.jeffotto.com/mmpg-system.htm, gal būt bus aiškiau....
Sita galima butu susmulkinti ir perzvegt po sakini, bet jei apibendrinant tai ten tik tusti reklaminiai sukiai nieko bendro neturintys su realybe.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

spade wrote: Deja bet jei ta "praktika" yra tokiu zmoniu kaip tamsta, tai ji nera patikima.
Matote Jūs net įmatės ir teisėjo ir etikečių klijuotojo rolės. Kokiais faktais remiantis teigiate, jog aš esu nepatikimas. Turėjote reikalų su manimi, ar tik Jums atrodo, bet tada rašykite, mano nuomone, ar pan, tačiau aš jos neperšu kitiems...
spade wrote: Religija daugumai zmoniu yra "pagrindas"... so what?
Bet čia ne bažnyčia, ar cerkvė, ir ne visi turi tokią ydą tikėti, tuo kas mokslo neįrodyta, kad tai egzistuoja... Jūs netikite, kad OSD ar kiti taupymo mechanizmai veikia, o aš netikiu, kad dievas(bet kokioj formuluotėj) yra...
spade wrote:Malda, kaip minėta irgi rezultatus "duoda". Tik reikia labai tiketi. Jei labai tiketi - bet koks ritualas duoda rezultatus... sekmadienines mishios ar kuro magnetizavimas...
Kuro magnetizavimas ar kiti dalykai yra įmanomi patikrinti, o apie religijas, dėja, tai tik tamsa, nenori žinoti kad nėra, tai tikėk... smulkmena, bet jei nelieka nieko kito. O realybėje, patikrinai, isitikinai ir esi "išganytas". Pas Juozą ar Petrą veikia(sako taip), o pas mane ne !
spade wrote:Tamsta zinot isvis ka reiskia posakis "sviestas sviestuotas"? :?
Esu bandęs, nebeskanu...
spade wrote: Na klausyk. Ar tu bandytum, jei tau kas sakytu isgerk vandens is Nemuno ties Kaunu ir tau stoves kaip niekad nestovejo? Juk nebandytum, nes tai akivaizdi nesamone.
Iš kur Jūs žinote, juk nebandėte, jei sakoma, kad balta duona yra skanesnė nei juoda, tai kol nepabandysi, nežinosi, kuri tavo skoniui yra skanesnė, bet TAVO, o ne dievui, ar budai...
spade wrote:Taip pat ir tiems zmonems, kurie lankosi siame forume (ir taip jau nutinka, kad jie si ta ismano apie automobilius) yra akivaizdu, kad nuo situ visokiu turbuliatoriu stoveti negali... tfu tu - t.y. ekonomiskumas padidet negali.

Jeigu jie išmano taip kaip Jūs tik iš savo "aš žinau", tai "nesąmonė" tai jie nieko neišmano. Viskas turi būti patikrinta praktikoje, kitaip tai realigija... noriu galvoti, kad taip yra ir viskas, bet galvoti nedraužiama, nereikia tik kitiems to galvojimo siūlyti... nes tai nepatikrinta praktikoje, ir tai padaryti galima, o ne svaigti apie neesamus dalykus ir melstis...(aišku tai daryti niekas nedraudžia, bet ir neverčia, tai kiekvieno asmeninis reikalas, jei nieko kito nelieka)...
automobiliams.lt wrote:Dėl vandenilio, galit paskaityti, kad ir http://bwt.jeffotto.com/mmpg-system.htm, gal būt bus aiškiau....
spade wrote:Sita galima butu susmulkinti ir perzvegt po sakini, bet jei apibendrinant tai ten tik tusti reklaminiai sukiai nieko bendro neturintys su realybe.

Ir vėl Jūsų "malda", juk tai galima patikrinti, įsitikinti, o paskui parašyti, ar pasakyti, bandžiau... tada bus FAKTAS, o ne pliurpalai...
O mes viską ką siūlome esame išbandę ir turime faktus, bet tokiems kaip Jūs, tai visiškas nulis, nes mes "nepatikimi" ir viskas tik dėl to, kad Jums nieko nereikia, o reikia tik apjuodinti kitus ir tik papliurpti, juk tai JĖGA... aš matot koks visažinis.., aš net nebandęs viską žinau...
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

FieroGT
Posts: 65
Joined: 07 Jan 2007, 21:47
Location: Papile-Vilnius

Re: E85 + Adapter

Post by FieroGT »

tai kad jusu tos sistemos prasilenkia su fizikos desniais: tas OSD isuka srauta, o isuktame sraute kas daros? medziagos pradeda "sloksniotis" pagal ju tanki, tankesne medziaga eina i isorini sluoksni... toliau isukto srauto precesija (prisimink zaislini "vilkeli" kuris ne tik sukasi aplink savo asi, bet dar ir precesuoja): jei isuktas srautas pereina per susiaurejima (membrana) jis irgi pradeda precesuoti, o precesuojant ne tik pabloges uzpildymas, bet gali atsirasti ir antrinis srautas, nukreiptas priesinga kryptimi... taigi, is kur tas efektas?

dabar del tu lazdeliu i ausinimo skysti, nu koki efektyvuma isgausim, geriau ausindami? tai paprasciausiai ismetam termostata ir vazinejam... bet kas nutiks? kuro sanaudos tik padides...

Edit: dar pamirsau apie vandeni;io poveiki metalui, kodel apie ji nieko neuzsimenama
Pontiac Fiero GT (GM small block 5.7 swap)
Porsche 944 89m 2.7

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: E85 + Adapter

Post by ard »

automobiliams.lt wrote: [...] O mes viską ką siūlome esame išbandę ir turime faktus, bet tokiems kaip Jūs, tai visiškas nulis [...]
prasau pateikite susistemintus ir pagrystus faktus be jokiu utopiniu lozungu.
automobiliams.lt wrote:aš matot koks visažinis.., aš net nebandęs viską žinau...
matau spade'o minti apie nemuno vandeni pamirsot.
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: E85 + Adapter

Post by spade »

automobiliams.lt wrote:Matote Jūs net įmatės ir teisėjo ir etikečių klijuotojo rolės.
"Imatės" siaip rasoma be nosines... bet cia detales.
Kokiais faktais remiantis teigiate, jog aš esu nepatikimas. Turėjote reikalų su manimi, ar tik Jums atrodo, bet tada rašykite, mano nuomone, ar pan, tačiau aš jos neperšu kitiems...
Tamsta, jei ka, pats pripazinot, kad neturit reikiamu ziniu automobilizmo srityje. Vadinasi tamstos "nuomone" nera perdem vertinga.
Bet čia ne bažnyčia, ar cerkvė, ir ne visi turi tokią ydą tikėti, tuo kas mokslo neįrodyta, kad tai egzistuoja...
Taip, tokia "yda" (as nesu visai tikras, kad tai yda, na betb tarkim) turi ne visi. Bet tamsta turit.
Jūs netikite, kad OSD ar kiti taupymo mechanizmai veikia, o aš netikiu, kad dievas(bet kokioj formuluotėj) yra...
As netikiu nei tuo nei tuo. Gal kiek ir skiriasi priezastis, del kuriu netikiu, bet rezultatas tas pats.
Kuro magnetizavimas ar kiti dalykai yra įmanomi patikrinti,
Butent. Imanoma patikrint. Ir patikrinimo rezultatai nuliniai. Bet tamstai tiketi tai netrukdo?
o apie religijas, dėja, tai tik tamsa, nenori žinoti kad nėra, tai tikėk... smulkmena, bet jei nelieka nieko kito. O realybėje, patikrinai, isitikinai ir esi "išganytas". Pas Juozą ar Petrą veikia(sako taip), o pas mane ne !
Sunkoka ponui su risliu minciu reiskimu matau... Bet tai butent - patikrinai ir zinai. Tik tikrint reikia sugebet... kritiskai mastyt.
Iš kur Jūs žinote, juk nebandėte, jei sakoma, kad balta duona yra skanesnė nei juoda, tai kol nepabandysi, nežinosi, kuri tavo skoniui yra skanesnė, bet TAVO, o ne dievui, ar budai...
Kai kurie zmones sugeba naudotis tokiu irankiu kaip protu. Del to jiems pvz nereikia nusokti nuo devynaukscio tam kaz jie zinotu jog uzsimush. Ir jiems nereikia gerti Nemuno vandens, kad zinotu jug nuo to nestovi. Jiems taip pat nebutina kisti skardines gabalo i oro paemimo vamzdi tam, kad zinot, jog tai nepadidins ekonomiskumo.
Jeigu jie išmano taip kaip Jūs tik iš savo "aš žinau", tai "nesąmonė" tai jie nieko neišmano.
:mrgreen:
As juk prasiau Jusu paaiskint kokiu budu veikia vandenilio generatorius. Jei tai per sunku - paaiskinkit kaip veikia OSD. Tik be tusciu tauzalu.
Kaip jau sakiau - pripazistu, kad TA Jus sugebat.
Viskas turi būti patikrinta praktikoje, kitaip tai realigija... noriu galvoti, kad taip yra ir viskas, bet galvoti nedraužiama, nereikia tik kitiems to galvojimo siūlyti... nes tai nepatikrinta praktikoje, ir tai padaryti galima, o ne svaigti apie neesamus dalykus ir melstis...(aišku tai daryti niekas nedraudžia, bet ir neverčia, tai kiekvieno asmeninis reikalas, jei nieko kito nelieka)...
Religija "patikrinta praktikoj" kaip retas kuris dalykas pasaulyje... bet tas "tikrinimas" ivairus buna.
Paprastai manoma, kad norint jog toks patikrinimas butu kazko isties vertas reik vadovautis moksliniu metodu. Tamsta, kaip matau, jo nepazista.
Ir del to taip jau gan izuliai bet labai jau naiviai skamba posakiai "svaigti apie neesamus dalykus ir melstis...", kai pats tai darot.
Ir vėl Jūsų "malda", juk tai galima patikrinti, įsitikinti, o paskui parašyti, ar pasakyti, bandžiau...
Kadangi is vieno karto nepagaunat, pakartosiu: nera butina viska siame pasaulyje bandyti - kai kuriuos dalykus galima ismastyti JEI turi tam reikiamas minimalias zinias. Kalbant apie OSD yra butent vienas tu atveju.
tada bus FAKTAS, o ne pliurpalai...
Faktas yra toks dalykas, kuriam keliami tam tikri reikalavimai. Tai turi buti dalykas kuri imanoma irodyti ir kuris yra irodytas. Ir irodytas ne neimaneliu "pastebejimais" bet pasinaudojant moksliniu metodu.
Del to turetumet suprast, jog tai, jog Jus teigiate, kad kazkas yra faktas, dar nereiskia, kad tai isties yra faktas.
O mes viską ką siūlome esame išbandę ir turime faktus, bet tokiems kaip Jūs, tai visiškas nulis, nes mes "nepatikimi" ir viskas tik dėl to, kad Jums nieko nereikia, o reikia tik apjuodinti kitus ir tik papliurpti, juk tai JĖGA... aš matot koks visažinis.., aš net nebandęs viską žinau...
Suprantu Tamstos nuoskauda. Tik deja ji tuscia. As zinau zinoma toli grazu ne viska... bet as bent jau kazkokius ziniu pagrindus turiu tam kad kalbeti sia tema. O ne tiesiog aklai vadovaujuosi logikos klaida "as noriu, kad kazkas butu tiesa, del to tai yra tiesa".

Na, supaprastinkim viska. Sakot turit faktus. Pateikit juos. Tik prasau butent faktus. Taciau gal pradzioj pasidomekit placiau kas yra tas faktas...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
cross123
Posts: 157
Joined: 15 Mar 2007, 22:55
Location: vilnius
Contact:

Re: E85 + Adapter

Post by cross123 »

Bandyti, ant dyno, buvo Jūsų idėja, bet ne mano, aš puikiai suprantu, kad tai nieko neduos, nes dyno bandymas vyksta "pedalas iki dugno", bent man taip buvo paaiškinta. Ir rezultatas, kuris bus pasiektas, dar nereiškia, kad tai veiks pas visus vienodai.. Taip, kad jei yra noras bandykit, tačiau man tai nėra panacėja.
jai kalbam apie jusu ten ta deklaruojama "iki 16proc" galios prieaugi tai kaip jus norit kad matuojama butu atleidus gazo pedala? kitas dalykas ant dyno stendo galima nebutinai matuot galia "pedalas iki dugno" bet ir ziureti kiek kuro vartoja automobilis tam tikram rezime, ko pasekoje galima butu pamatuot to osd ne tik priaugintus 16proc arkliu bet ir sumazejusiais kuro sanaudas 31proc ir tada jus galetumet drasiai visiem irodinet kad osd veike lauzant visus fizikos desnius :lol: o ne duotoju atveju aiskint kad jusu egzpertai daug geriau zino nei kokie neismaneliai vgtu profesoriai
http://www.youtube.com/watch?v=QgD53JSuaEw
http://www.youtube.com/watch?v=enlUMsSJ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=w4jPe5TFDFY
Ir vėl Jūsų "malda", juk tai galima patikrinti, įsitikinti, o paskui parašyti, ar pasakyti, bandžiau... tada bus FAKTAS, o ne pliurpalai...
O mes viską ką siūlome esame išbandę ir turime faktus, bet tokiems kaip Jūs, tai visiškas nulis, nes mes "nepatikimi" ir viskas tik dėl to, kad Jums nieko nereikia, o reikia tik apjuodinti kitus ir tik papliurpti, juk tai JĖGA... aš matot koks visažinis.., aš net nebandęs viską žinau...
cia tai tikri faktai :lol:

"nuu litriukas kitas susitaupe" :lol:

User avatar
Vyckius
Posts: 275
Joined: 22 May 2008, 19:51

Re: E85 + Adapter

Post by Vyckius »

o man pikta ziuret i tuos sukcius :roll: jauciu reiktu tokius uzdaryt kur jiems ir vieta...ta reklama perdaug juokinga...

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: E85 + Adapter

Post by wanadoo »

man gaila tu zmoniu kurie juo patiki ir istikruju nusiperka tokia nesamone, dar sumontaves pasiulik jiem visa tai pratestuoti kelyje kokiam utena-kaunas as kai masina ten nusipirkau tai dyzelio rode kad tik 2.8l vidutines sanaudos nes daug ikalniu ir nuokalniu ir atleidus pedala leidziantis nuo kalno skaiciuoja kaip 0litru/100km tai po tokios keliones jie tave prades ant ranku nesioti ir sakyti TAI VEIKIA!!!
jei nepaslaptis gal galit ponas man i pm parasyti kiek komplektu jau esate pardaves nuo sios veiklos pradzios ar mum pabandyt atspeti?
Gs430

User avatar
Fever
Posts: 161
Joined: 05 Feb 2010, 13:04
Location: Kaunas/Kupiškis

Re: E85 + Adapter

Post by Fever »

Mitsubishi klubo forume buvo pasirodęs, tai šiaip ne taip išvijom :D Vėlgi, kalbama daug ir apie nieką. Ir susgalvok gi, sukarpyta skarbonkė sugrūsta įsiurbimo šlangon kurą taupo ir galios prideda...
1990 Mitsubishi Galant GTi

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

FieroGT wrote:tai kad jusu tos sistemos prasilenkia su fizikos desniais: tas OSD isuka srauta, o isuktame sraute kas daros? medziagos pradeda "sloksniotis" pagal ju tanki, tankesne medziaga eina i isorini sluoksni... toliau isukto srauto precesija (prisimink zaislini "vilkeli" kuris ne tik sukasi aplink savo asi, bet dar ir precesuoja): jei isuktas srautas pereina per susiaurejima (membrana) jis irgi pradeda precesuoti, o precesuojant ne tik pabloges uzpildymas, bet gali atsirasti ir antrinis srautas, nukreiptas priesinga kryptimi... taigi, is kur tas efektas?
Kiek visko daug, tik visa tai teorijos. O teorijos be patikros yra visiškas 0. Toriškai taip, bet praktiškai neveikia. Bet lai taip ir būna, juk niekas neverčia taupyti, jeigu nereikia. Taip ir sakykit, man to nereikia, kam tie išvedžiojimai, dėsniai ir kiti reikalai. Atvažiuokit įdėsiu testui nemokamai, tada ir aiškinkit sluoksnius ir visokias teorijas... Bijot? Taip ir sakykit...
FieroGT wrote:dabar del tu lazdeliu i ausinimo skysti, nu koki efektyvuma isgausim, geriau ausindami? tai paprasciausiai ismetam termostata ir vazinejam... bet kas nutiks? kuro sanaudos tik padides...
Tai argi parašyta, kad geriau aušinam antifrizą ir pan. Aušinam tik degimo kameras. Ir net 7 laipsniais. Į šaltą ertmę įpūsim daugiau oro, o tame tarpe ir deguonies(iš kur ir visas efektas), nei į šiltą. Tereikia įsigilint, kam išvados jei nesuvokiat apie ką kalba. Bet lieka tas pats, nenorit nereikia. Jokios prievartos.
FieroGT wrote:Edit: dar pamirsau apie vandeni;io poveiki metalui, kodel apie ji nieko neuzsimenama
Nuo pat pirmos klasės vaikai mokomi skaityti. Kur Jūs randate vandens prisilietimą prie metalo, apart vandenilio generatorių. Tai įrangos dalis o ir dar jis padarytas iš nerūdijančio plieno. Tai kur vanduo?
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

cross123 wrote:
jai kalbam apie jusu ten ta deklaruojama "iki 16proc" galios prieaugi tai kaip jus norit kad matuojama butu atleidus gazo pedala? kitas dalykas ant dyno stendo galima nebutinai matuot galia "pedalas iki dugno" bet ir ziureti kiek kuro vartoja automobilis tam tikram rezime, ko pasekoje galima butu pamatuot to osd ne tik priaugintus 16proc arkliu bet ir sumazejusiais kuro sanaudas 31proc ir tada jus galetumet drasiai visiem irodinet kad osd veike lauzant visus fizikos desnius :lol: o ne duotoju atveju aiskint kad jusu egzpertai daug geriau zino nei kokie neismaneliai vgtu profesoriai
http://www.youtube.com/watch?v=QgD53JSuaEw
http://www.youtube.com/watch?v=enlUMsSJ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=w4jPe5TFDFY
Pasikartosiu, dinas ne panacėja, imkit ir bandykit, man to nereikia, žmonių atsiliepimai, man yra pagrindas. Kas iš to, kad dyno parodymai bus vienoki ar kitoki, o konkrečiame automobilyje jie bus nuliniai. Ką tada duoda dyno kreivės. Automobilio savininkas pasakys, susikiškit tas kreives, pas mane neveikia, ir grąžinkit pinigus. Jis bus teisus, kas tas dynas, niekam jo nereikia, tik pasižiūrėt. Rezultatas yra pagrindinė kreivė, ir tai tik praktikoje...
O dėsnių laužymo čia nėra. Kitas dalykas yra, kuriuos Jūs norit pritaikyti, ar tuos, kurie įrodo, kad tai nieko neduoda, ar tuos, kurie paaiškina tai apie ką vyksta kalba.> >>
OSD sutaupo iki 31 % kuro?
Derintojas sukelia "minitornadą", kurio pasekoje keičiasi oro(ir deguonies) kiekis įsiurbiamo kolektoriuje, dėl ko degimo kameroje geriau išplinta liepsna ir veiksmingiau įsisavinamas kuras. Jūsų ECU (kompiuteris)nuskaito duomenis nuo deguonies jutiklių ir užfiksavęs pokytį nutraukia tiekiamo kuro perteklių. Būtent dėl šios priežasties mažėja kuro sunaudojimas.

OSD padidina arklio galių iki 16 %?
Įsiurbimo sistemoje derintojas priverčia orą suktis verpetais, kaip viesulą. Tai leidžia orui sparčiau ir veiksmingiau įveikti vingius bei kampus. Kuo greičiau oras juda įsiurbimo vamzdyje, tuo daugiau oro(kartu su deguonimi) patenka vidun, tuo daugiau galios turės jūsų automobilis, ir nesvarbu, ką jūs vairuojate – sunkvežimį ar visureigį(automatinė greičių dėžė -privalumas, o oro matuoklė- būtina). Štai, kaip viskas paprasta.

Atsiminkit visam gyvenimui, deguonis skatina liepsną. Be deguonies jos nelieka. Liepsna užgęsta.

cross123 wrote:"nuu litriukas kitas susitaupe" :lol:
O tai kas Jūsų nuomone tdi 1.9l litriukas kitas, ar tai procentaliai nesuvokiama? Net ir nuo 10litrų litriukas jau yra 10%, kitas jau 20%, ar tai blogai? paverskit pinigine išraiška http://www.automobiliams.lt/index.php?cid=231 ir pamatysit, kad tai labai neblogai.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
Sheikhas
Posts: 2640
Joined: 25 Mar 2003, 15:30
Location: Ignalina, Lietuva
Contact:

Re: E85 + Adapter

Post by Sheikhas »

automobiliams.lt wrote:
zhmogau, tu tikrai nesveikas.
Tave tiesiogine ta zodzio prasme 'sudirba' kiekvienoje bendruomeneje/forume/klube, kurios nariai bent minimaliai suvokia mechanikos desnius, bet tu vis randi ir randi koki nors dar savo shizofreniskomis idejomis nesutersta bendruomene ir eilini karta taushki nesamones, kurios niekam neidomios. Suprantu kad, kai sergi tam tikromis ligomis, reika kad kazkas su tavimi bendrautu/ isklausytu/ koneveiktu, betgi turek sazine, interneta kartais ir vaikai bei jaunomas paskaito. Ims ir patikes, o tai jau tas pats kas pedofilija, visa gyvenima kentes....
yugoslavas@satanis.tas
ToyotaCelica turbo 4WD Grp A Rallye GT-Four Carlos Sainz Limited Edition
Chrysler Voyager 3.3LE Grim Reaper Edition grabovozas by MS Design

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

Sheikhas wrote:
automobiliams.lt wrote:
zhmogau, tu tikrai nesveikas.
Tave tiesiogine ta zodzio prasme 'sudirba' kiekvienoje bendruomeneje/forume/klube, kurios nariai bent minimaliai suvokia mechanikos desnius, bet tu vis randi ir randi koki nors dar savo shizofreniskomis idejomis nesutersta bendruomene ir eilini karta taushki nesamones, kurios niekam neidomios. Suprantu kad, kai sergi tam tikromis ligomis, reika kad kazkas su tavimi bendrautu/ isklausytu/ koneveiktu, betgi turek sazine, interneta kartais ir vaikai bei jaunomas paskaito. Ims ir patikes, o tai jau tas pats kas pedofilija, visa gyvenima kentes....
Jeigu turi savo nuomonę apie nieką, tai irgi nuomonė. Bijai pabandyti ir likti kvailiu, tai Paties reikalas.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

Vyckius wrote:o man pikta ziuret i tuos sukcius :roll: jauciu reiktu tokius uzdaryt kur jiems ir vieta...ta reklama perdaug juokinga...

Save užsidarykit, nenorit taupyti, nereikia, bet kam pliurpti.
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

Fever wrote:Mitsubishi klubo forume buvo pasirodęs, tai šiaip ne taip išvijom :D Vėlgi, kalbama daug ir apie nieką. Ir susgalvok gi, sukarpyta skarbonkė sugrūsta įsiurbimo šlangon kurą taupo ir galios prideda...
Kam skleidžiat melą. Mitsubishi kompanija pati deda OSD tipo irenginius į matuokles gamykliškai o Jūs tik šnekate apie nebūtus dalykus.
Vaizdas iš priekio...
Vaizdas iš priekio...
Atvaizd0095.jpg (68.11 KiB) Viewed 7339 times
Vaizdas iš galo... Tai Outlanderio matuoklė 2009metų...
Vaizdas iš galo... Tai Outlanderio matuoklė 2009metų...
Atvaizd0093.jpg (48.42 KiB) Viewed 7339 times
Tai jie ką kvaili?
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
automobiliams.lt
Posts: 20
Joined: 28 Apr 2010, 10:55

Re: E85 + Adapter

Post by automobiliams.lt »

wanadoo wrote:man gaila tu zmoniu kurie juo patiki ir istikruju nusiperka tokia nesamone, dar sumontaves pasiulik jiem visa tai pratestuoti kelyje kokiam utena-kaunas as kai masina ten nusipirkau tai dyzelio rode kad tik 2.8l vidutines sanaudos nes daug ikalniu ir nuokalniu ir atleidus pedala leidziantis nuo kalno skaiciuoja kaip 0litru/100km tai po tokios keliones jie tave prades ant ranku nesioti ir sakyti TAI VEIKIA!!!
jei nepaslaptis gal galit ponas man i pm parasyti kiek komplektu jau esate pardaves nuo sios veiklos pradzios ar mum pabandyt atspeti?

Jokia paslaptis nuo 2004 metų apie 5000vnt... Juk yra pinigų grąžinimo garantija, imkit ir bandykit. Kokios problemos...
Optimizuok automobilio variklį ir važiuok pigiau... http://www.automobiliams.lt/

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: E85 + Adapter

Post by spade »

automobiliams.lt wrote: Jeigu turi savo nuomonę apie nieką, tai irgi nuomonė. Bijai pabandyti ir likti kvailiu, tai Paties reikalas.
Siaip jau tai cia tas atvejis, kada reikia buti kvailu norint bandyti...

O siaip Sheikho pasisakymas i pati centriuka :D Made my day :mrgreen:
Pasikartosiu, dinas ne panacėja, imkit ir bandykit, man to nereikia, žmonių atsiliepimai, man yra pagrindas.
Kaip mineta - tai religijos pozicija :)
Kas iš to, kad dyno parodymai bus vienoki ar kitoki, o konkrečiame automobilyje jie bus nuliniai. Ką tada duoda dyno kreivės.
Jos parodo, kad jokiu pokyciu nera. Kaip ir reikia tiketis.
Automobilio savininkas pasakys, susikiškit tas kreives, pas mane neveikia, ir grąžinkit pinigus. Jis bus teisus, kas tas dynas, niekam jo nereikia, tik pasižiūrėt.
Keista. Va cia atrodo, kad ir pats supranti, jog savininkas bus teisus liepes susikist ta OSD kur nesueina.
Rezultatas yra pagrindinė kreivė, ir tai tik praktikoje...
Kas ta mistine "pagrindine kreive"?
O dėsnių laužymo čia nėra.
Kaip tu gali spresti, jei tu tu desniu nezinai?
Kitas dalykas yra, kuriuos Jūs norit pritaikyti, ar tuos, kurie įrodo, kad tai nieko neduoda, ar tuos, kurie paaiškina tai apie ką vyksta kalba.> >>
Kaip bebutu keista - fizikos desniai sudaro vieninga sistema ir tarp ju priestaravimu nera.
Be to - jokio paaiskinimo is tamstos neisgirdom.
OSD sutaupo iki 31 % kuro?
Derintojas sukelia "minitornadą", kurio pasekoje keičiasi oro(ir deguonies) kiekis įsiurbiamo kolektoriuje, dėl ko degimo kameroje geriau išplinta liepsna ir veiksmingiau įsisavinamas kuras.
"Minitornado" jis sukelti negali. Gali nedideli sukuri, bet tai nera reiksminga.
Jūsų ECU (kompiuteris)nuskaito duomenis nuo deguonies jutiklių ir užfiksavęs pokytį nutraukia tiekiamo kuro perteklių. Būtent dėl šios priežasties mažėja kuro sunaudojimas.
:lol:
OSD padidina arklio galių iki 16 %?Įsiurbimo sistemoje derintojas priverčia orą suktis verpetais, kaip viesulą. Tai leidžia orui sparčiau ir veiksmingiau įveikti vingius bei kampus.
Jau buvo mineta, kad yra butent atvirksciai. Verpetuojantis oras juda leciau ir kampus iveikia sunkiau...
Kuo greičiau oras juda įsiurbimo vamzdyje, tuo daugiau oro(kartu su deguonimi) patenka vidun, tuo daugiau galios turės jūsų automobilis, ir nesvarbu, ką jūs vairuojate – sunkvežimį ar visureigį(automatinė greičių dėžė -privalumas, o oro matuoklė- būtina).
Kaip nekeista cia is esmes tiesa. Jei nesigilint i detales.
Štai, kaip viskas paprasta.
Butent. Paprasta. Jei nors truputi zinai apie ka kalbi...
Atsiminkit visam gyvenimui, deguonis skatina liepsną. Be deguonies jos nelieka. Liepsna užgęsta.
Taip. Ir ka? OSD nepadidna nei deguonies koncentracijos nei jo kiekio.
Kiek visko daug, tik visa tai teorijos. O teorijos be patikros yra visiškas 0. Toriškai taip, bet praktiškai neveikia.
Teorija neatsiranda is niekur - ji apraso realybe. Jei kazkoks daiktas negali veikti netgi teoriskai - juo labiau jis negali veikti ir praktiskai. Nepaisant visos demagogijos.
Bet lai taip ir būna, juk niekas neverčia taupyti, jeigu nereikia.
Taupyt yra gerai. Tik kad tas OSD taupyt nepadeda. Tiketina - trukdo.
O tai vienu zodziu vadinasi sukciavimas.
Taip ir sakykit, man to nereikia, kam tie išvedžiojimai, dėsniai ir kiti reikalai. Atvažiuokit įdėsiu testui nemokamai, tada ir aiškinkit sluoksnius ir visokias teorijas... Bijot? Taip ir sakykit...
Bijom ko? Abejotinos mentalines sveikatos asmenu? Na taip.


Na ir kliedesiai :|
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

Locked