slegio kelimas

Dyzeliu performance skiltis. Join the Dark Side!
Post Reply
ziuziu
Posts: 57
Joined: 07 Feb 2013, 22:33

slegio kelimas

Post by ziuziu »

turiu tokia beda. a6 c5 2.5tdi silpnoka trauka po turbo keitimo. plius meta juoda duma. dariau diagnostika, nulis klaidu. tai gal kas zinot, kad pakelt turbo slegi asele reikia ilgint ar trumpint? dekui uz info

User avatar
fregis
Posts: 463
Joined: 12 Jan 2011, 23:57
Location: Kaunas
Contact:

Re: slegio kelimas

Post by fregis »

jei vakumu valdoma nieko ten neprireguliuosi, jei slegiu trumpint, bet gal pries keliant pasiziurek koks dabar ;)
o gal wg nesandarus, ar oro padavimas uzkimstas?
The three questions to make your car Lighter:
Take any part and ask... 1) Do you really need it? If yes..... 2) Can you make it out of a lighter material? If no.... 3) Can you make it smaller?

ziuziu
Posts: 57
Joined: 07 Feb 2013, 22:33

Re: slegio kelimas

Post by ziuziu »

visus kolektorius ploviau pries keisdamas turbina. tai taip suprantu kompas pamates tam tikra slegi, paprasciausiai atleidzia turba? o programiskai, tarkim ant stendo darant sureguliuoja tokius dalykus?

User avatar
Rothman
Posts: 622
Joined: 30 Jan 2007, 13:19
Location: Vilnius

Re: slegio kelimas

Post by Rothman »

man tai cia i boost leak'a panasu..pasitikrink visus chamutus ir zarnas, gal kur skyle turi..
Dujos turi buti namie...

User avatar
protoNOS
Posts: 715
Joined: 14 Feb 2006, 23:26
Location: Siauliai-Vilnius

Re: slegio kelimas

Post by protoNOS »

Rothman wrote:man tai cia i boost leak'a panasu..pasitikrink visus chamutus ir zarnas, gal kur skyle turi..
Snypstimas geras girdetusi, klaidu prisigaudytu.
Buvo italas su strigusiu EGR, simtomai panasus, klaidu nerode.
Masinas keiciu kaip kojines, du kartus per metus

ziuziu
Posts: 57
Joined: 07 Feb 2013, 22:33

Re: slegio kelimas

Post by ziuziu »

egr buvau isemes tikrinau valiau. perziurejau visa IC vamzdyna viskas gerai. bet sendien pastebejau kad snypscia per desni ismetimo kolika. uzmeti gazo, tai net dumelis po kapotu pasirodo. ar gali nuo to but?

User avatar
protoNOS
Posts: 715
Joined: 14 Feb 2006, 23:26
Location: Siauliai-Vilnius

Re: slegio kelimas

Post by protoNOS »

Gali, uzsiputimas uzsivelina, jei geras ismetimo duju leak'as tai gali iki pilno slegio neuzpusti. Bet VAG kompai turetu tai pamatyti visgi.
Masinas keiciu kaip kojines, du kartus per metus

Post Reply