Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Dyzeliu performance skiltis. Join the Dark Side!
User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by spade »

Apart Vimotos yra dar visokie 1nsane, galingas ir pan.
Reikalavimai - na, kaip visad, kaina gal ir svarbu, bet ne pirmoj ir ne antroj vietoj. Svarbu, kad žmogus, kuris daro suprastų ką daro, kad programavimas būtų realus (t.y. konkrečiai mašinai, o ne one size fits all) etc.

Kas nors turit kokių gerų / blogų patirčių / rekomendacijų?

Tnx.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
UNeX
Posts: 1305
Joined: 19 Nov 2003, 20:28
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by UNeX »

kokia masina? zinau viena zmogu, kurio kandidatura galeciau pasiulyt, bet kad apie 150km nuo Vilniaus, tad turbut Vitoldas parankiau tokiu atveju... ?
'92 S13, some mods = should I go over 500hp?
http://www.lets-d.lt - official NisTune distributor in Lithuania - make your engine happy

kamuto
Posts: 239
Joined: 10 Jul 2010, 12:44

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by kamuto »

ten kur pamatuot gali :)
There are about a thousand ways an engine can fail when boost is introduced

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by ATMBOY »

spade wrote:Apart Vimotos yra dar visokie 1nsane, galingas ir pan.
Reikalavimai - na, kaip visad, kaina gal ir svarbu, bet ne pirmoj ir ne antroj vietoj. Svarbu, kad žmogus, kuris daro suprastų ką daro, kad programavimas būtų realus (t.y. konkrečiai mašinai, o ne one size fits all) etc.

Kas nors turit kokių gerų / blogų patirčių / rekomendacijų?

Tnx.
nezinau ar galechiau tau rekomendot bet musu Daktarelis ta daro Vilniui

petrionka
Posts: 12
Joined: 19 Jan 2011, 12:45

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by petrionka »

Kaunas, chiptuning.lt, Mindaugas...

Darem 6 masinas kasdieniam vazinejimui.. Zmogelis tikrai supranta ka daro, kainos protingos, efektas juntamas (visapusiskai), del nei vienos priekaistu nebuvo..

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by spade »

UNeX wrote:kokia masina? zinau viena zmogu, kurio kandidatura galeciau pasiulyt, bet kad apie 150km nuo Vilniaus, tad turbut Vitoldas parankiau tokiu atveju... ?
e91
Vitoldas, zinoma senai zinomas, bet, kaip cia taip issireiskus, jis burtininkas, o man noretusi, kad to zmogaus poziuris atiotiktu manaji - kad jis butu labiau inzinierius :)
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

makis
Posts: 104
Joined: 26 Jan 2013, 13:53

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by makis »

burtininkas?!

gal zinai dar nors viena kuris nors puse tiek masinu padares kiek Vitoldas? o jei suprasdamas ka daro ir kaip daro- t.y. pats perdarymas failus jis burtininkas, tai tada tie kurie tik perka is jo ar jau ale prikaupe duomenu vaze ir pagal tavo Ecu softo numeri perpus faila tai jau bus inzienieriai jauciu... ;)

pasakysiu paprastai- Vimotoje dares esu turbut 20 masinu ir kitur dar ilgai nevaziuosiu jauciu, ne del to kad ten patiko, ten susidraugave, bet del to kad pabandes ir kitur- del objektyvumo neminesiu kitu kontoru pavadinimu, bet... nenorek vaziuot persidarinet i Vimota po kitu darymo ;)

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by spade »

Drinking much Kool-aid? :lol:

Vitolda as dar nuo to laiko pazistu, kai jis raudonu antru golfu vazinejo, tai Tavo perdetai entuziastinga panegirika nei ka nors prideda prie mano nuomones apie ji, nei ka nors atima is jos...

Bet va jei jau kalbi apie objektyvuma, tai kaip tik ir turetum paminet kitas kontoras su kuriom turejai (jei turejai) nekokios patirties.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

tomas.ep3
Posts: 134
Joined: 30 Sep 2009, 20:52

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by tomas.ep3 »

dauguma zmoniu atvaziuoja su kitomis problemomis, ir po programavimo jos tik astreja, tad sakyti, kad programuotojas-chipuotojas kaltas, kad nutruko dirzas, nusisuko sankaba, uzstrigo geometrija-uzlinko turbas, ar isvis gavai bauda uz greti!!! tiesiog juokinga, su Vitoldu bendrauju senai, dirba gerai, ispildo mano norus-reikalavimus, uz kuriuos esu atsakingas as pats ;)
p.s savo ausimis esu turbut 10 kart girdejas: pas jus perpucia turbina, galimas geometrijos uzstrigimas, ka darote? vaziuojate susitvarkyti ir grysite? ne ne db darykit, susitvarkysiu veliau.....
Seat Leon Cupra Tdi...

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by spade »

Na, dar kartelį: reikalingas žmogus kuris mokėtų perprogramuot BMW dyzelį :) Nes aš nemoku :lol: Deja.

Vitolda as zinau. Pazistu asmeniskai netgi. Esu jam net masina pardaves. Ir esu girdejes apie ji daug. Ir gero... ir nelabai.

Bet šita tema buvo ne "gera ar ne yra Vimota". Šita tema buvo apie tai, ką Jūs dar žinot be Vimotos?...

Dėkui.
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

Srs
Posts: 13
Joined: 10 Jan 2014, 14:42

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Srs »

Gibonta Marijampole(Vimotos atstovas kiek zinau, seip jis atstovu daug turi tai susirast protingesni turi uz bosa :), Starline Kaune o likusius manau pats zinai

Babausis
Posts: 43
Joined: 18 Dec 2007, 14:41
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Babausis »

Laimis?
Tik,kad Klaipeda.

auditankas
Posts: 82
Joined: 10 Jan 2013, 17:52

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by auditankas »

kaip suprantu ant lt zemes ieskai,galeciau pasiulyti daugpili kainos daugiau negu draugiskos,per visa lietuva man nieks nesugebejo padaryt reikiamos programos,no sorry viena firma pasiule pabandyt padaryt uz 1400lt :lol: ,o tas biiciukas padare uz 60euru savaite pries paranesiau ka turiu ir ko noriu,po 3 valandu darbo pas ji masina vaziuoja pagal mano norus...

User avatar
slimshady
Posts: 137
Joined: 09 Feb 2010, 10:32
Location: Sun City

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by slimshady »

spade wrote: Šita tema buvo apie tai, ką Jūs dar žinot be Vimotos?...
Dėkui.
Šiauliai. Mindaugas. tel. nr. į P.M.
A2 ekonom
Audi TT quattro mk1

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by romkasponka »

Kas cia dabar bus, kad spade ant vokisku rwd masinu perejo? :)
Xtra racing gal kazka?
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by spade »

Nieko. As nesu su jokia valstybe ar firma pasirases sutarties, tai masinos mano buna visokios, kaip zinia.
O siaip tai kitu variantu kasdienai, kad butu (gan galingas) dyzelis + karavanas + rwd + mechanika + dar kaina man ikandama tai nelabai yr...
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

Niokas
Posts: 587
Joined: 12 Mar 2009, 19:43

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Niokas »

Burtininkas- vycka. Sitie du zodziai vienam sakiny net neturetu but, nes jis jau senai atauses naujovems,ir isradinet dviraty ,ar suprast kas galima daugiau nei gtb22 ,valikas,plius purkstukai,jam nebeidomu.nes taip atsitinka daugumai kas dirba su triperiais kasdien,tai tampa rutina,ir galvot nebesinori. O supratimas apie vidaus degimo motora,is esmes visai kudaI.
Jis tiesiog geras stokiniu gelezu tiuneris,ir nesuprantu kodel nenori varyt savo baise mundro volksvageno pas jy.
PS. Nes netycia raketos is tavo saliarkos tikrai nepadaris.
Utenos Termodinamika
utenostermodinamika@gmail.com
860300501
Utenos Termodinamika fb

User avatar
Minde_Kei
Posts: 2304
Joined: 17 Mar 2004, 22:21
Location: lietuva
Contact:

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Minde_Kei »

spade wrote:Nieko. As nesu su jokia valstybe ar firma pasirases sutarties, tai masinos mano buna visokios, kaip zinia.
O siaip tai kitu variantu kasdienai, kad butu (gan galingas) dyzelis + karavanas + rwd + mechanika + dar kaina man ikandama tai nelabai yr...
o koks variklis? 3 litrai?
..

kardanas
Posts: 58
Joined: 04 Jul 2012, 22:18

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by kardanas »

biski ne i tema,kur galetu suprogramuot bosch motronic M2.8.1?
pigiai su ebay chip nepavyko,perpylineja...

User avatar
Vodka
Posts: 397
Joined: 21 Jun 2009, 18:40
Location: Vilnius

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Vodka »

1nsane, Vilnius. Kelių klientų auto darytos pas juos, tai viskas ok, jei kas išlenda, tai be problemų jungia diagnostiką ir žiūri, kalba, aiškina. Na nepasako, kad čia tavo bėda, o pasako, kur bėda jei jų yra.

Iš e92 330d padarė 280 ag ir 700nm, sanaudos pakrito plius :twisted:

Jie dar ir stendą turi, tai jei gražiau pakalbi, prasuka be papildomo mokesčio! :)
XYZ produkcija. Coilai, diržai, rankiniai.
http://www.tauja.lt/pages/xyz

donce
Posts: 291
Joined: 17 Jan 2005, 21:07

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by donce »

Vodka wrote:1nsane, Vilnius. Kelių klientų auto darytos pas juos, tai viskas ok, jei kas išlenda, tai be problemų jungia diagnostiką ir žiūri, kalba, aiškina. Na nepasako, kad čia tavo bėda, o pasako, kur bėda jei jų yra.
o tas 1nsane ne tas pats kuriam cat`as mapino jo paties Audi pries kelis metus? jei taip, tai sakyciau trumpa patirtis kaip tunerio
BNV. 696 whk

Swecias
Posts: 184
Joined: 16 Apr 2011, 16:57

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Swecias »

1nsane ir Vimota.

Swecias
Posts: 184
Joined: 16 Apr 2011, 16:57

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by Swecias »

donce wrote:
Vodka wrote:1nsane, Vilnius. Kelių klientų auto darytos pas juos, tai viskas ok, jei kas išlenda, tai be problemų jungia diagnostiką ir žiūri, kalba, aiškina. Na nepasako, kad čia tavo bėda, o pasako, kur bėda jei jų yra.
o tas 1nsane ne tas pats kuriam cat`as mapino jo paties Audi pries kelis metus? jei taip, tai sakyciau trumpa patirtis kaip tunerio
:) esme kaip greit mokosi... gali ir 20m mokytis ir but toj pacioj vietoje :) buvau pas juos ir jie nestovi vietoje .

klinker
Posts: 15
Joined: 10 Jul 2013, 19:09
Location: Panevėžys

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by klinker »

Idomu pasidare, Vimota ir Startline daro individualias programas, o kaip su 1nsane? Pucia kopijuotas ar irgi daro individualias?

User avatar
CorradoGT
Posts: 785
Joined: 03 Mar 2010, 12:04
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kur šiais laikais LT chipuot dyzelį?

Post by CorradoGT »

Marijampolėje G1garazas.lt

Post Reply