e 30 m20 tepalo slegis...

Post Reply
User avatar
Robertazzz
Posts: 83
Joined: 12 Oct 2008, 13:16
Location: vilnius

e 30 m20 tepalo slegis...

Post by Robertazzz »

sveiki,
gal kas zinot kas galetu but su mano motoru... zodziu pakeiciau indeklus, na trumpiau tariant padariau kapitalini variklio ir po kokiu 500km pradejo uzsideginet tepalo slegio lempute pergazavus iki 1.5tuks. sukiu uzgesta buvau nuemes oil pompa tai lygtai viskas ok, na bendrai nelabai zinau kaip atrodo bloga... ir ant shalto viskas ok kai tik sushila taga uzsidega...? :roll: :?:

User avatar
romkasponka
Posts: 3479
Joined: 11 Jan 2006, 10:15
Location: Vilnius
Contact:

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by romkasponka »

Robertazzz wrote:sveiki,
gal kas zinot kas galetu but su mano motoru... zodziu pakeiciau indeklus, na trumpiau tariant padariau kapitalini variklio ir po kokiu 500km pradejo uzsideginet tepalo slegio lempute pergazavus iki 1.5tuks. sukiu uzgesta buvau nuemes oil pompa tai lygtai viskas ok, na bendrai nelabai zinau kaip atrodo bloga... ir ant shalto viskas ok kai tik sushila taga uzsidega...? :roll: :?:
Patikrink redukcini voztuva. O siaip pasimatuok slegi, jei slegio nera tai kazkokios detales ta slegi nuleidzia, arba pompa nesukuria reikiamo slegio, bet jei iki tol viskas buvo gerai tai tik su detalem bedos gali buti...
romkasponka
E30 318is M42 (užšaldytas projektas)
E36 318is M44 DD
E83 3,0d
Vilnius

User avatar
Robertazzz
Posts: 83
Joined: 12 Oct 2008, 13:16
Location: vilnius

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by Robertazzz »

romkasponka wrote:
Robertazzz wrote:sveiki,
gal kas zinot kas galetu but su mano motoru... zodziu pakeiciau indeklus, na trumpiau tariant padariau kapitalini variklio ir po kokiu 500km pradejo uzsideginet tepalo slegio lempute pergazavus iki 1.5tuks. sukiu uzgesta buvau nuemes oil pompa tai lygtai viskas ok, na bendrai nelabai zinau kaip atrodo bloga... ir ant shalto viskas ok kai tik sushila taga uzsidega...? :roll: :?:
Patikrink redukcini voztuva. O siaip pasimatuok slegi, jei slegio nera tai kazkokios detales ta slegi nuleidzia, arba pompa nesukuria reikiamo slegio, bet jei iki tol viskas buvo gerai tai tik su detalem bedos gali buti...

aishku dekuj :D

ebola
Posts: 1815
Joined: 15 Nov 2004, 11:11
Location: klaipeda

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by ebola »

man taip buna, kai pribega puse karterio benzino. Del to, kad viskas ten laisva kaip pas zasi - stumokliai ir ziedai plaukioja, pukstukai pila bile kiek ir t.t. As prisipilu 20w50 tepalo, ir esu susimazines tepalo siurblio zvaigztute 4 dantimis. Kol kas ok, bet manau pas normalia masina ant laisvu lempa turi mirkset. Kiti cia pasidaro toki moda, kad jeigu aukstuose tepalo slegis nesiekia 5 baru, tai nukerta degima. Irgi gera ideja. :twisted: Karoc ce normaliai - pasikeiti svaistiklinius indeklus pora sykiu i metus ir ok, jokiu bedu.
geriau kai taves nekencia uz tai kuo esi, negu gerbia uz tai, kuo apsimeti esas.

DRV
Posts: 4
Joined: 21 Dec 2009, 23:54

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by DRV »

Net nezinau nuo ko pradeti.
( teko susidurti su 2.0 2.3 2.5 m20 varikliais)

As su BMW m20 tepimo sistemos problemom nebuvau susidures, bet...
Jie kaip ir visi varikliai nemegsta: uzkaitusio tepalo( >110 Laipsniu), zemu sukiu aukstom pavarom, benzino tepale, siuksliu bei purvo tepimo sistemoje.

Visu pirma demesys turetu krypti i davikli, tie megejai "numirti". Jei pamatavus su manometru slegio tikrai nera, tai turi beda ir reiktu ruosti, kaip minimum naujus indeklus. Gal ju dar ir nesumale galutinai, taciau jie jau bus pazeisti, ko pasekoje tik laiko klausimas kada jie duos apie save zinoti.

Vien pakeisti indeklu nepakanka, reikia dar kruopsciai isplauti sistema, nes siuksles kurios lieka sistemoja labai greit susidoroja su slydimo guoliais.( dazna klaida- pamirstama isplauti tepalo ausintuva su visais atvamzdziais)

Netinkamas- per riebus misinys ne tik naikina varikli padidindas trinties jegas, bet ir sumazina galinguma del pablogejusio misinio degimo.

Laimis
Posts: 683
Joined: 23 Mar 2004, 03:35
Location: Klaipėda

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by Laimis »

Pazistamui buvo irgi beda su m20 spaudimu, perrinko varikli daug kartu ir vistiek negerai, pasirodo buvo velenelio "guoliavietes" galvoj isdilusios ir ten pamesdavo spaudima.
Dynapack 2WD 1500HP Dyno

User avatar
Robertazzz
Posts: 83
Joined: 12 Oct 2008, 13:16
Location: vilnius

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by Robertazzz »

ebola wrote:man taip buna, kai pribega puse karterio benzino. Del to, kad viskas ten laisva kaip pas zasi - stumokliai ir ziedai plaukioja, pukstukai pila bile kiek ir t.t. As prisipilu 20w50 tepalo, ir esu susimazines tepalo siurblio zvaigztute 4 dantimis. Kol kas ok, bet manau pas normalia masina ant laisvu lempa turi mirkset. Kiti cia pasidaro toki moda, kad jeigu aukstuose tepalo slegis nesiekia 5 baru, tai nukerta degima. Irgi gera ideja. :twisted: Karoc ce normaliai - pasikeiti svaistiklinius indeklus pora sykiu i metus ir ok, jokiu bedu.

''pasikeiti svaistiklinius indeklus pora sykiu i metus ir ok, jokiu bedu.'' zmogus nepraranda optimizmo :D

Niokas
Posts: 587
Joined: 12 Mar 2009, 19:43

Re: e 30 m20 tepalo slegis...

Post by Niokas »

Robertazzz wrote:
ebola wrote:man taip buna, kai pribega puse karterio benzino. Del to, kad viskas ten laisva kaip pas zasi - stumokliai ir ziedai plaukioja, pukstukai pila bile kiek ir t.t. As prisipilu 20w50 tepalo, ir esu susimazines tepalo siurblio zvaigztute 4 dantimis. Kol kas ok, bet manau pas normalia masina ant laisvu lempa turi mirkset. Kiti cia pasidaro toki moda, kad jeigu aukstuose tepalo slegis nesiekia 5 baru, tai nukerta degima. Irgi gera ideja. :twisted: Karoc ce normaliai - pasikeiti svaistiklinius indeklus pora sykiu i metus ir ok, jokiu bedu.

''pasikeiti svaistiklinius indeklus pora sykiu i metus ir ok, jokiu bedu.'' zmogus nepraranda optimizmo :D
pora kart y metus ,tikrai nera daug :roll: ,o del spaudimo nebuvimo tik tolerancijos tepimo taskuose kaltos,ismaskentas motoras ir tiek.
Utenos Termodinamika
utenostermodinamika@gmail.com
860300501
Utenos Termodinamika fb

Post Reply