Parduodama: 1999 S14a

Transporto priemones (pilnai sukomplektuotos ir ne visai :)
Locked
MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Parduodama: 1999 S14a

Post by MIB »

Na negi niekam nereik gero automobilio? :) Arba teks sau pasilikt nes ner butinumo parduot... :)
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/le ... /id-166108

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by simookas »

kai pilnas youtubas kaip su ja vazineji ramiai tai tikrai keista kad nera pirkejo :mrgreen:

Erikas
Posts: 222
Joined: 03 Dec 2006, 20:00

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by Erikas »

Norejo zmogus reklama pasidaryt, bet nesigavo :( FAIL!
2011 BMW X5 xDRIVE35i Sport activity
2004 BMW 325Ci convertible Mtech2 with style 135

MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by MIB »

Erikas wrote:Norejo zmogus reklama pasidaryt, bet nesigavo :( FAIL!
Greiciau zurnalistai ispute burbula ir atrado gysla is ko pinigu neblogai pasidare... :evil: Bent jau taip e-mailu sake zurnalistas, kad is reklamu mano straipsniuose nukapsejo jiem kurkas daugiau LT nei mano masina kainuoja. :evil: Biski pikta, bet realiai man pofik. 8) Nusipirkau antra dyzeline masina darbui ir kasdieniniam vazinejimui ir nera butinumo sitos parduot. Per 5000km ka su ja nuvaziavau, neturejau ne vieno ne menkiausio gedimo. Vienintelis gedimas, kad daznokai degaline reik lankyt jei koja sunki buna.. :mrgreen:

MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by MIB »

simookas wrote:kai pilnas youtubas kaip su ja vazineji ramiai tai tikrai keista kad nera pirkejo :mrgreen:
O jau parodyk nors viena, kuris tokia masina nusipirkes ramiai vazineja... :lol: Naivuoliai.. :D As nors jokiuose driftuose nedalyvauju ir kebulo neiskraipiau. :wink: O kad ant tiesiuju daviau jai neblogai padirbet ir po tokio mano sporto variklis ir deze dar veikia idealiai, tai tik parodo ant kiek geros bukles yra tie visi mazgai. Ir vaziuokle su kebulu ant kiek geros bukles jei vaziuojant prie 280 ikali laisva ir masina kaip ikalta stovi. Net ir vaira buvau trumpam paleides ir nieko... :mrgreen:

Eddas
Posts: 127
Joined: 18 Feb 2004, 22:03

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by Eddas »

:shock:

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by ATMBOY »

MIB wrote:
simookas wrote:kai pilnas youtubas kaip su ja vazineji ramiai tai tikrai keista kad nera pirkejo :mrgreen:
O jau parodyk nors viena, kuris tokia masina nusipirkes ramiai vazineja... :lol: Naivuoliai.. :D As nors jokiuose driftuose nedalyvauju ir kebulo neiskraipiau. :wink: O kad ant tiesiuju daviau jai neblogai padirbet ir po tokio mano sporto variklis ir deze dar veikia idealiai, tai tik parodo ant kiek geros bukles yra tie visi mazgai. Ir vaziuokle su kebulu ant kiek geros bukles jei vaziuojant prie 280 ikali laisva ir masina kaip ikalta stovi. Net ir vaira buvau trumpam paleides ir nieko... :mrgreen:
tai jei tik butu kazkas blogai jau butum mediniam karste o tevai mashina butu pridave i metalo lauza :)

MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by MIB »

Na tai ka ir sakau... :D Realiai yra dar pora siokiu tokiu trukumu, bet pasiskaiciavau, kad 1000 LT ribose galima juos pasalint ir tada jau ledas bus. :mrgreen:

simookas
Posts: 46
Joined: 21 May 2009, 23:10

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by simookas »

MIB wrote:
simookas wrote:kai pilnas youtubas kaip su ja vazineji ramiai tai tikrai keista kad nera pirkejo :mrgreen:
O jau parodyk nors viena, kuris tokia masina nusipirkes ramiai vazineja... :lol: Naivuoliai.. :D As nors jokiuose driftuose nedalyvauju ir kebulo neiskraipiau. :wink: O kad ant tiesiuju daviau jai neblogai padirbet ir po tokio mano sporto variklis ir deze dar veikia idealiai, tai tik parodo ant kiek geros bukles yra tie visi mazgai. Ir vaziuokle su kebulu ant kiek geros bukles jei vaziuojant prie 280 ikali laisva ir masina kaip ikalta stovi. Net ir vaira buvau trumpam paleides ir nieko... :mrgreen:
tai as nieko pries neturiu,tikrai liuks aparatas pas tave tik sakau kad gal prisiziureje daug kas tu video tavo atpazista tavo masina ir sako ''ai draskosi saules paiso nu ir n****'' (pats girdejau viena toki atsiliepima) :D

MIB
Posts: 455
Joined: 17 Jul 2005, 00:45

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by MIB »

Na tai tam japonai jau gamykloi ir dejo i sita modeli toki daikta kaip LSD, kad matomai galimetu saule ispjaut ar kontroliuojant sonu isimt posuki ir pan... :) Tokie zmones tik parodo savo intelekto lygi, kai is vieno video nusprendzia, kad masina jau lavonas. :wink: As pats zinau, kad pries kiekviena prasilekima as gerai pasildydavau varikli ir tik tada jau paspausdavau, bet tas prasilekimas budavo keliolikos min trukmes. Paskui, zinoma, normaliai atausindavau. Ne taip kai per varzybas kelias valandas istisai apsukos dauzo i ribotuva, kapojama per begius ir kraipomas kebulas su visa vaziuokle. Paskui tokia masina nuplauna aptvarko ir ideda i skelbima. Ir tas kaimietis, kuris ja nusiperka vazineja paskui issisiepes nes galvoja, kad turi aukso gabala, nors jei pamatytu koki video kokiais rezimais su ja pries tai buvo vaziuojama, matyt, iskart sirdies smugi gautu. :D Tie kas zino kas cia per masinos, supranta, kad nenusimanant galima uzdrozt ir labai gera egzemplioriu labai greitai. :) Maniske toli grazu nepanasi i uzdrozta. :)

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by ZLODEY »

simookas wrote:tik sakau kad gal prisiziureje daug kas tu video tavo atpazista tavo masina ir sako ''ai draskosi saules paiso nu ir n****'' (pats girdejau viena toki atsiliepima) :D
tai gal tik gerai kad neatiteks tokia masina tokiems protinguoliams... :)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Re: Parduodama: 1999 S14a

Post by XR_as »

:lol: vienas uz kita protingesnis.

esme, ne kaip masina eksplotuoji, o kaip ja priziuri.
kelimas ant donkrato kraipo kebula.
ir blokiruotes ne tikria ne tam kad gamykla tikisi sauliu paisymu, o tam kad masina butu valdomalabai jau aktualu brabus'ui kad ju modeliai saules paisytu?

nedalinsiu patarimu kad galvotumet ka snekat. abiem pusem beviltiska..

Locked