Parduodu toyota celica gt4

Transporto priemones (pilnai sukomplektuotos ir ne visai :)
tomas75
Posts: 42
Joined: 05 Jun 2009, 09:54
Location: Vilnius

Re: Parduodu toyota celica gt4

Post by tomas75 »

Matyt jam taip nutiko,jei ramiu veidu tokias demagogijas skaldo(šliaužė keturiom-nusidropinęs, 3,14so galva į šulinį ir iškalė akinių stiklus) :) Koks skirtumas,buvo tie airbagai originaliai ar nebuvo,originaliai juk ir vairo kairėj japonų rinkai nebuvo,koks tolkas "dirbt švietėjišką darbą" kai pardavėjas nieko net nesistengia nuslėpt?Iš uošvio buvau pasiskolinęs 94m. Volvo su 89 000km rida ir žinau,kad niekas jos neatsukinėjo,tai man dabar jaustis idiotu,nes TAIP NEBŪNA?

User avatar
irmantas
Posts: 42
Joined: 11 Jan 2012, 21:57

Re: Parduodu toyota celica gt4

Post by irmantas »

tomas75 wrote:Matyt jam taip nutiko,jei ramiu veidu tokias demagogijas skaldo(šliaužė keturiom-nusidropinęs, 3,14so galva į šulinį ir iškalė akinių stiklus) :) Koks skirtumas,buvo tie airbagai originaliai ar nebuvo,originaliai juk ir vairo kairėj japonų rinkai nebuvo,koks tolkas "dirbt švietėjišką darbą" kai pardavėjas nieko net nesistengia nuslėpt?Iš uošvio buvau pasiskolinęs 94m. Volvo su 89 000km rida ir žinau,kad niekas jos neatsukinėjo,tai man dabar jaustis idiotu,nes TAIP NEBŪNA?
Puikiai pasakyta.Musu tautieciai labai megsta viska isversti kita puse,kad atrodytu blogiau,bet tik kitu atzvilgiu.Saves dazniausiai nemato....

User avatar
Fever
Posts: 161
Joined: 05 Feb 2010, 13:04
Location: Kaunas/Kupiškis

Re: Parduodu toyota celica gt4

Post by Fever »

identity wrote:
STRIXas wrote:
realiai airbagai tik pliusas kad yra
o klima ar jau toks butinas dalykas?

gal uzduosiu durna klausima, bet... per kuria vieta pliusas yra airbag'ai? kad kai su dropu p*steli i koki issokusi sulinuka, ar siaip besidraskydamas kanors kabinsi, isdauzia airbagas priekini stikla? daugelyje automobiliu taip daro. cia toks pat "privalumas" kaip ir ABS'as... :) nereikalingi dalykai sportineje masinoje
Kokia mašina, koks modelis? Į duobes visokias kalęs buvau (kad net vairas pabėga :lol: ), nu nebuvo NIEKAD taip, kad airbag'as šautų. (čia su mitsubishi galant 8G). Ir mašina čia tikrai ne sportinė :)
1990 Mitsubishi Galant GTi

Edvatronas
Posts: 63
Joined: 13 Jan 2009, 10:46
Location: Vilnius

Re: Parduodu toyota celica gt4

Post by Edvatronas »

padaret kazkoki off topica.. :roll:

Post Reply