Sportinis pasas

Irankiai, audio, buitine technika ir dar kazkas...
Post Reply
User avatar
Ernnis
Posts: 46
Joined: 03 Jun 2009, 20:07
Location: Kaunas

Sportinis pasas

Post by Ernnis »

Sveiki, reikia išsiimti sportinį pasą, kaip tai galima padaryti?
Žinau, kad pavieniams asmenims neduoda, reikia priklausyti klubui, kuris turi licenziją.
Gal kas nors galėtų man pagelbėti?

Protingos mintys ir pasiūlymai laukiami el. paštu ernnis(eta)gmail.com ir tel.: 868879757
Bmw E61 530D
Ernestas, 868879757

KDM
Posts: 452
Joined: 02 Nov 2009, 20:53
Location: Silute

Re: Sportinis pasas

Post by KDM »

bandyk xtra.lt forume ieskot pagalbos. ten krosistu ir ralistu nemazai gal kas ir padetu ar bent suteiktu daugiau informacijos.
Nissan 200sx s13 ca'ske dalimis.
Chrysler Grand Voyager - diesel power for daily ;]]
Bmw e30 touring ..

User avatar
Ernnis
Posts: 46
Joined: 03 Jun 2009, 20:07
Location: Kaunas

Re: Sportinis pasas

Post by Ernnis »

KDM wrote:bandyk xtra.lt forume ieskot pagalbos. ten krosistu ir ralistu nemazai gal kas ir padetu ar bent suteiktu daugiau informacijos.
parašiau ir ten...
Bmw E61 530D
Ernestas, 868879757

User avatar
leonard
Posts: 206
Joined: 12 Apr 2009, 13:06
Location: wln-dwrc

Re: Sportinis pasas

Post by leonard »

paguglink rasi . as ten buvau rades kai ieskojau kaip skayline padarit toki bet man per brangu buvo , lankai homologoti , dirzai,sedines .... ten daug reikalavimu ir randas kaune ta istaiga , ten kaskokia automobilistu sajunga x kaskokia
s13 ....
boost?....

User avatar
salvee
Posts: 243
Joined: 18 Mar 2009, 08:15
Location: Siauliai

Re: Sportinis pasas

Post by salvee »

tik lankai reikalingi homologuoti, kitkas ne... yra xtroj tema apie tai...
Opel astra f cabrio Turbo (sold)
Honda crx ivt EE8 Celestial Blue Pear (sold)
Mercedes Benz CLS 500 AMG
Mini Cooper S JCW (GP replica)
Scion xB

Rolka
Posts: 176
Joined: 09 Jan 2009, 13:46

Re: Sportinis pasas

Post by Rolka »

pirma karta girdziu kad reikia klubui priklausyti, is kur cia tokios zinios? Man paciam irgi reikes tai gan aktuali tema
92' Mazda MX-6 V6 24V almost SOLD
07' BMW Z4 3.0si

User avatar
Ernnis
Posts: 46
Joined: 03 Jun 2009, 20:07
Location: Kaunas

Re: Sportinis pasas

Post by Ernnis »

pas mane kaip ir viskas padaryta pagal reikalavimus, įstaiga Kaune, draugystės gatvėje, bet jie man sakė, kad reikia klubui priklausyti. Tada per tą klubą, jei jis turi licenziją, gali man duoti sport pasą. Tai aš ir ieškau kas galėtų man padėti išspręsti biurokratinius klausymus.
Bmw E61 530D
Ernestas, 868879757

totto
Posts: 15
Joined: 13 Jul 2006, 16:27

Re: Sportinis pasas

Post by totto »

Ernnis wrote:pas mane kaip ir viskas padaryta pagal reikalavimus, įstaiga Kaune, draugystės gatvėje, bet jie man sakė, kad reikia klubui priklausyti. Tada per tą klubą, jei jis turi licenziją, gali man duoti sport pasą. Tai aš ir ieškau kas galėtų man padėti išspręsti biurokratinius klausymus.
nereikia jokio klubo, uzpildai paraiska, parodai jiems masina, susimoki babkes ir jei viskas su masina ok, gauni pasa.

http://lasf.lt.barsukas.serveriai.lt/fi ... statai.pdf
http://www.lasf.lt/files/PARAISKOS/para ... i_2010.doc

User avatar
danats
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2007, 14:36
Location: Kaunas

Re: Sportinis pasas

Post by danats »

totto wrote:
Ernnis wrote:pas mane kaip ir viskas padaryta pagal reikalavimus, įstaiga Kaune, draugystės gatvėje, bet jie man sakė, kad reikia klubui priklausyti. Tada per tą klubą, jei jis turi licenziją, gali man duoti sport pasą. Tai aš ir ieškau kas galėtų man padėti išspręsti biurokratinius klausymus.
nereikia jokio klubo, uzpildai paraiska, parodai jiems masina, susimoki babkes ir jei viskas su masina ok, gauni pasa.

http://lasf.lt.barsukas.serveriai.lt/fi ... statai.pdf
http://www.lasf.lt/files/PARAISKOS/para ... i_2010.doc
taiip uzpildai paraiska paskambini sauliui is lasf jis yra tech priziuretojas atvaro pas tave arba atvarai pas ji masina. jis paziuri lankus sedyne dirzus ir visa kas kad priklauso pagal tos sporto sakos reikalavimus ir tada deda anspauda ant tos paraiskos. tada nufotkini masina is galo is desines puse ir priekio kaires puses pasidarai dvi nuotraukas 9x13 formato ir eini pas lasf sekretore ten sumoki man atrodo 110lt uz sport pasa ir ji ji pagamina iskarto ir vsio tuo paciu nusiperki ir sportini draudima. tada gali jau vaziuoti i regitra ir praeiti tech apziura. o va jei kur zadi dalyvauti ir tom varzybom reikia E arba D tipo licenzijos tada tau reikia priklausyti kazkokiam klubui tada jis bus tavo licenzijos pareiskeju ir tada moki klubui uz licenzijos isemima ir viskas.licenzijos reikalingos tokioms varzyboms kaip Lietuvos Ralio cempionatas, Lietuvos ziedinu lenktyniu cempionatas, o pvz Fast lapui ar panasioms lenktynems licenziju nereikia.
P.S. gali pasiruosti koki brendziuko buteliuka sauliui jei kas netiks tada jam buteluka ir jis tau paaiskins kas bogai, ka reiktu pakoreguoti. pades patars. :wink:
BMW e30 325i va tikrasis gyvenimo variklis

User avatar
hexe
Posts: 128
Joined: 11 Jul 2007, 10:22
Location: Vilnius

Re: Sportinis pasas

Post by hexe »

totto wrote:
Ernnis wrote:pas mane kaip ir viskas padaryta pagal reikalavimus, įstaiga Kaune, draugystės gatvėje, bet jie man sakė, kad reikia klubui priklausyti. Tada per tą klubą, jei jis turi licenziją, gali man duoti sport pasą. Tai aš ir ieškau kas galėtų man padėti išspręsti biurokratinius klausymus.
nereikia jokio klubo, uzpildai paraiska, parodai jiems masina, susimoki babkes ir jei viskas su masina ok, gauni pasa.

http://lasf.lt.barsukas.serveriai.lt/fi ... statai.pdf
http://www.lasf.lt/files/PARAISKOS/para ... i_2010.doc
bent jau pries du metus kai dariausi, tai moketojas uz sportini pasa turejo butinai but klubas, nes fiziniui asmeniui kazkodel negalejo fakturos israsyti..
Renault Clio Sport
Follow me on FB :)

User avatar
danats
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2007, 14:36
Location: Kaunas

Re: Sportinis pasas

Post by danats »

mes ji darem 2010 rudeni ir nieko nereikejo, jokiu klubu. o jei darai licenzija tada butinai reikia. ir taskas :!:
BMW e30 325i va tikrasis gyvenimo variklis

PiktasDede
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2011, 16:25

Re: Sportinis pasas

Post by PiktasDede »

Noreciau info mano atvejui del lanku ir ju montavimo, bei TA.

Turiu tokios konfiguracijos surenkamus lankus, isimti is vienos masinos, reiks ideti i kita. Gamintojas OMP.
Image
Image
Image

1. Klausimas:
Pas ka kreiptis, del kokybisku ju imontavimo (bus virinamu vietu t.y. dugnas- 4 taskai, ir galiniai "stakanai" - 2 taskai)

2. Klausimas:
Ar su tokia lanku konfiguracija galima "taikyti" bent i viena LASF pateikta kategorija Sport Pasui gauti, kad nebutu problemu su TA? Domina ne varzybu kategorijos, tiesiog tu lanku "legalizavimas" del TA. Jeigu su tokiais lankais pataikyciau i viena is kategoriju - kokie likusieji reikalavimai.

Diskusiju apie kitus lankus nenoriu. Apie TA praejimo/apejimo dalykus pats viska zinau, tiesiog domina auksiciau pamineti du klausimai: kas gali tinkamai imontuoti, bei ar yra sansu gauti LASF pasa.

User avatar
danats
Posts: 71
Joined: 25 Jan 2007, 14:36
Location: Kaunas

Re: Sportinis pasas

Post by danats »

bent jei perki lankus surenkamus buna jie jau savaime homologuoti kai kurie modeliai, tavo tikrai matau kad nehomologuoti, nebent ant lanku yra iskalta kur parasytas homologacijos numeris. o situ lanku tau niekas nehomoluos nes dar tiek pat vamzdziu truksta iki normaliu lanku. tiesiog tinges varkti su sitais sakys dekis normalius, nebent gali bandyti kreiptis pas ekstremvita(saraskino kontora).
BMW e30 325i va tikrasis gyvenimo variklis

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Re: Sportinis pasas

Post by Airbog »

danats wrote: ekstremvita(saraskino kontora).
Galima argumentus?

Post Reply