VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
Linaz
Posts: 149
Joined: 04 Aug 2005, 23:38
Location: VILNIUS

VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Post by Linaz »

Sveiki, vienu zodziu draugui kilo beda su passato turbo, tai uzpucia tai nepucia, buna vaziuoja nera jokios traukos,tada sustoja, išjungia varikli, vel iš naujo uzveda ir tuomet vaziuojant vel pradeda pusti turbo. Kame problema, del ko taip gali buti ? :roll:
rS13 Black '91 sold
MB dark blue W201 '88 sold

User avatar
aft923lt
Posts: 129
Joined: 22 Nov 2007, 19:01

Re: VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Post by aft923lt »

nusproges wg arba egr membrana

User avatar
Tankystas
Posts: 129
Joined: 17 Dec 2006, 21:02
Location: Kaunas

Re: VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Post by Tankystas »

oro srauto matuokle arba MAP sensorius
Save the world. Kill yourself.

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Re: VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Post by wanadoo »

man tas pat buwo ziema, tai bendradarbis patare paziuret tuos slegio reguletorius i kuriuos eina slangos bet per tingejima nieko as nedariau ir dabar jau normaliai..seip budawo dingsta trauka kai uzmiesty pradedi waziuoti 120~ pastowiai ir kai prisireikia lenkti nors islipk ir pasispirk..as pajudinau tas wisas slangas patikrinau chomutus tai gal kazkuria uzmowiau, slegio neleidzia ir dabar gerai wiskas.
Gs430

vogue005
Posts: 31
Joined: 25 Sep 2007, 02:30

Re: VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Post by vogue005 »

beveik 100% kad turbo valdymas. pasitikrink ar ta kojele kuri reguliuoja turbinos geometrijos kitima vaiksto laisvai ir iki pat galo. jeigu yra nors koks nors strigimas butina valyti. taip pat paziurek visas tas slangeles kurios eina i turbo valdyma ir t.t. daznai senai masinai jos buna susideveje. taip pat vertetu pasitikrinti visas oro paemimo sistemos slangas. gali buti kur nors itruke. bet esu 99 proc isitikines kad turbo valdymas. kadangi gerai nevaldo geometrijos, tai turbo perpucia ir ja atjungia. pajungus ant diagnostikos turetu rodyt "intake manifold pressure sensor".

User avatar
Leon
Posts: 129
Joined: 02 Sep 2006, 10:16
Location: Kaunas
Contact:

Re: VW PASSAT 1.9 TDi (raudona i) 1998 nepucia turbo

Post by Leon »

Pas mane panasi beda, tik turba neatsijungineja bet pastoviai perputineja uzmynus geriau pedala. Buvo atlikta diagnostika ir turba uzputineja daugiau nei rodo daviklis, daugiau nei 1.56bar. Tai kaip suprantu daugiausia sansu, kad bedos bus su kojele kuri reguliuoja turbinos geometrijos kitima, tik kaip ja atpazinti ir kaip tinkamai patikrinti nenuemus turbos ir apskritai ar galima kazka nuspresti ten ja "paraklinejant" nenuimant turbos? Nuemus plastmase nelabai kas ten matosi ir priejimas nekoks :( . Tik dar pas mane girdisi svilpimas is duslintuvo, vieni sako, kad gali buti kazkoks korys nuo katalyzo atitrukes ir uzstriges kazkur ismetime ar dar del kazkokiu priezasciu gali girdetis svilpimas per duslintuva?

Post Reply