Padanga

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
User avatar
spyxter
Posts: 30
Joined: 06 Oct 2007, 23:12
Location: Sostinė

Padanga

Post by spyxter »

Sveiki.

Apturėjau tokią nemalonybę - nuleidau padangą nuo nelygaus kelkraščio ir prakirtau padangą... Yra toks apie 1 cm ilgio įtrūkimas vidinėje pusėje. O klausimas būtų - ar kas nors Vilniuje sekmadienį galėtų sutaisyt padangėlę? :)
TDI

emdzhej
Posts: 21
Joined: 17 Oct 2007, 18:49
Location: Vilnius

Post by emdzhej »

Varyk į kokį garažinį servisą ;)

User avatar
spyxter
Posts: 30
Joined: 06 Oct 2007, 23:12
Location: Sostinė

Post by spyxter »

emdzhej wrote:Varyk į kokį garažinį servisą ;)
Gal kaip tyčia žinai kokį? Būtų faina, kad ir subalansuot galėtų...
TDI

emdzhej
Posts: 21
Joined: 17 Oct 2007, 18:49
Location: Vilnius

Post by emdzhej »

spyxter wrote:Gal kaip tyčia žinai kokį? Būtų faina, kad ir subalansuot galėtų...
Vat dėl balansavimo, abejoju ar visi balansuoja :lol: :lol:
O šiaip tai žirmūnuose (garažuose prie autobusų parko) užsiiminėja padangų tvarkymu. Pasidomėk ;)

User avatar
spyxter
Posts: 30
Joined: 06 Oct 2007, 23:12
Location: Sostinė

Post by spyxter »

emdzhej wrote:
spyxter wrote:Gal kaip tyčia žinai kokį? Būtų faina, kad ir subalansuot galėtų...
Vat dėl balansavimo, abejoju ar visi balansuoja :lol: :lol:
O šiaip tai žirmūnuose (garažuose prie autobusų parko) užsiiminėja padangų tvarkymu. Pasidomėk ;)
Jie dirba ir sekmadienį???
TDI

emdzhej
Posts: 21
Joined: 17 Oct 2007, 18:49
Location: Vilnius

Post by emdzhej »

spyxter wrote:Jie dirba ir sekmadienį???
Tiksliai nežinau :?

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

jei kirtis ant protektoriaus teritorijos, tai dar yra galimybe sutvarkyti kokybiskai, ojei sone kazkuriam, tai padanga laidok, nes dazniausiai suklijavis sone karstu klijavimu atsiranda guzas :x
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
spyxter
Posts: 30
Joined: 06 Oct 2007, 23:12
Location: Sostinė

Post by spyxter »

Prakirtimas šone... Nu man reikia, kad laikytų nors iki tol kol galės žiemines dėt. Negi visai beviltiška lopyt?..
TDI

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

spyxter wrote:Prakirtimas šone... Nu man reikia, kad laikytų nors iki tol kol galės žiemines dėt. Negi visai beviltiška lopyt?..
jei ~1cm,beviltiska, na gali del viso pikto nuvezti parodyti i istaiga, kur tuom uzsiima, bet zinok kiek teko matyt ,taidazniausiai izpucia pusle sone toki atveji uzlopijus, antravertus, jei vazineti mieste, atsargiai ir mazais greiciais galima rizikuot ir su ta pusle :roll:
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
spyxter
Posts: 30
Joined: 06 Oct 2007, 23:12
Location: Sostinė

Post by spyxter »

driver wrote:
spyxter wrote:Prakirtimas šone... Nu man reikia, kad laikytų nors iki tol kol galės žiemines dėt. Negi visai beviltiška lopyt?..
jei ~1cm,beviltiska, na gali del viso pikto nuvezti parodyti i istaiga, kur tuom uzsiima, bet zinok kiek teko matyt ,taidazniausiai izpucia pusle sone toki atveji uzlopijus, antravertus, jei vazineti mieste, atsargiai ir mazais greiciais galima rizikuot ir su ta pusle :roll:
Jei laikytų bent iki žiemos - užtektų. Kiek maždaug gali kainuot lopymas?
TDI

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

laikys jei neileisi darkart kurnors i duobe, kaune kainuoja 30-60lt
We're running against the clock my man, it's time my man, time is speed, speed is time...

User avatar
Airbog
Posts: 1779
Joined: 10 Feb 2005, 21:05
Location: Vilnius

Post by Airbog »

Apie 80 Lt Vilniuje.

Post Reply