n-vtc

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

na kazkaip i galwa sowe parasyt taip :D seip jo v4 nebuna juk inline4 :oops: ce kaip sutrumpinimas turejau omenyje 4 cilindrus o ne v forma..
Gs430

User avatar
sigis
Posts: 101
Joined: 19 Dec 2006, 15:40
Location: Kaunas

Post by sigis »

wanadoo wrote: seip jo v4 nebuna juk inline4 :oops:
kaip tai nebuna? :shock:
s14
Volvo V40 T4

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

tai subaru opozicinis o ne v formos nu motocikluose buna gal v4 bet masinoj tai nemates 4 kaushu v formos wariklio dar ..
Gs430

User avatar
spade
Posts: 5011
Joined: 04 Apr 2003, 14:19
Location: Vilnius

Post by spade »

Buvo ir masinose V4... Ir siaip - nusisnekejai, tai geriau taip ir prisipazink :)
DelSolSohcVtec BlueberryBeeProject
f31
Why waste time learning when ignorance is instantaneous?

User avatar
sigis
Posts: 101
Joined: 19 Dec 2006, 15:40
Location: Kaunas

Post by sigis »

todel kad jie jau uzmirsti naudojo ford saab ir legendinis zaz oru ausinama
s14
Volvo V40 T4

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

gerai prisipazistu :oops: tik wa tos senosios masinos ne mano laiku eksplotuojamos buwo tai uztai ir nezinau
Gs430

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Post by ViktoriuZ »

wanadoo wrote:ane as jau pabandzeu ka reiskia be vtc waziuoti atjunges solenoida vtc juk wisai glusha masina pasidaro tarp 1.5k ir 3k iswis atrodo kad uzsikisho filtrai aba i duslintuva kaciu prilindo.. sumazeja nm kazkur ~60 o tai manau yra daug, o ka kazkaip eina padaryti ja tokia pat gywa zemuose sukiuose su zwaigzde? paprasta?
na siandien buvau atjunges ta solenoida tai visai jokio pasikeitimo nepajutau, paskui ziurejau nuemes ta fiske ar ateina kokie nors signalai, tai jokiu zenklu nebuvo, ir gazavau bet zenklu jokiu nerodo, gal jis tik vaziuojant duoda impulus o stovint ne? nebezinau kur ta beda bandysiu sestadieni su keleta rimtu galvu ardyti ir ziureti kas mas mane ne taip.
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Post by ViktoriuZ »

Japan

K's - S14 - 94-99 blacktop - (T28 w' VCT)

Europe

Nissan 200SX (S14) - 93-99 blacktop (without VCT)

radau Wikipedij'oj tik nesuprantu, kiek esu mates ir girdejes kad be VCT 149KW, tai kiek tada turi buti su VCT nes pas mane 149KW ir yra VCT nebesuprantu nieko :?
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

ViktoriuZ wrote:
na siandien buvau atjunges ta solenoida tai visai jokio pasikeitimo nepajutau, paskui ziurejau nuemes ta fiske ar ateina kokie nors signalai, tai jokiu zenklu nebuvo, ir gazavau bet zenklu jokiu nerodo, gal jis tik vaziuojant duoda impulus o stovint ne? nebezinau kur ta beda bandysiu sestadieni su keleta rimtu galvu ardyti ir ziureti kas mas mane ne taip.
bandyk ta pati daryt imynes sankaba ir ijunges pavara

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Post by ViktoriuZ »

isardem VCT issidevejes dantratis....
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Post by ViktoriuZ »

XR_as wrote:bandyk ta pati daryt imynes sankaba ir ijunges pavara
turetu atsirasti kazkokie impulsai ar kaip?

ir dar niekaip nesuprantu ka tas solenoidas isvis turi daryti, nes tas VCT tiesiog mechaniskai veikia...
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
Face
Posts: 70
Joined: 16 Jun 2006, 12:36
Location: Vilnius
Contact:

Post by Face »

s14a wrote:Siaip dek zvaigzdes ir bus uzmirstas tas klausimas vct. :roll:
Tai realiai issprendzia problema? Gal zinot kokiu nuorodu su realiais atsiliepimais apie toki remonto buda? :roll:
Hartzo retorikos dėsnis:
Bet koks ilgai besitęsiantis ginčas pasibaigs nesutarimais dėl žodžių prasmių.

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

kuris dantratis? tas kur tik apwalus ar kitas pailgas tox? o spiruokle netrukus i dwi dalis?ir pacio korpuso dantukai sudile ane? tai wiskas aisku batai ir manajam bus .. bet pas mane 5k km nebarskejo iswis o po to staiga pradejo barskaliotis idomu. tai viktoriuz atjunges ta solenoida reikejo pawaziuoti nejaugi jokio skirtumo? dingsta widutinese apsukose trauka wisiskai, jio reike tada vtc kito iskarto ieskoti

zwaigzdes zwaigzdes o tai reiskia nesikeis fazes ir nebus momento zemuose sukiuose kas reiskia daug didesnes sanaudas miesto rezimu...o tau s14a padejo zwaigzdes? nesuprastejo trauka?tai galima juk ne zwaigzdes det ar ka o tik vtc widu neydeti spiruokles ir to pirmo dantracio ir wiska surinkti tai butu kaip zwaigzde.

beje griztant pre v4 temos tai marijampolej aikstelej mum stowint atwaziuoja zazukas tox wynuogines spalwos ant galinio lango didelem raidem SUGRYZAU... tai wa pac pamaceu kad tikrai v4 :) ir dar ne betkoks zazas o apynaujis. 20kkm prawaziuota blizga wisas :mrgreen:
Gs430

User avatar
s14a
Posts: 336
Joined: 10 Oct 2003, 20:19

Post by s14a »

As tai radau padeveta, bet jau po biski vel ima kalenti geniai po kapotu :lol: teks kaska mastyt. Apie zvaigzdes pasiskaityk Tomei puslapi, prie veleneliu. Esme ten laipsniuose, kaip nustatai tas zvaigzdes ?
s14a race edition ~250 ag FOR SALE!
Sunny GTI circuit race car.

User avatar
s14a
Posts: 336
Joined: 10 Oct 2003, 20:19

Post by s14a »

Siaip turiu sena Vct, bet dar niekaip neprisiruosiau jo ardyti. Kad butu visiem aktualu, reiketu padaryt ir foto, nes beda kaip matau ne vienam 8)
s14a race edition ~250 ag FOR SALE!
Sunny GTI circuit race car.

User avatar
s14a
Posts: 336
Joined: 10 Oct 2003, 20:19

Post by s14a »

Siaip pastebejimas, bent dabar taip yra: uzvedi varikli, jis ten biskuti subarska ir po 1 s dingsta garsas( tas garsas trunka tol kol sukyla tepalo spaudimas, t.y ta 1 s jo nebuna :roll: ) O pries tai to nebudavo, tai manau, gal vel tepalo pompai arteja ta paskutinioji, arba beda slypi vct?
s14a race edition ~250 ag FOR SALE!
Sunny GTI circuit race car.

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Post by ViktoriuZ »

wanadoo wrote:kuris dantratis? tas kur tik apwalus ar kitas pailgas tox? o spiruokle netrukus i dwi dalis?ir pacio korpuso dantukai sudile ane? tai wiskas aisku batai ir manajam bus .. bet pas mane 5k km nebarskejo iswis o po to staiga pradejo barskaliotis idomu. tai viktoriuz atjunges ta solenoida reikejo pawaziuoti nejaugi jokio skirtumo? dingsta widutinese apsukose trauka wisiskai, jio reike tada vtc kito iskarto ieskoti

zwaigzdes zwaigzdes o tai reiskia nesikeis fazes ir nebus momento zemuose sukiuose kas reiskia daug didesnes sanaudas miesto rezimu...o tau s14a padejo zwaigzdes? nesuprastejo trauka?tai galima juk ne zwaigzdes det ar ka o tik vtc widu neydeti spiruokles ir to pirmo dantracio ir wiska surinkti tai butu kaip zwaigzde.

beje griztant pre v4 temos tai marijampolej aikstelej mum stowint atwaziuoja zazukas tox wynuogines spalwos ant galinio lango didelem raidem SUGRYZAU... tai wa pac pamaceu kad tikrai v4 :) ir dar ne betkoks zazas o apynaujis. 20kkm prawaziuota blizga wisas :mrgreen:
pas mane viskas ledas isskyrus ta pailga dantrati, na kai solenoida atjungiau tikrai nieko naujo neisgirdau ir nieko nepajutau, nes kaip sakiau nuemus fiske i ji jokie impulsai nepasiduoda , vaziuoti banziau be jo (dabar galvoju gal ir buvo biski skirtumas nedaug vaziavau ) rytoj gausiu kita VCT is YO-YO ysidesiu ir tikiuos visi geniai issilaxtys :roll:
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

man ir anksceu budawo kai uzkuriu sekunde subarska ir nustoja barsketi, bet dabar kol salta nebarska o kai susyla tai pradeda barskaliotis, tai ziurek wel tex keisti s14a .kogero teks iprasti ir wazinet su barskanciu :)arba keisti i tas zwaigzdes aisku jai jos tinka ant stock weleneliu
Gs430

User avatar
StArKa
Posts: 88
Joined: 08 Jun 2004, 17:37
Location: Kapiri Mposhi
Contact:

Post by StArKa »

wanadoo wrote:man ir anksceu budawo kai uzkuriu sekunde subarska ir nustoja barsketi, bet dabar kol salta nebarska o kai susyla tai pradeda barskaliotis
pas mani ir tas pats buvo, paskui jau pradejo ir kai saltas, o paskui vis didesnis garsas, o paskui tepalo siurblys parejo..
gal tepalo siurblio gyvavymui turi reiksmes vct? kiek supratau 's14a' ir turejo problemu su vct o paskui su siurbliu..
..twin turbo mosquito..

User avatar
dovydas
Posts: 72
Joined: 03 Apr 2006, 12:06

Post by dovydas »

tai vyksta velenu tepimas prie zemu jeigu tas vct nuduses?

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

o kodel gali newykti juk ten tepalo padawimas i wamzdelius wisai is kitos operos, gale wariklio pasijungia wamzdeliai ir per juos tepalas purskemas atskirai ant kiekwieno kumstelio tai manyceu negali itakoti tepimo vtc problemos, bandysiu skambinti tokiam zmogui pasakojo kad jei jis apsiimtu tai gali labai gerai atrestauruoti i originalia busena aisku ce dar tik gal, bet jei pawyktu tai labai daug kam didelis galwos skausmas praeitu
Gs430

User avatar
ViktoriuZ
Posts: 685
Joined: 25 Mar 2003, 19:20
Location: Klaipeda

Post by ViktoriuZ »

na as isidejau kita VCT ir garsas nedingo turbut tas solenoidas pas mane nieko doro nedaro nes kiekziurejau itampa i ji neateina o jei ir duodi itampa jis suveikia ir vistiek barska,
NEZINAU KA DARYTI :cry:
BMW e39 2000m 2.5d
Honda VTI
http://racing.blogr.lt/ - kaip mes kuriame reaktyvinę taburetę

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

?? tu isidejai gera vtc, ta prasme nauja weikianty ir wistiek barska? kompensatorius keitei su grandine ir itempeju?zinai as pamatuosiu kuria diena sawo solenoida ar skleidze signalus, as dar wis galwoju kad man tas vtc pradejo barsketi po weleneliu restaurawimo gal fazes nepataike ar ka nes taip is niekur nieko eme ir pradejo barsketi..
niekaip neprisiruosiu ardyt sawojo, su citroenu uzsikases, warikli kita keite tai daba damusineju galus, oi oi ta hidraulika ir tie woztuwai reguliuojami tokia nesamone ta xantia :)
Gs430

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

prasom nevaryt. reguliuojami voztuvai ira geris :)

User avatar
wanadoo
Posts: 1275
Joined: 24 Nov 2004, 22:17
Location: Marijampole-Kaunas
Contact:

Post by wanadoo »

na mano situacijoi tai ko gero butu daug gereu kad pas sx'a butu reguliuojami tada nebutu sitos temos :wink:
Gs430

Post Reply