Bamperio remontas?

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Bamperio remontas?

Post by ZLODEY »

Gal kas galetu parekomenduoti kur Vilniuje galetu gerai islyginti bamperi? :roll: ACIU!
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

User avatar
Eli
Posts: 1123
Joined: 24 Apr 2003, 13:27
Location: Vilnius

Re: Bamperio remontas?

Post by Eli »

ZLODEY wrote:Gal kas galetu parekomenduoti kur Vilniuje galetu gerai islyginti bamperi? :roll: ACIU!
Ira tokis servisas Kaukaras Nemencines pl. parapijoj, ten turetu dirbti toks plasmasiu lygintojas/virintojas kur ansciau Gelezinio Vilko g. netoli tunelio dirbo. Tai anas tikrai gerai daro. Nei koks jo vardas ar tel nr. - nepamenu. :oops: Man Skodos priekini suklijavo labai gerai. Bet jis tik tiesina/virina. Kas ruosia dazymui ir dazo gerai - nezinau. Kaip dazo Kaukaras - nezinau.

Eli
Nissan Silvia S12 GranPrix, FJ20E inside

Red_Power
Posts: 19
Joined: 27 Mar 2007, 16:09
Location: Vilnius

Post by Red_Power »

Galiu suweikt "Kaukaro" nr jei dar wis reik :wink:
Burn your tires not your soul...
mx-3, B6D, blaze red (94+)...

User avatar
ZLODEY
Posts: 1464
Joined: 19 Apr 2004, 22:04
Location: Vilnius

Post by ZLODEY »

Na manai butu gerai jeigu parasytum ;)
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.
OOOO S4d + CBR600RR

Red_Power
Posts: 19
Joined: 27 Mar 2007, 16:09
Location: Vilnius

Post by Red_Power »

Ok, ryt vaziuodamas soktelsiu pas juos pasiklausiu tel.nr. vistiek pakeliui :wink: :lol:
Burn your tires not your soul...
mx-3, B6D, blaze red (94+)...

User avatar
povke
Posts: 169
Joined: 05 Sep 2005, 15:44
Location: sostinė, Žirmūnai

Post by povke »

Man dare Luksio gatvej 7 (Tomas 8677 92387) . Netoli RST yra keli garaziukai. Tiesino ir litavo. Padare normaliai.Jei gerai pamenu, paeme 80 lt be paruosimo dazymui (bet gali ir nudazyti). Dar pazistami kebulistai siule uzsukt i kontora Lakunu gatvej (ten ir radiatorius, kuro bakus tvarko).Ji randasi praktiskai ant kampo Lakunu ir Zirmunu g.
Primera GT (P10)

Post Reply