s13 trukcioja,oro filtro slanga tepaluota...

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

s13 trukcioja,oro filtro slanga tepaluota...

Post by Saras »

sveiki,as cia naujokas, ka tik pirkau s13 ir jau turiu visus dziaugsmus su juo susujusius :lol: tai va kai pateko jisai pas mane nedirbo vienas cilindras,pakeiciau zvakes ir atrode viskas ok. isvaziavau pirma karta pralekti tai lygiai nuo 4000rpm prasideda tokie stiprus trukciojimai, lyg keliom sekundes dalim viskas dingsta ir po to vel traukia,ir tai kartojasi kelis kartus,visais begiais. atidares filtro deze pamciau kad ji tuscia,o slanga tepaluota, turbos asele isilginio klibejimo neturi visai,bet skersinis yra kazkiek... paieska naudojausi,neradau konkretaus kazko.. zinau kad cia zmones neaiskiaregiai bet gal kas buvo susidures su tuo :roll:
aciu labai

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Re: s13 trukcioja,oro filtro slanga tepaluota...

Post by ATMBOY »

visas kitas vamzdinas IC OK ? slegis turbo koks ? kuro sliegis ?

User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saras »

zinok nezinau nei vieno atsakymo i tavo klausimus :oops: turiu dar neseniai o pats nlb ten daug ismanau dar... :( ic vamzdynas atrodo kad ok. ir dar keleivio pusei ant zemes guli kazkokia mikroschema(pilkoj dezutej) ,laidai iseina iseina is po paneles kur magas ten tai gal cia jinai kazka itakoja :?:

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

manau turbo leakas, man buvo pansiai i tavo nupasakojima,IC kiauras buvo.pasidaryk leak testa :)

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

vamzdynas gali atrodyti ok net ir per visur leisdamas :wink:..siaip nelabai kas svarbaus toj busej yra kur magas, ecu desinej,nzn ar cia kazkuom susije, bet nelinkes manyt, kad taip :roll:

User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saras »

o kad filtro slanga tepaluota cia dar nereiksia kad turbai amen?
ok aciu labai uz atsakymus,bandysiu aiskintis kaip ta leak testa pasidaryt,maciau kad yra aprasytas gal pavyks :oops:

User avatar
ATMBOY
Posts: 2899
Joined: 20 Mar 2005, 09:27
Location: Vilnius
Contact:

Post by ATMBOY »

Saras wrote:o kad filtro slanga tepaluota cia dar nereiksia kad turbai amen?
ok aciu labai uz atsakymus,bandysiu aiskintis kaip ta leak testa pasidaryt,maciau kad yra aprasytas gal pavyks :oops:
nieko nereishkia :)

arba oro arba kuro truksta manau :)

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

o zvakes kokios?

User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saras »

zvakes ngk platinines 6kaitrumo laipsnio

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

trukciopjimas dingsta kai gaza truputi atleidi? ar numynes dugna laikai ir lauki kol baigs trukciotis, ir ji baigia?
kaip su kuro sanaudom?

User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saras »

laikau dugna ir taip kokius 3kartus nuo 4rpm iki 6rpm,po kita saiba ir vel tas pats. apie kuro sanaudas nieko negaliu pasakyti 10km su juo nuvaziavau gal, jis vokieciuose buvo stovejes ilgai(jei cia gali tureti itakos tas)

User avatar
Sharaz
Posts: 123
Joined: 05 Jan 2005, 18:16
Location: Kns/Alt

Post by Sharaz »

man sis reiskinys irgi buwo pasireiskes kelis kart, tik kad pas mane tepalo slangose ner.. :roll:
RS13, juodas :lol:

User avatar
XR_as
Posts: 3222
Joined: 23 Jul 2005, 02:56
Location: Vilnius

Post by XR_as »

Sharaz wrote:man sis reiskinys irgi buwo pasireiskes kelis kart, tik kad pas mane tepalo slangose ner.. :roll:
tai sakyk kaip sprendei, nerasinejes be reikalo

del to tepalo neprgyvnk. alsuoklis gal uzsikises buvo ir paspjove to tepalo.

User avatar
Sharaz
Posts: 123
Joined: 05 Jan 2005, 18:16
Location: Kns/Alt

Post by Sharaz »

nerekauk :lol: buciau isprendes, buciau parases :idea: siaip ta nesamone pati dingo..
RS13, juodas :lol:

User avatar
Strad
Posts: 485
Joined: 24 May 2005, 22:16
Location: Vilnius

Post by Strad »

Sharaz wrote:nerekauk :lol: buciau isprendes, buciau parases :idea: siaip ta nesamone pati dingo..
O vat as kazkodel manau kad gali buti rites blogos.

User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saras »

tiesa dar buvau vienakart islekes kai buvo +3C tai trukciojo tikrai maziau, po to pakeiciau zvakes ir islekiau prie-10C (sildziau varikli ilgai) tai trukciojimas pasireiske zymiai daugiau. db negaliu isvaziuot nes filtra reik pasistatyti(nes kaip minejau jo isvis nebuvo) pirkau sportini tai ten kazkokia perichodo dar truksta... :roll:

User avatar
livijusr
Posts: 844
Joined: 05 Jul 2005, 22:17
Location: SHiauliai

Post by livijusr »

FUEL CUT 8)
konkreciai
vyšninis ir mėlynas S13 dalimis
867380038 del daliu

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

mm,cia sunku sakyt kazka nematant, bet kaip suprantu tas trukciojimas ne toks astrus kaip fuelcuto :roll:

User avatar
Fiend
Posts: 1670
Joined: 28 Mar 2004, 16:03
Location: Vilnius

Post by Fiend »

Panashu. jei labai staigus galios dingimas.
butu neproshal pasistatyt turbinos manometra ir paziuret kiek pucia.. jei butu rites, tai tikrai nemanau kad visos vienu metu imtu neveikt :) ECU testas taip pat nepatrugdytu.
omg!
200sx 92' Stage [6] Drift Tool

User avatar
driver
Posts: 1860
Joined: 02 Nov 2006, 23:56
Location: Kaunas

Post by driver »

nebutinai visos! visgi sukiu diapazone: 4k-6k trys kartai truktelna, jei cutintu,tai normaliai,ar turi omeny kad gal neislaiko del kokio leako to 1baro normaliai iir uztai taip nezymiai cutina :?

User avatar
Saras
Posts: 28
Joined: 15 Jan 2007, 22:09
Location: Kaunas
Contact:

Post by Saras »

trukcioja lb stipriai,nei seip biski trukcioja... jau jauciu bus pridares vokietis kazka cia negero :(

sakalas
Posts: 89
Joined: 04 Dec 2006, 00:25

Post by sakalas »

neaisku ka jam ten tuose vokieciuose dare jei ne filtro nebuvo, man cia ytartina, manau bus su kuro arba oro padavimu kazkas, prasitestuok auto
Kai chukas kilnoja stangas, jos stipreja

User avatar
Groozdas
Posts: 3893
Joined: 07 Jul 2003, 16:39
Location: Vilnius
Contact:

Post by Groozdas »

1. Isidek stock filtra ir pabandyk ;)
2. Jei nepades - pasiskolink turbo gauga ir pamatuok tubo slegi.
3. Issuk zvakes arba kai keitei, nepastebejai nieko itartino ant senu zvakiu (nagaro, pabaltavimo ar pan?)
Pradziai tiek.

User avatar
duskinas
Posts: 798
Joined: 29 Oct 2003, 11:06
Location: Vilnius
Contact:

Post by duskinas »

Jo, daryk kaip kad Groozdas siulo.
Jei trukciojimas toks, kad 'atrodo akys is akiduobiu ishshoks', tada greiciausiai fuel cut'as.. Gal vokietys koki FBU pasidare, vat ir katinas apsigyveno :lol:
Silvia - Sold :(
e21 Stage1 done

User avatar
cf
Posts: 609
Joined: 08 Oct 2006, 14:09
Location: Vilnius

Post by cf »

the driver wrote:manau turbo leakas, man buvo pansiai i tavo nupasakojima,IC kiauras buvo.pasidaryk leak testa :)
Kaip daromas intake'o leakdown testas?

Post Reply