Honda Civic sankabos keitimas

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
zavas_
Posts: 4
Joined: 26 Feb 2014, 21:56

Honda Civic sankabos keitimas

Post by zavas_ »

Mašina: Honda Civic7 gen, keturduris hetčbekas su 1.4 varikliu.

Simptomai prieš remontą: Aukštas sankabos "kabinimo" taškas, kietokas pedalas, sunku pajudėti nesitampant. Sankaba neslysta, nesmirdi. Su tokia sankaba pirkau mašina, tad nežinau ar seniai taip buvo ir kaip atsirado problema. Yra tikimybė, kad iki manęs mašiną vairavo tik moterys.

Remontas: Buvo bandyta pakeisti į Valeo 826764 komplektą, bet deja netiko diskatorius. Meistras patarė imti BluePrint ADH23086 komplektą.

Senasis (orginalus Honda komplektas su teorinę 130k km rida) sankabos diskas buvo pakaitęs, metalas matėsi "pamėlynavęs". Diskatoriaus plokštuma irgi kiek pamėlynavusi. Mėsos dar buvo.

Po remonto: Sankabos kabinimo taškas nepažemėjo (jei tik nepaaukštėjo), pats kabinimas minkštas. Pedalas labai lengvas. Važiuojant sankaba neslysta, bet pasitrynus kokioje nors aikštelėje ar kamštyje lyg ir porą kartų buvo jausti kvapas. Pajudant iš vietos mašina tamposi mažiau.

Klausimas: Kaip dar būtų galima mėginti spręsti šį klausimą, kad sankaba kabintų žemiau ir aiškiau? Ar sankabos diską galima įdėti ne ta puse? Ar gali tai buti susiję su sakykim pavargusiu sankabos cilindriuku?

AdreNAL1naS
Posts: 79
Joined: 02 Apr 2009, 16:39

Re: Honda Civic sankabos keitimas

Post by AdreNAL1naS »

Negalima uzdeti kita puse, nes nesurinksi net... susireguliuok pedala pradzioj . Ir dings tavo beda

zavas_
Posts: 4
Joined: 26 Feb 2014, 21:56

Re: Honda Civic sankabos keitimas

Post by zavas_ »

O kaip reikia reguliuoti pedalą? Nes dabar yra lasivumas prieš pradedant spausti sankabos cilindriuką. Man atrodo taip ir turi būti. Pagal rastą civic manualą man pedalą reikia kelti vos ne kokiais 3 cm, bet tada sankaba bus daug aukščiau už kitus pedalus. Be to, pagal šitą manualą sankabos pedalas neturėtų nueiti iki part grindų, o pas mane sankaba spaudžiasi iki ant grindų esančios atramos.

https://www.dropbox.com/s/6nofb6m5gract ... a.png?dl=0

User avatar
roolis
Posts: 1087
Joined: 24 Sep 2009, 12:03
Location: kaunas-prienai

Re: Honda Civic sankabos keitimas

Post by roolis »

niekur pedalas nenukrenta,reguliuojasi eiga cilindriuko pirminio,t.y nuo kada pradeda skysty stumt
R33 RB25DE+t upcoming modlist
Mazda Coupe 2.0 FE dohc turbo-show car
Mazda Premacy Sport-daily car
Visos audio-video paslaugos,produktai 861222943
http://www.cardomain.com/ride/2082008/1989-mazda-626

Post Reply