ivores vs "spilkos"

Problemos ir remontai - grafa pokalbiams temomis "pas mane kazkas sugedo a-ja-jai..."
Post Reply
User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

ivores vs "spilkos"

Post by qoil777 »

Sveiki ,

reikia truputi konsultavimo is dedziu motoristu. Istorija tokia, kad bloko skyles, kur sukasi galvos varztai nusriegti. Beda tame, kad tikrai nesinori vezti viso bloko pas tekintojus, kad jie man istatytu ivores, o gal ir nereikia vezti pas tekintojus?? Gal iseitu garazo salygomis isistatyti ivores? Pazistamas pasiule vadinamas spilkas, bet jos man atrodo per nelyg trapios ir nepatikimos :( Blokas aliuminis, varztai M12x1.75
Pridedu fot su "spilkom" .

Aciu uz info ir kritikas
Attachments
jono.jpg
jono.jpg (29.12 KiB) Viewed 4071 times
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: ivores vs "spilkos"

Post by TomTom »

Sios spyruokles vadinamos "helicoil" jos laiko puikiai , bet geriau jas naudot kada galva priverzi su smeigemis o ne su varztais. beda tame, jog ir susutacius jas gerai, besukant varztus i skyles, jos tai susisuka giliau tai dar kas nors, bet susukus smeiges pirstais ir po to priverzus galva viskas butu ok.

User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

Re: ivores vs "spilkos"

Post by qoil777 »

TomTom wrote:Sios spyruokles vadinamos "helicoil" jos laiko puikiai , bet geriau jas naudot kada galva priverzi su smeigemis o ne su varztais. beda tame, jog ir susutacius jas gerai, besukant varztus i skyles, jos tai susisuka giliau tai dar kas nors, bet susukus smeiges pirstais ir po to priverzus galva viskas butu ok.
va va man apie smeiges irgi buvo kilusi mintis. Tada kaip reikia daryti jei as teisingai suprantu : spyruokles yra M12 , smeiges irgi M12 , tai reikia man pragrezti su M12 graztu , prasriegti nauja sregi su M14 , deti ant spilkos spyruokle ir isukti i bloka? Ar cia kazka ne taip sakau ?
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: ivores vs "spilkos"

Post by TomTom »

Ten eina komplektas: spec sriegiklis, standarte toks sriegis neegzistuoja, graztas reikiamo diametro ir irankis spyruoklei isukt ir galiuka nulauzt uz kurio yra sukama i vidu. Is praktikos siulyciau truputi sriegiu kliju ant spyruokles patept pries sukant i vidu.

TomTom
Posts: 277
Joined: 30 Jun 2009, 08:39

Re: ivores vs "spilkos"

Post by TomTom »

Youtube yra daug vaizdiniu priemoniu, iskart suoparsi kaip ten viskas daroma. Paieskok helicoil , recoil ir t.t.

User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

Re: ivores vs "spilkos"

Post by qoil777 »

TomTom wrote:Youtube yra daug vaizdiniu priemoniu, iskart suoparsi kaip ten viskas daroma. Paieskok helicoil , recoil ir t.t.
Tai \, kad seniuk sriegis standartas 1.75 o tas komplektukas 180 lietuvisku kainuoja :)))
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

User avatar
qoil777
Posts: 427
Joined: 05 Sep 2013, 12:46
Location: Vilnius

Re: ivores vs "spilkos"

Post by qoil777 »

Na visai idomus dalykai ten darosi :)) bet klausimas ar man ju neisraus po aukstu sukiu visgi puta eis is ratu
JURONAS Racing Team
http://www.juronas.lt

User avatar
ard
Posts: 2186
Joined: 26 Feb 2006, 12:14
Location: Vilnius
Contact:

Re: ivores vs "spilkos"

Post by ard »

AYEEEE :lol:
"Sufra" šiaurės miestelyje turi šitų dalykų - grąžtas+sriegiklis+coil'as, kainos nesikandžioja. Įrankis nebūtinas, galima įsukt su labiai dideliu atsuktuvu arba ilgom smailiom replėm. Jeigu bus perdaryta ant špilkų tai turi laikyt, ne iš vieno girdėjau kad galvoms naudoja ar net naujos dalys iš gamyklos išeina su tokiais dalykais.
Teoriškai padidėja kontaktinis paviršiaus plotas į minkštą aliumą ir todėl geriau laiko, praktiškai išgręžiau, prasriegiau, susukau, surinkau į krūvą ir net pamiršau kad kažkas buvo "ne taip".
Team Beat - teambeat.lt
Eat, sleep, BOOST - eatsleepboost.lt

"In God we trust, all others bring data." - W. Edwards Deming

Post Reply